Zawody obsługuje firma Datasport

Sztafeta Stulecia „ZIEMIA”
Warszawa, 10 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 50
Liczba opłaconych zawodników: 45
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BAJOREK JACEK  OPEn / MWYSZKÓWIZBI KONSULTINGOK 
2  BĄK MIROSŁAW  OPEn / MWARSZAWAWARSZAWAOK 
3 BOGUSZ ZDZISŁAW OPEn / OKUNIEWOK 
4  CZERNECKA AGNIESZKA  OPEn / KNASIELSKRESCUE TEAMOK 
5  CZERNECKI PIOTR  OPEn / MNASIELSKRESCUE TEAMOK 
6 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT OPEn / MWARSZAWAWKB META LUBLINIEC  
7  FRĄCKIEWICZ DARIUSZ  OPEn / MWARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOK 
8  GAWLIK ARKADIUSZ  OPEn / MWARSZAWAOK 
9  GĄSIOR-ROSIAK EWA  OPEn / KIŁAWAHURRA ILAWAOK 
10 HURUK JAN OPEn / SŁUPSKOK 
11  JEREMICZ KRZYSZTOF  OPEn / MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM  
12 KIERLEWICZ MIECZYSŁAW OPEn / WARSZAWAOK 
13 KŁOSOWSKA EMILIA OPEn / KPOKRZYDOWOHURRA ILAWAOK 
14  KORZENIOWSKI ROBERT  OPEn / MWARSZAWAPOWERADE TEAMOK 
15  KOZŁOWSKA ANETA  OPEn / KWIERZBICA  
16 KRASIŃSKA HANNA OPEn / KILAWAHURRA ILAWAOK 
17 KROSNOWSKI BARTOSZ OPEn / MNEWMARKETOK 
18 KRÓL ZBIGNIEW OPEn / KRAKÓWOK 
19 KRYCZKA MAREK OPEn / MILAWAHURRA ILAWAOK 
20 MAJEWSKI TOMASZ OPEn / WARSZAWAOK 
21 MAŁACHOWSKI PIOTR OPEn / WARSZAWAOK 
22 MARCZAK RYSZARD OPEn / BYDGOSZCZOK 
23 MARCZUK KAZIMIERZ OPEn / MAGDALENKAOK 
24  MAREK ROMAN  OPEn / MWARSZAWAIPNOK 
25  MILEWSKA-PODGRUDNA ANNA  OPEn / KWARSZAWARESCUE TEAMOK 
26 PAĆKOWSKI DAWID OPEn / MPOKRZYDOWOHURRA ILAWAOK 
27  PANFIL WANDA  OPEn / KTOMASZOW MAZLECHIA TOMASZOWOK 
28  PODGRUDNY RADOSŁAW  OPEn / MWARSZAWARESCUE TEAMOK 
29  PYRZAK PAWEŁ  OPEn / MWARSZAWAFORT JAKSMANICE  
30 ROSIAK DOMINIKA OPEn / ILAWAHURRA ILAWAOK 
31 ROSIAK ŁUKASZ OPEn / MILAWAHURRA ILAWAOK 
32  RUTKOWSKA AGNIESZKA  OPEn / KKOBYŁKABIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
33  SKARŻYŃSKI JERZY  OPEn / MSZCZECINSZCZECINOK 
34 SOKOŁOWSKA IZABELA OPEn / KILAWAHURRA ILAWAOK 
35 SOKOŁOWSKI MARCIN OPEn / MILAWAHURRA ILAWAOK 
36 STANKIEWICZ DOROTA OPEn / KILAWAHURRA ILAWAOK 
37 STANKIEWICZ MARIUSZ OPEn / MILAWAHURRA ILAWAOK 
38 STANKIEWICZ WOJCIECH OPEn / ILAWAHURRA ILAWAOK 
39 STAWIARZ EDWARD OPEn / KRAKÓWOK 
40 SZEWIŃSKI JANUSZ OPEn / ŁOMIANKIOK 
41  SZYMICZEK RADOSŁAW  OPEn / MROGÓWRAFAKO RUN TEAM  
42TROCIŃSKI TOMEK OPEn / MWARSZAWAKAMION FITNESS CLUBOK 
43  TUKENDORF BARBARA  OPEn / KWARSZAWAOK 
44 WDOWIAK-MANIKOWSKA BOŻENA OPEn / KILAWAHURRA ILAWAOK 
45 WDOWIAK MATEUSZ OPEn / ILAWAHURRA ILAWAOK 
46 WDOWIAK PAULINA OPEn / ILAWAHURRA ILAWAOK 
47 WIECZOREK-RACZKOWSKA ANETA OPEn / KILAWAHURRA ILAWAOK 
48 WŁODARCZYK URSZULA OPEn / OK 
49 WSZOŁA JACEK OPEn / WARSZAWAOK 
50  ZARODKIEWICZ DAWID  OPEn / MWĘŻEWONAPRZÓD MŁOCINYOK