Zawody obsługuje firma Datasport

8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie - Borzęcin Duży, 19 sierpnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 686
Odebrało numery: 532

Liczba opłaconych zawodników: 525
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK PRZEMYSŁAW 524OPEN / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
2  ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA 515OPEN / K40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKPWZ 
3  AID KAMIL 414OPEN / M20WARSZAWAOBOZYGORSKIE.PLOK 
4 ZAWODNIK ANONIMOWY411OPEN / M20 OBOZYGORSKIE.PLOK 
5  AMBROZIAK DAWID 228OPEN / M20OSOWIECOK 
6 ANDRZEJEWSKA ANNA344OPEN / K40WARSZAWA-OK 
7  ANOWSKI ADRIAN 355OPEN / M20NARUSZEWOOK 
8  ANTKIEWICZ PAWEŁ 621OPEN / M40WARSZAWAKS. WOLNI  
9  BAGNICKI DARIUSZ 360OPEN / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓROK 
10 BAŁAMUT PIOTR496OPEN / M40BOŻA WOLAOKPWZ 
11  BARAN LUCJAN 177OPEN / M50DĘBNOOK 
12  BARAŃSKI PIOTR 316OPEN / M30PRUSZKÓWOK 
13 BARAŃSKI PIOTR637OPEN / M30RADOM  
14  BARECKI WŁODZIMIERZ 258OPEN / M60WARSZAWAOK  
15  BARGIEŁ MARIUSZ 111OPEN / M30WOLSKIEOKPWZ 
16  BARNAŚ ILONA 218OPEN / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOK 
17  BARTCZAK ALEKSANDRA 468OPEN / K20SKIERNIEWICEOK 
18  BARTNIK MICHAŁ 417OPEN / M40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKPWZ 
19  BARTOŁOWICZ DAWID 424OPEN / M20BROCHÓWOK 
20  BARTOSZEWSKI PIOTR 533OPEN / M30ŁOMIANKIOBŁUSKI RUNNING TEAMOKPWZ Samorzad 
21  BASA PRZEMYSŁAW 3OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF `JASTRZĄB` RUDA ŚLĄSKAOK 
22  BAUMGART JAKUB 542OPEN / M20DZIEKANÓW POLSKIOKPWZ 
23 BAWOMIRSKI JAROSŁAW635OPEN / M30RADOM  
24  BĄK FILIP 219 LESZNOBIELIK LESZNOOK 
25  BĄK MACIEJ 527OPEN / M40WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
26  BEDNARZAK TADEUSZ 460OPEN / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOKSamorzad 
27  BEHOUNEK LESZEK 323OPEN / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOKSamorzad 
28 BERDYCMOWSKI ZYGMUNT645OPEN / M50NISKOWAFESTIWAL BIEGOW  
29 BERLIŃSKI DOMINIK633OPEN / M30OTRĘBUSYWPRUNNING  
30  BETTIN MATEUSZ 245OPEN / M30WARSZAWAOK 
31  BIAŁA ANTONINA 356OPEN / K20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
32  BIAŁECKI PIOTR 325OPEN / M30WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
33 BIAŁKOWSKI ALBERT41OPEN / M40WARSZAWATRIPOWER,PLOK  
34  BIAŁY PAWEŁ 357OPEN / M20WARSZAWASKB KRAŚNIKOK 
35  BIEGAŃSKI ŁUKASZ 485OPEN / M40RYPIN-OK 
36 ZAWODNIK ANONIMOWY422OPEN / K40 ROKOK 
37  BIELEC KAROL 445OPEN / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓROK 
38  BLASZKA LIDIA 377OPEN / K30SWARZĘDZBLASZKA TEAM :)OK 
39  BŁASZCZAK MARIUSZ 436OPEN / M30GRODZISK MAZOWIECKIOZŻWOK 
40  BŁASZCZYK MARIUSZ 42OPEN / M40WARSZAWAOK 
41  BOBOWSKI MAREK 43OPEN / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓWOK 
42  BOGUCKA BEATA 535OPEN / K30MYSZCZYNDYSTANS LESZNOOKPWZ 
43  BOGUCKI WLODZIMIERZ  OPEN / M50SEKOCIN NOWY   
44 BOHDANOWICZ ADAM387OPEN / M40PIASTÓWOK 
45 BOHDZIEWICZ PAWEŁ44OPEN / M30ŁOMIANKIEKO-BABICE TEAMOKPWZ Samorzad 
46  BOJANOWSKA SYLWIA 373OPEN / K40BŁONIEROBERCIK I SYLVANAOKPWZ 
47  BOŃCZAK MARCIN 45OPEN / M30SZCZĘSNEOK 
48  BORKOWSKI ANDRZEJ 314OPEN / M30WARSZAWAOZŻWOK 
49  BOROWIK PIOTR 46OPEN / M50CZĘSTOCHOWAOK  
50 BOSEK ROBERT254OPEN / M30WARSZAWAOK 
51  BRUSZEWSKI ARKADIUSZ 47OPEN / M40GRODZISK MAZOWIECKI-OK 
52  BRUZDA TOMASZ 48OPEN / M40DUCHNICEKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKPWZ 
53  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  OPEN / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW   
54  BUCZYNSKI ARKADIUSZ 366OPEN / M40OZAROW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKPWZ 
55  BUDZAJ ROBERT 320OPEN / M40JAKTORÓWNEPTUNET TEAMOK 
56  BUDZISZEWSKA KATARZYNA 554OPEN / K30OŻARÓW MAZOWIECKIOKPWZ 
57 BUGAJCZYK KRZYSZTOF225OPEN / M40ADAMOWIZNAADAMKA TEAMOK 
58  BUGAJSKI ADAM 299OPEN / M40WARSZAWAPOLANIEOK 
59  BURDACH ROBERT 268OPEN / M40JÓZEFÓWOK 
60  BURGIEŁŁ MONIKA 49OPEN / K30PRUSZKÓWOK 
61  BUTKOWSKI PATRYK 50OPEN / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKS WOJTEKOK 
62  CALICKI ŁUKASZ  OPEN / M40SZCZECINNORDIC CONSULTING & DEVELOPMENT COMPANY   
63 CALIŃSKI PAWEŁ602OPEN / M50BŁONIEAMATOR PWZ 
64  CEREMAŃSKI KAZIMIERZ 239OPEN / M40WARSZAWAOZŻWOK 
65  CHARCZUK JAROSŁAW 543OPEN / M40JÓZEFÓWOTWOCK BIEGAOK 
66 CHEN FEI281OPEN / M20WOLKA KOSOWSKA#GOPATI TEAMOK 
67  CHMIELEWSKA IZABELA  OPEN / K30WARSZAWA   
68 CHMIELEWSKI JACEK2OPEN / M40BŁONIEGORENJE POLSKA RUNNING TEAM PWZ  
69  CHMIELEWSKI JACEK  OPEN / M40BŁONIEGORENJE POLSKA RUNNING TEAM PWZ  
70  CHMIELEWSKI PIOTR 395OPEN / M30OŻARÓW MAZOWIECKIOKPWZ 
71  CHORĄŻYK ADAM 51OPEN / M50NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
72  CHRUSTNY MARIUSZ 508OPEN / M50PIASTÓWKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOK 
73  CHWAŁA ARTUR 548OPEN / M30WARSZAWAOK 
74  CIARCZYŃSKI PAWEŁ 425OPEN / M50WARSZAWATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOKSamorzad 
75  CICHOCKI MICHAŁ 115OPEN / M40GRODZISK MAZOWIECKIOK 
76  CICHOCKI MICHAŁ 297OPEN / M70PODKOWA LEŚNAOK 
77  CIECHAŃSKA PATRYCJA 52OPEN / K20IZABELINOKPWZ 
78  CIESLA DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWA   
79 CIEŚLAR RAFAŁ270OPEN / M30BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAOK 
80 CIURA RAFAŁ644OPEN / M40WARSZAWA  
81  CUPRYJAK ADRIAN 199OPEN / M30TARCZYNTARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYOK  
82  CYNKIER MIESZKO 331OPEN / M30ŻYRARDÓWOK 
83  CZAPLA SŁAWOMIR 53OPEN / M40GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
84  CZAPSKI TOMASZ 274OPEN / M30SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
85  CZARNECKI RAFAŁ  OPEN / M20BRONISŁAWKAŁOGIEŃ TEAM   
86  CZECHOWSKI JERZY 630OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWA  
87  CZERNIAWSKI PIOTR 302OPEN / M30WARSZAWAOK  
88  CZORNIEJ ADAM 226OPEN / M30WARSZAWAOŚKA WARSZAWAOK  
89  CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR 615OPEN / M50WARSZAWAMZA WARSZAWA  
90 CZYŻ GRZEGORZ433OPEN / M40KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
91  CZYŻEWSKA MARLENA 224OPEN / K50LEGIONOWO100KROTKIOK  
92 ĆWIK KAROLINA OPEN / K20WARSZAWA   
93 ZAWODNIK ANONIMOWY235OPEN / K40 OK