Zawody obsługuje firma Datasport

4. Rowerowy Bieg Piastów
Jakuszyce, 29 września 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 855
Odebrało numery: 834

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK JAROSŁAW 333MEGA / M40POZNAŃKOMORNIKI MTB TEAMOK 
2  ADAMCZUK PIOTR 476MEGA / M30LEGIONOWOODDAJ POMPKĘ TEAMOK 
3  ADAMCZYK HENRYK 741MINI / M50RACIBOROWICE GÓRNEOK 
4  ADAMCZYK WERONIKA 789MINI / RACIBOROWICEOK 
5 ADAMCZYK WIKTOR911MINI / RACIBOROWICEOK 
6 ADAMCZYK WIOLETTA960MINI / K40RACIBOROWICEOK 
7  ADAMSKI TOMASZ 547MEGA / M50WROCŁAWOK 
8 ALCHIMOWICZ RAFAŁ202GIGA / M30JELENIA GÓRAINTERFERIE OPTYK OKULAR JELENIA GÓRAOK  
9  ANKUDO LESZEK 461MEGA / M50TRZEMESZNO LUBUSKIEFOREST MTB TEAMOK 
10  ANTKOWIAK JUSTYNA 485MEGA / K30ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZOK 
11  ARMATYS PAWEŁ 342MEGA / M40BOLESŁAWIECROMET XTRABIKE FACTORY TEAMOK 
12  BACHRYJ DOROTA 922MINI / K30ŁOMNICAOK  
13  BACHRYJ RYSZARD 921MINI / M50JELENIA GÓRA 14OK  
14  BADKO DARIUSZ 629MEGA / M40PIECHOWICEOK 
15 BAGIŃSKI MARCIN257RH / M30JELENIA GÓRAOK 
16  BAHAJ DAMIAN 718MINI / M30ZGORZELECROMET FACTORY TEAMOK 
17  BAJGER KONRAD 370MEGA / M30LUBINBARTNICTWO LGOMOK 
18  BAJGER MARCIN 351MEGA / M30LUBINOK 
19  BALICKI MAREK 548MEGA / M40BRZEG DOLNYPULSBIKE TEAMOK 
20  BANASIK SŁAWOMIR 610MEGA / M40JELENIA GÓRAJZO TEAMOK 
21  BANAŚ TOMASZ 447MEGA / M30WROCŁAWOK 
22 BARANOWSKA WIKTORIA876MINI / POZNAŃSZKOŁA PODS. NR 58OK 
23 BARANOWSKI JULIAN877MINI / POZNAŃSZKOŁA PODS. NR 58OK 
24  BARANOWSKI PIOTR 839MINI / M40POZNAŃBARANOWSCYOK 
25  BARTKOWIAK EDWARD 805MINI / M70JELENIA GÓRAGRUNWALD POZNAŃOK65lat 
26  BARTNICKI PAWEŁ 497MEGA / M20POLKOWICEOK 
27 BARYLAK TOMASZ258RH / M40JELENIA GÓRAOK 
28 BĄK DAWID 778MINI / M20RUDA ŚLĄSKAOK 
29  BEDNARCZYK ADAM 597MEGA / M40KALISZBRAKOK 
30  BEDNAREK DARIUSZ 170GIGA / M40KONSTANCIN-JEZIORNABONAIR & FRIENDOK  
31  BEJMA MONIKA 634MEGA / K30WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED TEAMOK 
32  BERKAN MAREK 183GIGA / M40WARSZAWAE-POINT BIKE TEAMOK  
33  BERŁOWSKA KAROLINA 740MINI / K30SZRENIAWAKOMORNIKI MTB TEAMOK 
34  BERŁOWSKI GRZEGORZ 384MEGA / M30SZRENIAWAKOMORNIKI MTB TEAMOK 
35  BERTEL ALICJA 22GIGA / K30OLSZTYNBRAKOK  
36  BĘDUCH JOANNA 326MEGA / K40CZĘSTOCHOWASOLANO GHOSTBIKERSOK 
37  BĘDUCH MAREK 329MEGA / M40CZĘSTOCHOWASOLANO GHOSTBIKERSOK 
38  BIALAS WIESLAW 593MEGA / M60BERLINONE-MAN-BIKE-TEAM-BERLINOK  
39  BIALKOWSKI PIOTR 441MEGA / M30WROCŁAWPIO-TREKOK 
40  BIAŁAS IWONA 541MEGA / K40SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
41  BIELAWSKI MACIEJ 712MINI / M20JELENIA GÓRABRAKOK 
42  BIELIŃSKI JAKUB 182GIGA / MU20JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINAOK 
43  BIELIŃSKI ŁUKASZ 613MEGA / M40JELENIA GÓRAOK 
44 BIELIŃSKI PAWEŁ 944MINI / M30BIELANYSTC SOKOŁÓW PODLASKIOK 
45  BIEŁOWICZ PRZEMYSŁAW 138GIGA / M30JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
46  BINIEK RYSZARD 318MEGA / M60DOBROMIERZTEAM29EROK65lat 
47  BLECHARSKI HENRYK 181GIGA / M60GRYFÓW SLASKINIEZRZESZONY 1958OK 
48 BŁASZCZYK BARTOSZ671MEGA / M30SZCZECINOK 
49  BŁASZKIEWICZ GRZEGORZ 929MINI / M30ZIELONA GÓRAOK 
50  BOGDAŁ MAREK 57GIGA / M40BOGATYNIANAPAD KOLKI BOGATYNIAOK 
51  BONDIA JACEK 538MEGA / M40ZIELONA GÓRASOGEST-GIANTOK 
52 BORKOWSKA NATALIA954MINI / K30WROCLAWEMKA BIKE TEAMOK 
53  BORUCKA KORNELIA 730MINI / KU20ZŁOTORYJAOK  
54  BORUCKI RAFAŁ 731MINI / M40CHOJNÓWOK 
55  BOŚLAK ŁUKASZ 972MINI / M40ODOLANÓWBRAKOK 
56  BOTUR BRONISŁAWA 819MINI / K50JELENIA GÓRAOK 
57  BOTUR GRZEGORZ 799MINI / M50JELENIA GÓRAOK 
58  BROJ ADRIAN 159GIGA / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
59  BROJ MARCEL 869MINI / MU20ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
60  BRYNIARSKI BARTOSZ 91GIGA / M30JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
61  BRZOZOWSKA-ŚLAWSKA AGATA 502MEGA / K30WROCŁAWCRUSAROK 
62  BRZOZOWSKI PATRYK 656MEGA / M20WROCŁAWOK 
63  BUDNER ALEKSANDRA 843MINI / K20JELENIA GÓRABUMAFAMILYTEAMOK 
64  BUDNER MARIUSZ 534MEGA / M50JELENIA GÓRABUMAFAMILYTEAMOK 
65  BUDNER SONIA 845MINI / K30JELENIA GÓRAOK 
66  BUJANOWSKI SZYMON 364MEGA / MU20SZCZYTNAKONDYCJA.NET TEAMOK 
67  BURDZIŃSKI BARTOSZ 418MEGA / M30WROCŁAWOK 
68 BURSZTA PIOTR621MEGA / M40WROCŁAWEMKA BIKE TEAMOK 
69  BUTKIEWICZ PAWEŁ 617MEGA / M40LUBSKOBIKETEAM LUBSKOOK  
70  CETNAR ŁUKASZ 378MEGA / M40OLEŚNICAAWARIA MTB TEAM OLEŚNICAOK 
71  CHAMIELEC KRZYSZTOF 519MEGA / M40LUBINOK 
72  CHANAS KAMIL 161GIGA / M30BOŻKÓWOK 
73  CHOROSTKOWSKI DOMINIK 808MINI / M30MODRZYCATHE FOUR HORSEMENOK 
74  CHOROSTKOWSKA NATALIA 807MINI / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
75 CHOROSZEWSKI MARIUSZ668MEGA / M30MYSŁAKOWICEINTERFERIE OPTYK OKULAR JELENIA GÓRAOK 
76  CHORZĘPA WIOLETA 737MINI / K30PRZYGÓRZEBRAKOK 
77  CHRAPEK PAWEŁ 173GIGA / M40KRAKÓWGATO NEGROOK 
78  CHRAPEK WOJCIECH 903MINI / M30KACZYCESURVEY_1OK 
79  CHROMICZ MARCIN 982MINI / M40WROCŁAWPWF WROCLAWOK 
80 CHROMICZ MAREK987MINI / M70JELENIA GÓRAOK 
81  CHROMIŃSKI GRZEGORZ 48GIGA / M50ŁÓDŹCUDIMOK 
82 CHUDEK DANIEL880MINI / M40KARPACZOK 
83  CHUDZIK RADOSŁAW 456MEGA / M30JAWOROK 
84  CHUDZIŃSKI ALAN 446MEGA / M30LESZNOASTROMALOK 
85  CHWIEJ MICHAŁ 511MEGA / MU20PIECHOWICEKS LECHIA PIECHOWICEOK 
86  CIEPLIK PAWEŁ 791MINI / M30OLEŚNICAOK 
87  CIEŚLUK JOANNA 472MEGA / K30JELENIA GÓRAOK 
88  CIEŚLUK KAJETAN 453MEGA / M60JELENIA GÓRAOK 
89  CISEK KRZYSZTOF 908MINI / M40BOGATYNIAOK 
90  CYRADNY RAFAŁ 478MEGA / M30KALISZDZIKA DRUŻYNAOK 
91  CYRWUS JACEK 598MEGA / M50JAWOROK 
92  CYRWUS MARZANNA 890MINI / K40JAWOROK 
93  CZABOK BRUNON 111GIGA / M50WARSZAWAOK 
94  CZABOK ELŻBIETA 909MINI / K40WARSZAWAOK 
95  CZAJA ARKADIUSZ 521MEGA / M40ŚCIĘGNYOK 
96  CZAPLICKI JANUSZ 6GIGA / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI COM. PLOK 
97  CZARNIAWSKA KATARZYNA 796MINI / K50WARSZAWAKOMPREN SPORT TEAMOK 
98  CZARNIAWSKI WALDEMAR 345MEGA / M50WARSZAWAKOMPREN SPORT TEAMOK 
99  CZARNOŁĘSKI ADAM 389MEGA / M40WROCŁAWKARP SPORT TEAMOK 
100  CZECHOWICZ MARIUSZ 133GIGA / M40JELENIA GÓRAOK 
101  CZEKALSKA MARIOLA 429MEGA / K50BRZEGKOTWICA BRZEGOK 
102  CZERNICKI FILIP 197GIGA / M30JELENIA GÓRAOK 
103  CZORYCKA MARIA 725MINI / K30SIEDLĘCINTERMY CIEPLICKIEOK 
104  CZYSTY ZENON 146GIGA / M70ODOLANÓWKSMARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK65lat