Zawody obsługuje firma Datasport

III Światowy Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży ps. Kaktus
Warszawa, 22 września 2018 r.


Liczba zawodników : 714
Odebrało numery: 556

Liczba opłaconych zawodników: 537
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ELŻBIETA 316OPEN / K50WARSZAWAAMATORKA BIEGANIAOKOK 
2  AJZAK ELZBIETA 442OPEN / K40JÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOKOK 
3 AMBO RAFAŁ238OPEN / M20OLSZTYNNAM BIEGAĆ NIE KAZANOOKOK 
4  BABIUCH JAKUB 444OPEN / M30WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMOKOK 
5  BAJON PAWEL  OPEN / M30RIDGEWOOD OK  
6  BAJOREK JACEK  OPEN / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTING OK  
7 BAKUŁA WIESŁAW 300OPEN / M5007-420 WACHWAMPIROKOK 
8 BALICKA JOANNA578OPEN / K30WARSZAWA  
9  BAŁACKA KATARZYNA 562OPEN / K40WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WA OK 
10  BAŁACKI JACEK 561OPEN / M40WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WA OK 
11  BANASIK BARTOSZ WOJCIECH 344OPEN / M30WARSZAWARAZEM W DOBRYM NA/STROJUOKOK 
12  BANASZKIEWICZ SŁAWOMIR 581OPEN / M30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WA OK 
13 BARANOWSKA MARTA OPEN / K20ZĄBKI OK  
14 BARANOWSKI MACIEJ571OPEN / M30WARSZAWATZM`98 OK 
15  BARANOWSKI MARCIN 430OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
16  BAREJKO MARTA 335OPEN / K30WARSZAWALOT RUNNERS CLUBOKOK 
17  BARILLA MARTIN 373OPEN / M20WARSZAWAH&M RUNNERSOKOK 
18  BARTOSIK KRYSTYNA 105OPEN / K60ZGIERZOKOK 
19  BARTOSIK TOMASZ 165OPEN / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBOKOK 
20  BEDNARCZYK ŁUKASZ 103OPEN / M40KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEOKOK 
21  BEREZNOWSKA PATRYCJA 3OPEN / K40WIELISZEWWIELISZEW HERON TEAM OK 
22  BEŻKOWSKI HUBERT 564OPEN / M20LUKOW OK 
23  BIAŁAS ALEKSANDRA 394OPEN / K20STARA JASTRZĄBKAOKOK 
24  BIAŁAS DANIEL 563OPEN / M16WIERZBICAOSP KSRG WIERZBICA OK 
25  BIAŁY WOJCIECH 11OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
26  BIEDRZYCKA ZOFIA 547OPEN / K20TŁUSZCZOKOK  
27 BIELEC KAROLINA494OPEN / K30ZIELONA GÓRAFITNESS CLUB CHAMPFIT REMBERTÓWOKOK 
28  BIENIAS MONIKA 345OPEN / K40WARSZAWAOKOK 
29 BŁAŻEJCZYK KAROLINA154OPEN / K20WARSZAWAOKOK  
30 BODASZEWSKA LIDIA 55OPEN / K50WARSZAWANESSI TEAMOKOK 
31  BOGDAŁ ANDRZEJ  OPEN / M30WARSZAWAREEBOK RUN CREW OK  
32 BOGUCKA MARTYNA183OPEN / K40WARSZAWATEAMZABIEGANEDNIOKOK 
33 ZAWODNIK ANONIMOWY397OPEN / M50 OKOK 
34 BOGUSZ KRZYSZTOF306OPEN / M40WARSZAWAMBANK SAOKOK 
35  BOKINIEC GRZEGORZ 273OPEN / M20WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAOKOK 
36  BOKINIEC KSENIA 501OPEN / K20WARSZAWAOKOK 
37  BOLEK DOMINIKA 280OPEN / K30JABŁONNAWARSZAWSKI ZAUŁEKOKOK 
38  BORKOWSKA ZUZANNA 107OPEN / K30WARSZAWANESSI TEAMOKOK 
39  BORKOWSKI JACEK 101OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
40  BORKOWSKI ŁUKASZ 24OPEN / M30LISÓWEKHARPAGANY LANSUOKOK 
41 BOROWIECKA KATARZYNA OPEN / K20WARSZAWA OK  
42  BOWŻYK OLGA 219OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
43  BRONISZEWSKI ŁUKASZ 116OPEN / M20WARSZAWAPOWER TRAININGOKOK  
44  BRUSZEWSKI ARKADIUSZ 115OPEN / M40GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
45  BRUŚNICKI ARTUR 314OPEN / M40WARSZAWAKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDOKOK 
46  BRYCKI GRZEGORZ 195OPEN / M30PIASTÓWOKOK 
47  BRYSIAK KRZYSZTOF 258OPEN / M30MSZCZONÓWLOGWIN TEAMOKOK 
48  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  OPEN / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW OK  
49  BRZEZIŃSKA SYLWIA 387OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
50  BRZEZIŃSKI PIOTR 260OPEN / M40WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINOKOK 
51  BUCZAK DOROTA 292OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
52  BUCZAK MICHAL 293OPEN / M40WARSZAWALEGIAOKOK 
53  BUCZEK NATALIA 531OPEN / K20TARCZYNOSP KSRG KOTORYDZOKOK 
54  BUDZIŃSKA MILENA 360OPEN / K20WIĄZOWNAHUSARIA RACE TEAMOKOK 
55 ZAWODNIK ANONIMOWY546OPEN / K40 OKOK 
56  BUJAK KAROL 545OPEN / M40GRODZISK MAZSTREFA FIT FIT&GYM / LADY FITOKOK 
57  BUJNIK JOANNA  OPEN / K30WARSZAWA OK  
58 BUJNO PAULINA291OPEN / K30WARSZAWA - WESOŁAOKOK 
59 BUKOJEWSKI MARCIN577OPEN / M40WARSZAWA  
60  BUKOWICKI PRZEMYSŁAW 117OPEN / M30KOŁOLRC / MKS BRDÓWOKOK 
61  BUKOWSKI JANUSZ  OPEN / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM OK  
62  BURCZYŃSKA BEATA 543OPEN / K40WARSZAWAROSSBIEGANIOKOK 
63  BURKACKI ADAM 450OPEN / M30SOCHOCINOKOK 
64  BURY BEATA 47OPEN / K40WARSZAWAOKOK 
65 BURZYNSKA JOANNA OPEN / K30WARSZAWANORASTEAM OK  
66  BURZYNSKI SEBASTIAN 296OPEN / M40WARSZAWALEGIAOKOK 
67  BUTA LUIZA  OPEN / K30WARSZAWA OK  
68 BUTSERKO ROKSANA477OPEN / K20WARSZAWAOKOK 
69  CĘCELEWSKI JAROSŁAW 467OPEN / M40CISIEFIGLARZEOKOK  
70  CHARUBIN MARIUSZ 247OPEN / M30ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZOKOK 
71  CHMIELEWSKA-STEĆ EDYTA  OPEN / K30WARSZAWA OK  
72 CHMIELEWSKI ŁUKASZ521OPEN / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKILEGIAOKOK 
73  CHMIELOWIEC ANNA 152OPEN / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAOKOK 
74  CHOJNACKI ŁUKASZ 66OPEN / M20JÓZEFOSŁAWOKOK 
75  CHOLEWA DARIUSZ 200OPEN / M20WIERZBICAOSP KSRG WIERZBICAOKOK 
76  CHOLEWIŃSKI MACIEJ 288OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
77  CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH 232OPEN / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMOKOK 
78  CHOROŚ MICHAŁ 65OPEN / M20WARKAOKOK 
79  CHOTKOWSKI MIROSŁAW 419OPEN / M30PIASECZNOPALM TEAMOKOK 
80 CIARACHOWICZ RAFAŁ573OPEN / M20KOWAL  
81  CICH MARIUSZ 149OPEN / M30KOMOROWOOKOK 
82  CIESLA DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWA OK  
83 CIOŁEK BARTOSZ519OPEN / M30WARSZAWALEGIAOKOK 
84  CIURA RAFAŁ  OPEN / M40WARSAWAGDHOME.PL BIEGAMY OK  
85  CYBULSKI DAWID  OPEN / M20ZAMOŚĆ OK  
86  CZERNIAWSKI ROMUALD 130OPEN / M50KOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAOKOK 
87  CZERWIŃSKA- RUT URSZULA 478OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
88 CZYCZ MATEUSZ185OPEN / M20BŁAŻOWAOKOK 
89  ĆWIEK - GÓRECKA PAULINA 249OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
90 ĆWIK KAROLINA OPEN / K20WARSZAWA OK