Zawody obsługuje firma Datasport

8. Maraton Opolski
Opole, 06 maja 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1228
Odebrało numery: 1001

Liczba opłaconych zawodników: 1003
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI RAFAŁ 105021km / M50WROCŁAWOK 
2 ADAMSKI WALDEMAR115221km / M50OPOLEOKWojewodztwo 
3  ALEKSANDROWICZ MAREK ANDRZEJ 17342km / M50OLESNOOKWojewodztwo 
4  ALKER ANDRZEJ 124921km / M30GLIWICEOK 
5 ANDRZEJAK FILIP3/4Sztf / OK 
6  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 441610km / M50BRZEG Wojewodztwo 
7  ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 10242km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK 
8 ANIGACZ ALICJA423610km / K20OPOLEOKWojewodztwo 
9 ANIGACZ WIT422010km / M30KŁODZKOAMATOROK 
10 ANIGACZ WOJCIECH421810km / M60OPOLEOKWojewodztwo 
11 ANTONIAK MIESZKO116721km / M20OPOLE (PRZYWORY)EUROVENT ATHLETICS OPOLEOKWojewodztwo 
12  ANTONOWICZ WOJCIECH 133021km / M50SZCZECINOK 
13 ANTOSIAK TOMASZ5/4Sztf / KĘDZIERZYNOK 
14 ARGIER ŁUKASZ12/2Sztf / OK 
15  ARUTYUNYAN DAVID  42km / M30WROCŁAWBIM   
16  BAGIŃSKA FILINA 425310km / K30OPOLEOKWojewodztwo  
17 BAIC MACIEJ410610km / M20RUDA ŚLĄSKAOK 
18  BALCER BARTOSZ 429210km / M30OPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEOKWojewodztwo 
19 BALKIERCZAK PIOTR20742km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW  
20  BALKIEWICZ HENRYK 7642km / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
21  BANACHOWSKI BARTOSZ  10km / M30OPOLEKS OTMĘT KRAPKOWICE Wojewodztwo  
22  BANASIK WIESŁAW 19142km / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOKWojewodztwo 
23  BANDURSKI KAMIL 434210km / M20NIEMODLINOKWojewodztwo 
24  BANOK KAMIL 4432HB / WROCŁAWIKS FENIKS OPOLE  
25  BAR ALEKSANDRA 440310km / K40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE Wojewodztwo 
26  BAR STANISŁAW 130421km / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKRadca Wojewodztwo 
27  BARANIECKI ZBIGNIEW 5542km / M60POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOK 
28  BARAŃSKA MAŁGORZATA 417510km / K40OPOLEBIEGAM BO LUBIĘOKWojewodztwo 
29 BARAŃSKI RAFAŁ119021km / M40OPOLEBIEGAMBOMUSZĘOKWojewodztwo 
30  BARCZUK MAREK 428310km / M30OPOLEOKWojewodztwo  
31 BARTELA HERALD11/1Sztf / OK  
32  BARTELA MATEUSZ  42km / M20OPOLE Wojewodztwo  
33  BARTELA MATEUSZ 440642km / M20OPOLE Wojewodztwo 
34  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 18242km / M40TORUŃMARATONYPOLSKIE.PLTEAMOK 
35 BARTKOWSKI MARCIN8/2Sztf / KRAPKOWICEOK 
36 BARTNICKI CZESŁAW5642km / M50OPOLEOKWojewodztwo 
37  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 102221km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
38  BASZOWIECKI JANUSZ 119921km / M50BRZEGAMATOROKWojewodztwo 
39 BATOR ŁUKASZ402810km / M30OPOLEOKWojewodztwo 
40 BĄK BARTOSZ12/3Sztf / OK  
41  BĄKIEWICZ ARTUR  21km / M20LUBICZ Radca  
42  BEBAK ROMAN 9642km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOK 
43  BEDNARCZYK WIESŁAW 421210km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOKWojewodztwo 
44  BEDNARZAK TADEUSZ 5842km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
45 BEKIESZCZUK JUSTYNA412410km / K20KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
46  BEREZOWSKI SŁAWOMIR 128721km / M50OPOLEOKWojewodztwo 
47  BERINI MARCIN 131421km / M30NYSAOKWojewodztwo 
48  BERUS TOMASZ 17042km / M40WROCŁAWGT RATOKSluzbaZdrowia 
49  BEŚKA SŁAWOMIR 18842km / M40RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOK 
50  BĘDKOWSKI KAMIL 8442km / M30PRÓSZKÓWOKWojewodztwo 
51 BIAŁOWĄS WOJCIECH15/4Sztf / OK 
52  BIEL KRZYSZTOF 14442km / M40JAŚKOWICEOK 
53  BIEL TOMASZ 132021km / M30KATOWICEOKRadca 
54  BIELIŃSKA MONIKA 412521km / K30PRZYSZOWICEOK 
55  BIELIŃSKI PIOTR 117221km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLERYDZ TEAMOKWojewodztwo 
56 BIENIASIEWICZ MARCIN408510km / M40OPOLEOKWojewodztwo 
57 BIENIASIEWICZ WIKTOR408610km / M20OPOLEOKWojewodztwo 
58  BIGAS ADAM 410110km / M30KRZECZÓWOKWojewodztwo 
59  BIGAS KINGA 401210km / K30KRZECZÓWOKWojewodztwo 
60  BIK MIŁOSZ 129421km / M30CZĘSTOCHOWAOKRadca 
61  BILSKI KRZYSZTOF  42km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA Wojewodztwo  
62  BINEK MICHAŁ  21km / M20BRZEG... Wojewodztwo  
63 BLASIK ARTUR 10km / M20OPOLE Wojewodztwo  
64  BŁASZCZYK MARIUSZ  42km / M30ZGIERZAGB TORFY   
65  BŁĘDKOWSKA KATARZYNA 124521km / K30OPOLEOKWojewodztwo 
66  BŁOCH MAREK 123921km / M50GRODKÓWUKS ZNICZ TRIOKWojewodztwo 
67 BŁOŃSKI SEBASTIAN443010km / M30RADOMSKO  
68  BODIO DARIUSZ 15342km / M50ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
69 BODNAR GRZEGORZ7/3Sztf / OPOLEOK 
70 BODZIOCH ROBERT3/2Sztf / OK  
71 BOICHUK PAVLO 21km / M20OPOLEBIEGAM BO LUBIĘ Wojewodztwo  
72  BOJARSKI ARTUR  21km / M50OPOLE Wojewodztwo  
73 BOMBELKA DANIEL1/1Sztf / OK 
74  BONEK KATARZYNA  10km / K20OPOLEPARKRUN OPOLE Wojewodztwo  
75 BONK MARCIN109521km / M30PUSTKOWOK 
76  BORECKI TOMASZ 15742km / M20RAJCZAOK  
77  BOREK MACIEJ 16442km / M40POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
78  BOREK MACIEJ 10442km / M40POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK  
79  BORGUL JACEK 3242km / M30GŁUCHOŁAZYBBL GŁUCHOŁAZYOKWojewodztwo 
80  BOROWIECKI PIOTR 19242km / M50KRAKÓWAPIWAST KRAKÓWOK 
81  BRAŃSKA ALEKSANDRA 133121km / K30ROSZKÓWANTONTEAMOKWojewodztwo 
82  BRAŃSKI TOMASZ 120621km / M40RACIBÓRZATE TRIPSOKWojewodztwo 
83  BRATKOWSKI TOMASZ 119321km / M30ZIELONA GÓRAKLUB BIEGACZA TEMPO RACULAOK  
84  BROWARSKI MARIUSZ 20642km / M40POZNAŃRUNMAN  
85 BRUZDA MICHAŁ7/2Sztf / OK  
86 BRYCHCY PAWEŁ118521km / M30SKOROGOSZCZOKWojewodztwo 
87  BRYŚ PIOTR  42km / M30ŚWIERCZYNIECRUNHOGS TYCHY   
88  BRZEZIŃSKI ZBIGNIEW 129321km / M40BRZEGOKWojewodztwo 
89  BRZOZOWSKI JACEK 434910km / M30OPOLEOKWojewodztwo 
90 BRZUSKA GRZEGORZ102121km / M20OPOLEDZIUBKIOKWojewodztwo 
91  BUCHOWSKI RADOSŁAW  10km / M30POZNAŃOIRP POZNAŃ Radca  
92  BUCZYŃSKI MARIUSZ 13142km / M30BOLESŁAWOK 
93  BUDKA MIROSŁAW 13542km / M50WAŁBRZYCHOK 
94 BUDZAN ADAM108521km / M40OSOWIECOKWojewodztwo 
95  BUDZINSKI DAMIAN 409910km / M40NYSAWKB META LUBLINIECOKWojewodztwo  
96  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 10542km / M50OPOLEFENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLEOKWojewodztwo 
97 BUGLA BŁAŻEJ119621km / M20CZERNICAOK 
98  BUJAK KRZYSZTOF 401110km / M30OPOLEOKWojewodztwo 
99  BUKOWSKI EDWARD 422310km / M40KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOKWojewodztwo 
100 BUŁA ANDRZEJ18/1Sztf / OK  
101  BURDA GRZEGORZ 411410km / M40OPOLECYKLOFAN OPOLEOKWojewodztwo 
102  BUSZ ARTUR 126121km / M30MIEROSZÓWTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
103  BUSZ MONIKA 428710km / K40MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWOK 
104 BUSZCZAK BOGDAN136421km / M30OPOLE Wojewodztwo 
105 CABAN SŁAWOMIR 10km / M20OPOLE Wojewodztwo  
106  CALANCA TADEUSZ 112121km / M40WROCŁAWOK  
107  CEDRO DAMIAN 115121km / M40OPOLEBOSSE NOGI MALINKA OPOLEOKRadca Wojewodztwo 
108  CEJKO SŁAWOMIR 12142km / M40BYDGOSZCZDRUŻYNA JEZUSAOK 
109  CHALIŃSKI KRZYSZTOF 125721km / M40ŁUBNIANYHELIX POMATIAOKWojewodztwo 
110  CHAMALA KRZYSZTOF 134221km / M30LUBOSZYCEWEEGREEOKWojewodztwo  
111  CHARCHUT KRZYSZTOF 408710km / M40DĄBROWANIEMODLIN BIEGAOKWojewodztwo 
112 CHEBOLEI DANIEL ROTICH134521km / M20ELDORETBENEDEK-TEAM  
113  CHEBOLEI DANIEL ROTICH  21km / M20ELDORETBENEDEK-TEAM   
114 CHEREŹNIAK KAROL116121km / M30KOŚCIELECOK 
115  CHERUTICH NELSON KIPKOGEI 134421km / M20ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
116  CHMIST JACEK  10km / M30WROCŁAW   
117 CHOJNA WOJCIECH413810km / M20OPOLEOKWojewodztwo 
118 CHOJNACKI WITOLD432410km / M40OPOLE  
119 CHORMALA KRZYSZTOF137021km / M30LUBOSZYCEWEEGREE Wojewodztwo 
120  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 6242km / M40BOGUSZÓW-GORCELUBIĘ I CHCĘ TO BIEGAMOK 
121  CHROBOT MICHALINA 437710km / K30OPOLEOKRadca Wojewodztwo 
122  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 433110km / K30WROCŁAWFIDŻI TEAMOK 
123 CHRUSZCZ JERZY MAREK120321km / M50OPOLETEAM SOBCZYKOKWojewodztwo 
124  CHUDY PIOTR 110221km / M40BIADACZELEKTROTEK TEAMOKWojewodztwo 
125  CHUTKIEWICZ JERZY  42km / M60RADOMSKO   
126 CHWALCZYK ARLETA2/3Sztf / OK 
127  CHYTRY JAKUB 436210km / M20OPOLEOKWojewodztwo 
128 CIASTKO IGOR12042km / M20URZUTYOK 
129 CIĄGLEWICZ PATRYCJA132621km / K40UJAZDOK 
130  CIBIS ADAM 118621km / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKWojewodztwo 
131 CIEPŁAK MARCIN438910km / M20RYBNIK  
132 CIESIELSKI GRZEGORZ410410km / M30KLUCZBORKOKWojewodztwo 
133  CIEŚLA KRZYSZTOF 429410km / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
134 CIEŚLAR LILIANA405010km / K30OPOLEWORKLIFE.COM.PLOKWojewodztwo 
135 CIEŚLAR OLIWER405110km / M30OPOLEWORKLIFE.COM.PLOKWojewodztwo 
136 CIOMIRTAN ANATOL 42km / M30OPOLE Wojewodztwo  
137 CIOMRITAN ANATOL 21km / M30OPOLE Wojewodztwo  
138 CISZEK SEBASTIAN107221km / M20DOBRZEŃ WIELKIOKWojewodztwo 
139  CISZEWSKI ROMAN 429910km / M40OPOLEAMATOROKWojewodztwo  
140  CYBULSKI GRZEGORZ 133321km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOK 
141 CYMERMAN BŁAŻEJ443310km / JÓZEFÓWDRUŻYNA BŁAŻEJA  
142  CZAPKIEWICZ GOSIA 6642km / K40ROGOŹNIKOKSluzbaZdrowia 
143  CZAPLA ARKADIUSZ 16042km / M40BYTOMOK 
144 CZAPLA MAREK20242km / M40GLIWICE  
145  CZARKOWSKI BOGUSŁAW 441310km / M60POLSKA NOWA WIEŚ Wojewodztwo 
146  CZERNIAK TOBIASZ 8/4Sztf / KRAPKOWICEOK 
147  CZOCHARA MARTA 126721km / K40OPOLEAMATOROKWojewodztwo 
148  CZOK KRZYSZTOF 109921km / M40DOBRODZIEŃORANGE POLSKAOKWojewodztwo 
149  CZUBA JADWIGA 414210km / K30KLUCZBORKOKWojewodztwo 
150 CZUBA MICHAŁ7210km / M30KLUCZBORKOKWojewodztwo 
151  CZUCZWARA KAMILA 401010km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
152  CZUPKIEWICZ MICHAŁ  42km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVE Wojewodztwo  
153  CZYRNIA ANDRZEJ 117921km / M30TURAWAOKWojewodztwo 
154 CZYRNIA ANNA414910km / K20TURAWAOKWojewodztwo 
155 CZYŻ GRZEGORZ16/2Sztf / OK  
156  CZYŻEWSKA AGNIESZKA 426010km / K30CZĘSTOCHOWANGB/KPP LUBLINIECOK  
157 ĆWIERTNIA TOMASZ420410km / M40OPOLEOPOLE WSCHODNIEOKWojewodztwo