Zawody obsługuje firma Pulsar Sport

VII Niepodległościowa Jedenastka oraz Bieg Dziecięcy
Biały Kościół, 11 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 728
Liczba opłaconych zawodników: 607
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  ABRAMOWICZ KATARZYNA  OPEN / K30KRAKÓWPERŁY MAŁOPOLSKIPOLPOL  
 ABRAMOWICZ KATARZYNA398OPEN / K30KRAKÓWPERŁY MAŁOPOLSKIPOLPOLOK 
 ADAMCZUK ARTUR443OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
 ADAMCZYK DAMIAN556DZIE / MMODLNICAZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MODLNICYPOLPOLOK 
  ADAMCZYK MATEUSZ 207OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  ADAMOWSKI ZBIGNIEW 329OPEN / M30MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYPOLPOLOK 
  ADAMSKI BARTŁOMIEJ 266OPEN / M40MODLNICARONCHE QCYKIPOLPOLOKMGWW 
 AKOSJAN MARCEL502DZIE / MKRAKÓWPOLPOL  
  ANTAS MARIOLA 116OPEN / K40KIELCENDPOLPOL  
 ANTOWSKI TOMASZ416OPEN / POLPOLOKADWO 
  APOSTOLSKI ŁUKASZ 333OPEN / M24BRZEZINKAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  APOSTOLSKI PRZEMYSŁAW 9OPEN / M24ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  ARTER ANGELIKA 403OPEN / K30KRAKÓWKRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAPOLPOLOKADWO 
 BAJUR BARBARA OPEN / K30KRAKÓWPOLPOL  
  BALAWAJDER MARIUSZ 260OPEN / M30JABŁONICA POLSKAPOLPOLOK 
  BAŁAZY PATRYK 169OPEN / M30KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOK 
  BARAN MARIUSZ 314OPEN / M40JERZMANOWICEJURA TEAMPOLPOLOKM2 
 BARAN MARTA313OPEN / K30JERZMANOWICEJURA TEAMPOLPOLOKM2 
  BARAN PAULINA 107OPEN / K30BĘBŁOLKS ORZEŁ BĘBŁOPOLPOLOKMGWW 
 BARANEK WOJCIECH575OPEN / M30KRAKÓWJW.4495 KRAKÓWPOLPOLOK 
  BARDZYŃSKI PAWEŁ 315OPEN / M30PIŃCZÓWPOLPOLOK 
 BARSZCZEWSKI ADAM582OPEN / M16KRAKÓWJW.4495 KRAKÓWPOLPOLOK 
  BARTULA PIOTR 501OPEN / M40KRAKÓWRYSIEPOLPOLOK 
  BASTA PATRYCJA 38OPEN / K30KRAKÓWŁĄCKO RUNPOLPOLOK 
  BASTER ALEKSANDRA 185OPEN / K24KRAKÓWPOLPOLOK 
  BAŚ ANNA 309OPEN / K40KRAKÓWLENIWCEPOLPOLOKM1 
BAŚ MATEUSZ 308OPEN / M30KRAKÓWLENIWCEPOLPOLOKM1 
  BATKO TOMASZ 316OPEN / M24KRAKÓWPRZETRENOWANIPOLPOLOK 
  BEDNARZ SYLWIA 457OPEN / K30MICHAŁOWICEPOLPOLOK 
  BEKAS MARCIN 304OPEN / M40KRAKÓWRUNONLINE.PLPOLPOLOK 
 BEMBEN ANNA99OPEN / K60NOWA SARZYNAPOLPOLOK 
 BEMBEN ROMAN102OPEN / M30TOMASZOWICEWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOKMGWW 
  BIAŁKOWSKA ANITA 442OPEN / K16TYCHYPOLPOLOK 
 BIEDAK DAMIAN571DZIE / MBĘBŁOSZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW. JANA PAWŁA II W BĘBLEPOLPOLOK 
  BIELECKI SLAWOMIR 37OPEN / M50KRAKÓWPOLPOLOKM4 
  BIELIK RADOSŁAW 127OPEN / M30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  BIERNAT JAKUB 261OPEN / M40KRAKÓWWISEŁKAPOLPOLOK 
  BIŃCZYCKI JAREK 143OPEN / M40OWCZARYLEŚNY TIMPOLPOLOK 
  BŁACH BEATA 331OPEN / K40PIŃCZÓWBB SQADPOLPOLOKM2 
  BŁACH MARCIN 332OPEN / M40PIŃCZÓWBB SQADPOLPOLOKM2 
  BŁASZCZYK MICHAŁ  OPEN / M24KRAKÓWPOLPOL  
 BOCHEN AGNIESZKA233OPEN / K40MICHAŁÓWPOLPOLOKM2 
  BOCHEN AMELIA 518DZIE / KMICHAŁÓWPOLPOLOK 
 BOCHEN ARTUR232OPEN / M40MICHAŁÓWPOLPOLOKM2 
  BOCHEN PATRYCJA 517DZIE / KMICHAŁÓWPOLPOLOK 
  BOCIEK PIOTR 234OPEN / M50WOLA FILIPOWSKAPOLPOLOK 
  BODZIOCH AGNIESZKA  OPEN / K24KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOL  
  BOGACKA - PAJĄK JOANNA 231OPEN / K40PSARYDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
  BOGDAN JAKUB 360OPEN / M40KRAKÓWKRAKOWSKA SZKOŁA MASAŻUPOLPOLOK 
  BOJARSKI IRENEUSZ 290OPEN / M30GIEBUŁTÓWGIEBUŁTÓW CIŚNIEPOLPOLOKMGWW 
  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 29OPEN / M30ŁAZYZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
 BOSAK MAGDALENA545DZIE / KBIAŁY KOŚCIÓŁSZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁYM KOŚCIELEPOLPOLOK 
  BROSZĘCKI RYSZARD 307OPEN / M50KRAKÓWPOLPOLOK 
  BROŻEK ALEKSANDER 213OPEN / M40PĘKOWICEELECTROLUXPOLPOLOK 
  BRÓG WOJCIECH 41OPEN / M30OLKUSZPOLPOLOK 
  BRYŚ JADZIA  OPEN / K30KRAKÓWDZIECIAKI W FORMIEPOLPOL  
 BUCZEK OLIWIA570DZIE / KBĘBŁOSZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW. JANA PAWŁA II W BĘBLEPOLPOLOK 
 BUKOWCZAN LEONARD510DZIE / MPOLPOLOK 
 BYSTRZYCKI PIOTR578OPEN / M30KRAKÓWJW.4495 KRAKÓWPOLPOLOK 
  BZUKAŁA JANUSZ 3OPEN / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
  CADER AGNIESZKA 1OPEN / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
  CADER JACEK 11OPEN / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
  CEBO ARTUR 83OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  CEBO KATARZYNA 82OPEN / K24KRAKÓWPOLPOLOKM1 
  CHACEWICZ PAWEŁ 361OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
  CHMURA JACEK 230OPEN / M50BUKOWNOPOLPOLOK 
  CHMURA JAROSŁAW 229OPEN / M24BUKOWNOPOLPOLOK 
 CHOCHÓŁ ANTONI544DZIE / MKRZESZOWICEPOLPOLOK 
  CHOCHÓŁ KAMIL 42OPEN / M24RADWANOWICEPOLPOLOK 
  CHOCHÓŁ PAWEŁ 444OPEN / M40KRZESZOWICEPOLPOLOK 
  CHOLEWA ZBIGNIEW 420OPEN / M40KLUCZELISY PUSTYNIPOLPOLOK 
 CHROBAK TOMASZ512DZIE / MMODLNICZKAPOLPOLOK 
  CIAŁOWICZ FILIP 511OPEN / M30RADWANOWICEPOLPOLOK 
  CIERNIAK ZDZISŁAW 68OPEN / M60KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOK 
CIEŚLIK MICHAŁ342OPEN / M30ZIELONKICIEŚLIKPOLPOLOK 
COMBRZYŃSKI ROMAN 43OPEN / M50MACIEJOWICECOMBRYPOLPOLOKM4 
 CYGAL KRZYSZTOF421OPEN / M30BROSZKOWICEPOLPOLOK 
 CZAJKA BARTŁOMIEJ584OPEN / M24KRAKÓWJW.4495 KRAKÓWPOLPOLOK 
  CZAJKA TADEUSZ 374OPEN / M50LUBORZYCAPOLPOLOK 
  CZARNECKI KRZYSZTOF  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL  
  CZARNY ŁUKASZ 45OPEN / M30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  CZECH DAMIAN 441OPEN / M30BIELSKO-BIAŁA2BPOLPOLOK 
  CZEKAJ ANGELIKA 284OPEN / K24TOMASZOWICEFANATYCY DOBREJ ZMIANYPOLPOLOKMGWW 
  ĆWIERTNIA JANUSZ  OPEN / M50MODLNICZKAFANATYCY DOBREJ ZMIANYPOLPOL MGWW M4 
  ĆWIERTNIA MARCIN 268OPEN / M24MODLNICZKAFANATYCY DOBREJ ZMIANYPOLPOLOKMGWW