Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 150
Odebrało numery: 146

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA 115NW / K40CHOJNÓWNIEZRZESZONAOK 
2  BARTNICKI ANTONI 84NW / M60SIERADZRAJSPORT ACTIVEOK 
3  BARTOSIEWICZ MACIEJ 59NW / M20SZCZECINBULK CARGO PORT SZCZECINOK 
4  BELA BEATA 26NW / K40WROCŁAWOK 
5  BIAŁACHOWSKI TOMASZ 54NW / M40SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINOK 
6  BIELCZUK ADAM 60NW / M30GOLENIÓWOK  
7  BLECHARSKA ALINA 78NW / K50GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
8  BŁĘDOWSKA HALINA 135NW / K60JELENIA GÓRAOK 
9 BOBOWSKI ZYGMUNT121NW / M60JELENIA GÓRATEAM BIEG PIASTÓWOK 
10  BUTKIEWICZ MONIKA 96NW / K40LUBSKOBIKETEAM LUBSKOOK 
11  CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA 148NW / K30KARPACZKARPACZOK 
12 CHMIELEWSKA ANNA27NW / K30JEDLINA ZDRÓJFIT KLUB 24 WAŁBRZYCHOK 
13  CHORZEPA DANUTA 65NW / K50WROCLAWOK 
14  CICHOCKA RENATA 139NW / K40WARSZAWAOK 
15  DOMAGALSKA JOANNA 81NW / K30POZNAŃ (POZNAŃ-GRUNWALD)OK 
16  DRACZYŃSKA EWA 69NW / K40LEGNICAOK 
17  DRACZYŃSKI DARIUSZ 68NW / M50LEGNICAOK 
18  DRAPIKOWSKA BEATA 103NW / K50LEGNICAPOLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGOK 
19  DRAPIKOWSKI MAREK 102NW / M50LEGNICAPOLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGOK 
20  DWORNICKI ALEKSANDER 82NW / M50SIERADZOK 
21  DWORNICKI JANUSZ 83NW / M60SIERADZRAJSPORT ACTIVEOK 
22  DZIEŁAK LESZEK 80NW / M50LUBINOK 
23  DZIĘCIOŁ RYSZARD 6NW / M70BOLESŁAWIECAKTYWNI BOLESŁAWIECOK 
24  FAJGE JOANNA 106NW / K40MIRSKOK 
25 FIJAŁKOWSKI ADAM ANDRZEJ129NW / M60JELENIA GÓRAOK 
26  FILIPOWICZ ANITA 5NW / K30BOLESLAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECOK 
27  FRĄCKOWIAK MIROSŁAW 29NW / M50ŻARYOK 
28  GABIS ELŻBIETA 91NW / K50NYSAOK 
29 GABIS TADEUSZ92NW / M60NYSAOK 
30  GALIKOWSKI MACIEJ 53NW / M40SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINOK 
31  GARGAŁA ALDONA 88NW / K40LUBINOK 
32 GASIK WIOLETTA100NW / K40OLSZTYNOK 
33  GRZENKOWICZ BARTOSZ 107NW / M30ŁĘCZYCAOK 
34  GRZENKOWICZ DOMINIKA 111NW / K16ŁĘCZYCABARTEKOK 
35  GRZENKOWICZ MICHALINA 140NW / K30ŁĘCZYCAWYBIERZOK 
36 GRZYWOCZ MAŁGORZATA120NW / K40OSIECZNICAOK 
37  GWÓŹDŹ ANETA 55NW / K40ZIELONA GÓRAOK 
38  GWÓŹDŹ DOMINIKA 56NW / K20ZIELONA GÓRAOK 
39  HALEY KAROLINA 33NW / K30CANTERBURYGÓRNIK WOLAOK 
40  HANISZEWSKI LESŁAW 72NW / M50RATOWICEOK 
41  HEWAK ANNA 19NW / K50BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECOK 
42  JAKIMOWICZ AGNIESZKA 8NW / K40ZŁOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAOK 
43 JANISZEWSKA MARLENA146NW / K30SZCZECINBULK CARGO PORT SZCZECINOK 
44  JARZĄBEK WOJCIECH 10NW / M50OSTROŁĘKAKS SPYCH/BBL OSTROŁĘKAOK 
45  JASTRZĘBSKA MARIOLA 36NW / K30ŚWIDNICACHODZĘ BOSKOOK 
46  JEDLINSKA EWA 43NW / K60GORAOK 
47  JEDLINSKI STANISLAW 42NW / M60TUCHORZAOK 
48  KACZMAREK MARIUSZ 15NW / M50WROCŁAWACTEAM WROCŁAWOK 
49  KACZMAREK ZOFIA 14NW / K50WROCŁAWACTEAM WROCŁAWOK 
50  KARAŚ ALEKSANDRA 123NW / K60JELENIA GÓRAOK 
51  KARAŚ KRYSTYNA 124NW / K40WĘGORZEWOOK 
52 KARCZMARCZYK LAURA144NW / SZKLARSKA PORĘBAOK 
53  KARPIŃSKA MONIKA 45NW / K40WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOOK 
54  KARTUNOWICZ ROMAN 11NW / M50JELENIA GÓRAOK 
55  KAZDA JAN 87NW / M50LIBERECOK 
56  KAZDOVÁ PETRA 89NW / K40LIBERECOK 
57  KĘPCZYŃSKI JANUSZ 101NW / M60OŻARÓW MAZOWIECKILEŚNIAK TEAMOK 
58  KIEŁBIK MAREK 32NW / M60WROCŁAWNW SKRZYDLATAOK 
59  KLIMSIAK SEBASTIAN 99NW / M30STRZEGOMSALLER NORDIC WALKING TEAMOK 
60  KNAPIK BARBARA 7NW / K60KRAKÓWKRAKÓWOK 
61  KNAPIK JERZY 79NW / M70KRAKÓWDYSTANS KRAKÓWOK 
62  KOLEŚNIK MARCIN 58NW / M30SZCZECINBULK CARGO PORT SZCZECINOK 
63  KONARSKI LESZEK 142NW / M60LEŚNAOK 
64 KOSSAKOWSKA MAŁGORZATA127NW / K50POLKOWICEOK 
65  KOZIK JUSTYNA 67NW / K50PIECHOWICEOK 
66  KRĘPUŁA BEATA 138NW / K40WROCŁAWKIKU RUN TEAMOK 
67  KROWICKA HALINA 126NW / K70URBANICE, GM. WIELUŃOK 
68  KRYŚ-MALCEWICZ BEATA 13NW / K50WROCŁAWOK 
69  KUBIAK ANDRZEJ 97NW / M60RUMIAOK 
70  KUBIAK MARIA 98NW / K60RUMIAOK 
71  KULIBABA ARKADIUSZ 52NW / M30POLICEBULK CARGO PORT SZCZECINOK  
72  KURZAWSKA JOLANTA 38NW / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK 
73  LENCZKIEWICZ BEATA 23NW / K50WROCŁAWOK  
74  LEŚNIEWSKA ANGELA 24NW / K40ZŁOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAOK 
75  LIPIŃSKA ANNA 9NW / K30ZŁOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAOK 
76 LIPIŃSKI BARTOSZ122NW / M60JELENIA GÓRAOK 
77 LISOWSKA DANUTA90NW / K50KOWARYAMATOROK 
78  MACHAJEK KRZYSZTOF 49NW / M60POLKOWICEPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIOK 
79  MACHOCKA JOANNA 136NW / K30WROCŁAWWYBIERZOK 
80 MACHOCKA KATARZYNA117NW / K30KIEŁCZÓWOK 
81  MAĆKOWSKA STANISŁAWA 18NW / K50RYDZYNAOK 
82 MARKOWSKA LILIANNA131NW / K40JELENIA GÓRAOK 
83 MARKOWSKI ZBIGNIEW130NW / M50JELENIA GÓRAOK 
84  MAZUR HALINA 61NW / K50MIRKÓWOK 
85  MELLER VIOLETTA 149NW / K40ZLOTORYJAAKTYWNA ZŁOTORYJAOK 
86 MIELNICKA KATARZYNA147NW / K50WROCŁAWOK 
87 MIĘKINA MONIKA104NW / K30MIASTOOK  
88  MIGUT JERZY 133NW / M50OLSZYNAOLSZYNA BIEGAOK 
89  MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ 76NW / M50WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH - NORDIC WALKING TEAMOK 
90  MORAWSKI MARCIN 41NW / M40OBORNIKI ŚLĄSKIERANGER SURVIVAL CLUBOK 
91  MOSOŃ MAREK 48NW / M60WROCŁAWM&MOK 
92  MYDŁOWSKA RENATA 150NW / K40PRZEMKÓWOK 
93  NOCUŃ RENATA 95NW / K50SŁAWAOK 
94 NOWAK JOLANTA119NW / K50BOLESŁAWIECOK 
95  NOWAK LUCYNA 34NW / K50LEGNICAOK 
96  NOWAK MAREK 35NW / M50LEGNICAOK 
97 ORŁOWSKA MAŁGORZATA143NW / K30SZKLARSKA PORĘBAOK 
98  OŚLAK EWA 134NW / K50BOLESŁAWIECOK 
99  OŚLAK TADEUSZ 132NW / M60BOLESŁAWIECOK 
100  PACUŁA LILIANNA 114NW / K50JELENIA GÓRAOK 
101  PACYNIAK EWA 93NW / K50LUBINOK 
102  PANEK ROBERT 105NW / M40MIASTOWYBIERZOK  
103 PAPCIAK MAŁGORZATA62NW / K30SMOLECOK 
104  PAPCIAK TERESA 125NW / K60SMOLECOK 
105  PAWLAK MARIUSZ 31NW / M40LEGNICAOK 
106 PILIK URSZULA137NW / K60WROCŁAWOK 
107  PIWAŃSKA SABINA 63NW / K60ŁĘCZYCAOK 
108 PŁOSZAJCZYK BEATA145NW / K50BOLKÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
109  PONDEL ANATOL 70NW / M70LUBINLUBINOK 
110  PROSKURA DARIUSZ 75NW / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH - NORDIC WALKING TEAMOK 
111 PROSKURA MARTA77NW / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH - NORDIC WALKING TEAMOK 
112 PRUCNAL MAŁGORZATA128NW / K40POLKOWICEOK 
113  RADKA IWONA 2NW / K40BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECOK 
114  ROGOWSKA IWONA 40NW / K50OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
115  RÓG AGNIESZKA 66NW / K40JELENIA GÓRAMAŁPKIOK 
116  RÓG DOMINIK 47NW / M40JELENIA GÓRAMAŁPKIOK 
117  RUDZKA ANNA 1NW / K40POZNAŃOK 
118  RUSZCZYNSKA KRYSTYNA 44NW / K60GORAOK 
119  RUTA PAULINA 25NW / K30ZŁOTORYJAPOLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGOK 
120  SADŁOWSKA AGNIESZKA 39NW / K30WROCŁAWOK 
121  SKOBELSKA BOŻENA 28NW / K50ŻARYOK 
122  SOBAS KRYSTYNA 141NW / K60BOLESLAWIECOK 
123  SOJA JOLANTA 3NW / K50BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECOK 
124  SOŁTYSIAK IWONA 37NW / K50WAŁBRZYCHKOBIETY GÓRĄOK 
125  STACHOWIAK DOROTA 64NW / K40POZNAŃOK 
126  STACHÓW DAMIAN 73NW / M30MALCZYCEOK 
127  STACHÓW ZUZANNA 74NW / K30MALCZYCEOK 
128  STAŃCZYK KRYSTYNA 30NW / K50WOLAGÓRNIK WOLAOK 
129 SUCHY ZENOBIA94NW / K60GŁOGÓWOK 
130  SULMA EDYTA 4NW / K40BOLESŁAWIECAKTYWNY BOLESŁAWIECOK 
131  SZPEJEWSKI ANDRZEJ 16NW / M50ZAWIDÓWAMATOROK 
132  ŚCISŁO IWONA 112NW / K40POLKOWICEOK 
133 TERTEL KATARZYNA110NW / K40OLSZYNAOLSZYNA BIEGAOK 
134  TOŁYŻ SZYMON 51NW / M30SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINOK 
135  TRZCIŃSKA AGNIESZKA 46NW / K30SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINOK 
136 URBANIAK KRYSTYNA7244NW / K40PRZEMKÓWOK 
137 URBANIAK WALDEMAR7233NW / M40PRZEMKÓWOK 
138  WALASEK JUSTYNA 113NW / K30CZĘSTOCHOWAOK 
139  WARĘŻAK KATARZYNA 17NW / K30ZGORZELECROWEROWE STUDIO MTBOK 
140  WASILEWSKA ILONA 71NW / K30POZNAŃOK  
141  WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA 22NW / K30BUKOWIECKOWARYOK  
142  WOŹNIAK KATARZYNA 86NW / K40PABIANICEOK 
143  WOŹNIAK WOJCIECH 85NW / M50PABIANICEOK 
144 WÓJCICKA MARIA20NW / K60JERZMANICE-ZDRÓJOK 
145  WRZESIŃSKA KSENIA 108NW / K40SKOKIOK 
146 WYSOCKA AGNIESZKA118NW / K30KIEŁCZÓWOK 
147  YSHKEVICH TANYA 109NW / K60MINSKOK 
148  YSHKEVICH ULADZIMIR 116NW / M60MINSKOK 
149  ZEMŁA IWONA 12NW / K50MALINOWICEOK 
150  ZĘGOTA JACEK 50NW / M40SZCZECINBULK-CARGO PORT SZCZECINOK 
151  ZUBIEL-KOZŁOWSKA PATRYCJA 21NW / K30KOWARYOK 
152  ZYDROŃ WIESŁAW 57NW / M40KATOWICEOK