Zawody obsługuje firma Datasport

DOZ Maratonu Łódź, Ibuprom Sport Żel Półmaraton Łódź oraz Sztafety Ekiden
Łódź, 15 kwietnia 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2789
Odebrało numery: 2542

Liczba opłaconych zawodników: 2697
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABATE WORKNEH242km / M30OK  
2 ABEL ANETA1551/3SMix / ŁÓDŹDRUŻYNA SAPERÓWOKOKPELION Zmiana3 
3 ABRAHAMOWICZ JAKUB14742km / M30RYBNIKOKOK 
4 ABU NAHIA KARIM232121km / M20TORUŃNADAKTYWNI TORUŃOKOK 
5 ADAMCZEWSKI GRZEGORZ236221km / M50OZORKÓWOKOK 
6 ADAMCZEWSKI KONRAD227221km / M30ŁÓDŹORANGE POLSKAOKOK 
7 ADAMCZEWSKI KRZYSZTOF1505/3SM / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIVOLKSWAGEN BURSIAKOKOKPELION Zmiana3  
8 ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR1501/3SMix / MOSKWAHERKTTEAMOKOKPELION Zmiana3 
9 ADAMCZYK JAKUB224621km / M20KRYNICA-ZDRÓJMTB KRYNICA-ZDRÓJOKOK 
10 ADAMECZEK-SIEJAKOWSKA IWONA1532/2SMix / KWIDZYNDOZ REGIN WSCHÓDOKOKPELION Zmiana2 
11 ADAMIAK MARCIN1524/3SM / ŁÓDŹEVERRUN GOLDOKOKPELION Zmiana3 
12 ADAMIEC DARIUSZ1142km / M40ŁÓDŹ  
13 ADAMKIEWICZ MARIAN206821km / M60CIECHOCINEKOKOK 
14 ADAMKIEWICZ MICHAŁ1547/5SM / ŁÓDŹMBANKOKOKZmiana5  
15 ADAMKIEWICZ NATALIA260721km / K20ŁÓDŹOKOK 
16 ADAMSKI TOMASZ260821km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMOKOK 
17 ADAMUS ADRIAN227321km / M20RADOMSKOOKOK 
18 ADAMUS DARIUSZ219621km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
19 AGACIŃSKI MAREK303821km / M30ŁÓDŹOKOK 
20 AGIER-CHOJA EWELINA1515/5SMix / TUSZYN#DAOTBIEGA ROSSBIEGANIOKOKZmiana5 
21 AGIER MATEUSZ1515/4SMix / TUSZYN#DAOTBIEGA ROSSBIEGANIOKOKZmiana4 
22 AID PATRYK106942km / M20WARSZAWAOKOK 
23 ALBRECHT ŁUKASZ236321km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
24 ALCANI AGNIESZKA80142km / K30COLCHESTEROKOK 
25 ALEKSANDROWICZ BARTOSZ81142km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKOK 
26 AMBROZIAK SYLWIA227421km / K40ŁOWICZPRZEDMIEŚCIE ŁOWICZOKOK 
27 AMBROZIAK ZBIGNIEW227521km / M40ŁOWICZPRZEDMIEŚCIE ŁOWICZOKOK 
28 ANCEROWICZ ROMAN1519/4SMix / ŁÓDŹBSS SZTAFONEOKOKPELION Zmiana4 
29 ANDERSSON ROGER56142km / M40SODERTALJEIK STERN GöTEBORGOKOK  
30 ANDERSZ RYSZARD75242km / M5036/14ZAKŁAD SIODLARSKO-RYMARSKI RYSZARD ANDERSZOKOK 
31 ANDRYSIAK PAWEŁ103342km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMOKOK 
32 ANDRZEJAK PRZEMYSŁAW281921km / M30ŁÓDŹŁARR S.A.OKOK 
33 ANDRZEJCZAK RAFAŁ111142km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEOKOK 
34 ANDRZEJCZAK TOMASZ84842km / M30ŁÓDŹKORONA PABIANICEOKOK 
35 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ79242km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
36 ANDRZEJEWSKI TOMASZ47842km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOKOK 
37 ANGELOV KRUMOV KRUM207121km / M30ŁÓDŹOKOK 
38 ANGULSKI ŁUKASZ290121km / M20ŁÓDŹOKOK 
39 ANIOŁCZYK MACIEJ56242km / M30TUREKOKOK 
40 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ268121km / M20ŁOWICZROSSBIEGANIOKOK 
41 ANTCZAK AGNIESZKA81242km / K40ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOKOK 
42 ANTCZAK MAGDALENA236421km / K20ŁÓDŹOKOK 
43 ANTCZAK PRZEMYSLAW38742km / M30PABIANICEOKOK 
44 ANTONOWICZ WOJCIECH253921km / M50SZCZECINOKOK 
45 ANTOSIAK PRZEMYSŁAW246121km / M30ŁÓDŹOKOK 
46 ANTOSIEWICZ JOANNA295021km / K20ŁÓDŹOKOK 
47 ANTOSIEWICZ KONRAD296521km / M50ŁÓDŹOKOK 
48 ANTOSIK ALEKSANDRA14142km / K30ROSOCHYOKOK 
49 ARENDT ŁUKASZ1546/4SMix / ZGIERZEK-SOC BIEGAOKOKZmiana4 
50 ARRIBAS DANIEL284621km / M20ŁÓDŹCLARIANTOKOK 
51 AUGUSTOWSKA MONIKA247821km / K30TUSZYNOKOK 
52 AUGUSTYNIAK ANNA212521km / K20ŁÓDŹOKOK 
53 AUGUSTYNIAK ARTUR98442km / M30PABIANICEFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹOKOK 
54 AUGUSTYNIAK MAŁGORZATA95442km / K40ŁÓDŹOKOK 
55 AUGUSTYNIAK RAFAŁ1529/5SMix / ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁOKOKPELION Zmiana3 
56 AZIZOV EGOR322221km / M20ŁÓDŹOKOK 
57 BAĆKOWSKA ANITA260921km / K20ŁÓDŹOKOK 
58 BADOWSKI KRZYSZTOF47942km / M40ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWOKOK 
59 BADOWSKI MARCIN268221km / M30ŁÓDŹOKOK 
60 BAGIŃSKI IRENEUSZ84942km / M40BIERUTÓWRONAL POLSKA RUNOKOK 
61 BAGIŃSKI PAWEŁ205321km / M40WARSZAWANBPOKOK 
62 BAGROWSKI MATEUSZ26242km / M30PABIANICEOKOK 
63 BAKAI LIDIIA1521/5SMix / ŁÓDŹFASTFOOTSOKOKPELION Zmiana6 
64 BALCER ŁUKASZ290221km / M40ŁÓDŹRYSIOTEAMOKOK 
65 BALCERAK KATARZYNA67642km / K50KOBYLANKATRILGGINSOKOKFarm 
66 BALCERSKI TOMASZ90242km / M40ŁÓDŹOKOK 
67 BALCERZAK MARTYNA5842km / K20ZDUŃSKA WOLAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOKOK 
68 BALCERZAK PATRYK268321km / M20ŚWINICE WARCKIEOKOK 
69 BALCERZAK PAWEŁ1505/5SM / ŁÓDŹVOLKSWAGEN BURSIAKOKOKZmiana5  
70 BALICKA OLIMPIA1541/3SMix / TOMASZÓW MAZCITY TEAMOKOKPELION Zmiana3  
71 BALICKI JACEK40642km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOKOK 
72 BALICKI JAKUB43542km / M40ŁÓDŹASAP RUNNERSOKOK 
73 BAŁAZIŃSKI JANUSZ280521km / M60WŁOSZCZOWAOKOK 
74 BAŁAZIŃSKI MICHAŁ1532/5SMix / KRAKÓWDOZ REGIN WSCHÓDOKOKPELION Zmiana5 
75 BAŁULIS RAJMUND255021km / M20SEJNYOKOK 
76 BANASIAK ANNA268421km / K30ZGIERZOKOK 
77 BANASZCZYK BARTŁOMIEJ255121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
78 BANASZKIEWICZ MATEUSZ104642km / M30RYBNIKKABARET MŁODYCH PANÓWOKOK 
79 BANAŚ MAŁGORZATA98542km / K30ŁÓDŹOKOK 
80 BANAŚ MICHAŁ236521km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
81 BANDEL ADAM85042km / M30ŁÓDŹOKOK 
82 BAŃKA JAN205921km / M70CZĘSTOCHOWAOKOK 
83 BAR STANISŁAW97042km / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKOK 
84 BARAN TOMASZ106342km / M30DUKLATRI NEGU/MTB MOSIR DUKLAOKOK 
85 BARANEK GRZEGORZ13742km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
86 BARANOWICZ GRZEGORZ250521km / M40ŁÓDŹOKOK 
87 BARANOWSKA ALLA304721km / K30ŁÓDŹBIOSFERAOKOK 
88 BARANOWSKI ANDRZEJ8142km / M30WARSZAWATRIWAWAOKOK 
89 BARANOWSKI ANTONI70042km / M50TUMIDAJOKOK 
90 BARANOWSKI BOGUMIŁ53542km / M50ŁÓDŹOKOK 
91 BARAŃSKI ADAM1514/4SM / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICRAFTWARE RUNNING TEAMOKOKZmiana4  
92 BARAŃSKI KRZYSZTOF1509/4SMix / DUCZKIDOZ REGION CENTRUMOKOKPELION Zmiana4 
93 BARCICKA KATARZYNA1525/5SMix / ŁÓDŹZABIEGANIOKOKZmiana5 
94 BARCZAK KATARZYNA227721km / K40MILEJÓWCOOPER STANDARD PIOTRKOWOKOK 
95 BARCZAK TOMASZ227621km / M40MILEJÓWOKOK 
96 BARDZIŃSKI ROBERT70142km / M20ŁÓDŹOKOK 
97 BARDZIŃSKI SŁAWOMIR85142km / M50ŁÓDŹOKOK 
98 BARJASZ RYSZARD100942km / M50ŁÓDŹRYSIOTEAEMOKOK 
99 BARTKOWIAK BARTOSZ335421km / M30SIERADZ  
100 BARTKOWSKI MACIEJ1537/5SMix / SKOTNIKRUNNING TETISOKOKZmiana5 
101 BARTKOWSKI ZBIGNIEW85242km / M50DZIAŁDOWOOKOK 
102 BARTNIAK BARTŁOMIEJ11042km / M20STARY SŁAWOSZEWMORZOWNIKIOKOK 
103 BARTNIK SEBASTIAN20342km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOKOK 
104 BARTOS MICHAŁ112942km / M30ŁÓDŹOKOK  
105 BARTOSIK ANNA317921km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOK 
106 BARTOSIK JUSTYNA323021km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
107 BARTOSIK SZCZEPAN245121km / M30ZGIERZOKOK 
108 BARTOSZEK KAROLINA1531/3SMix / PABIANICEEPRUF TEAMOKOKPELION Zmiana3  
109 BASIAK SEBASTIAN96342km / M40CZĘSTOCHOWASBNS CZĘSTOCHOWAOKOK 
110 BAZAN MARCIN232221km / M40ŁÓDŹVERA RUNNIG TEAMOKOK 
111 BAZYLUK BŁAŻEJ115742km / M20LUTOMIERSKGILLETTE RUNOKOK 
112 BĄCZYK JAROSŁAW1542/4SMix / ZGIERZ60 MINUT TEAMOKOKZmiana4  
113 BĄCZYK PATRYK1553/4SMix / ŁÓDŹWHATEVEROKOKZmiana4 
114 BĄK ANETA320521km / K40ŁÓDŹOKOK 
115 BĄK BARTŁOMIEJ236621km / M20ŁÓDŹOKOK  
116 BĄK GRZEGORZ48042km / M30ŁÓDŹPOLISHWAX.PLOKOK 
117 BĄK JĘDRZEJ280621km / M20ŁÓDŹTME RUNNERSOKOK 
118 BĄK NATALIA276521km / K20BRZEZINYOKOK 
119 BĄK PIOTR98642km / M40ŁASKRAJSPORTOKOK 
120 BĄK ZUZANNA1556/3SMix / ŁÓDŹPELION BO JAK NIE MY TO KTO!OKOKPELION Zmiana3 
121 BECHT ŁUKASZ276621km / M30ŁÓDŹMPK-ŁÓDŹOKOK 
122 BECK FILIP297721km / M30ŁÓDŹAFLOFARM RUNNING TEAMOKOK 
123 BEDNAREK KRZYSZTOF305721km / M40ŁÓDŹOKOK 
124 BEDNAREK MICHAŁ318321km / M30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOK 
125 BEDNAREK TOMASZ246621km / M30MAKÓWOKOK 
126 BEDNARSKA KATARZYNA207221km / K30ŁÓDŹOKOK 
127 BEDNARSKI TOMASZ32842km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORTOKOK 
128 BEK MAŁGORZATA1519/2SMix / ŁÓDŹBSS SZTAFONEOKOKPELION Zmiana2 
129 BEK MICHAŁ281321km / M30ŁÓDŹDRUŻYNA BSSOKOK 
130 BEK MICHAŁ1556/4SMix / ŁÓDŹPELION BO JAK NIE MY TO KTO!OKOKPELION Zmiana4 
131 BEKELE TAREKEGN ZEWDU442km / M30OK  
132 BELOF JAROSŁAW31742km / M30POLKOWICEOKOK 
133 BENNANI KAMANE SAM312121km / M40ŁÓDŹOKOK 
134 BERESKA ARTUR26342km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKLUB BIEGACZA ORANGEOKOK 
135 BERETA ANNA1563/3SMix / WROCŁAWDOZ REGION POŁUDNIEOKOKPELION Zmiana3 
136 BERHA YACHEM LEMELEM542km / K20OK  
137 BERHAME EMANUEL200821km / M20OK  
138 BERNACKA ANETA236721km / K40JUSTYNÓWFLINTENSIVE RUNNINGOKOK 
139 BĘBENISTA BŁAŻEJ71542km / M30ŁÓDŹOKOK 
140 BĘBENISTA ROMAN70342km / M30ŁÓDŹOKOK 
141 BĘCZKOWSKI ANDRZEJ253021km / M40PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAOKOK 
142 BIAŁECKI ZBYSZEK48142km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
143 BIAŁEK ADAM110742km / M40ŁÓDŹI-SPORTOKOK 
144 BIAŁEK ALEKSANDRA1530/1SMix / KOLUSZKI(Z)WARTY TEAMOKOKZmiana1 
145 BIAŁEK DARIUSZ77942km / M40ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹOKOK 
146 BIAŁOGÓROW MARCIN236821km / M30ŁÓDŹOKOK 
147 BIDA MARCIN73842km / M30KRASNYSTAWKRASNYSTAWBIEGAOKOK 
148 BIEDROŃ WOJCIECH321621km / M40WARSZAWAOKOK 
149 BIEGANOWSKI KRZYSZTOF25142km / M30SMARDZEWICEOKOK 
150 BIELAWSKA MONIKA246221km / K40ŁÓDŹOKOK  
151 BIENIAS MAREK1529/1SMix / ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁOKOKZmiana1 
152 BIENIEK TOMASZ68242km / M40ŁÓDŹOKOK 
153 BIENKOWSKA EWA1554/1SMix / ŁÓDŹMAKIS TEAMOKOKZmiana1 
154 BIERNACKI DAMIAN93442km / M40PABIANICEKORONA PABIANICEOKOK 
155 BIERZGALSKI JAKUB1555/5SM / EMILIAMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓWOKOKZmiana5 
156 BIERZYŃSKI MARCIN268521km / M30ŁÓDŹNAPIERACZEOKOK 
157 BIGOS GRZEGORZ14242km / M30JAWORZNOGRAMMIOKOK 
158 BIK ANNA310021km / K40WÓDKAATLAS RUNNING TEAMOKOK 
159 BILSKI BARTOSZ222621km / M30KUTNOOKOK 
160 BINIEWICZ RENATA224821km / K40ŁĘCZYCABORUT TEAMOKOKFarm 
161 BINIEWICZ SŁAWOMIR224721km / M40ŁĘCZYCABORUT TEAMOKOK 
162 BISKUP DANIEL56342km / M40TUREKKB MARATON TUREKOKOK 
163 BISKUP GRACJAN10042km / M30WARSZAWAOKOK 
164 BISKUP ROBERT56442km / M40PUŁAWYNETROOKOK 
165 BISTUŁA ARTUR212621km / M20PABIANICEOKOK 
166 BŁASIAK JACEK1515/5SMix / ŁÓDŹ#DAOTBIEGA ROSSBIEGANIOKOKZmiana6 
167 BŁASIAK PAWEŁ65842km / M50TYNIEC MAŁYOKOK 
168 BŁASZCZYK AGNIESZKA314721km / K40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
169 BŁASZCZYK ARTUR7542km / M20OSTROŻNAOSTR TEAMOKOK 
170 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ1520/4SMix / ŁÓDŹPGF S.A.OKOKPELION Zmiana4 
171 BŁASZCZYK BARTOSZ109142km / M30ZGIERZPKO BANK POLSKIOKOK 
172 BŁASZCZYK CZESŁAW32942km / M50KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICEOKOK 
173 BŁASZCZYK MARIUSZ14842km / M30ZGIERZZGIERZOŁAKIOKOK 
174 BŁASZCZYK RAFAŁ250621km / M40SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOK 
175 BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA261021km / K50ŁÓDŹOKOK 
176 BŁĘCKI ŁUKASZ227821km / M40PIASECZNOOKOK 
177 BŁOŃSKI RAFAŁ1543/5SM / ŁÓDŹWWW DRUŻYNA BIEGOWAOKOKZmiana5 
178 BOBEFF ARTUR1513/1SMix / ŁÓDŹMEDRUNNERSOKOKZmiana1 
179 BOBEFF BOGUMIŁ1513/5SMix / ŁÓDŹMEDRUNNERSOKOKZmiana5 
180 BOBEFF ERNEST1513/4SMix / POLMEDRUNNERSOKOKZmiana4 
181 BOBEFF KATARZYNA1513/5SMix / ŁÓDŹMEDRUNNERSOKOKZmiana6 
182 BOBIŃSKA KINGA295121km / K40ŁÓDŹOKOK 
183 BOCHEŃSKI PAWEŁ227921km / M50ŁÓDŹOKOK 
184 BOCHEŃSKI PAWEŁ70442km / M40JAWISZOWICEOKOK 
185 BOCHNIAK MACIEJ1642km / M30RABA WYŻNASĄ GORSI  
186 BOCIAN MAREK48242km / M50MARIANÓW KOLONIAKB GEOTERMIA UNIEJÓWOKOK 
187 BOCIĄGA PAWEŁ243221km / M30ŁÓDŹPRZYCZAJONY TYGRYS UKRYTY SMOKOKOK 
188 BOCZEK KRZYSZTOF268621km / M50NIEBORÓW K. ŁOWICZAOKOK 
189 BODYLSKI SZYMON7142km / M20WĘGRYOKOK 
190 BODZIACKA-KULIK KATARZYNA245821km / K30ŁÓDŹOKOK 
191 BOGDANOWICZ ANDRZEJ40742km / M50WROCŁAWPRO - RUN WROCLAWOKOK 
192 BOGDANOWICZ MARIA40842km / K50WROCŁAWPRO - RUN WROCLAWOKOK 
193 BOGDANOVA LIUBOV112442km / K60SANKT-PETERBURGSILVIIAOKOK 
194 BOGDAŃSKA KATARZYNA236921km / K30ŁÓDŹOKOK 
195 BOGOŁĘBSKA EWELINA1511/1SMix / ŁÓDŹLADIES RUNOKOK 
196 BOGUN ANDRZEJ20442km / M50WARSZAWAOKOK 
197 BOHDANOWICZ KRYSTIAN318921km / M30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOK 
198 BONDARCZUK FILIP232321km / M40ŁÓDŹOKOK 
199 BONOWICZ JAKUB335221km / M30ŁÓDŹ  
200 BOŃCZAK KAMIL207321km / M20SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIDRUŻYNA UMEDUOKOK 
201 BOR EMMANUEL200521km / M20OK  
202 BOREK BARTŁOMIEJ1502/5SMix / ŁÓDŹONCOARENDI THERAPEUTICS SAOKOKZmiana6 
203 BORKOWSKI CZAREK314021km / M40ŁÓDŹOKOK 
204 BORKOWSKI GRZEGORZ35042km / M60ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
205 BORKOWSKI KONRAD263321km / M40CZĘSTOCHOWA1975OKOK 
206 BOROWIAK PIOTR28642km / M40BYTOMOKOK 
207 BOROWICKI ADAM85342km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOKOK 
208 BOROWSKA DOMINIKA268721km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
209 BOROWSKI JAKUB312221km / M30ŁÓDŹOKOK 
210 BOROWSKI JAN215221km / M20ŁÓDŹOKOK 
211 BOROWSKI KRZYSZTOF37342km / M40ŁÓDŹOKOK 
212 BORUCH ADAM1518/4SMix / ZGIERZKOLOROWA DRUŻYNA NESSIOKOKZmiana4 
213 BORUCH KATARZYNA1518/5SMix / ZGIERZKOLOROWA DRUŻYNA NESSIOKOKZmiana6 
214 BORUCH MICHAŁ1518/1SMix / ZGIERZKOLOROWA DRUŻYNA NESSIOKOKZmiana1 
215 BORWIN JAN224921km / M30ŁÓDŹOKOK 
216 BORZUTA JAROSŁAW97142km / M40WĄWAŁOKOK 
217 BOZIŃSKI ARKADIUSZ69342km / M30ŁÓDŹOKOK 
218 BRACICHOWICZ ANNA56542km / K40ŁÓDŹSBRTOKOK 
219 BRANIA HIERONIM13942km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWOKOK 
220 BRATEK MAGDALENA263421km / K30ZGIERZJEŻOZWIERZEOKOK 
221 BRAUN MARCIN243321km / M20ŁÓDŹOKOK 
222 BREJNAK RYSZARD323521km / M50ŻAKOWICEOKOK 
223 BRODA MONIKA1562/1SMix / SKOCZÓWLOYDOKOKZmiana1 
224 BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA14642km / K40GRÓJECOKOK 
225 BROL JUSTYNA1550/3SMix / KATOWICEURTICA TEAMOKOKPELION Zmiana3 
226 BRONCZAK TOMASZ81342km / M40ZBĄSZYŃWEB INVESTINGOKOK 
227 BRONIARCZYK PIOTR64642km / M30ŁÓDŹOKOK 
228 BROSZCZYK ALEKSANDRA1540/5SMix / OPOCZNODRIMTIMOKOKZmiana5 
229 BROWARSKI MARIUSZ98742km / M40POZNAŃRUNMANOKOK 
230 BROŻEK PRZEMYSŁAW25242km / M30OBORNIKIKB MANIAC POZNAŃOKOK  
231 BRUDEL ADAM20542km / M40ŁÓDŹOKOK 
232 BRUDNIEWICZ PIOTR1538/4SMix / ŁÓDŹBRUFRIGLEOKOKZmiana4 
233 BRYNKIEWICZ LIDIA297121km / K20STRYKOWPOWSTANIEC DOBRAOKOK 
234 BRYNKIEWICZ LIDIA114542km / K20STRYKOWPOWSTANIEC DOBRAOKOK  
235 BRYSZEWSKA MARTA98842km / K40ZGIERZINFOSYS RUNOKOK  
236 BRYTAN PATRYK67742km / M30SKIERNIEWICEBRYTANRUNOKOK 
237 BRYZGALSKI MAREK268821km / M30ŁÓDŹOKOK 
238 BRZESKI ARKADIUSZ48342km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
239 BRZEZIŃSKI CEZARY29042km / M50ZGIERZPULS TRI TEAMOKOK 
240 BRZEZIŃSKI KAMIL263621km / M30ŁÓDŹOKOK 
241 BRZEZIŃSKI PIOTR263521km / M50ŁÓDŹFAN-RUN TEAMOKOK 
242 BRZEŹNICKI ŁUKASZ314821km / M20ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
243 BRZOZOWSKI MICHAŁ225021km / M40ŁÓDŹOKOK 
244 BRZOZOWSKI RADOSŁAW320421km / M30ŁÓDŹOKOK 
245 BRZOZOWSKI ROMUALD14942km / M40ŁÓDŹEVERGYMOKOK 
246 BRZOZOWSKI SZYMON298921km / M30WŁOCŁAWEKWIKA POLSKA WŁOCŁAWEKOKOK 
247 BRZUCHALSKI MATEUSZ15042km / M30BYDGOSZCZOKOK 
248 BUCHACZ RADEK257521km / M40ŁÓDŹFLEXIDEAOKOK 
249 BUCHCIC ALEKSANDRA268921km / K20ŁÓDŹWKURW_TEAMOKOK  
250 BUCZYŃSK MARIUSZ69442km / M30BOLESŁAWOKOK 
251 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ69542km / M40BOLESŁAWGRUPA JURA PLOKOK 
252 BUDA JAROSŁAW237021km / M50SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOK 
253 BUDA WALDEMAR91042km / M30ŁÓDŹOKOK 
254 BUDNER ROBERT237121km / M40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
255 BUDZOWSKI IRENEUSZ1564/4SMix / ŁÓDŹBOSKOBIEGAMYOKOKZmiana4 
256 BUDZOWSKI ROMAN303421km / M40STARGARDWORLDUNCOVERED.COMOKOK 
257 BUGAJ MARCIN222721km / M30ŁÓDŹJADYMAOKOK 
258 BUJNOWICZ SEBASTIAN314921km / M40ŁÓDŹOKOK 
259 BUJNOWSKI ARTUR5042km / M30KNURÓWENDURANCE/SOKÓŁ KNURÓWOKOK  
260 BUKOWSKA MARTA212021km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIDRUŻYNA UMEDOKOK 
261 BUŁECZKA PAWEŁ33842km / M30ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEOKOK 
262 BUNEL TIPHAINE74242km / M20STRASBOURGOKOK  
263 BURCHARD ADRIAN37442km / M40REGUŁYFSD RUNOKOK  
264 BURDKA TOMASZ296621km / M20GŁOWNOPANOKOK 
265 BURDUKIEWICZ BŁAŻEJ269021km / M20OSTROWY CUKROWNIAOKOK 
266 BURSIAK PIOTR1505/5SM / ŁÓDŹVOLKSWAGEN BURSIAKOKOKZmiana6  
267 BUSZMAN KRZYSZTOF64742km / M40GDYNIAOKOK  
268 BUTRYN ADAM105842km / M50WARSZAWATHE BUTRYNSOKOK 
269 BYKOWSKA MAŁGORZATA297421km / K40ŁÓDŹT-MOBILE RUNNING TEAMOKOK 
270 CABAN MONIKA279921km / K20RYNOKOKPELION 
271 CEBERAK JAKUB243421km / M30ŁÓDŹOKOK  
272 CEBULA PAWEŁ214021km / M40ŁÓDŹOKOK 
273 CEGŁA JOACHIM263721km / M20ŁÓDŹOKOK 
274 CELEJ MONIKA109242km / K30WARSZAWAOKOK 
275 CEPOWSKI ARTUR115142km / M30WROCLAWFORMACJA ZANIKOKOK 
276 CHABIOR ANNA245921km / K40BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYOKOK 
277 CHAJDYS MACIEJ269121km / M30STARE SKOSZEWYOKOK 
278 CHALAMOŃSKI TOMASZ279021km / M40OSTROŁĘKAOKOK 
279 CHAMOT MARCIN63542km / M30KAMIENNA GÓRAOKOK 
280 CHARUSTA MARIUSZ73942km / M30ŁÓDŹOKOK 
281 CHEBOTAEV SERGEI33942km / M20MINSKOKOK 
282 CHEBOTAEVA VALERIE34042km / K20MINSKOKOK 
283 CHMAL ROBERT300621km / M30TROJANÓWOKOK 
284 CHMIELEWSKI ADAM68342km / M30ŁÓDŹOKOK 
285 CHMIELEWSKI ARTUR307021km / M30ŁÓDŹOKOK 
286 CHODACKA RENATA73442km / K30ALWERNIAOKOK 
287 CHOJNACKI SZYMON9942km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOKOK 
288 CHOŁOTA MAREK4842km / M30PIŁABIEGOWY ŚWIATOKOK 
289 CHOŁUJ MARIUSZ65242km / M30ŁÓDŹOKOK 
290 CHOPIN DAVID334921km / M30WARSZAWA  
291 CHROMINSKI GRZEGORZ34142km / M50ŁÓDŹCUDIMOKOK 
292 CHRUŚCIEL PIOTR40042km / M30ŁÓDŹOKOK 
293 CHRZANOWSKI JACEK1502/1SMix / ŁÓDŹONCOARENDI THERAPEUTICS SAOKOKZmiana1 
294 CHUCHLER PIOTR48442km / M40ŁÓDŹ`RKB ``DLA RODZINY`` ŁÓDŹ`OKOK 
295 CHUDZIK RADEK43642km / M40ŁÓDŹOKOK 
296 CHUTKIEWICZ JERZY63642km / M60RADOMSKOOKOK 
297 CHYBOWSKA BEATA1549/3SMix / ŁÓDŹRETKINA RUNOKOKPELION Zmiana3 
298 CHYBOWSKI JAREK81442km / M40ŁÓDŹRETKINIA RUNOKOK 
299 CHYCKI JACEK288221km / M50ŁÓDŹOKOK 
300 CIACH-FLIGIEL ALEKSANDRA251421km / K30ŁÓDŹOKOK 
301 CIBORSKI JAKUB232421km / M40WARSZAWAOKOK  
302 CICHAŃSKI ŁUKASZ232521km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
303 CICHOPEK ANDRZEJ1519/5SMix / ŁÓDŹBSS SZTAFONEOKOKPELION Zmiana6 
304 CICHOREK DARIUSZ107042km / M40KALISZKALISZOKOK 
305 CICHOSZ JAROSŁAW43742km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOKOK 
306 CICHOSZ MACIEJ250721km / M30ŁÓDŹBIEGAM POLESIEOKOK 
307 CIEPIELEWSKA MAGDALENA1544/3SMix / CIESZYNMOKATEOKOKPELION Zmiana3 
308 CIERLAK PATRYCJA269221km / K20WARSZAWAOKOK 
309 CIESIELKA SEBASTIAN27142km / M30NOWY SACZPTT NOWY SĄCZOKOK 
310 CIESIELSKA KATARZYNA1553/2SMix / ŁÓDŹWHATEVEROKOKPELION Zmiana2 
311 CIEŚLA DAWID225121km / M40RĄBIEŃAGB TORFYOKOK 
312 CIEŚLAK ADAM324721km / M40CZĘSTOCHOWA   
313 CIEŚLAK MICHAŁ217621km / M30ŁÓDŹOKOK 
314 CIEŚLAK PIOTR81542km / M40ŁÓDŹOKOK 
315 CIEŚLAK ROBERT28742km / M40ROSANÓWOKOK 
316 CIEŚLIK JACEK225221km / M40ŁÓDŹOKOK 
317 CIEŚLIŃSKA MAGDALENA1503/5SMix / WARSZAWAMAM TĘ MOCOKOKPELION Zmiana5 
318 CIĘŻKI KONRAD56642km / M30ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
319 CIĘŻKI PAWEŁ320021km / M50ŁÓDŹOKOKPELION 
320 CIOŁEK MATEUSZ327421km / M20SIERADZNORDEA RUNNERS  
321 CIUPIŃSKI TOMASZ317521km / M50ŁÓDŹOKOK 
322 CIUPIŃSKI TOMASZ319021km / M50ŁÓDŹOKOK  
323 COLONNA-WALEWSKI KRZYSZTOF48542km / M30RĄBIEŃSZWADRON WILCZKÓW ALFAOKOK 
324 COLONNA-WALEWSKA MAGDALENA263821km / K30ŁÓDŹSZWADRON WILCZKÓW ALFAOKOK 
325 COLRAT ISABELLE335021km / WARSZAWA  
326 CROZIER JOHN79842km / M40INOWŁÓDZOKOK 
327 CWOŁEK ZBIGNIEW228021km / M60RADLINRADLINIOKI W BIEGU.OKOK 
328 CWYNAR DAMIAN8842km / M20ORŁYNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKOK 
329 CYGAŃSKI ADAM15142km / M20SUCHODĘBIEOKOK 
330 CYNIAK MAREK1508/4SMix / ŁÓDŹEVERRUNOKOKZmiana4 
331 CYNIAK PIOTR1512/5SM / ŁÓDŹPOLMO ŁÓDŹ TEAMOKOKZmiana5 
332 CYRULEWSKA MALGORZATA256921km / K40GLINNIKMPKOKOK 
333 CYWIŃSKI PAWEŁ113942km / M40ŁÓDŹOKOK 
334 CZAPLA TOMASZ20642km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
335 CZARNOTA MICHAŁ1527/3SM / CZĘSTOCHOWAUSP ZDROWIEOKOKPELION Zmiana3 
336 CZARNY PIOTR279321km / M30ŁÓDŹŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.OKOK 
337 CZECHOLIŃSKI PIOTR26442km / M50LESZNOLESZNO LIMITS RUNNERSOKOK 
338 CZEKAJEWSKA IZABELA1504/5SMix / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIFLINT GROUP POLSKAOKOKZmiana5 
339 CZERNICKA LIDIA1532/1SMix / LUBLINDOZ REGIN WSCHÓDOKOKPELION Zmiana1 
340 CZESTKOWSKI DAWID251521km / M30PABIANICEMPK ŁÓDŹOKOK 
341 CZESTKOWSKI WOJCIECH1502/5SMix / PABIANICEONCOARENDI THERAPEUTICS SAOKOKZmiana5 
342 CZUBA KRZYSZTOF307121km / M40OZORKÓWCHUDE PSYOKOK 
343 CZUMA ANETA286821km / K20ŁÓDŹROSSBIEGANIOKOK 
344 CZUPRYŃSKI ANNA329121km / K30BEŁCHATÓWWARACH ROWEREM  
345 CZURA SEBASTIAN114342km / M30ŁÓDŹSBRTOKOK 
346 CZYŻEWSKI BARTŁOMIEJ217021km / M30ŁÓDŹOKOK 
347 CZYŻNIELEWSKI ARKADIUSZ1517/2SM / ŁÓDŹFAJNI.PLOKOKPELION Zmiana2 
348 CZYŻOWSKI MAREK6242km / M40MIŃSK MAZOWIECKIOKOK 
349 ĆWIEK MAREK310121km / M40KRUSZEWNIAKRUSZEWNIA RUNNING TEAMOKOK