Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 808
Odebrało numery: 751

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK GRZEGORZ 66222km / M40OŁAWATIM SAOK 
2 ADAMIN ARTUR39122km / M50WAŁBRZYCHOK 
3  ADAMSKA AGNIESZKA 726822km / K40WROCŁAWAKTYWNY OSTRZESZÓWOK 
4  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 39022km / M40KRAKÓWOK 
5  ANDRUSZEWSKI JAROSLAW 31222km / M40SLUBICEKS PSIA AKADEMIA-AXTAOK  
6 ANDRZEJEWICZ PAWEŁ 32022km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
7  ANDRZEJEWSKA PAULINA 67422km / K20BIELAWAGLKS ŚWIDNICAOK 
8  ANIOL LAURA 59022km / K30WROCLAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
9  ANTCZAK ADRIAN 54322km / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOK 
10  ANTKOWIAK JUSTYNA 46822km / K30ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZOK 
11  ARDELLI ANTONI 7550km / M40BIELAWABIEGAJ Z PIORUNEMOK 
12  ARDELLI EWA 7250km / K40BIELAWABIEGAJ Z PIORUNEMOK 
13  BABULA SEBASTIAN 72722km / M40BOGATYNIANAPAD KOLKI BOGATYNIAOK 
14 BACHÓR MICHAŁ63422km / M30WROCŁAWOK 
15  BADKO DARIUSZ 79722km / M40PIECHOWICEOK 
16  BAKALARZ EMIL 44122km / M20WROCŁAWPGS SOFTWARE TEAMOK 
17  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 62722km / K40PRZESIEKAOK 
18  BALIŃSKA ALICJA 68722km / K30WARSZAWAOK  
19  BANASIAK PIOTR 35322km / M40WARSZAWAOK 
20  BANASZKIEWICZ ARTUR 72922km / M40ŻARYOK 
21  BAŃKA MICHAŁ 79122km / M20MYSZKÓWOK 
22  BARAŃSKI PAWEŁ 42222km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOK 
23  BARAŃSKI PIOTR 43122km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERS / ALIOSOK 
24  BARAŃSKI STANISŁAW 43322km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEOKKGHM 
25  BARCZAK ROBERT 43722km / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEOK  
26  BARSZCZEWSKI MACIEJ 50922km / M40WARSZAWALA-SKI CROSS COUNTRYOK 
27  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 81222km / K20KOSTOMŁOTYOK 
28  BARTYZEL MAREK 33422km / M40ZAWOJAOK 
29  BARYŁA PIOTR 35822km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
30  BASIŃSKA PAULINA 13650km / K30WROCŁAWOK 
31  BASIŃSKI PIOTR 13750km / M20WROCŁAWNOKIAOK 
32  BATRANIEC TOMASZ 27350km / M30LEGNICAJANO SPORT TEAM LEGNICAOK  
33  BAWEŁKIEWICZ BRONISŁAW 4150km / M40NIEMODLINOK 
34 BĄCZEK JAROSŁAW30122km / M40WAŁBRZYCHOK  
35  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 5150km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
36  BEDNAREK ROMAN 42922km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
37  BELA BEATA 44322km / K40WROCŁAWOK 
38  BERTEL ALICJA 7350km / K30OLSZTYNOKWielkiSzlem  
39  BESZTAK PIOTR 38322km / M30LUBINKGHM ZANAMOKKGHM 
40  BIAŁY ADAM 5850km / M40WROCŁAWOK 
41 BIELECKA MARLENA44822km / K40ŚWIEBODZICEOK 
42  BIELEJEWSKI ŁUKASZ 47322km / M40CHLUDOWOOFIX.PL TEAMOK 
43  BIENIEK GRZEGORZ 11250km / M30LUBAWKAAPEX.INFO.PLOK 
44  BIERNACKI PIOTR 57922km / M40PIASECZNOCRAZY RACING TEAMOK 
45  BISKUPSKI JAKUB 72122km / M40WROCŁAWOK 
46  BŁACH PIOTR 25750km / M30SŁAWOBORZEDARŁOWSKIE CHARTYOK 
47  BŁACHOWIAK MARIUSZ JÓZEF 21650km / M50LESZNOMARATON LESZNOOK  
48  BŁASZKOWSKI DANIEL 13050km / M40RAWICZM-FIT RAWICZOK 
49  BŁASZKOWSKA MARIOLA 12950km / K30RAWICZMAJ.R RAWICZOK 
50  BŁAŻEJEWSKI ARTUR 49022km / M30GŁOGÓW-OK 
51  BOCZULA KRZYSZTOF 49222km / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOK 
52  BODZIOCH GRZEGORZ 40322km / M40GORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAOK 
53  BOGDAŁ MAREK 6450km / M40BOGATYNIANAPAD KOLKI BOGATYNIAOKWielkiSzlem 
54 BOGUSIAK ANNA41422km / K30PIECHOWICEOK 
55  BONIEC ALEKSANDER 45922km / M50ŻARYOK 
56  BONIEC RADOSŁAW 45722km / M20ŻARYOK 
57  BORKOWSKA JUSTYNA 41022km / K30SĘDZISŁAW-OK 
58  BOROWICZ MARCIN 40922km / M40POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
59  BOROWSKI RYSZARD 61922km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGOK 
60  BORUCKI KACPER 57122km / M20GROMADKAOK 
61  BRÝDL PAVEL 61822km / M30TRUTNOVSPA SCALIANO/XC LIFE TEAMOK 
62  BRESZKA MONIKA 71522km / K30DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOK 
63  BRESZKA TOMASZ 25150km / M30DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOK 
64  BRODA DOMINIK 35222km / M30WROCŁAWWILLY ŁONKA TEAMOK 
65  BROJ ADRIAN 17050km / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOKWielkiSzlem 
66  BRONIK TOMASZ 67222km / M30BRZEG DOLNYOK  
67  BRYNIARSKI BARTOSZ 69222km / M30JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
68  BRZEZOWSKI JACEK 20450km / M30WROCŁAWVEGE RUNNERSOK 
69  BRZOSTOWSKI TOMASZ 18150km / M30POZNANOK  
70  BUCZYŃSKA DAGMARA 53422km / K40DOBROSZYCEOK 
71  BUDA KRZYSZTOF 46222km / M40WROCŁAW-OK 
72  BUJLIS EUGENIUSZ 79322km / M30WRÓBLOWICEDZIARALNIA WROCŁAWOK 
73 BUKOWY BŁAŻEJ8350km / M30WROCŁAWOK 
74 BUKOWY MARTA29050km / K30WROCŁAWABSOLUTNI AMATORZYOK 
75  BYRCZEK MICHAŁ 1950km / M30WROCŁAWWATAHA GRUPA TRENINGOWAOK  
76  CABANEK ZIEMOWIT 46722km / M30POZNAŃ-OK  
77 CECUŁA ANDRZEJ 15550km / M20GŁOGÓW720297781OK 
78  CHMIELIŃSKI PIOTR 45322km / M30GLASGOWOK 
79 CHMIELOWIEC DANIEL75222km / M30SZYMBARKGORLICKA GRUPA BIEGOWAOK 
80  CHOJNOWSKI KRZYSZTOF 76822km / M40ŁOMŻA-OK 
81 CHOROTKO JÓZEF726722km / M50LEŚNAOK 
82  CHROMIŃSKI GRZEGORZ 12650km / M50ŁÓDŹCUDIMOKWielkiSzlem 
83  CHRZĄSZCZ DAMIAN 44722km / M30LUBINOKKGHM 
84  CHRZUSZCZ ANNA 25950km / K30GORZÓW WLKPOK 
85  CHUDZIŃSKI MICHAŁ 38122km / M40NOCHOWOOK 
86  CHYSKI GRZEGORZ 53222km / M30SZPROTAWAOK 
87  CIASTOWICZ-TOMCZAK INGA 66122km / K40MOSINAOK 
88 CICHOCKI TOMASZ 68622km / M40ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRAOK 
89  CICHY WALDEMAR 34922km / M60JELENIA GÓRAOK 
90  CIEPLIK DAWID 12250km / M20DĄBCZELESZ NO LIMITS RUNNERSOK 
91  CIESIELSKI PAWEŁ 11150km / M40LESZNOPGB SPORTOWA PACZKAOK 
92  CIOŁEK-ŻELECHOWSKI JAROSŁAW 82022km / M20WROCŁAWBYTOM FILM FESTIVALOK 
93  CIRKO ARKADIUSZ 39822km / M40LUBINKGHM PM SA ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOKKGHM 
94  CITKO MACIEJ 76122km / M30OPOLEBIEG OPOLSKIOK 
95  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 70322km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZIELONA GÓRAOK 
96  CZAJKA ALEKSANDER 33822km / M40MIKOŁÓWMOKRE DZIKIOK 
97  CZAJKA BOGUMIŁ 45822km / M50ŻARYOK 
98  CZAPLA SEWERYN 39422km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
99  CZAPLICKI JANUSZ 4850km / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLOKWielkiSzlem 
100  CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR 25050km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
101  CZERNIAK WIOLETA 4750km / K30SOSNÓWKAOK 
102  CZERWIECKI MARCIN 72822km / M30STRZEGOMSAM SOBIE KLUBEMOK 
103  CZOPOR GRZEGORZ 44522km / M30JELENIA GÓRADRUŻYNA CHROBREGOOK 
104  CZUBA PAWEŁ 77622km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEBIEGANIE ZBLIŻAOK 
105  CZUBAJ - KUROWSKA KATARZYNA 55722km / K40NOWY SĄCZMŁYN ACTIVEOK 
106  CZYSTY ZENON 23050km / M70ODOLANÓWKSMARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKWielkiSzlem 
107  ĆWIKLIŃSKA ANNA 47522km / K40POZNAŃOK