Zawody obsługuje firma Datasport

II Bełchatowski Bieg Nocny
Bełchatów, 28 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 381
Odebrało numery: 321

Liczba opłaconych zawodników: 323
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZYK JAKUB 15310km / M20BEŁCHATÓWOK 
2  ADRJAN DARIUSZ  10km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZE   
3  ANDRZEJCZYK MICHAŁ 25610km / M20BEŁCHATÓWOK 
4  ANDRZEJEWSKI MAREK 16510km / M30BEŁCHATÓW--------------OK 
5  ANTOS TOMASZ 2210km / M30BEŁCHATÓWWARACH ROWERYOK 
6  ANTOSIAK ANNA 2910km / K30BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOK 
7  ARAŚKIEWICZ STANISŁAW 30310km / M50BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK 
8  BADOWSKI KRZYSZTOF 14110km / M40ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWOK 
9  BAGIŃSKI PATRYK 10410km / M20BEŁCHATÓWOK  
10  BAGNOWSKI LESZEK 27210km / M30BEŁCHATÓWNIEZRZESZONYOK 
11  BALCERZAK MARTYNA 27510km / K20ZDUŃSKA WOLAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOK 
12  BANASIAK DAMIAN 13410km / M30BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆOK 
13  BANASZCZYK MARIUSZ 18810km / M30KASZEWICEEDC EXPERTOK 
14  BARASIŃSKI TOMASZ 4010km / M40BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOK 
15  BARCZAK KATARZYNA 9410km / K40MILEJÓWCOOPER STANDARD PIOTRKOWOK 
16  BARCZAK TOMASZ 9510km / M40MILEJÓWTEAM MILEJÓWOK 
17  BĄKIEWICZ MARIUSZ 27710km / M20GAJKOWICENIEZRZESZONYOK 
18  BEDNARCZYK - ICIEK ANETA 24210km / K40RADOMSKOAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
19  BEDNAREK RADOSŁAW 3510km / M20BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK 
20  BEDNARZ AGNIESZKA 22110km / K40BEŁCHATÓWOK 
21  BERESKA ARTUR  10km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJA SAMOK  
22  BERĘC PIOTR 12710km / M40BEŁCHATÓWAMATOROK 
23  BIEDA MICHAŁ  10km / M30CZASTARYGKS CZASTARY   
24  BIERNAT DOROTA 28410km / K50ŁÓDŹDMMM TEAM ŁÓDŹOK 
25  BIERNAT MICHAŁ 28310km / M50ŁÓDŹDMMM TEAM ŁÓDŹOK 
26  BŁASIAK MARTYNA 28610km / K20SIERADZRAJSPORT ACTIVEOK 
27  BŁASZCZYK DOROTA 4110km / K20KORCZEWNIEZRZESZONYOK 
28  BOGACKI ADAM 6110km / M40ŁASKTEAM CYGANA I PAJĄKAOK 
29  BOROŃ ANETA  10km / K40BUCZEKBIEGING TEAM ZELÓW   
30  BOROWICZ BARTEK  10km / M30OSTRZESZÓWSZUWARY OSTRZESZÓWOK  
31  BOROWIECKI CEZARY  10km / M30BEŁCHATÓW   
32  BOŻEK ŁUKASZ  10km / M30WROCŁAW   
33  BRAUN PAWEŁ 13110km / M20BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆOK 
34  BRONOWSKI SEWERYN 33910km / M40GORZKOWICEOK 
35 ZAWODNIK ANONIMOWY24310km / K20 OK 
36  BROŻYNA ŁUKASZ 27110km / M20RUSIECOK 
37  BRZEZIŃSKA-STĘPIEŃ PAULINA 19010km / K20BEŁCHATÓWOK 
38  BRZOSTOWICZ EWELINA 17510km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMOK 
39  BRZOSTOWICZ RAFAŁ 17610km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWANDA PANFIL TEAMOK 
40  BYJOCH KATARZYNA 34110km / K40PABIANICE.OK 
41  CHĘCIŃSKA JOLANTA 18210km / K20BEŁCHATÓWBRAKOK 
42  CHODAK DAMIAN 18510km / M20BEŁCHATÓWOK 
43  CIEKAŃSKI KRZYSZTOF 24810km / M40KSAWERÓWOK 
44  CIEŚLA JAN  10km / M60RUDNIKIFALSTART RUDNIKI   
45  CIEŚLIK AGNIESZKA 8610km / K40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄOK 
46  CIEŚLIK KONRAD 8010km / M40BEŁCHATÓWBIEGAJ Z JUVENĄOK 
47  CIEŚLIK MICHAŁ 8710km / M30BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK 
48 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 NIEZRZESZONY   
49  CIUPA PAWEŁ  10km / M30BLOK DOBRYSZYCEBLOK EKIPA   
50  CYGORA JACEK 11310km / M30BEŁCHATÓWNIEZRZESZONYOK 
51  CZAJKOWSKI PAWEŁ 30810km / M30BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOK  
52  CZARNY PAWEŁ 31810km / M40RUSIECKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOK 
53  CZECZOTKA ROMAN 20910km / M40BEŁCHATÓWKWB BEŁCHATÓWOK 
54  CZUPRYŃSKA ANNA BEATA 7510km / K30BEŁCHATÓWWARACH ROWERYOK 
55  CZYŻEWSKA AGNIESZKA  10km / K30CZĘSTOCHOWA