Zawody obsługuje firma Datasport

Ibuprom Sport Żel 5k Run
Łódź, 14 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 1506
Odebrało numery: 1323

Liczba opłaconych zawodników: 1442
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABEL ŁUKASZ595km / M30RĄBIEŃOKOK 
2 ABRAHAMOWICZ JAKUB605km / M30RYBNIKOKOK 
3 ABRAMCZYK ANIA615km / K40ŁÓDŻOKOK 
4 ABRAMCZYK PIOTR625km / M40ŁÓDŻOKOK 
5 ADAMCZYK BARTOSZ645km / M20ŁÓDŹOKOK 
6 ADAMCZYK DANIEL635km / M20ŁÓDŹOKOK 
7 ADAMCZYK KAROLINA655km / K30ŁÓDŹOKOK 
8 ADAMKIEWICZ MICHAŁ665km / M30ŁÓDŹKS GŁOWNO W BIEGUOKOK 
9 ADAMOWICZ ANNA675km / K20ŁÓDŹWHIRLPOOL RUNING TEAMOKOK 
10 ADAMOWICZ MATEUSZ14455km / M20ŁÓDŹOKOK 
11 ADAMOWSKI MAREK685km / M30ŁÓDŹOKOK 
12 AGACIAK MAGDALENA695km / K30ŁÓDŹOKOK  
13 ALBRECHT ANNA715km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
14 ALBRECHT SŁAWOMIR705km / M40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIFFTEAMOKOK 
15 AMBROZIAK ŁUKASZ725km / M30ŁÓDŹOKOK 
16 ANDRYSIAK ANNA735km / K20ŁÓDŹANNA ANDRYSIAKOKOK 
17 ANDRZEJCZAK JOANNA745km / K20ŁĘCZYCAOKOK 
18 ANDRZEJCZAK MONIKA55km / K30OK  
19 ANDRZEJEWSKA - BUJNOWICZ AGNIESZKA755km / K40ŁÓDŹOKOK 
20 ANDRZEJEWSKI TOMASZ765km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOKOK 
21 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ775km / M20ŁOWICZROSSBIEGANIOKOK 
22 ANTCZAK AGNIESZKA785km / K30ŁĘCZYCAOKOK 
23 ANTCZAK DOROTA795km / K40TUSZYNOKOK 
24 ANTONIAK WIESŁAWA MARIA805km / K50ŁÓDŹOKOK 
25 ANTOSIAK KAROLINA815km / K30ŁÓDŹOKOK 
26 ANTOSIK ZBIGNIEW825km / M50RAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIMOKOK 
27 ANYSZKA STANISŁAW835km / M60GLINNIKOKOK 
28 ARASZKIEWICZ MICHAŁ845km / M40KRZYWIECOKOK 
29 AUGUSTYNIAK JOANNA875km / K30ŁÓDŹOKOK  
30 AUGUSTYNIAK KAROLINA865km / K20ŁÓDŹURTICA TEAMOKOKPELION 
31 AUGUSTYNIAK RAFAŁ885km / M20ŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹOKOK 
32 BABIJ KRZYSZTOF895km / M30ŁÓDŹOKOK 
33 BACZYK GRZEGORZ14255km / M20ZGIERZOKOK 
34 BALICKI PAWEŁ905km / M30KROSNOMORENA CZOŁOWAOKOK 
35 BALIŃSKA KAROLINA915km / K30ŁÓDŹOKOK 
36 BAŁDYS IRENEUSZ925km / M40ŁÓDŹOKOK 
37 BANASIAK PIOTR935km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOK 
38 BAŃKA KASIA945km / K30SZCZYTNOOKOK 
39  BAŃKOWSKA ANNA 175km / K20BIAŁYSTOKAMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA/ KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
40 BARA JACEK955km / M50ŁÓDŹHERKTTEAMOKOK 
41 BARANOWSKA-SKONECZNA SYLWIA965km / K30ŁÓDŹOKOKPELION 
42 BARAŃSKA ELŻBIETA975km / K40DUCZKIOKOK 
43 BARAŃSKI KRZYSZTOF995km / M30BRZEZINYOKOK 
44 BARAŃSKI KRZYSZTOF985km / M40DUCZKIOKOKPELION 
45 BARASIŃSKA ALEKSANDRA1005km / K30ŁÓDŹOKOK 
46 BARDZEL JUSTYNA1015km / K30ŁÓDŹDIGITAL WORKFORCE RUNNERSOKOK 
47 BARTCZAK EDYTA18005km / K30PIASECZNO  
48 BARTCZAK SYLWIA1025km / K20KROSNIEWICEOKOK 
49 BARTKOWIAK KATARZYNA1035km / K30PABIANICEOKOK 
50 BARTNICKI JĘDRZEJ1045km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOK 
51 BARTOSIK KRYSTYNA1065km / K60ZGIERZOKOK 
52 BARTOSIK MARCIN1055km / M30ŁÓDŹOKOK 
53 BARYS MATEUSZ1075km / M30ŁÓDŹOKOK 
54 BASIAK BARBARA1085km / K20ŁÓDŹOKOK 
55 BAUER PIOTR1095km / M20ŁÓDŹOKOK 
56 BĄK DAWID1105km / M30ŁÓDŹOKOK 
57 BĄK ZUZANNA1115km / K30ŁÓDŹOKOKPELION 
58 BEDNAREK ANNA1145km / K20GRABICAOKOK 
59 BEDNAREK MONIKA1135km / K20WITONIAOKOK 
60 BEDNAREK TOMASZ1125km / M30MAKÓWOKOK 
61 BEDNARKIEWICZ LIDIA1155km / K40ŁÓDŹOKOK 
62 BEDNARKIEWICZ MAREK1165km / M40ŁÓDŹOKOK 
63 BEDNARSKI DOMINIK1185km / M20ŁÓDŹOKOK 
64 BEDNARSKI MICHAŁ1175km / M40ROSANÓWPULS TRI TEAMOKOK 
65 BEDUNKEVICH STANISLAU1195km / M20MINSKBERUNNEROKOK  
66 BEK MAŁGORZATA1215km / K30ŁÓDŹDRUŻYNA BSSOKOKPELION 
67 BEK MICHAŁ1205km / M30ŁÓDŹDRUŻYNA BSSOKOK 
68 BEŁDZIŃSKA PATRYCJA1225km / K20ŁÓDŹOKOK  
69 BENDINGER KRZYSZTOF1235km / M40ŁÓDŹOKOK 
70 BENDUS BARBARA1245km / K30ŁÓDŹOKOKPELION  
71 BENNANI KAMANE SAM1255km / M40LODZOKOK 
72 BERNACIAK PAWEŁ1265km / M50ŁÓDŹOKOK 
73 BERNASIAK KAROL1275km / M40ŁÓDŹMPK ŁÓDŹOKOK 
74 BERSKI HUBERT1285km / M30RĄBIEŃ ABPANOKOK 
75 BIALECKA KAROLINA1295km / K30ŁÓDŹOKOK  
76 BIAŁECKA EMILIA1305km / K30ŁÓDŹOKOK 
77 BIENIAS RADOSŁAW1315km / M30ŁÓDŹOKOK 
78 BIENIAS TADEUSZ14595km / M60ŁÓDŹOKOK 
79 BIK SZYMON1325km / M30MIELECOKOK 
80 BILSKA ANNA1335km / K20ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
81 BIŃCZYK TOMASZ1345km / M40ŁÓDŹFM GLOBAL RUNNING TEAMOKOK 
82 BIŚ KAMIL1355km / M20ŁÓDŹKAMIL BIŚOKOK 
83 BLIŹNIUK PAWEŁ1375km / M30ŁÓDŹOKOK 
84 BLIŹNIUK PIOTR1365km / M50ZOFIÓWKAOKOK 
85 BLUMENFELD-WROŃSKA ANNA1385km / K30ŁÓDŹOKOK  
86 BŁASIAK PAWEŁ1395km / M20ŁÓDŹCLARIANTOKOK 
87 BŁASZCZYK DOROTA505km / K20KORCZEWNORDEA RUNNERS  
88 BŁASZCZYK JOANNA1435km / K30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
89 BŁASZCZYK KATARZYNA1455km / K20ŁÓDŹOKOK 
90 BŁASZCZYK MATEUSZ1405km / M20ŁÓDŹOKOK 
91 BŁASZCZYK MIKOŁAJ1425km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
92  BŁASZCZYK PATRYK 245km / M20USTKALKS JANTAR USTKA  
93 BŁASZCZYK ROBERT1445km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
94 BŁASZCZYK SYLWIA1415km / K30ŁÓDŹOKOKPELION 
95 BŁAŻEJEWSKA ANNA1465km / K40PABIANICEFORMA NA PIĄTKĘ NWOKOK 
96 BŁOCH ALEKSANDRA1475km / K40LODZOKOK 
97 BŁOŃSKI PIOTR1485km / M50ŁÓDŹOKOK 
98 BOCZEK ADAM1495km / M20ŁÓDŹOKOK 
99 BOCZKOWSKI MARCIN1505km / M20ŁÓDŹOKOK 
100 BOGUSŁAWSKI KRZYSZTOF1515km / M16ŁÓDŹOKOK 
101 BOJANOWSKI RAFAŁ1525km / M30ŁÓDŹOKOK  
102 BOLIMOWSKI BARTŁOMIEJ1535km / M20ŁÓDŹUKS CZERWONAOKOK  
103 BONIECKI MARCIN1545km / M30RADZIEJOWICEOKOK 
104 BORCZ JOANNA1555km / K20OSTROŁĘKAOKOK  
105 BOROWICZ BARTEK1565km / M30OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWOKOK 
106 BOROWIECKI FILIP1575km / M16ŁÓDŹOKOK 
107 BOROWSKA BERENIKA14905km / K20ŁÓDŹINFOSYS RUN  
108 BOROWSKA MARTA1585km / K30ŁÓDŹOKOK 
109 BOROWSKI MARCIN1595km / M30SIERADZOKOK 
110 BRANDT PAWEŁ1605km / M30ŁÓDŹURTICA TEAMOKOKPELION 
111 BRASZAK ALEKSANDRA1615km / K30ŁÓDŹOKOK 
112 BRATEK MAGDALENA1625km / K30ZGIERZOKOK 
113 BRAUN PAWEŁ1635km / M20BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆOKOK  
114 BREWKA MARIUSZ1645km / M30ŁÓDŹOKOK 
115 BRONCHER MARIKA1655km / K30ŁÓDŹOKOK  
116 BRUDZEŃSKA MARTYNA1665km / K30PŁOCKOKOK 
117 BRUZIK ADAM1675km / M40ŁÓDŹOKOK 
118 BRYNDA ALICJA1685km / K16ŁÓDŹOKOK 
119  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 185km / K20BYDGOSZCZMKL TORUŃ  
120 BRZEZIŃSKA EWA1695km / K30ŁÓDŹOKOKPELION 
121 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ1705km / M30ŁÓDŹK.S. CELIRONMAN S.A.OKOK 
122 BRZOZOWSKA JOANNA1715km / K30ŁÓDŹOKOK 
123 BRZÓZKA AGATA LISIEWICZ14465km / K30ŁÓDŹOKOK 
124 BUDNER MARCIN1725km / M40ŁÓDŹOKOK 
125 BUDZYŃSKA MONIKA1735km / K40ZGIERZTBSIAKIOKOK 
126 BUDZYŃSKI PIOTR1745km / M30ZGIERZTBSIAKIOKOK 
127 BUGAJ-TOMASZEWSKA BEATA1755km / K40ŁÓDŹOKOK 
128 BUGAŁA ANNA1775km / K40ŁODŹOKOK 
129 BUGAŁA SYLWESTER1765km / M40ŁÓDŹOKOK 
130 BUJAKOWSKI ŁUKASZ1785km / M30ŁÓDŹDIGITAL WORKFORCE RUNNERSOKOK  
131 BUJAŁA ALEKSANDER1795km / M30ŁÓDŹKLUB BYŁYCH ŻOŁNIERZY WOJSK POWIETRZNO - DESANTOWYCHOKOK 
132 BUKAREWICZ MARIUSZ1805km / M30ŁÓDŹOKOK 
133 BUSZKO DANIEL1815km / M30WODZIERADYOKOK 
134 BYCZKOWSKA MONIKA1825km / K30ŁÓDŹBRAKOKOK  
135 BYSTRZYCKI ZYGMUNT1835km / M60ŁÓDŹOKOK 
136 CABAN KAMIL1845km / M30ŁÓDŹOKOK 
137 CALERO DARWIN1855km / M20ŁÓDŹCLARIANTOKOK 
138 CANO BRISA1865km / K40ŁÓDŹCLARIANTOKOK 
139 CEGŁA JOACHIM1875km / M20ŁÓDŹOKOK  
140 CERAN KATARZYNA1885km / K30PABIANICEOKOK 
141 CHABIERA MAREK1905km / M40ZGIERZWHIRLPOOL RUNOKOK 
142 CHEŁMICKI GRZEGORZ1915km / M40WARSZAWAOKOK 
143 CHEŁMICKI MICHAŁ1925km / M16WARSZAWASZKOŁA PODSTAWOWA NR 262, WARSZAWAOKOK 
144 CHĘCIŃSKI RAFAŁ1935km / M20ŁÓDŹOKOK 
145 CHLEBICZ DOMINIK1945km / M20ŁÓDŹDECATHLON CAR ŁÓDŹOKOK 
146 CHLEBICZ PAWEŁ1955km / M40SIERADZOKOK  
147 CHŁOPAŚ MIREK1965km / M40GROTNIKIOKOK 
148 CHMIEL PAULINA1975km / K30ŁÓDŹPULS TRI TEAMOKOK 
149 CHMIELEWSKI JACEK1985km / M50BIAŁYSTOKOKOK  
150 CHOJNACKI ŁUKASZ1995km / M30ŁÓDŹOKOK 
151 CHRABĄSZCZ KAROLINA2005km / K20ŁÓDŹOKOK 
152 CHRUSTOWSKA PAULINA2015km / K20ŁÓDŹOKOK 
153 CHRUŚLIŃSKA MONIKA2025km / K30ANDRESPOLOKOK 
154 CHRZEŚCIJANEK MONIKA2035km / K20PABIANICEOKOKPELION 
155 CHUDY SEBASTIAN2045km / M30ŁÓDŹLOKOK 
156 CHUDZIK MARIUSZ2055km / M30ŁÓDŹOKOK 
157 CHUDZIK-WARZECHA JUSTYNA2065km / K20ZELÓWOKOK 
158 CHYCKA EWA2075km / K40ŁÓDŹJEDNYM HALSEMOKOK 
159 CICHOSZ NORBERT2085km / M30ŁÓDŹNOR&MACOKOK 
160 CIEKAŃSKI KRZYSZTOF2095km / M40KSAWERÓW1 DYWIZJON LOTNICZYOKOK 
161 CIEPLUCHA MARTA2105km / K40ŁÓDŹOKOK 
162 CIEŚLAK JUSTYNA2135km / K20WOLA BACHORSKAOKOK 
163 CIEŚLAK KRZYSZTOF2115km / M30KUTNOCLARIANTOKOK 
164 CIEŚLAK MARCELINA2125km / K30ŁÓDŹOKOKPELION 
165 CIEŚLIŃSKA MAGDALENA2145km / K40WARSZAWAOKOKPELION  
166 CLAJOT FABIAN2155km / M20WARSZAWAFC GRABOWAOKOKPELION  
167 COGNET JOLAN2165km / M20LA CHAPELLE BLANCHEOKOK 
168 CUDECKA JADWIGA2175km / K20SZEWCENIGHT RUNNES WROCŁAWOKOK 
169 CWOŁEK KAMILA2185km / K30WARSZAWAOKOK 
170 CWYNAR DAMIAN2195km / M20ORŁYNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKOK 
171 CYBULSKA MARLENA15045km / K20ŁÓDŹINFOSYS RUN  
172 CYRANOWICZ KATARZYNA2205km / K30MSZCZONÓWOKOK 
173 CZAPELSKA EWA2215km / K40ŁÓDŹOKOK  
174 CZARNECKA-SZPAK JUSTYNA2235km / K30ŁÓDŹOKOK 
175 CZARNECKA JUSTYNA2225km / K30ŁÓDŹOKOKPELION 
176 CZECHOWSKI MATEUSZ2245km / M20ZOFIÓWKAOKOK 
177 CZEKALAK ANNA2265km / K30STARE KRASNODEBYOKOK 
178 CZEKALAK JAROSŁAW2255km / M30BRZEZINYOKOK 
179 CZEKALSKI ŁUKASZ2275km / M30PABIANICEOKOK 
180 CZEPUŁKOWSKA RENATA2285km / K30ŁÓDŹSPORTOWA GŁOWAOKOK 
181 CZERKAWSKI ARKADIUSZ2295km / M30ŁÓDŹASSECO ACTIVE TEAMOKOK 
182 CZERNY EDYTA2305km / K20ŁÓDŹOKOK 
183 CZUJ KAMIL2315km / M16ŁÓDŹOKOK 
184 CZYŻNIELEWSKI ARKADIUSZ2325km / M30ŁÓDŹFAJNI.PLOKOK