Zawody obsługuje firma EuforiaBiegacza Sport

III Łabędzi Bieg - Ścinawa
Ścinawa, 13 maja 2018 r.


Drużyna mieszana - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 172
Liczba opłaconych zawodników: 130
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  BG / LUBINRUNATTACK PL 
  BADECKI RYSZARD  BG / NIESZCZYCE  
  BAGIŃSKI KRZYSZTOF  BG / LUBINKGHM ZG RUN PL 
  BARAŃSKA ANITA 88BG / GOŚCIESZOWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEOK 
  BARAŃSKI PAWEŁ 2BG / WIECHLICEWIECHLICE RUNOK 
  BARAŃSKI STANISŁAW 3BG / NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEOK 
  BEKACZ STANISŁAW 4BG / WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
 BIK PATRYCJA5BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
 BIK PRZEMYSŁAW6BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  BIK STANISŁAW 7BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  BRZOZOWSKA JOANNA 8BG / LUBINOKPL 
  BUDKA DOMINIK  BG / LUBINAMATOR  
  CABAŁA ADAM 9BG / MARKLOWICENOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
  CABAŁA MAŁGORZATA 10BG / NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY BG /  MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM  
  CHOBOT MARCIN 11BG / CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
  CIEŚLA KAMIL 12BG / LUBINOK 
  CUDAK BARTOSZ 13BG / OŚWIĘCIMRUDNA MKOKPL 
  CYBULSKI PAWEŁ  BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA PL 
  CYWIŃSKI CZRSŁAW 14BG / ŚCINAWAOKGS PL 
  CZECH PAWEŁ 15BG / PROCHOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEOK 
  CZUKIEWSKI RAFAŁ 16BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
  DĄBROWSKA URSZULA  BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA  
  DĄBROWSKI DANIEL  BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA  
  DOMINÓW ŁUKASZ 94BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  DYM DARIA 17BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
  DYM GRZEGORZ 18BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
 DZIEŻA ROBERT19BG / LUBINMORSY LUBINOK 
  FEDOROWICZ DARIUSZ 20BG / GÓRABIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  FUROWICZ KAROLINA 21BG / LUBINZADYSZKA TEAMOKPL 
  FUROWICZ SEBASTIAN 22BG / LUBINZADYSZKA TEAMOKPL 
  GACURA RAJMUND 117BG / ŚCINAWAOKGS PL 
  GAJEWSKA MAGDALENA  BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM PL 
  GARLICKA JOANNA 23BG / OSIEKMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
  GARLIŃSKI ŁUKASZ 24BG / WIELOWIEŚKB KROKUS KWIATKOWICEOKGS PL 
  GROLEWSKI KAROL 25BG / LUBINISKRA KSIĘGINICEOKPL 
  GRZYBOWSKI WŁADYSŁAW 115BG / LUBINNIEZRZESZONYOKPL 
 HAGEL JULITA26BG / LUBINOKPL 
  HAŁKA JAN 86BG / WROCŁAWJACHUOK 
  HAŁKA MALGORZATA 87BG / WROCŁAWJACHUOK 
  HAŁKIEWICZ MARCIN 27BG / GŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOK 
  HRYŃKO KAMIL 97BG / LUBINOKPL 
  HUCAŁ TOMASZ 28BG / LUBINLUBINOK 
  JABŁOŃSKI ŁUKASZ 130BG / LUBINO CO BIEGA?OKPL 
 JANKOWSKI GRZEGORZ105BG / JACZÓWKGHM PM SA ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
  JANUSIAK ANDRZEJ 110BG / OSIEKOKPL 
  JARKA MAŁGORZATA  BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA PL 
  JAROCKI WOJTEK 29BG / WOŁÓWOK 
  JAROSZYŃSKI PIOTR 30BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
  JASIŃSKI KRZYSZTOF 31BG / LUBINOKPL 
  JASKUŁA JOANNA  BG / WIŃSKOAMATOR  
  JAWORSKI MATEUSZ 128BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  JĘDRYKA KATARZYNA  BG / LUBIN1984  
  JURCZAK MARCIN 32BG / WOŁÓWBBCOK 
  KACZANOWSKA MAGDALENA 113BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  KACZANOWSKI MARCIN 33BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
  KALINOWSKA AGNIESZKA  BG / LUBIN  
 KAPIEC ROBERT127BG / LUBINPARKRUN LUBINOKPL 
  KATA WIESŁAW  BG / LUBIN PL 
  KIEŁCZYŃSKA KATARZYNA 112BG / LUBINOKPL 
  KIEŁCZYŃSKI RAJMUND 125BG / LUBINOKPL 
  KIRKIEWICZ LUCYNA  BG / WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZ  
  KOŁODZIEJ ANDRZEJ 34BG / MIŁKOWICEBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  KOŁODZIEJ MICHAŁ 35BG / MIŁKOWICEBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  KOMANIECKA ELŻBIETA 124BG / LUBINOKPL 
  KOMANIECKI ARTUR 123BG / LUBINOKPL 
  KONOWALCZUK TOMASZ 36BG / POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
  KOSTECKI JANUSZ  BG / LUBIN  
  KOSTYK GRZEGORZ 37BG / CHOJNÓWOK 
 KOSZTYŁA KRYSTIAN1BG / ŚCINAWAOKGS PL 
  KOWALCZYK WŁADYSŁAW 38BG / LUBINLUBINOKPL 
 KOZŁOWSKI JAROSŁAW89BG / GŁOGÓWOK 
  KRAWCZYK ADRIANA 100BG / CHOCIANÓWOK 
  KRÓLAK PIOTR 126BG / LUBINÓSEMKA LUBINOKPL 
  KUCAB ANDRZEJ 98BG / LUBINOKPL 
  KUCZYŃSKA RENATA 111BG / LUBINLUBINOK 
  KULCZYCKI RAFAŁ 93BG / LUBINPARKRUN LUBINOKPL 
  KUREK KRZYSZTOF 39BG / MIŁKOWICEJKB MIŁKOWICEOK 
  KWAŚNICKI TOMASZ 109BG / LUBINDALEKO JESZCZE ?!? TEAMOKPL 
  KWAŚNIK DARIUSZ 40BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOKPL 
  LACH AGNIESZKA 119BG / OSIEKOKPL 
 ZAWODNIK ANONIMOWY118BG /  OKPL 
  LATOS PIOTR 41BG / ŚCINAWAOKGS PL 
  LECYK KINGA 90BG / LUBINAMATOROK 
  LEWANDOWSKI MIROSŁAW 42BG / ŚCINAWAOKGS 
  LIANA MARIUSZ 43BG / LUBINRUNATTACKOKPL 
  LUPA MIROSŁAW 44BG / ŚCINAWALUPUS TEAMOKGS 
  ŁOZOWSKA EWELINA 92BG / LUBINFITARENAOKPL 
  ŁUKASZCZYK KRZYSZTOF 104BG / CHOJNÓWOK 
  MACHOŃ JUSTYNA  BG / CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW  
  MACIEJEWSKI MACIEJ 45BG / POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
 MADEJ PIOTR46BG / LUBINFC SPARTAK LUBINOKPL 
MAJCHER EWELINA  BG / LUBIN PL 
  MAKARCZYK DANIEL  BG / CHOBIENIAKGHM POLSKA MIEDZ SA ZG RUDNA PL 
  MAKSYMCZAK EWELINA  BG / LUBIN  
  MAKSYMCZAK MARCIN  BG / LUBINŚLĘZAK TEAM GS PL 
  MARCINIAK MARIUSZ 47BG / LUBINOK 
  MARCINIAK ROBERT 102BG / LUBINOKPL 
  MAREK MICHAŁ 48BG / CHOCIANÓWOK 
  MARTYNA PAULINA 49BG / ŚCINAWAOKGS 
  MARTYNA SYLWIA 50BG / ŚCINAWAOKGS 
  MARZEC KRZYSZTOF  BG / POLKOWICE  
  MAZUR ADAM 51BG / LUBINOKPL 
  MERCHUT PATRYCJA  BG / POLKOWICE  
  MIDERA WALDEMAR 52BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  MITEK ANDRZEJ 53BG / ŻMIGRÓDOK 
  MITEK DOROTA 54BG / ŻMIGRÓDPOLSKIEOK 
  MULARCZYK PIOTR  BG / ŚCINAWARATOWNICY ZG RUDNA GS 
  MUSIELAK TERESA 114BG / KĘPNOMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOK 
  NALEWAJK ALEKSANDRA 120BG / SUCHA GÓRNAOK 
  NALEWAJK RYSZARD  BG / SUCHA GÓRNA GS PL 
  NAUKA KRYSTIAN 121BG / ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKGS PL 
  NOWAK GABRIELA  BG / OSIEK PL 
  OBORSKI ADAM  BG / LUBIN PL 
  OLEJNICZAK DARIUSZ 55BG / POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
  OLEJNIK AGNIESZKA 56BG / WĄSOSZENDORFINY WĄSOSZOK 
  OWCZAREK MARCIN 57BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  OWCZAREK TOMASZ 58BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  OWCZAREK WIOLETTA 59BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
  PACYNIAK MICHAŁ  BG / LUBIN PL 
  PALEJ ELŻBIETA 60BG / LUBINKB LEW LEGNICAOKPL 
  PODKOWSKA KAROLINA 96BG / LUBINPARKRUN LUBINOKPL 
  PRZYTUŁA MAREK  BG / LUBIN PL 
  PUZIO BARTLOMIEJ 129BG / SCINAWAOKGS 
  PYTEL ANDRZEJ 61BG / WROCŁAWDOZAMEL SOLIDARNOSCOK 
  RABENDA DAWID  BG / WOŁÓW  
  REJEK WIESŁAW 62BG / KROBIAOK 
  ROSIK JOANNA 63BG / LUBINOK 
  ROZIŃSKA ANNA  BG / LUBIN PL 
  ROZIŃSKI PAWEŁ  BG / LUBINGÓRNIK LUBIN PL 
  RYBCZYŃSKA ANNA 64BG / CHOJNÓWKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓWOK 
  SADOWSKI GRZEGORZ  BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM  
  SEKUŁA PAWEŁ 65BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  SOKOŁOWSKA-SYGUŁA EWA 66BG / BRZEG DOLNYOK 
  STACHOWIAK AGNIESZKA 67BG / POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
  STACHURKA BARBARA 68BG / CHOJNÓWKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓWOK 
  STADNICKI ROBERT  BG / KOŹLICEBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA PL 
  STEFANKO GENOWEFA 69BG / CHOCIANOWJACHUOK 
  STEFANKO ŁUKASZ 70BG / CHOCIANOWJACHUOK 
  STEFANKO MAREK 71BG / CHOCIANOWJACHUOK 
  STEFAŃSKA AGNIESZKA BIEGANNA 108BG / ZGORZELECVIRTUAL RUNNER CLUBOK 
  STERNIK FABIAN 72BG / BYTOM ODRZAŃSKITEAMDRACZYŃSKI/KGHM ZG RUNOK 
  STĘPIEŃ JOANNA 73BG / POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
  SWAT AGNIESZKA 74BG / ŻARYOK 
  SYGUŁA LESZEK 75BG / BRZEG DOLNYOK 
  SZAJNICKI ADRIAN  BG / BĄDZÓWDRUŻYNA BĄDZÓW!  
  SZCZERBA KAMILA  BG / LUBINKAMI PL 
  SZCZERBA PAWEL 101BG / LUBINKGHM ZG LUBINOK 
  SZELA ŁUKASZ 76BG / LUBINOKPL 
  SZPEJEWSKI ANDRZEJ 122BG / ZAWIDÓWAMATOROK 
  SZPOCIŃSKI EDWARD 77BG / POLKOWICEOK 
  SZULC SEBASTIAN  BG / SZCZEPÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM  
  SZYMAŃSKI SATURNIN 78BG / GŁOGÓWOK 
  ŚCIUBIDŁO ADRIAN 79BG / CHOCIANÓWRUNATTACKOK 
  ŚLEBODA RYSZARD 80BG / WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
  TACIAK WALDEMAR 81BG / CHOCIANÓWTACIACZEKOK 
  WALKOWIAK PAWEŁ  BG / WĄSOSZ  
  WARCHALA MAREK  BG / LUBINKGHM ZG RUN PL 
  WARĘŻAK KATARZYNA 107BG / ZGORZELECROWEROWE STUDIO MTBOK 
  WĘGRZYN JANUSZ 103BG / BRUNÓWOK 
WIECZOREK MARIAN 82BG / WROCLAWDOZAMEL SOLIDARNOSCOK 
  WIERZBICKA SYLWIA 106BG / LUBINOK 
  WIERZBICKI ADAM 95BG / LUBINMORSY LUBINOK 
  WIERZEJSKI HENRYK 83BG / WROCŁAWNIEZRZESZONYOK 
  WIŚNIEWSKI RADEK  BG / LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM PL 
  WOJDYŁA MIECZYSŁAW 84BG / WROCŁAWTRADYCJA I JAKOŚĆ WROCŁAWOK 
  WOJTKOWIAK PIOTR 91BG / CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW/ BIEGAM Z CUKRZYCĄOK 
  WOLSZCZAK KONRAD 99BG / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPL 
  WOREK MARCIN  BG / TYMOWARATOWNICY ZG RUDNA GS PL 
  WOŹNIAK SEBASTIAN 85BG / LUBINDRUŻYNA SZPIKU SITECHOKPL 
  ZAMELEK KATARZYNA  BG / LESZNO  
  ŻOŁYŃSKI TOMASZ 116BG / ŚCINAWAOK