Zawody obsługuje firma Datasport

III Światowy Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży ps. Kaktus
Warszawa, 22 września 2018 r.


Liczba zawodników : 714
Odebrało numery: 556

Liczba opłaconych zawodników: 537
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ELŻBIETA 316OPEN / K50WARSZAWAAMATORKA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
2  AJZAK ELZBIETA 442OPEN / K40JÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK 
3 AMBO RAFAŁ238OPEN / M20OLSZTYNNAM BIEGAĆ NIE KAZANOPOLPOLOKOK 
4  BABIUCH JAKUB 444OPEN / M30WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
5  BAJON PAWEL  OPEN / M30RIDGEWOODUSAUSA OK  
6  BAJOREK JACEK  OPEN / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGPOLPOL OK  
7 BAKUŁA WIESŁAW 300OPEN / M5007-420 WACHWAMPIRPOLPOLOKOK 
8 BALICKA JOANNA578OPEN / K30WARSZAWAPOLPOL  
9  BAŁACKA KATARZYNA 562OPEN / K40WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAPOLPOL OK 
10  BAŁACKI JACEK 561OPEN / M40WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAPOLPOL OK 
11  BANASIK BARTOSZ WOJCIECH 344OPEN / M30WARSZAWARAZEM W DOBRYM NA/STROJUPOLPOLOKOK 
12  BANASZKIEWICZ SŁAWOMIR 581OPEN / M30WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAPOLPOL OK 
13 BARANOWSKA MARTA OPEN / K20ZĄBKIPOLPOL OK  
14 BARANOWSKI MACIEJ571OPEN / M30WARSZAWATZM`98POLPOL OK 
15  BARANOWSKI MARCIN 430OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
16  BAREJKO MARTA 335OPEN / K30WARSZAWALOT RUNNERS CLUBPOLPOLOKOK 
17  BARILLA MARTIN 373OPEN / M20WARSZAWAH&M RUNNERSPOLPOLOKOK 
18  BARTOSIK KRYSTYNA 105OPEN / K60ZGIERZPOLPOLOKOK 
19  BARTOSIK TOMASZ 165OPEN / M20WARSZAWALEGIA RUN CLUBPOLPOLOKOK 
20  BEDNARCZYK ŁUKASZ 103OPEN / M40KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEPOLPOLOKOK 
21  BEREZNOWSKA PATRYCJA 3OPEN / K40WIELISZEWWIELISZEW HERON TEAMPOLPOL OK 
22  BEŻKOWSKI HUBERT 564OPEN / M20LUKOWPOLPOL OK 
23  BIAŁAS ALEKSANDRA 394OPEN / K20STARA JASTRZĄBKAPOLPOLOKOK 
24  BIAŁAS DANIEL 563OPEN / M16WIERZBICAOSP KSRG WIERZBICAPOLPOL OK 
25  BIAŁY WOJCIECH 11OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
26  BIEDRZYCKA ZOFIA 547OPEN / K20TŁUSZCZPOLPOLOKOK  
27 BIELEC KAROLINA494OPEN / K30WARSZAWAFITNESS CLUB CHAMPFIT REMBERTÓWPOLPOLOKOK 
28  BIENIAS MONIKA 345OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
29 BŁAŻEJCZYK KAROLINA154OPEN / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK  
30 BODASZEWSKA LIDIA 55OPEN / K50WARSZAWANESSI TEAMPOLPOLOKOK 
31  BOGDAŁ ANDRZEJ  OPEN / M30WARSZAWAREEBOK RUN CREWPOLPOL OK  
32 BOGUCKA MARTYNA183OPEN / K40WARSZAWATEAMZABIEGANEDNIPOLPOLOKOK 
33 ZAWODNIK ANONIMOWY397OPEN / M50 POLPOLOKOK 
34 BOGUSZ KRZYSZTOF306OPEN / M40WARSZAWAMBANK SAPOLPOLOKOK 
35  BOKINIEC GRZEGORZ 273OPEN / M20WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAPOLPOLOKOK 
36  BOKINIEC KSENIA 501OPEN / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
37  BOLEK DOMINIKA 280OPEN / K30JABŁONNAWARSZAWSKI ZAUŁEKPOLPOLOKOK 
38  BORKOWSKA ZUZANNA 107OPEN / K30WARSZAWANESSI TEAMPOLPOLOKOK 
39  BORKOWSKI JACEK 101OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
40  BORKOWSKI ŁUKASZ 24OPEN / M30LISÓWEKHARPAGANY LANSUPOLPOLOKOK 
41  BOROWIECKA KATARZYNA  OPEN / K20WOLANÓWPOLPOL OK  
42  BOWŻYK OLGA 219OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
43  BRONISZEWSKI ŁUKASZ 116OPEN / M20WARSZAWAPOWER TRAININGPOLPOLOKOK  
44  BRUSZEWSKI ARKADIUSZ 115OPEN / M40GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKOK 
45  BRUŚNICKI ARTUR 314OPEN / M40WARSZAWAKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOLPOLOKOK 
46  BRYCKI GRZEGORZ 195OPEN / M30PIASTÓWPOLPOLOKOK 
47  BRYSIAK KRZYSZTOF 258OPEN / M30MSZCZONÓWLOGWIN TEAMPOLPOLOKOK 
48  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  OPEN / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL OK  
49  BRZEZIŃSKA SYLWIA 387OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
50  BRZEZIŃSKI PIOTR 260OPEN / M40WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOKOK 
51  BUCZAK DOROTA 292OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
52  BUCZAK MICHAL 293OPEN / M40WARSZAWALEGIAPOLPOLOKOK 
53  BUCZEK NATALIA 531OPEN / K20TARCZYNOSP KSRG KOTORYDZPOLPOLOKOK 
54  BUDZIŃSKA MILENA 360OPEN / K20WIĄZOWNAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
55 ZAWODNIK ANONIMOWY546OPEN / K40 POLPOLOKOK 
56  BUJAK KAROL 545OPEN / M40GRODZISK MAZSTREFA FIT FIT&GYM / LADY FITPOLPOLOKOK 
57  BUJNIK JOANNA  OPEN / K30WARSZAWAPOLPOL OK  
58 BUJNO PAULINA291OPEN / K30WARSZAWA - WESOŁAPOLPOLOKOK 
59 BUKOJEWSKI MARCIN577OPEN / M40WARSZAWAPOLPOL  
60  BUKOWICKI PRZEMYSŁAW 117OPEN / M30KOŁOLRC / MKS BRDÓWPOLPOLOKOK 
61  BUKOWSKI JANUSZ  OPEN / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMPOLPOL OK  
62  BURCZYŃSKA BEATA 543OPEN / K40WARSZAWAROSSBIEGANIPOLPOLOKOK 
63  BURKACKI ADAM 450OPEN / M30SOCHOCINPOLPOLOKOK 
64  BURY BEATA 47OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
65 BURZYNSKA JOANNA OPEN / K30WARSZAWANORASTEAMPOLPOL OK  
66  BURZYNSKI SEBASTIAN 296OPEN / M40WARSZAWALEGIAPOLPOLOKOK 
67  BUTA LUIZA  OPEN / K30WARSZAWAPOLPOL OK  
68 BUTSERKO ROKSANA477OPEN / K20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
69  CĘCELEWSKI JAROSŁAW 467OPEN / M40CISIEFIGLARZEPOLPOLOKOK  
70  CHARUBIN MARIUSZ 247OPEN / M30ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZPOLPOLOKOK 
71  CHMIELEWSKA-STEĆ EDYTA  OPEN / K30WARSZAWAPOLPOL OK  
72 CHMIELEWSKI ŁUKASZ521OPEN / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKILEGIAPOLPOLOKOK 
73  CHMIELOWIEC ANNA 152OPEN / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
74  CHOJNACKI ŁUKASZ 66OPEN / M20WARKAPOLPOLOKOK 
75  CHOLEWA DARIUSZ 200OPEN / M20WIERZBICAOSP KSRG WIERZBICAPOLPOLOKOK 
76  CHOLEWIŃSKI MACIEJ 288OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
77  CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH 232OPEN / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
78  CHOROŚ MICHAŁ 65OPEN / M20WARKAPOLPOLOKOK 
79  CHOTKOWSKI MIROSŁAW 419OPEN / M30PIASECZNOPALM TEAMPOLPOLOKOK 
80 CIARACHOWICZ RAFAŁ573OPEN / M20KOWALPOLPOL  
81  CICH MARIUSZ 149OPEN / M30KOMOROWOPOLPOLOKOK 
82  CIESLA DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOL OK  
83 CIOŁEK BARTOSZ519OPEN / M30WARSZAWALEGIAPOLPOLOKOK 
84  CIURA RAFAŁ  OPEN / M40WARSAWAGDHOME.PL BIEGAMYPOLPOL OK  
85  CYBULSKI DAWID  OPEN / M20ZAMOŚĆPOLPOL OK  
86  CZERNIAWSKI ROMUALD 130OPEN / M50KOBYŁKAFUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
87  CZERWIŃSKA- RUT URSZULA 478OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
88 CZYCZ MATEUSZ185OPEN / M20BŁAŻOWAPOLPOLOKOK 
89  ĆWIEK - GÓRECKA PAULINA 249OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
90 ĆWIK KAROLINA OPEN / K20WARSZAWAPOLPOL OK