Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Gladiator Junior
Bielawa, 10 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 153
Liczba opłaconych zawodników: 143
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  AFTYKA JULIA  S6 / KŻARÓWRODZINAPOLPOLOK 
2 BAŁAZY ALAN S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
3 BARTIZAL FRANCISZEK S2 / MBIELAWAPOLPOLOK 
4 BARTOS OLIWIA S1 / KBIELAWADZIEWCZYNYPOLPOL  
5 BARTOS OLIWIA S1 / KBIELAWASUPER DZIEWCZYNYPOLPOLOK 
6  BIALEK ZUZANNA  S2 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK 
7 BIEL AMELIA S5 / DZIERŻONIÓW7318POLPOLOK 
8  BIEL ANASTAZJA  S2 / MKAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
9 BIEL DARIA S2 / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
10 BOROWA AMELIA S6 / KLUBSKOHAT-TRICK LUBSKOPOLPOLOK 
11 BOROWA BLANKA S6 / KLUBSKOHAT-TRICK LUBSKOPOLPOLOK 
12 BRZEŹNA LENA S3 / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
13  BRZYSKA ALEKSANDRA  S4 / KBIELAWAPOLPOLOK 
14 BUGAREWICZ ALEKSANDER S3 / MŚWIDNICASKT TIGERPOLPOLOK 
15 BUGAREWICZ MAŁGORZATA S2 / KŚWIDNICASKT TIGERPOLPOLOK 
16  BYLICKI WIKTOR  S3 / MBIELAWAWYBIERZPOLPOLOK 
17 CHAREWICZ MILENA S3 / KKAMIENNA GÓRACONTENDER KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
18  CHMIELEWSKA EMILIA  S4 / KŚWIDNICAPOLPOLOK 
19  CHUDOBSKA JULIA  S6 / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
20  DANKOWSKI SZYMON  S6 / MBIELAWAPOLPOLOK 
21 DAWID PIETRUSZKA S6 / MWAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYPOLPOLOK 
22 DELALICZ DE LAVAL KRZYSZTOF S2 / MBIELAWAPOLPOLOK 
23 DRZEWAKOWSKI DAWID S4 / MDZIERŻONIÓWSKT TIGERPOLPOLOK 
24 DUŚ KACPER S2 / MWROCŁAWOK 
25  DYBAŁA KLAUDIA  S1 / KŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
26  EKIERT EMIL  S6 / MDZIERŻÓNIÓWPOLPOLOK 
27  FIC JAKUB  S5 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
28  FIGURA NATALIA  S6 / KRYBNIKPOLPOLOK 
29  FILIP ZDOLSKI  S2 / MBIELAWAAKADEMIA PIŁKARSKA DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
30  FLORIAN JULIA  S4 / KŚWIDNICAPOLPOLOK 
31  GARNYS HANIA  S5 / BIELAWAPOLPOLOK 
32  GŁOGOWSKA JULIA  S4 / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK 
33  GŁOGOWSKI BARTOSZ  S2 / MŚWIDNICAPOLPOLOK 
34 GŁOWACKA JULIA S3 / KWAŁBRZYCHPOLPOLOK 
35 GÓRALCZYK GRZEGORZ S2 / MPIESZYCEPOLPOLOK 
36 GÓRNY PATRYK S2 / MBIELAWAPOLPOLOK 
37  GUZARA MIŁOSZ  S1 / MBIELAWAPOLPOLOK 
38  HEJN BARTOSZ  S5 / BIELAWAPOLPOLOK 
39  HENDZEL ANNA  S3 / KOSTROSZOWICESWIMTEAM BIELAWAPOLPOLOK 
40 IWAN KATARZYNA S6 / MŚWIDNICASKT TIGERPOLPOLOK 
 BIORĘ UDZIAŁ W RÓŻNYCH BIEGACH.07.04.2018 BRAŁEM UDZIAŁ W BIEGU RUNMAGEDDON KIDS,BYŁO SUPER.TRENUJE TAEKWONDO.
41 JATKOWSKA JAGODA S1 / KBIELAWAPOLPOLOK 
42  JAZOWSKI HUBERT  S5 / BIELAWAPOLPOLOK 
43 JELINSKA AMELIA S2 / KJAWORZYNA ŚLĄSKASKT TIGERPOLPOLOK 
44  KALICZAK SZYMON  S1 / MŚWIDNICASKT TIGERPOLPOL  
45  KAŚKIEWICZ LENA  S1 / KŚWIDNICAŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINPOLPOLOK 
46  KAWALEC AMADEUSZ  S6 / MŚCINAWKA ŚREDNIASWIM TEAMPOLPOL  
47 KAWALEC AMADEUSZ S6 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
48  KAWĘCKA ZOFIA  S6 / KBIELAWAPOLPOLOK 
49 KAZIMIERCZAK NIKOLA S1 / KBIELAWARODZINAPOLPOLOK 
50  KĘDZIORA KONRAD  S1 / MWAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYPOLPOLOK 
51  KONDRAT ANNA  S1 / PIESZYCEPOLPOLOK 
52  KONIARCZYK NINA  S5 / DZIERZONIOWPOLPOLOK 
53 KOPCZYŃSKI TYMON S5 / TRZEBNICAPOLPOLOK 
54  KOPEĆ MICHAŁ  S2 / MŚWIDNICAPOLPOLOK 
55 KOSEWSKA JULIE S1 / KBIELAWAPOLPOLOK 
56 KOTLIŃSKI ALEKSANDER S1 / MWAŁBRZYCHKAT CROSSPOLPOLOK 
57 KOWALCZYK LENA S2 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK 
58  KRAJEWSKI ADRIAN  S5 / MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBÓRZPOLPOL  
59 KRÓLICKA - TWARDOWSKA MAŁGORZATA S1 / KOPOLEPOLPOLOK 
60 KRÓLICKA MAJA S1 / KLUTOMIAPOLPOLOK 
61 KUBERSKI ADAM S4 / MCHEŁM ŚLĄSKIPOLPOLOK 
62 KUBICKI FRANEK S4 / MWROCLAWWYBIERZOK 
63 KUBICKI KUBA S5 / WROCLAWOK 
64  KUDYRA MICHAŁ  S4 / MBIELAWASKT TIGERPOLPOLOK 
65 KUKUŁKA OLGA S3 / KBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
66  KURCAB NADIA  S3 / KBIELAWAKS OSIRPOLPOLOK 
67  KWIATKOWSKA GAJA  S5 / LĄDEK-ZDRÓJPOLPOL  
68  KWIATKOWSKA NATALIA  S5 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
69 KWIATKOWSKA OLIWIA S5 / BIELAWAWYBIERZPOLPOLOK 
70 ŁACNY SZYMON S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
71  ŁUBKOWSKA MATYLDA  S5 / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
72 MAJEWSKI JAKUB S2 / MWROCŁAWPOLPOLOK 
73 MAKLES JULIA S5 / POLPOLOK 
74 MAKOWSKA HANNA S5 / BUSKO ZDRÓJPOLPOLOK 
75 MAŁEK HANNA S3 / KWAŁBRZYCHPOLPOLOK 
76  MARCZEWSKI DORIAN  S5 / WROCŁAWPOLPOLOK 
77  MASTALERZ FILIP  S6 / MBIELAWAPOLPOLOK 
78 MIRECKA ALEKSANDRA S3 / KBIELAWARODZINAPOLPOLOK 
79  MIZERSKI MICHAŁ  S6 / MBIELAWAWYBIERZPOLPOLOK 
80 MODRZEWSKA KINGA S3 / KBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
81 OSUCHOWSKI ARON S5 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
82  OWCZARZAK OSKAR  S4 / MBIELAWAPOLPOLOK 
83 PASEK KAJA S3 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
84  PAWLACZEK HANNA  S6 / KBIELAWAPOLPOLOK 
85  PAWLACZEK OSKAR  S6 / MBIELAWAPOLPOLOK 
86 PAWLAK OLIWIER S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
87 PIASECKI ADAM S6 / MLUBSKOHAT-TRICK LUBSKOPOLPOLOK 
88 PIASECKI JACEK S2 / MBIELAWAPOLPOLOK 
89  PIASKOWSKA POLA  S1 / KWAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
90 PIĄTEK DAMIAN S1 / MWAŁBRZYCHPOLPOLOK 
91  PIĄTKOWSKI STEFAN  S1 / MWAŁBRZYCHPOLPOLOK 
92  POLICZKIEWICZ KRZYSZTOF  S6 / MBIELAWAPOLPOL  
93 POLICZKIEWICZ KRZYSZTOF S6 / MBIELAWAPOLPOLOK 
94 POLICZKIEWICZ PAWEŁ S4 / MBIELAWAPOLPOLOK 
95 POŁEĆ JULIA S1 / KBIELAWADZIEWCZYNYPOLPOLOK 
96 PROSKURA MARGOT S3 / KWAŁBRZYCHMORSY WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
97  PSZKIT GABRIELA  S4 / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
98  PTAŚNIK LAURA  S6 / KBIELAWABRAKPOLPOLOK 
99 QANNITA PATRYCJA S2 / DZIERŻONIÓWSKT TIGERPOLPOLOK 
100  RACZEK JAROSŁAW  S6 / RYBNIKPOLPOL  
101  RACZEK OLIWIA  S6 / KRYBNIKPOLPOL  
102  RAKOCZY JAKUB  S6 / MBIELAWASKT TIGERPOLPOLOK 
103  RASZEWSKA WIKTORIA  S6 / KBIELAWAKS OSIRPOLPOLOK 
104 RAŚ PAWEŁ S5 / BIELAWAPOLPOLOK 
105  RDUŁTOWSKI HUGO  S2 / MTYNIEC MAŁYPOLPOLOK 
106  REMISZEWSKI KACPER  S4 / MSOBÓTKAPOLPOLOK 
107ROBAK FILIP S4 / MGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK 
108  ROGALA MATEUSZ  S6 / MDOBROCINPOLPOLOK 
109  ROGALSKA KINGA  S6 / KBIELAWAPOLPOLOK 
110  ROZTOCZIL MACIEK  S5 / BIELAWAPOLPOLOK 
111  RURAŃSKA DARIA  S3 / KŚWIEBODZICESZCZYT BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOK 
112 RYNKIEWICZ ZOFIA S4 / KBOGDANIECFIT TEST FAMILYPOLPOLOK 
113 RYNKIEWICZ ZUZANNA S5 / BOGDANIECFIT TEST FAMILYPOLPOLOK 
114 SOKOLIŃSKA MARCEL S4 / MBIELAWAPOLPOLOK 
115 SOKOLIŃSKI JAKUB S4 / MBIELAWAPOLPOLOK 
116 STACHOWICZ HUBERT S5 / WROCŁAWPOLPOLOK 
117 STACHOWICZ KINGA S2 / KWROCŁAWPOLPOLOK 
118 STRUGAŁA KRYSTIAN S1 / MZAWIDÓWPOLPOLOK 
119  STRUZIK MILENA  S4 / KŚWIDNICAPOLPOLOK 
120  SUSKI KACPER  S2 / MŻERNIKI MAŁE GM KOBIERZYCEWYBIERZPOLPOLOK 
121  SUSKI PIOTR  S2 / MŻERNIKI MAŁE GM KOBIERZYCEBRAKPOLPOLOK 
122 SUTUŁA GRACJAN S4 / MBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK 
123 SUTUŁA MAJA S1 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK 
124  SYCZ REMIGIUSZ  S4 / MPSZENNOSKT TIGERPOLPOLOK 
125  SZNAJDER MARTYNA  S6 / KBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
126  SZTYLER ANTONI  S3 / MDOBROCINPOLPOLOK 
127  SZTYLKA ZUZANNA  S2 / KWAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYPOLPOLOK 
128 SZYDŁOWSKA JUDYTA S4 / KWITOSZÓW DOLNYŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINPOLPOLOK 
129  SZYMON WEIGELT  S5 / BIELAWAWYBIERZPOLPOLOK 
130 ŚLIPKO JAKUB S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
131 ŚLIWIŃSKI MARCEL S3 / MBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
132 TETLAK NADIA S5 / BIELAWAOK 
133 TOMALA JULIANNA S3 / KZAGÓRZE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
134  TOMCZYK DAWID  S2 / MBIELAWAPOLPOLOK 
135  URBANIAK MARCIN  S5 / BORÓWNODZIKI WORKOUT CZARNY BÓRPOLPOLOK 
136 URBANIAK MIKOŁAJ S4 / MBORÓWNODZIKI WORKOUT CZARNY BÓRPOLPOLOK 
137 URBANIAK ZUZANNA S4 / KŻMIGRÓDPOLPOLOK 
138  WALIGÓRA MIKOŁAJ  S5 / DZIERŻONIÓWPOLPOL  
139 WIELGUS ANGELINA S3 / KBIELAWASWIM TEAM BIELAWA/NOWA RUDAPOLPOLOK 
140  WIŚNIEWSKA NELA  S6 / KBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL  
141  WIŚNIEWSKI SZYMON  S4 / MKOMORÓWPOLPOLOK 
142 WITKOWSKA ALEKSANDRA S6 / KBIELAWARODZINAPOLPOLOK 
143 WITKOWSKA LENA S6 / KBIELAWARODZINAPOLPOLOK 
144 WOJCIECHOWSKI BŁAŻEJ S4 / MŚWIDNICAPOLPOLOK 
145 WONDRASZEK TYMOTEUSZ S5 / BIELAWAPOLPOLOK 
146 WZOREK HANI S5 / ŚWIEBODZICEPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK 
147 WZOREK MARTYNA S3 / KWROCŁAWPIĘKNI I ZDROWIPOLPOLOK 
148 ZAREMBA BARTEK S4 / MŚWIDNICAPOLPOLOK 
149 ZASADA ALEKSANDRA S3 / KKAMIENNA GÓRACONTENDER KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
150 ZAWADA EMILIA S3 / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
151 ZIELIŃSKI MACIEJ S2 / MBIELAWAPOLPOLOK 
152 ŻMUDZIŃSKA MAJA S5 / JEDLINA-ZDRÓJRODZINAPOLPOLOK 
153 ŻMUDZIŃSKI KAROL S2 / MJEDLINA-ZDRÓJRODZINAPOLPOLOK