Zawody obsługuje firma Datasport

IX Wyścig we Wrotkarstwie Szybkim o Błękitną Wstęgę
Stargard, 16 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 87
Odebrało numery: 68

Liczba opłaconych zawodników: 66
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ALEKSY PIOTR 21021km / SULECHÓWROLLER PUZZLE TEAMPOLPOLOK 
2 BĄKOWSKI GRZEGORZ21221km / STARGARDPOLPOLOK 
3  BOGUCKA BARBARA 11110km / RAKONIEWICESKATE2CITYPOLPOLOK 
4  BOGUCKA NIKOLA 11210km / RAKONIEWICESKATE2CITYPOLPOLOK 
5  BOGUSŁAWSKI KAROL 20421km / POZNAŃPLICH WYSCIG.PLPOLPOLOK 
6  BUDIS HALINA 11910km / POLICEPOLPOLOK 
7  CIEŚLIK ELWIRA 23921km / SZCZECINROLKINGPOLPOLOK 
8  DARNIA DAMIAN 23821km / SZCZECINROLKINGPOLPOLOK 
9 DEJA MICHAŁ12310km / STARGARDPOLPOL  
10 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km /  ZICO RACING SPEED TEAMPOLPOLOK  
11  FILIPIAK ERNEST 20621km / POZNAŃPOLPOLOK 
12  GACKOWSKA ZUZANNA  1km / BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLPOL   
13  GAJEWSKA MAŁGORZATA 12510km / SZCZECINPOLPOLOK 
14  GIDELSKA MICHALINA 10410km / POLICEROLKOWO POLICEPOLPOLOK 
15  GINTROWICZ GRAZYNA  21km / GRODZISK WLKP.SKATE2CITYPOLPOL   
16 GLINKOWSKI ZBIGNIEW22221km / WROCŁAWPOLPOLOK 
17  GNIAZDOWSKI MAREK  21km / STARGARDTR STARBLADEPOLPOLOK  
18 HACKERT MAREK21721km / CHOJNICEROLLER CHOJNICEPOLPOL  
19 HEINRICH JULIA10610km / BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLPOLOK 
20 HEINRICH JULIA 1km / BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLPOLOK  
21 HEINRICH MARCIN12410km / BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLPOLOK 
22  JANAS JAGODA 21121km / SULECHÓWROLLER PUZZLE TEAMPOLPOLOK 
23 JANIK MONIKA12210km / STARGARDPOLPOL  
24  JANOWIAK ANNA 20121km / SZCZECINTR STARBLADEPOLPOLOK 
25  JUNKA KAROLINA 10710km / BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLPOLOK 
26  KABZA GRZEGORZ 21621km / NOWY TOMYŚLSKATE2CITYPOLPOLOK 
27  KABZA LUCYNA  10km / NOWY TOMYŚLSKATE2CITYPOLPOLOK  
28 KEMPA BOŻENA11810km / DOBRABUK8POLPOLOK 
29 KLIPSTEIN HEIKO23021km / UECKERLANDOBFSTGERGEROK 
30  KOŁACZ ROGUCKA URSZULA 10110km / SZCZECINPOLPOL  
31 KOTVA OLAF22921km / UECKERLANDOBFSTGERGEROK 
32  KOZAK DAMIAN 23321km / SZCZECINROLKINGPOLPOLOK 
33 ZAWODNIK ANONIMOWY12610km /  POLPOLOK 
34  LEŚNIEWSKA IZABELA 11510km / RZEPINSKATE TEAM KOWALÓWPOLPOLOK 
35 LINIEWICZ BARTOSZ23521km / SZCZECINROLKINGPOLPOL  
36  LITWINOWICZ MARCEL 23721km / SZCZECINROLKINGPOLPOLOK 
37  LIZUT KRZYSZTOF  21km / STARGARDTR STARBLADEPOLPOLOK  
38  MAĆKOWIAK MARCIN 24021km / SZCZECINROLKINGPOLPOLOK 
39  MAJEWSKI PIOTR 21521km / GRODZISK WLKP.SKATE2CITYPOLPOLOK 
40 MARUL DEVANTIER23121km / UECKERLANDOBFSTGERGEROK 
41  MICHALEWICZ STANISŁAW  21km / ŚCINAWAMKS CUPRUM LUBINPOLPOL   
42  MIŁOSZEWSKA MAŁGORZATA 11310km / SZCZECINPOLPOLOK 
43 MODRZEJEWSKI WALDEMAR20321km / POZNAŃKIBOLSKI KS KARAMUCZOPOLPOLOK 
44 MUCHA IGOR 1km / SZCZECINROLKOWO.PLPOLPOL   
45 MUCHA JAKUB 1km / SZCZECINROLKOWO.PLPOLPOL   
46  MUCHA MICHAŁ 20221km / SZCZECINROLKOWO.PLPOLPOLOK 
47  NOREK MIŁOSZ 11010km / NOWY TOMYŚLSKATE2CITYPOLPOLOK 
48 OLEJNICZAK BARBARA24210km / SZCZECINPOLPOL  
49  PARTYKA NATALIA 23221km / POZNAŃZICO RACING SPEED TEAMPOLPOLOK 
50  PATER ALICJA  1km / ZIELENIEWOPOLPOL   
51  PATORA JERZY 21321km / NOWY TOMYŚLSKATE2CITYPOLPOLOK 
52  PIOTROWSKA KRYSTYNA 22021km / RZEPINSKATE TEAM KOWALÓWPOLPOLOK 
53  PIOTROWSKI DANIEL 22121km / RZEPINSKATE TEAM KOWALÓWPOLPOLOK 
54  PLOSZAJ ROBERT 23421km / SZCZECINSZCZECINPOLPOLOK 
55 POSADOWSKI HEUSER 21km / UECKERLANDOBFSTGERGEROK  
56 POSADOWSKI POSADOWSKI22821km / UECKERLANDOBFSTGERGEROK 
57  PRIEBE JACEK 20821km / GNIEZNOPLICH WYSCIG.PLPOLPOLOK 
58  PRZYBYSŁAWSKA PAULINA 20521km / GNIEZNOU.K.S. ZWOLEŃ TEAMPOLPOLOK 
59  RUTKOWSKA IRENA 11410km / POZNAŃPOZNAŃPOLPOLOK 
60  RUTKOWSKI WOJCIECH 21821km / CZERWONAKCZERWONAK BIEGAPOLPOLOK 
61 RZADKIEWA ZENON22721km / KOŁOBRZEGPOLPOL  
62  SAWCZAK AGNIESZKA 23621km / SZCZECINROLKINGPOLPOLOK 
63  SAWICKI GRZEGORZ 12110km / ZARĘBAEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOK 
64  SIENKOWSKI TOMASZ 22621km / MIELNOPLICH WYSCIG.PLPOLPOL  
65  SIERPOWSKI ZBIGNIEW 22521km / POZNAŃPLICH WYSCIG.PLPOLPOLOK 
66  SOCZOMSKI MIROSŁAW 12010km / ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOK 
67  STANISZEWSKI JAROSŁAW 24110km / PRZECŁAWTR STARBLADEPOLPOLOK 
68  STĘPIEŃ MAGDALENA 21421km / GRODZISK WLKP.SKATE2CITYPOLPOLOK 
69 SZMYD KACPER 10km / SZCZECINPOLPOL   
70  SZMYT RAFAŁ 20921km / POZNAŃPLICH WYSCIG.PLPOLPOLOK 
71  SZYSZKA HUBERT  21km / ŚRODA WLKP.SSW MALTA POZNAŃ, ZICO RACING SPEED TEAMPOLPOLOK  
72  TOMASZEWSKI ADAM 20721km / ZALASEWOPLICH WYSCIG.PLPOLPOLOK 
73  URYZAJ KAROLINA 10910km / GLINNO, NOWY TOMYŚLSKATE2CITYPOLPOLOK 
74 WALKOWIAK JULIANNA22321km / DOBRABUK8POLPOLOK 
75 WALKOWIAK JULIANNA 1km / DOBRABUK8POLPOL   
76  WALKOWIAK MARCIN 22421km / DOBRABUK8POLPOLOK 
77 WALKOWIAK MARCIN 21km / DOBRABUK8POLPOL   
78 WALKOWIAK MATYLDA11710km / DOBRABUK8POLPOLOK 
79 WALKOWIAK MATYLDA 1km / DOBRABUK8POLPOLOK  
80  WIECZOREK PIOTR 10210km / SZCZECINTR STARBLADEPOLPOLOK 
81 WITCZUK KORNELIA 1km / STARGARDPOLPOL   
82  WOŁYNIEC GRZEGORZ 12710km / STARGARDPOLPOLOK 
83 WRÓBLEWSKA ZUZANNA 1km / SOBÓTKAPOLPOL   
84 WRZESIMSKI MAREK11610km / WROCŁAWLEGNO SPORTPOLPOL  
85 ZAWADZKI MIECZYSŁAW10310km / STARGARDSTARBLADEPOLPOL  
86  ZIEJEWSKI HENRYK 21921km / ŚWINOUJŚCIEZICO RACING SPEED TEAMPOLPOLOK 
87  ŻUREK JUSTYNA 10510km / POLICEROLKOWO.PLPOLPOLOK