Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 399
Odebrało numery: 361

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMEK TOMASZ 211km / M30LEGNICAKGHM COPI RUNOK 
2  AGATA JUREWICZ 30111km / K30POZNANOK 
3  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 311km / M40BOGATYNIAOK 
4  BABKA IZA 411km / K20SOSNOWIECSOLVERE TEAMOK  
5  BALIŃSKA-SEWERYN PATRYCJA 511km / K40TARNOWSKIE GÓRYSEWERYNPRACOWNIA.PLOK  
6  BARTKOWIAK LESZEK 30311km / M40ZALESIEBIEGACZE JAROCINOK 
7 BĄCZEK JAROSŁAW611km / M40WAŁBRZYCHOK  
8  BIAŁOGŁOWSKI WOJCIECH 40411km / M40KRZESZÓWOK 
9  BIEDROŃSKI STANISŁAW 711km / M50BOGATYNIAOK 
10  BIEGUS JAN 38711km / M30WROCŁAWHEART ATTACKOK 
11  BIEL KINGA 35711km / K20PSZÓWSTRAŻ GRANICZNAOKStrazGraniczna 
12 BIJOŚ MIROSŁAW38211km / M30GŁOGÓW MAŁOPOLSKIDAWAJ MISIEKOK 
13  BINKIEWICZ MAŁGORZATA 40311km / K40WROCŁAWBRAKOK 
14  BŁAŻEJEWSKI ŁUKASZ 811km / M30GŁOGÓWOK 
15  BOCZAR WALDEMAR 911km / M30WROCŁAWTETA ZAKŁAD ELEKTRYCZNYOK 
16  BRANDYS-GŁOS IWONA 34211km / K30LEGNICAOK 
17  BRÝDL PAVEL 1011km / M30TRUTNOVSPA SCALIANO/XC LIFE TEAMOK 
18  BRYNIARSKI BARTOSZ 36911km / M30JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
19  BURDZY HUBERT 16811km / M20BOLESŁAWIECBIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIECOK 
20  CELUCH RENATA 1111km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAOK 
21  CEPIELIK WOJCIECH 1211km / M30PUSTELNIKGÓRSKI WOJOWNIKOK 
22  CHEŁKOWSKI BARTOSZ 1411km / M20SIERAKÓWOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUOK 
23  CHĘCIŃSKA MAGDALENA 32111km / K40WROCŁAWOK 
24  CHOJA JAKUB 30011km / M20BOGATYNIAOK 
25  CHOMA KATARZYNA 1511km / K30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
26  CHROMINSKA-LINKIEWICZ RENATA 13811km / K40JEŻÓW SUDECKIORANGE IRON TEAMOK 
27  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 38011km / M20JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
28 CHUDEK DANIEL1611km / M40KARPACZOK 
29  CHUDZIKIEWICZ TOMASZ 39411km / M40WOJCIESZÓWINSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGOOK 
30  CHWIAŁKOWSKA ELŻBIETA 1711km / K50POZNAŃ SIEROSŁAWOK 
31  CHYRZYŃSKI MARCIN 1811km / M20KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
32  CIARKOWSKA MAGDALENA 1911km / K30IŁOWAOK  
33  CIRKO GRZEGORZ 2011km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
34  CIRKO JOANNA 2111km / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
35 CISOŃ PAWEŁ35411km / M20KORZENNAOKStrazGraniczna 
36  CZARNECKI JÓZEF 31711km / M60GRYFÓW ŚLĄSKICROSS GRYFITÓWOK 
37  CZECH MIROSŁAW 2211km / M40KARPACZK2OK 
38  CZERNICKI FILIP 2311km / M30JELENIA GÓRAOK 
39  CZERW MAGDALENA 35111km / K20DĄBROWA GÓRNICZAOKStrazGraniczna 
40  CZOPEK MACIEJ 2411km / M40WROCŁAWBRAKOK 
41  ĆWIKLIŃSKA ANNA 2511km / K40POZNAŃOK