Zawody obsługuje firma Datasport

Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
Siemianowice Œlšskie, 24 marca 2018 r.


Liczba zawodników : 517
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1 ADAMSKA JOANNA5373km / UWR WROCŁAWUNI 
2 ANDRZEJEWSKA WERONIKA1503km / PP POZNAŃUTE 
3 ANTECKA KLAUDIA1893km / PŒK KIELCEUTE 
4 APOLLO SZYMON3619km / UG GDAŃSKUNI 
5 AUGUSTYN ANGELIKA4666km / URO KRAKÓWUSP 
6 BABIK FILIP2054,5k / PW WARSZAWAUTE 
7 BABULA PRZEMYSŁAW1444,5k / PO OPOLEUTE 
8 BAGIŃSKI GRZEGORZ5469km / UWR WROCŁAWUNI 
9 BAHRANOWSKA MARIA206km / AGH KRAKÓWUTE 
10 BAKSALARY KACPER2464,5k / PWSZ LESZNOWSZ 
11 BANICKI MICHAŁ1739km / PRZ RZESZÓWUTE 
12 BAŃBOR ALEKSANDRA1783km / PŒ GLIWICEUTE 
13 BAŃSKA KAROLINA813km / KPSW JELENIA GÓRAWSZ 
14 BARAN JAN4634,5k / URO KRAKÓWUSP 
15 BAZUŁKA ALEKSANDRA3733km / UJ KRAKÓWUNI 
16 BEDNAREK KLAUDIA4413km / UPE KRAKÓWUSP 
17 BEDNAREK MARCIN2744,5k / SGGW WARSZAWAUSP 
18 BEDNARSKI JAN5179km / UW WARSZAWAUNI 
19 BEDNARZ ADAM3829km / UJ KRAKÓWUNI 
20 BEDNORZ KAMIL4794,5k / UŒ KATOWICEUNI 
21 BIEDERMAN MARCIN3839km / UJ KRAKÓWUNI 
22 BIELACHOWICZ ALICJA2903km / ŒUM KATOWICEUME 
23 BIGUS PAWEŁ899km / KPSW JELENIA GÓRAWSZ 
24 BIJAK PATRYK154,5k / AGH KRAKÓWUTE 
25 BISKUPSKI TOMASZ3919km / UJK KIELCEUNI 
26 BŁASIK ADAM304,5k / AJD CZĘSTOCHOWAUSP 
27 BOGUSZ JUSTYNA5316km / UWM OLSZTYNUNI 
28 BORATYŃSKI DARIUSZ4294,5k / UME WROCŁAWUME 
29 BORCUCH ARTUR3929km / UJK KIELCEUNI 
30 BOREK PIOTR3404,5k / UE WROCŁAWUSP 
31 BORWIŃSKI HUBERT2974,5k / UAM POZNAŃUNI 
32 BRAWATA DOMINIK2284,5k / PWSZ KONINWSZ 
33 BROŻYNA OLIWIA923km / PG GDAŃSKUTE 
34 BROŻYNA WERONIKA2556km / PWSZ NYSAWSZ 
35 BROŻYŃSKI MIKOŁAJ2474,5k / PWSZ LESZNOWSZ 
36 BRӏDZIŃSKA IZABELA4913km / UTP BYDGOSZCZUSP 
37 BRUDNICKI PATRYK4974,5k / UTP BYDGOSZCZUSP 
38 BRYZEK JUSTYNA103km / AGH KRAKÓWUTE 
39 BRZOSKA DAMIAN1454,5k / PO OPOLEUTE 
40 BUDZIK PIOTR4484,5k / UPE KRAKÓWUSP 
41 BUDZIŁEK MARTYNA5323km / UWM OLSZTYNUNI 
42 BUKALSKI PRZEMYSŁAW1924,5k / PŒK KIELCEUTE 
43 BUŁAKOWSKA KAROLINA2253km / PWSZ KONINWSZ 
44 BUSZTA PATRYK4684,5k / URZ RZESZÓWUNI 
45 BYCZKOWSKI MATEUSZ1544,5k / PP POZNAŃUTE 
46 BYRSKA SYLWIA586km / AWF KRAKÓWUWF 
47 CAGARA ALEKSANDRA1663km / PRZ RZESZÓWUTE 
48 CHABUZ DOMINIKA2956km / ŒUM KATOWICEUME 
49 CHERJAN DARIUSZ4509km / UPE KRAKÓWUSP 
50 CHMIELEWSKA DOMINIKA3293km / UE POZNAŃUSP 
51 CHOJNICKI DAMIAN4379km / UMK TORUŃUNI 
52 CHROSTOWSKI KONRAD2174,5k / PWR WROCŁAWUTE 
53 CHRӌCIŃSKA PAULINA4923km / UTP BYDGOSZCZUSP 
54 CHRYCZYK KATARZYNA473km / AWF KRAKÓWUWF 
55 CHYLIŃSKI MATEUSZ164,5k / AGH KRAKÓWUTE 
56 CIBICKA JOANNA5126km / UW WARSZAWAUNI 
57 CICHOSZ MACIEJ4194,5k / UME ŁÓDUME 
58 CILA WOJCIECH3579km / UEK KRAKÓWUSP 
59 COMBIK MARCIN239km / AGH KRAKÓWUTE 
60 CUBER KAROLINA3493km / UEK KRAKÓWUSP 
61 CYGANEK TOMASZ2924,5k / ŒUM KATOWICEUME 
62 CYNGOT JACEK1279km / PL LUBLINUTE 
63 CZARNA KAROLINA1093km / PK KRAKÓWUTE 
64 CZERWIŃSKA WIOLETTA3226km / UE KATOWICEUSP 
65 CZOP KAROL1934,5k / PŒK KIELCEUTE 
66 ĆMIEL MACIEJ2914,5k / ŒUM KATOWICEUME