Zawody obsługuje firma Datasport

Gladiator Junior
Bielawa, 10 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 153
Liczba opłaconych zawodników: 143
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  AFTYKA JULIA  S6 / KŻARÓWRODZINAOK 
2 BAŁAZY ALAN S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
3 BARTIZAL FRANCISZEK S2 / MBIELAWAOK 
4 BARTOS OLIWIA S1 / KBIELAWADZIEWCZYNY  
5 BARTOS OLIWIA S1 / KBIELAWASUPER DZIEWCZYNYOK 
6  BIALEK ZUZANNA  S2 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
7 BIEL AMELIA S5 / DZIERŻONIÓW7318OK 
8 BIEL DARIA S2 / KDZIERŻONIÓWOK 
9  BIEL ŁUKASZ  S2 / KAMIENNA GÓRAOK 
10 BOROWA AMELIA S6 / KLUBSKOHAT-TRICK LUBSKOOK 
11 BOROWA BLANKA S6 / KLUBSKOHAT-TRICK LUBSKOOK 
12 BRZEŹNA LENA S3 / KDZIERŻONIÓWOK 
13  BRZYSKA ALEKSANDRA  S4 / KBIELAWAOK 
14 BUGAREWICZ ALEKSANDER S3 / MŚWIDNICASKT TIGEROK 
15 BUGAREWICZ MAŁGORZATA S2 / KŚWIDNICASKT TIGEROK 
16  BYLICKI WIKTOR  S3 / MBIELAWAWYBIERZOK 
17 CHAREWICZ MILENA S3 / KKAMIENNA GÓRACONTENDER KAMIENNA GÓRAOK 
18  CHMIELEWSKA EMILIA  S4 / KŚWIDNICAOK 
19  CHUDOBSKA JULIA  S6 / KDZIERŻONIÓWOK 
20  DANKOWSKI SZYMON  S6 / MBIELAWAOK 
21 DAWID PIETRUSZKA S6 / MWAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOK 
22 DELALICZ DE LAVAL KRZYSZTOF S2 / MBIELAWAOK 
23 DRZEWAKOWSKI DAWID S4 / MDZIERŻONIÓWSKT TIGEROK 
24 DUŚ KACPER S2 / MWROCŁAWOK 
25  DYBAŁA KLAUDIA  S1 / KŚWIEBODZICEOK 
26  EKIERT EMIL  S6 / MDZIERŻÓNIÓWOK 
27  FIC JAKUB  S5 / DZIERŻONIÓWOK 
28  FIGURA NATALIA  S6 / KRYBNIKOK 
29  FILIP ZDOLSKI  S2 / MBIELAWAAKADEMIA PIŁKARSKA DZIERŻONIÓWOK 
30  FLORIAN JULIA  S4 / KŚWIDNICAOK 
31  GARNYS HANIA  S5 / BIELAWAOK 
32  GŁOGOWSKA JULIA  S4 / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK 
33  GŁOGOWSKI BARTOSZ  S2 / MŚWIDNICAOK 
34 GŁOWACKA JULIA S3 / KWAŁBRZYCHOK 
35 GÓRALCZYK GRZEGORZ S2 / MPIESZYCEOK 
36 GÓRNY PATRYK S2 / MBIELAWAOK 
37  GUZARA MIŁOSZ  S1 / MBIELAWAOK 
38  HEJN BARTOSZ  S5 / BIELAWAOK 
39  HENDZEL ANNA  S3 / KOSTROSZOWICESWIMTEAM BIELAWAOK 
40 IWAN KATARZYNA S6 / MŚWIDNICASKT TIGEROK 
 BIORĘ UDZIAŁ W RÓŻNYCH BIEGACH.07.04.2018 BRAŁEM UDZIAŁ W BIEGU RUNMAGEDDON KIDS,BYŁO SUPER.TRENUJE TAEKWONDO.
41 JATKOWSKA JAGODA S1 / KBIELAWAOK 
42  JAZOWSKI HUBERT  S5 / BIELAWAOK 
43 JELINSKA AMELIA S2 / KJAWORZYNA ŚLĄSKASKT TIGEROK 
44  KALICZAK SZYMON  S1 / MŚWIDNICASKT TIGER  
45  KAŚKIEWICZ LENA  S1 / KŚWIDNICAŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINOK 
46  KAWALEC AMADEUSZ  S6 / MŚCINAWKA ŚREDNIASWIM TEAM  
47 KAWALEC AMADEUSZ S6 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
48  KAWĘCKA ZOFIA  S6 / KBIELAWAOK 
49 KAZIMIERCZAK NIKOLA S1 / KBIELAWARODZINAOK 
50  KĘDZIORA KONRAD  S1 / MWAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOK 
51  KONDRAT ANNA  S1 / PIESZYCEOK 
52  KONIARCZYK NINA  S5 / DZIERZONIOWOK 
53 KOPCZYŃSKI TYMON S5 / TRZEBNICAOK 
54  KOPEĆ MICHAŁ  S2 / MŚWIDNICAOK 
55 KOSEWSKA JULIE S1 / KBIELAWAOK 
56 KOTLIŃSKI ALEKSANDER S1 / MWAŁBRZYCHKAT CROSSOK 
57 KOWALCZYK LENA S2 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
58  KRAJEWSKI ADRIAN  S5 / MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBÓRZ  
59 KRÓLICKA - TWARDOWSKA MAŁGORZATA S1 / KOPOLEOK 
60 KRÓLICKA MAJA S1 / KLUTOMIAOK 
61 KUBERSKI ADAM S4 / MCHEŁM ŚLĄSKIOK 
62 KUBICKI FRANEK S4 / MWROCLAWWYBIERZOK 
63 KUBICKI KUBA S5 / WROCLAWOK 
64  KUDYRA MICHAŁ  S4 / MBIELAWASKT TIGEROK 
65 KUKUŁKA OLGA S3 / KBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
66  KURCAB NADIA  S3 / KBIELAWAKS OSIROK 
67  KWIATKOWSKA GAJA  S5 / LĄDEK-ZDRÓJ  
68  KWIATKOWSKA NATALIA  S5 / DZIERŻONIÓWOK 
69 KWIATKOWSKA OLIWIA S5 / BIELAWAWYBIERZOK 
70 ŁACNY SZYMON S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
71  ŁUBKOWSKA MATYLDA  S5 / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
72 MAJEWSKI JAKUB S2 / MWROCŁAWOK 
73 MAKLES JULIA S5 / OK 
74 MAKOWSKA HANNA S5 / BUSKO ZDRÓJOK 
75 MAŁEK HANNA S3 / KWAŁBRZYCHOK 
76  MARCZEWSKI DORIAN  S5 / WROCŁAWOK 
77  MASTALERZ FILIP  S6 / MBIELAWAOK 
78 MIRECKA ALEKSANDRA S3 / KBIELAWARODZINAOK 
79  MIZERSKI MICHAŁ  S6 / MBIELAWAWYBIERZOK 
80 MODRZEWSKA KINGA S3 / KBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
81 OSUCHOWSKI ARON S5 / WAŁBRZYCHOK 
82  OWCZARZAK OSKAR  S4 / MBIELAWAOK 
83 PASEK KAJA S3 / KWARSZAWAOK 
84  PAWLACZEK HANNA  S6 / KBIELAWAOK 
85  PAWLACZEK OSKAR  S6 / MBIELAWAOK 
86 PAWLAK OLIWIER S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
87 PIASECKI ADAM S6 / MLUBSKOHAT-TRICK LUBSKOOK 
88 PIASECKI JACEK S2 / MBIELAWAOK 
89  PIASKOWSKA POLA  S1 / KWAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
90 PIĄTEK DAMIAN S1 / MWAŁBRZYCHOK 
91  PIĄTKOWSKI STEFAN  S1 / MWAŁBRZYCHOK 
92  POLICZKIEWICZ KRZYSZTOF  S6 / MBIELAWA  
93 POLICZKIEWICZ KRZYSZTOF S6 / MBIELAWAOK 
94 POLICZKIEWICZ PAWEŁ S4 / MBIELAWAOK 
95 POŁEĆ JULIA S1 / KBIELAWADZIEWCZYNYOK 
96 PROSKURA MARGOT S3 / KWAŁBRZYCHMORSY WAŁBRZYCHOK 
97  PSZKIT GABRIELA  S4 / KDZIERŻONIÓWOK 
98  PTAŚNIK LAURA  S6 / KBIELAWABRAKOK 
99 QANNITA PATRYCJA S2 / DZIERŻONIÓWSKT TIGEROK 
100  RACZEK JAROSŁAW  S6 / RYBNIK  
101  RACZEK OLIWIA  S6 / KRYBNIK  
102  RAKOCZY JAKUB  S6 / MBIELAWASKT TIGEROK 
103  RASZEWSKA WIKTORIA  S6 / KBIELAWAKS OSIROK 
104 RAŚ PAWEŁ S5 / BIELAWAOK 
105  RDUŁTOWSKI HUGO  S2 / MTYNIEC MAŁYOK 
106  REMISZEWSKI KACPER  S4 / MSOBÓTKAOK 
107ROBAK FILIP S4 / MGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWOK 
108  ROGALA MATEUSZ  S6 / MDOBROCINOK 
109  ROGALSKA KINGA  S6 / KBIELAWAOK 
110  ROZTOCZIL MACIEK  S5 / BIELAWAOK 
111  RURAŃSKA DARIA  S3 / KŚWIEBODZICESZCZYT BOGUSZÓW-GORCEOK 
112 RYNKIEWICZ ZOFIA S4 / KBOGDANIECFIT TEST FAMILYOK 
113 RYNKIEWICZ ZUZANNA S5 / BOGDANIECFIT TEST FAMILYOK 
114 SOKOLIŃSKA MARCEL S4 / MBIELAWAOK 
115 SOKOLIŃSKI JAKUB S4 / MBIELAWAOK 
116 STACHOWICZ HUBERT S5 / WROCŁAWOK 
117 STACHOWICZ KINGA S2 / KWROCŁAWOK 
118 STRUGAŁA KRYSTIAN S1 / MZAWIDÓWOK 
119  STRUZIK MILENA  S4 / KŚWIDNICAOK 
120  SUSKI KACPER  S2 / MŻERNIKI MAŁE GM KOBIERZYCEWYBIERZOK 
121  SUSKI PIOTR  S2 / MŻERNIKI MAŁE GM KOBIERZYCEBRAKOK 
122 SUTUŁA GRACJAN S4 / MBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
123 SUTUŁA MAJA S1 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
124  SYCZ REMIGIUSZ  S4 / MPSZENNOSKT TIGEROK 
125  SZNAJDER MARTYNA  S6 / KBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
126  SZTYLER ANTONI  S3 / MDOBROCINOK 
127  SZTYLKA ZUZANNA  S2 / KWAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOK 
128 SZYDŁOWSKA JUDYTA S4 / KWITOSZÓW DOLNYŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINOK 
129  SZYMON WEIGELT  S5 / BIELAWAWYBIERZOK 
130 ŚLIPKO JAKUB S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
131 ŚLIWIŃSKI MARCEL S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
132 TETLAK NADIA S5 / BIELAWAOK 
133 TOMALA JULIANNA S3 / KZAGÓRZE ŚLĄSKIEOK 
134  TOMCZYK DAWID  S2 / MBIELAWAOK 
135  URBANIAK MARCIN  S5 / BORÓWNODZIKI WORKOUT CZARNY BÓROK 
136 URBANIAK MIKOŁAJ S4 / MBORÓWNODZIKI WORKOUT CZARNY BÓROK 
137 URBANIAK ZUZANNA S4 / KŻMIGRÓDOK 
138  WALIGÓRA MIKOŁAJ  S5 / DZIERŻONIÓW  
139 WIELGUS ANGELINA S3 / KBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAOK 
140  WIŚNIEWSKA NELA  S6 / KBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
141  WIŚNIEWSKI SZYMON  S4 / MŚWIDNICAOK 
142 WITKOWSKA ALEKSANDRA S6 / KBIELAWARODZINAOK 
143 WITKOWSKA LENA S6 / KBIELAWARODZINAOK 
144 WOJCIECHOWSKI BŁAŻEJ S4 / MŚWIDNICAOK 
145 WONDRASZEK TYMOTEUSZ S5 / BIELAWAOK 
146 WZOREK HANI S5 / ŚWIEBODZICEPIĘKNI I ZDROWIOK 
147 WZOREK MARTYNA S3 / KWROCŁAWPIĘKNI I ZDROWIOK 
148 ZAREMBA BARTEK S4 / MŚWIDNICAOK 
149 ZASADA ALEKSANDRA S3 / KKAMIENNA GÓRACONTENDER KAMIENNA GÓRAOK 
150 ZAWADA EMILIA S3 / KDZIERŻONIÓWOK 
151 ZIELIŃSKI MACIEJ S2 / MBIELAWAOK 
152 ŻMUDZIŃSKA MAJA S5 / JEDLINA-ZDRÓJRODZINAOK 
153 ŻMUDZIŃSKI KAROL S2 / MJEDLINA-ZDRÓJRODZINAOK