Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 146

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA 115NW / K40CHOJNÓWNIEZRZESZONAPOLPOLOK 
2  BARTNICKI ANTONI 84NW / M60SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
3  BARTOSIEWICZ MACIEJ 59NW / M20SZCZECINBULK CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
4  BELA BEATA 26NW / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
5  BIAŁACHOWSKI TOMASZ 54NW / M40SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
6  BIELCZUK ADAM 60NW / M30GOLENIÓWPOLPOLOK  
7  BLECHARSKA ALINA 78NW / K50GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
8  BŁĘDOWSKA HALINA 135NW / K60JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
9 BOBOWSKI ZYGMUNT121NW / M60JELENIA GÓRATEAM BIEG PIASTÓWPOLPOLOK 
10  BUTKIEWICZ MONIKA 96NW / K40LUBSKOBIKETEAM LUBSKOPOLPOLOK 
11  CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA 148NW / K30KARPACZKARPACZPOLPOLOK 
12 CHMIELEWSKA ANNA27NW / K30JEDLINA ZDRÓJFIT KLUB 24 WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
13  CHORZEPA DANUTA 65NW / K50WROCLAWPOLPOLOK 
14  CICHOCKA RENATA 139NW / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
15  DOMAGALSKA JOANNA 81NW / K30POZNAŃPOLPOLOK 
16  DRACZYŃSKA EWA 69NW / K40LEGNICAPOLPOLOK 
17  DRACZYŃSKI DARIUSZ 68NW / M50LEGNICAPOLPOLOK 
18  DRAPIKOWSKA BEATA 103NW / K50LEGNICAPOLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
19  DRAPIKOWSKI MAREK 102NW / M50LEGNICAPOLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
20  DWORNICKI ALEKSANDER 82NW / M50SIERADZPOLPOLOK 
21  DWORNICKI JANUSZ 83NW / M60SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
22  DZIEŁAK LESZEK 80NW / M50LUBINPOLPOLOK 
23  DZIĘCIOŁ RYSZARD 6NW / M70BOLESŁAWIECAKTYWNI BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
24  SULMA EDYTA 4NW / K40BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
25 FIJAŁKOWSKI ADAM ANDRZEJ129NW / M60JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
26  FILIPOWICZ ANITA 5NW / K30BOLESLAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
27  FRĄCKOWIAK MIROSŁAW 29NW / M50ŻARYPOLPOLOK 
28  GABIS ELŻBIETA 91NW / K50NYSAPOLPOLOK 
29 GABIS TADEUSZ92NW / M60NYSAPOLPOLOK 
30  GALIKOWSKI MACIEJ 53NW / M40SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
31  GARGAŁA ALDONA 88NW / K40LUBINPOLPOLOK 
32 GASIK WIOLETTA100NW / K40OLSZTYNPOLPOLOK 
33  GRZENKOWICZ BARTOSZ 107NW / M30ŁĘCZYCAPOLPOLOK 
34  GRZENKOWICZ DOMINIKA 111NW / K16ŁĘCZYCABARTEKPOLPOLOK 
35 GRZYWOCZ MAŁGORZATA120NW / K40OSIECZNICAPOLPOLOK 
36  GWÓŹDŹ ANETA 55NW / K40ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
37  GWÓŹDŹ DOMINIKA 56NW / K20ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
38  HALEY KAROLINA 33NW / K30CANTERBURYGÓRNIK WOLAGBRGBROK 
39  HANISZEWSKI LESŁAW 72NW / M50RATOWICEPOLPOLOK 
40  HEWAK ANNA 19NW / K50BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
41  JAKIMOWICZ AGNIESZKA 8NW / K40ZŁOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
42 JANISZEWSKA MARLENA146NW / K30SZCZECINBULK CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
43  JARZĄBEK WOJCIECH 10NW / M50OSTROŁĘKAKS SPYCH/BBL OSTROŁĘKAPOLPOLOK 
44  JASTRZĘBSKA MARIOLA 36NW / K30ŚWIDNICACHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
45  JEDLINSKA EWA 43NW / K60GORAPOLPOLOK 
46  JEDLINSKI STANISLAW 42NW / M60TUCHORZAPOLPOLOK 
47  FAJGE JOANNA 106NW / K40MIRSKPOLPOLOK 
48  KACZMAREK MARIUSZ 15NW / M50WROCŁAWACTEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
49  KACZMAREK ZOFIA 14NW / K50WROCŁAWACTEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
50  KARAŚ ALEKSANDRA 123NW / K60SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
51  KARAŚ KRYSTYNA 124NW / K40WĘGORZEWOPOLPOLOK 
52 KARCZMARCZYK LAURA144NW / SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
53  KARPIŃSKA MONIKA 45NW / K40WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOPOLPOLOK 
54  KARTUNOWICZ ROMAN 11NW / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
55  KAZDA JAN 87NW / M50LIBERECCZECZEOK 
56  KAZDOVÁ PETRA 89NW / K40LIBERECCZECZEOK 
57  KĘPCZYŃSKI JANUSZ 101NW / M60OŻARÓW MAZOWIECKILEŚNIAK TEAMPOLPOLOK 
58  KIEŁBIK MAREK 32NW / M60WROCŁAWNW SKRZYDLATAPOLPOLOK 
59  KLIMSIAK SEBASTIAN 99NW / M30STRZEGOMSALLER NORDIC WALKING TEAMPOLPOLOK 
60  KNAPIK BARBARA 7NW / K60KRAKÓWKRAKÓWPOLPOLOK 
61  KNAPIK JERZY 79NW / M70KRAKÓWDYSTANS KRAKÓWPOLPOLOK 
62  KOLEŚNIK MARCIN 58NW / M30SZCZECINBULK CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
63  KONARSKI LESZEK 142NW / M60LEŚNAPOLPOLOK 
64 KOSSAKOWSKA MAŁGORZATA127NW / K50POLKOWICEPOLPOLOK 
65  KOZIK JUSTYNA 67NW / K50SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
66  KRĘPUŁA BEATA 138NW / K40WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOK 
67  KROWICKA HALINA 126NW / K70URBANICE, GM. WIELUŃPOLPOLOK 
68  KRYŚ-MALCEWICZ BEATA 13NW / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
69  KUBIAK ANDRZEJ 97NW / M60RUMIAPOLPOLOK 
70  KUBIAK MARIA 98NW / K60RUMIAPOLPOLOK 
71  KULIBABA ARKADIUSZ 52NW / M30POLICEBULK CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK  
72  KURZAWSKA JOLANTA 38NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEPOLPOLOK 
73  LENCZKIEWICZ BEATA 23NW / K50WROCŁAWPOLPOLOK  
74  LEŚNIEWSKA ANGELA 24NW / K40ZŁOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
75  LIPIŃSKA ANNA 9NW / K30ZŁOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
76 LIPIŃSKI BARTOSZ122NW / M60JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
77 LISOWSKA DANUTA90NW / K50KOWARYAMATORPOLPOLOK 
78  MACHAJEK KRZYSZTOF 49NW / M60POLKOWICEPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIPOLPOLOK 
79  MACHOCKA JOANNA 136NW / K30WROCŁAWWYBIERZPOLPOLOK 
80 MACHOCKA KATARZYNA117NW / K30KIEŁCZÓWPOLPOLOK 
81  MAĆKOWSKA STANISŁAWA 18NW / K50RYDZYNAPOLPOLOK 
82 MARKOWSKA LILIANNA131NW / K40JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
83 MARKOWSKI ZBIGNIEW130NW / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
84  MAZUR HALINA 61NW / K50MIRKÓWPOLPOLOK 
85  MELLER VIOLETTA 149NW / K40ZLOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
86 MIELNICKA KATARZYNA147NW / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
87 MIĘKINA MONIKA104NW / K30MIASTOPOLPOLOK  
88  MIGUT JERZY 133NW / M50OLSZYNAOLSZYNA BIEGAPOLPOLOK 
89  MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ 76NW / M50WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH - NORDIC WALKING TEAMPOLPOLOK 
90  MORAWSKI MARCIN 41NW / M40OBORNIKI ŚLĄSKIERANGER SURVIVAL CLUBPOLPOLOK 
91  MOSOŃ MAREK 48NW / M60WROCŁAWM&MPOLPOLOK 
92  MYDŁOWSKA RENATA 150NW / K40PRZEMKÓWPOLPOLOK 
93  NOCUŃ RENATA 95NW / K50SŁAWAPOLPOLOK 
94 NOWAK JOLANTA119NW / K50BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
95  NOWAK LUCYNA 34NW / K50LEGNICAPOLPOLOK 
96  NOWAK MAREK 35NW / M50LEGNICAPOLPOLOK 
97 ORŁOWSKA MAŁGORZATA143NW / K30SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
98  OŚLAK EWA 134NW / K50BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
99  OŚLAK TADEUSZ 132NW / M60BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
100  PACUŁA LILIANNA 114NW / K50JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
101  PACYNIAK EWA 93NW / K50LUBINPOLPOLOK 
102  PANEK ROBERT 105NW / M40MIASTOWYBIERZPOLPOLOK  
103 PAPCIAK MAŁGORZATA62NW / K30SMOLECPOLPOLOK 
104  PAPCIAK TERESA 125NW / K60SMOLECPOLPOLOK 
105  PAWLAK MARIUSZ 31NW / M40LEGNICAPOLPOLOK 
106 PILIK URSZULA137NW / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
107  PIWAŃSKA MICHALINA 140NW / K30ŁĘCZYCAWYBIERZPOLPOLOK 
108  PIWAŃSKA SABINA 63NW / K60ŁĘCZYCAPOLPOLOK 
109 PŁOSZAJCZYK BEATA145NW / K50BOLKÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
110  PONDEL ANATOL 70NW / M70LUBINLUBINPOLPOLOK 
111  PROSKURA DARIUSZ 75NW / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH - NORDIC WALKING TEAMPOLPOLOK 
112 PROSKURA MARTA77NW / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH - NORDIC WALKING TEAMPOLPOLOK 
113 PRUCNAL MAŁGORZATA128NW / K40POLKOWICEPOLPOLOK 
114  RADKA IWONA 2NW / K40BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
115  ROGOWSKA IWONA 40NW / K50OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
116  RÓG AGNIESZKA 66NW / K40JELENIA GÓRAMAŁPKIPOLPOLOK 
117  RÓG DOMINIK 47NW / M40JELENIA GÓRAMAŁPKIPOLPOLOK 
118  RUDZKA ANNA 1NW / K40POZNAŃPOLPOLOK 
119  RUSZCZYNSKA KRYSTYNA 44NW / K60GORAPOLPOLOK 
120  RUTA PAULINA 25NW / K30ZŁOTORYJAPOLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
121  SADŁOWSKA AGNIESZKA 39NW / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
122  SKOBELSKA BOŻENA 28NW / K50ŻARYPOLPOLOK 
123  SOBAS KRYSTYNA 141NW / K60BOLESLAWIECPOLPOLOK 
124  SOJA JOLANTA 3NW / K50BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
125  SOŁTYSIAK IWONA 37NW / K50WAŁBRZYCHKOBIETY GÓRĄPOLPOLOK 
126  STACHOWIAK DOROTA 64NW / K40POZNAŃPOLPOLOK 
127  STACHÓW DAMIAN 73NW / M30MALCZYCEPOLPOLOK 
128  STACHÓW ZUZANNA 74NW / K30MALCZYCEPOLPOLOK 
129  STAŃCZYK KRYSTYNA 30NW / K50WOLAGÓRNIK WOLAPOLPOLOK 
130 SUCHY ZENOBIA94NW / K60GŁOGÓWPOLPOLOK 
131  SZPEJEWSKI ANDRZEJ 16NW / M50ZAWIDÓWAMATORPOLPOLOK 
132  ŚCISŁO IWONA 112NW / K40POLKOWICEPOLPOLOK 
133 TERTEL KATARZYNA110NW / K40OLSZYNAOLSZYNA BIEGAPOLPOLOK 
134  TOŁYŻ SZYMON 51NW / M30SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
135  TRZCIŃSKA AGNIESZKA 46NW / K30SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
136 URBANIAK KRYSTYNA7244NW / K40PRZEMKÓWPOLPOLOK 
137 URBANIAK WALDEMAR7233NW / M40PRZEMKÓWPOLPOLOK 
138  WALASEK JUSTYNA 113NW / K30CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
139  WARĘŻAK KATARZYNA 17NW / K30ZGORZELECROWEROWE STUDIO MTBPOLPOLOK 
140  WASILEWSKA ILONA 71NW / K30POZNAŃPOLPOLOK  
141  WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA 22NW / K30BUKOWIECKOWARYPOLPOLOK  
142  WOŹNIAK KATARZYNA 86NW / K40PABIANICEPOLPOLOK 
143  WOŹNIAK WOJCIECH 85NW / M50PABIANICEPOLPOLOK 
144 WÓJCICKA MARIA20NW / K60JERZMANICE-ZDRÓJPOLPOLOK 
145  WRZESIŃSKA KSENIA 108NW / K40SKOKIPOLPOLOK 
146 WYSOCKA AGNIESZKA118NW / K30KIEŁCZÓWPOLPOLOK 
147  YSHKEVICH TANYA 109NW / K60MINSKBLRBLROK 
148  YSHKEVICH ULADZIMIR 116NW / M60MINSKBLRBLROK 
149  ZEMŁA IWONA 12NW / K50MALINOWICEPOLPOLOK 
150  ZĘGOTA JACEK 50NW / M40SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINPOLPOLOK 
151  ZUBIEL-KOZŁOWSKA PATRYCJA 21NW / K30KOWARYPOLPOLOK 
152  ZYDROŃ WIESŁAW 57NW / M40KATOWICEPOLPOLOK