Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Festiwal Biegowy w Lidzbarku Warmińskim im. Mikołaja Kopernika - Biegi Dzieci
Lidzbark Warmiński, 15 kwietnia 2018 r.


Liczba zawodników : 151
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1  ADAMEK PAULINA 1913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
2 ALEKSJEJCZUK MAJA13758l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
3 BAJC JULIA2913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
4  BAJC ZUZANNA 358l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
5  BANDROWSKA AURELIA 4913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
6 BANDURA MIŁOSZ5913l / BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYPOLPOL 
7  BEDNARCZYK MICHALINA 658l / KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEPOLPOL 
8  BĘDZIŃSKA ZOSIA 7913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
9  BĘŚ KACPER 8913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
10 BIAŁCZAK AGATA9913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
11 BIAŁCZAK ALICJA1058l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
12  BIAŁEK MAGDALENA 11913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
13  BLOCH MICHAŁ 12913l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
14 BOCHENKO STANISŁAW13913l / DOBRZYŃPOLPOL 
15 BOCHENKO ZUZANNA14913l / DOBRZYŃPOLPOL 
16  BORKOWSKI MAKSYMILIAN 1558l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
17  BOROWSKI MAXIM 16913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
18  BRZOZOWSKI WOJCIECH 17913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
19  BUDYNKIEWICZ WIKTORIA 18913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
20 BURDA MATEUSZ141913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
21 BURDA RADOSŁAW142913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
22 CHASZCZOWNIK MICHAŁ19913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
23 CHOMEJ WIKTORIA20913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
24 CHYCIŃSKA ALEKSANDRA151913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
25 DRYZELENKO ZOSIA21913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
26  DWORZAŃSKI DOMINIK 2258l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
27  GAJOWNIK-ŁAWNICZAK OTYLIA 23913l / LIDZBARK WARMINSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
28  GAŁĄZKA LENA 24913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
29 GASPEROWICZ SZYMON15058l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
30  GASPEROWICZ SZYMON 2558l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
31  GIL-SŁOWIK ALEKSANDER 26913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
32  GOLEC DAMIAN 27913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
33  GOŁĘBIEWSKI GABRIEL 28913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 4 LIDZBARK WARM.POLPOL 
34 GÓRECKA LENA2958l / OLSZTYNŚMIESZEK OLSZTYNPOLPOL 
35 GÓRECKI PATRYK30913l / OLSZTYNŚMIESZEK OLSZTYNPOLPOL 
36  GRZYBOWSKA JULIA 3158l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
37 GULBIŃSKA WERONIKA32913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
38 GULBIŃSKI IGOR3358l / LIDZBARK WARMIŃSKIPRZEDSZKOLE MIŚPOLPOL 
39  GWIAZDA MARCEL 3458l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA W ROGÓŻUPOLPOL 
40 HOLENDER GABRIELA14858l / OLSZTYNPOLPOL 
41 HOLENDER MAJA14758l / OLSZTYNPOLPOL 
42  IWAŃSKA DOMINIKA 35913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
43 JACHIMOWICZ MILENA36913l / JEZIORANYPOLPOL 
44 JACHIMOWICZ MIŁOSZ37913l / JEZIORANYPOLPOL 
45 JACKOWSKA NATALIA38913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
46 JACKOWSKI JAKUB39913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
47  JEŻEWSKA ALEKSANDRA 4058l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
48  JURCZAK MICHAŁ 4158l / BARTOSZYCEPOLPOL 
49  JURKOWSKA MAJA 4258l / LIDZBARK WARM.SP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
50  JURKOWSKA MILENA 43913l / LIDZBARK WARM.SP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
51 KAWSZYNIEC JULIA44913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
52  KAZIMIERCZUK MARCIN 45913l / BARTOSZYCEPOLPOL 
53  KIMMEL DAMIAN 4658l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
54  KOZIEŁ KATARZYNA 4758l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
55 KRUMPLEWSKA DOROTA4858l / KĘTRZYNPOLPOL 
56 KUCHALSKI KACPER49913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
57  KUŹNIEWSKI SZYMON 5058l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
58  LEWANDOWSKA WIKTORIA 51913l / BRANIEWOKROPELKAPOLPOL 
59 LICZNERSKA VICTORIA5258l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
60 LINOWSKA MALWINA5358l / LIDZBARK WARMŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
61 LINOWSKI MATEUSZ54913l / LIDZBARK WARMŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
62 MACZUKIN KAROLINA MARIOLA55913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
63 MAJER BARTOSZ5658l / WARSZAWAPOLPOL 
64 MALINOWSKA MICHALINA13458l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
65  MAŁACHOWSKA LENA 5758l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
66  MAREK JULIA 58913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
67  MASOJĆ IZABELLA 59913l / PIENIĘŻNOSP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
68 MAZURO NIKOLA6058l / LIDZBARK WARMINSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
69  MICHALAK MAŁGORZATA 61913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 4 LIDZBARK WARM.POLPOL 
70  MIECZNIKOWSKI KEWIN 62913l / LIDZBARK WARMIŃSKILUKS KAROL KRASZEWOPOLPOL 
71 MIELCZAREK KAMIL6358l / NIDZICAPOLPOL 
72 MIELCZAREK OLIWIA64913l / NIDZICANIDZICA BIEGA DZIECIPOLPOL 
73 MILEWSKA ALEKSANDRA6558l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
74 MILEWSKI FRANCISZEK6658l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
75  MISIEWICZ PAWEŁ 67913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
76 MONTEWKA MAJA146913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
77 MOSTEK MARIA6858l / BARCZEWOPOLPOL 
78  MOŚCIANICA KRYSTIAN 69913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
79  NOWAK MONIKA 70913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
80  OBIDOSKA WIKTORIA 71913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
81 OLEJNIK GABRIELA72913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 4 LIDZBARK WARM.POLPOL 
82  OLEKSY MATEUSZ 7358l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
83  PARSZUTA KACPER 74913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
84  PAUKSZTO HANIA 7558l / LIDZBARK WARMIŃSKIPRZEDSZKOLE KUBUŚPOLPOL 
85 PIETNOCZKA JULIA76913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
86 PIETRZYK EWA7758l / OLSZTYNBEZKLUBUPOLPOL 
87 PIETRZYK RWA7858l / OLSZTYNPOLPOL 
88  PIÓRKO MAJA 79913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
89  PISKORZ AMELIA 80913l / LIDZBARK WARMINSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
90 ZAWODNIK ANONIMOWY81913l /  SP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
91 PŁOTAST JAKUB82913l / RESZELDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPOLPOL 
92  POKOJSKA TERESKA 83913l / BRANIEWOKROPELKAPOLPOL 
93  POWIDEŁ ALEKSANDRA 84913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
94  POWIDEŁ KAROL 85913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
95  POWIERŻA OLIWIER 86913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
96  PRZYBYLSKA JUSTYNA 87913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
97 PTAK WIKTOR14958l / OLSZTYNPOLPOL 
98  PUŹLEWICZ GABRYSIA 88913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
99  PYTLARCZYK BARTŁOMIEJ 89913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
100  RAMOTOWSKI MATEUSZ 90913l / LIDZBARK WARMIŃSKIBEZKLUBUPOLPOL 
101 RAWIŃSKA ANNA91913l / LIDZBARK WARM.SP 4 LIDZBARK WARM.POLPOL 
102 RAWIŃSKA MAGDA92913l / LIDZBARK WARM.SP 4 LIDZBARK WARM.POLPOL 
103 RODAK DAWID93913l / BARTOSZYCEPOLPOL 
104  ROLIŃSKA KAROLINA 94913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
105  ROMASZ KINGA 95913l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
106  RUTKOWSKI DAMIAN 96913l / LAUDASZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
107  RUTKOWSKI MICHAŁ 97913l / LAUDASZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
108  RUTKOWSKI WOJTEK 9858l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
109  SARACEN ALEKSANDRA 99913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
110 SAWICZ KACPER100913l / DOBRE MIASTOKS JELONKI DOBRE MIASTOPOLPOL 
111 SIKORSKA MAŁGORZATA10158l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
112 SIKORSKA OLIWIA102913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
113  SKIBA DOMINIK 10358l / LIDZBARK WARMINSKIAP PROGRESPOLPOL 
114 SKIBA TOMASZ138913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
115 SKOWRONEK KAJA13558l / OLSZTYNŚMIESZEK OLSZTYNPOLPOL 
116  SOBCZAK MELANIA 104913l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
117  SOKOŁOWICZ MAJA 105913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
118  SOSNOWSKI KUBA 106913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
119  STACHNIK STANISŁAW 10758l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
120 STANKIEWICZ KACPER108913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
121 STELMACH HUBERT136913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
122  STĘPIEŃ HUBERT 109913l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
123 STĘPNICKA NIKOLA110913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
124 STODULSKA MILENA143913l / BRANIEWOPOLPOL 
125 SWAŁOWSKI IGOR11158l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
126 SYREJ PAWEŁ140913l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
127  ŚCIBLAK KORNELIA 112913l / LICZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI SP3POLPOL 
128 TAŁAKAJ JULIAN144913l / RADOSTOWOPOLPOL 
129  TOMASZEWSKI MATEUSZ 113913l / GÓROWO IŁAWECKIEPOLPOL 
130 TOMCZAK SZYMON145913l / MIŁOGÓRZEPOLPOL 
131  TREUTLE JULIAN 114913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
132  WIERZBICKI BARTOSZ 11558l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
133 WIRCHANOWICZ HANIA11658l / OLSZTYNWNUKI Z OLSZTYNAPOLPOL 
134 WIRCHANOWICZ JONASZ117913l / OLSZTYNWNUKI Z OLSZTYNAPOLPOL 
135 WIRCHANOWICZ MICHASIA118913l / OLSZTYNWNUKI Z OLSZTYNAPOLPOL 
136  WITEK HELENA 119913l / KETRZYNKETRZYNIANKAPOLPOL 
137  WITEK MARIANNA 12058l / KETRZYNKETRZYNIANKAPOLPOL 
138 WOJDA OLIWIA13958l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
139 WOŹNICKI PATRYK12158l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
140 WOŹNICKI SZYMON122913l / LIDZBARK WARMIŃSKIAP PROGRESPOLPOL 
141  ZAJCHOWSKA ANASTAZJA 123913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOL 
142  ZAJCHOWSKA AURELIA 124913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
143  ZAMORSKA GABRIELA 125913l / LIDZBARK WARMIŃSKISZKOŁA PODSTAWOWA NR 3POLPOL 
144  ZAWADZKA EMILIA 126913l / DOBRE MIASTOPOLPOL 
145 ZBUTOWICZ BLANKA12758l / LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKI PRZEDSZKOLE PUCHATEKPOLPOL 
146 ZBUTOWICZ POLA128913l / LIDZBARK WARMIŃSKISP 1 W LIDZBARKU WARMIŃSKIMPOLPOL 
147  ZIEJA KASIA 129913l / OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLPOL 
148  ZIEJA MAJA 130913l / OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLPOL 
149  ZIEJA PAULINA 131913l / OLSZTYNSKAZANI NA SUKCESPOLPOL 
150 ZWIERZYNSKI KACPER13258l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL 
151 ZWIERZYNSKA LAURA13358l / LIDZBARK WARMIŃSKIPOLPOL