Zawody obsługuje firma Datasport

6. Ślężański Bieg Młodzieżowy 2018 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka
Sobótka, 13 czerwca 2018 r.


Szkół - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 586
Odebrało numery: 528

Liczba opłaconych zawodników: 449
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKA BIANKA 1OPEN / K2008POZNAŃUKS DĄB SUCHY LASOK 
2  ADAMCZYK KINGA 2OPEN / K2008SOBÓTKASOBÓTKAOK 
3 ADAMCZYK PAWEŁ3OPEN / M2011SOBÓTKASOBÓTKAOK 
4 ADAMEK MAJA4OPEN / K2005WROCŁAWMKS PARASOLOK 
5  AFANASJEW ANTONINA 5OPEN / K2014ROGÓW SOBÓCKIOK 
6  ALEKSIUŃ TAMARA 6OPEN / K2006WROCŁAWAZS WROCLAWOK 
7 ANUSZ HANNA7OPEN / K2008IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOK 
8 ANUSZ ZUZANNA8OPEN / K2008IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOK 
9  BAHRYNOWSKI PAWEŁ 9OPEN / M2010SOBÓTKAOK 
10 BALINOWSKA ALEKSANDRA10OPEN / K2006DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
11BANASIAK ANTOŚ11OPEN / M2010SOBÓTKASOBÓTKAOK 
12BANASIAK TOBIASZ12OPEN / M2007SOBÓTKASOBÓTKAOK 
13 BANASIAK TYMON13OPEN / M2005SOBÓTKASOBÓTKAOK 
14  BARANIUK JACEK 14OPEN / M2007PIESZYCEMKS POGOŃ PIESZYCEOK  
15  BARANIUK WOJTEK  OPEN / M2003PIESZYCE   
16 BARAŃSKA AMELIA15OPEN / K2006DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
17 BARAŃSKI BARTOSZ16OPEN / M2010DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
18  BARTOSIEWICZ MAJA 17OPEN / K2013SOBÓTKAPRZEDSZKOLE NR 1 SOBÓTKAOK 
19  BARTOSIK KOSMA 18OPEN / M2010SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSOK 
20 BARTOSZEWICZ BORYS19OPEN / M2009DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
21 BARTOSZEWICZ OLAF20OPEN / M2006DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
22  BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA 21OPEN / K2014KOSTOMŁOTYOK 
23 BASIŃSKA KAROLINA22OPEN / K2007DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
24 BASZAK FILIP23OPEN / M2010ŚWIĄTNIKISP ŚWIĄTNIKIOK 
25  BĄKOWSKA JULIA 24OPEN / K2007ROGÓW SOBÓCKIOK 
26 BELICAK WERONIKA25OPEN / K2008DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
27 BERGER BENEDYKT457OPEN / M2008SOBÓTKASP ŚWIĄTNIKI  
28 BERGER BERNARD456OPEN / M2005SOBÓTKA  
29 BERNACKA WERONIKA2467OPEN / K2013SOBÓTKA  
30  BIAŁECKA KAJA 26OPEN / K2013SOBÓTKASOBÓTKAOK 
31  BIAŁECKI MATEUSZ 27OPEN / M2009SOBÓTKASZKOŁA PODSTAWOWA SOBÓTKAOK 
32  BIAŁOBRZESKI MIŁOSZ 28OPEN / M2011SOBÓTKAAKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SOBÓTKAOK 
33  BIAŁOBRZESKI ROBERT 29OPEN / M2005SOBÓTKAOK 
34 BIAŁOWĄS LEO498OPEN / M2009ROGÓW SOBÓCKI  
35 BIAŁOWĄS LILA497OPEN / K2011ROGÓW SOBÓCKI  
36  BIEGUS EMILKA 30OPEN / K2009WROCŁAWHEART ATTACKOK 
37  BIEGUS HANNA 31OPEN / K2009WROCŁAWHEART ATTACKOK 
38  BIEGUS MIKOŁAJ 32OPEN / M2009WROCŁAWHEART ATTACKOK 
39  BIEL BENIAMIN 33OPEN / M2012SOBÓTKAPRZEDSZKOLE SOBÓTKAOK 
40 BIEL OKTAWIAN34OPEN / M2009ŚWIĄTNIKISP ŚWIĄTNIKIOK 
41  BIEL OLIWIER 35OPEN / M2007STRZEGOMIANYAPN SOBÓTKAOK 
42 BILSKA ALEKSANDRA36OPEN / K2010ŚWIĄTNIKISP ŚWIĄTNIKIOK 
43 BILSKI JAKUB2699OPEN / M2007SP ŚWIĄTNIKI  
44  BŁAUCIAK MACIEJ 37OPEN / M2002ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
45 BOGUNLA MICHAŁ2600OPEN / M2005ZORZA NIEMIL  
46 BOJARCZYK DENIS470OPEN / M2005SOBÓTKASZKOŁA PODSTAWOWA SOBÓTKA  
47  BOJNAROWICZ OLIWIER  OPEN / M2010JAŹWINA   
48 BOJNAROWICZ OLIWIER2466OPEN / M2010JAŹWINA  
49 BOREK ALEKSANDRA467OPEN / K2007SULISTROWICE  
50 BOROWIEC ALEKSANDRA38OPEN / K2008SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
51 BOROWIEC JOANNA39OPEN / K2005SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
52 BRAŃKA MARTYNA40OPEN / K2013ŻARÓWŻARÓW BIEGAOK 
53 BRAŃKA OLIWIA41OPEN / K2007ŻARÓWŻARÓW BIEGAOK 
54 BRUDNICKA WIKTORIA2603OPEN / K2006ZORZA NIEMIL  
55 BRYJAK ANITA478OPEN / K2014SOBÓTKAAKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SOBÓTKA  
56 BRYJAK KAROLINA452OPEN / K2012SOBÓTKA  
57  BRYJAK SZYMON 42OPEN / M2011SOBÓTKAAKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SOBÓTKAOK  
58 BUDNIK MALWINA43OPEN / K2014WROCŁAWTEAM BUDNIKOK 
59  BUDNIK PAWEŁ 450OPEN / M2010WROCŁAWTEAM BUDNIKOK 
60 BUDZIK KAMIL44OPEN / M2014DZIERŻONIÓWOK 
61 BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ45OPEN / M2007DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
62 BUDZIŃSKI MIKOŁAJ46OPEN / M2005DŁUGOŁĘKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKAOK 
63  BUK MATYLDA 47OPEN / K2005IWINYMKS PARASOLOK 
64  BUKAŁA SANDRA 48OPEN / K2013JORDANÓW ŚLĄSKISOBÓTKAOK 
65 BUŁKOWSKA SARA49OPEN / K2007WROCŁAWMKS PARASOLOK 
66 BURZAWA EMILKA2721OPEN / K2004ZORZA NIEMIL  
67  BUSZEWSKA ZUZANNA  OPEN / K2005WROCŁAWKARTOFLE   
68 BUSZEWSKA ZUZANNA2541OPEN / K2005WROCŁAWKARTOFLE  
69  BUSZEWSKI ERYK  OPEN / M2007WROCŁAWKARTOFLE   
70 BUSZEWSKI ERYK2709OPEN / M2007WROCŁAWKARTOFLE  
71 CEGLARZ NIKOLA441OPEN / K2009MARCINOWICESOBÓTKAOK 
72 CENTKA MIKOŁAJ484OPEN / M2011SOBÓTKA  
73  CHMIELEWSKI FILIP 50OPEN / M2013SOBÓTKAOK 
74  CHOJNACKI GRZEGORZ 242OPEN / WROCŁAWOK 
75  CHOJNACKI GRZEGORZ 51OPEN / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR. 3 WE WROCŁAWIUOK 
76 CHRZAN KAROL52OPEN / M2012ŚWIĄTNIKISP ŚWIĄTNIKIOK 
77  CHUCZAK ZUZIA 53OPEN / K2005GARNCARSKOSP2 SOBÓTKAOK 
78  CHUDYK PATRYCJA 54OPEN / K2008STRZEGOMIANYOK 
79  CICHOSZ KONRAD 55OPEN / M2006WROCŁAWMKS PARASOLOK  
80  CIECIORA WERONIKA 56OPEN / K2010SOBÓTKAKARATE KYOKUSHINOK 
81 CISAK ZUZANNA57OPEN / K2009ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
82 CIUPRYK JULIA58OPEN / K2008WROCŁAWAZS AWF WROCLAWOK 
83 CZADERSKA MAŁGORZATA59OPEN / K2007SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
84  CZAPLIŃSKA JULIANA 60OPEN / K2010SOBÓTKACZAPLA TEAMOK 
85  CZAPLIŃSKI JAKUB 61OPEN / M2007SOBÓTKACZAPLA TEAMOK 
86  CZERWIŃSKI ALEX 63OPEN / M2012PSZENNOSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
87  CZUDAK KACPER 64OPEN / M2012SOBÓTKAPRZEDSZKOLE NA 2 W SOBÓTCEOK