Zawody obsługuje firma Datasport

38. Bieg Soczewka z BOP
Płock, 29 września 2018 r.


Liczba zawodników : 425
Odebrało numery: 322

Liczba opłaconych zawodników: 282
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MAREK  11km / M30PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMPOLPOL GPPlock Region  
2 ADAMSKA EWA DOROTA352NW / GOSTYNINPOLPOLOK 
3 ADAMSKI SŁAWOMIR27711km / M40PŁOCKSTALEXPOLPOL Region 
4  AKIMOW ANNA 2411km / K50PŁOCKTKKF PŁOCKPOLPOLOKTKKF GPPlock Region 
5  ALABRUDZŃSKI KRZYSZTOF 3025km / M20PŁOCKBOPPOLPOLOKPracownikBOP TKKF Chemik 
6  ANDRZEJCZYK RYSZARD 12311km / M50PLOCKPOLPOLOKChemik 
7 BAGIŃSKI KONRAD1911km / M30PŁOCKPGSPORT.PLPOLPOLOKRegion  
8 BARANOWSKI ROMUALD1165km / M20PŁOCKDYNAMICPOLPOL  
9 BIEDRZYCKA ELŻBIETA389NW / PŁOCKPOLPOL  
10  BIELKOWSKI WOJCIECH 20311km / M40PŁOCKCOKERUNNERSPOLPOLOKGPPlock Region 
11  BIELKOWSKI WOJCIECH  5km / M20PŁOCKCOKERUNNERSPOLPOL   
12  BIEŃKOWSKI JAROSŁAW 15511km / M40PŁOCKPOLPOLOKChemik Region  
13  BIERNAT ARKADIUSZ 3811km / M40WOLA MROKOWSKABOPPOLPOLOKPracownikBOP  
14  BIGORAJSKA ALEKSANDRA 8111km / K20NOWE PROBOSZCZEWICEBIEGAJ Z DYMKIEMPOLPOLOKGPPlock 
15  BŁASZCZYK MONIKA 2835km / K20PŁOCKPOLPOLOK 
16  BŁASZCZYK WOJCIECH  5km / GOSTYNINSPORTOWA ZAKŁADOWA GOSTYNINPOLPOL   
17  BOGUCKI KAMIL 3065km / M20BIAŁOBRZEGIBOPPOLPOLOKPracownikBOP 
18  BOGUSZEWSKI RYSZARD 4511km / M60PŁOCKTKKF PŁOCKPOLPOLOKTKKF 
19  BONIEWSKI LECH 21411km / M60GLINOJECKGLINOJECKPOLPOLOK 
20 BORKOWSKI GRZEGORZ29411km / M30SZCZAWIN KOŚCIELNYPOLPOL  
21  BORKOWSKI JAN 9011km / M70PŁOCKPOLPOLOKRegion 
22  BROMKA PIOTR  5km / M20MASZEWO DUŻEPOLPOL   
23  BRULIŃSKA MONIKA 2911km / K40PŁOCKTKKF PŁOCKPOLPOLOKTKKF GPPlock Chemik Region 
24  BRZĄKALSKI ANDRZEJ 15711km / M30MURZYNOWOMEBLEX TEAMPOLPOLOKRegion 
25  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  5km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL   
26  BRZESKI PIOTR  11km / M40PŁOCKPOLPOL   
27 BRZESKI PIOTR38811km / M40BRAWILNOPOLPOL  
28  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 3055km / M20PŁOCKBOPPOLPOLOKPracownikBOP Chemik 
29  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 11511km / M40NOWA BIAŁARYKOWISKOPOLPOLOKGPPlock Region 
30  BUDEK AGNIESZKA 211km / K30PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMPOLPOLOKGPPlock Region 
31  BUDZIŁO ADAM 7911km / M40PŁOCKPTT DELTAPOLPOLOKGPPlock Chemik Region 
32  BUGAJEWSKA ANNA  11km / K50PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLPOL   
33 BUGAJEWSKI JANUSZ 5km / M20PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLPOL   
34  BUJAK WOJCIECH 17111km / M30SŁUPNOORLEN RUNNING TEAMPOLPOLOKGPPlock Chemik Region 
35  BURAS PIOTR 6311km / M40GOZDOWOPIOTREK BIEGAPOLPOLOK 
36  BURDZIAK ANNA 2785km / K20PŁOCKPOLPOLOK 
37  BURNA IWETA 2805km / K20PLOCKORLEN RUNNING TEAMPOLPOLOK 
38  BURŻACKA-TYC AGNIESZKA 9811km / K40PŁOCKPTT DELTAPOLPOLOKGPPlock Chemik Region 
39  BURŻACKI ZBIGNIEW 9411km / M40PŁOCKBŁYSKAWICA PŁOCKPOLPOLOKRegion 
40  CELMER KATARZYNA 2855km / K20PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOLOK 
41  CELMER MARCIN 6611km / M30PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOLOKGPPlock Region 
42 CHADZYŃSKA ZOFIA34311km / K50PŁOCKPOLPOL GPPlock Region 
43  CHĄDZYŃSKA ZOFIA  11km / K50PŁOCKPOLPOL GPPlock Region  
44 CHĘTKA KRZYSZTOF35311km / ROGOZINOBIEGAJ Z DYMKIEMPOLPOL  
45  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 2865km / M20GĄBINGĄBIN BIEGAPOLPOLOKNiepelnosprawny 
46  CHOJNACKA KRYSTYNA 5611km / K60SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLPOLOKGPPlock 
47 CHRAPKOWSKA BEATA NW / PŁOCKPOLPOL   
48  CHRAPKOWSKI TOMASZ  11km / M30PŁOCKPOLPOL Region  
49  CICHECKI JACEK 4711km / M50NOWE PROBOSZCZEWICEPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLPOLOKRegion 
50  CIEŚLA PIOTR 4111km / M40ŁĄCKBOPPOLPOLOKPracownikBOP Chemik Region 
51 CIEŚLIŃSKA MAŁGORZATA374NW / WŁOCŁAWEKCROSSPOLPOL  
52 CIEŚLIŃSKI DARIUSZ3575km / M20WŁOCŁAWEKCROSSPOLPOL  
53  CIOK JAN 18711km / M30PŁOCKPOLPOLOKRegion 
54  CIOK PRZEMYSŁAW 5411km / M30WARSZAWAKS STASZEWSCYPOLPOLOK 
55  CISKA RENATA  5km / K20PŁOCKPOLPOL   
56  CISZEWSKI KAMIL  11km / M30PŁOCKMTP WZGÓRZE TUMSKIEPOLPOL GPPlock Region  
57 CYBULSKA ŻANETA21111km / K30PŁOCKWIĘCKOWSKI TEAMPOLPOLOKGPPlock Region 
58  CYPARSKA ADRIANNA 10811km / K30PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOLOKGPPlock Region 
59  CYPARSKI MARCIN 7711km / M30PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOLOKGPPlock Region 
60  CYPRYCH JACEK  11km / M30GNIEZNOPOLPOL   
61  CYPRYCH PAULINA  5km / K20GNIEZNOPOLPOL   
62  CZAJKOWSKI PRZEMYSŁAW 20711km / M40GRABINAMTP WZGÓRZE TUMSKIEPOLPOLOKGPPlock Region 
63 CZARNECKI MAREK35011km / M50LISZYNOPOLPOL Region 
64  CZERWIŃSKA EWELINA 12211km / K30GOSTYNINPOLPOLOK 
65  CZERWIŃSKI KRZYSZTOF 12111km / M30GOSTYNINPOLPOLOK 
66  CZWARTEK PIOTR 5311km / M40LISZYNOWIĘCKOWSKI TEAMPOLPOLOKGPPlock Region