Zawody obsługuje firma Datasport

56. Bieg Republiki Ostrowskiej
Ostrów Wielkopolski, 21 października 2018 r.


Liczba zawodników : 978
Odebrało numery: 822

Liczba opłaconych zawodników: 883
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 17310km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
2 ADAMCZAK JOANNA75510km / K30PAWŁOWICEOK 
3  ADAMCZAK SŁAWOMIR 34510km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
4 ADAMCZAK TOMASZ71510km / M30PAWŁOWICEZK RAWICZOK 
5  ADAMEK ADRIANNA 42210km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIHUSARIA RACE TEAMOK  
6  ADAMEK DARIUSZ 41610km / M40TOPOLA MALAOK 
7  ADAMEK GRACJAN 5310km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK  
8  ADAMEK KAROL 82410km / M30PLESZEWTEAM PLESZEWOK 
9  ADAMSKA AGNIESZKA 31810km / K40WROCŁAWAKTYWNY OSTRZESZÓWOK 
10  ADAMUS RADOSŁAW 37010km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
11  ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 4110km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
12 ANDRZEJAK MAKSYMILIAN70110km / M16BISKUPICE OŁOBOCZNEOK 
13  ANDRZEJCZAK MACIEJ 61910km / M50SZCZECIN OK 
14 ANDRZEJEWSKI MARCIN 10km / M40KALISZPROJEKT 10.40.40   
15  ARMANOWSKI TOMASZ 5710km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIAOK 
16  BABSKI TADEUSZ 74810km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
17  BALCER MARCIN 34410km / M30PLESZEWOK 
18  BALCER RADOSŁAW 6510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
19  BALCERZAK MARCIN 89910km / M30GOŁUCHÓWOK 
20  BALICKI PIOTR 88210km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
21  BANACH KRZYSZTOF 62110km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
22  BANACH TADEUSZ 20810km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
23  BANASZAK MARCIN 18110km / M30KĘPNOKS LENIWIECOK 
24  BANASZKIEWICZ ROBERT 61510km / M40PRZYGODZICEAJROK 
25  BARANEK GRZEGORZ 30510km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
26  BARANIAK MARIANNA 68210km / K16OSTRZESZÓWOK 
27  BARAŃSKI ŁUKASZ 42110km / M30TOPOLA MAŁAUNITY TRADE CREDIT BROKEROK 
28  BARDOWSKA MONIKA 90210km / K20KALISZBASTER TEAM  
29  BARTKOWIAK DARIUSZ 23610km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.OKKSMaraton 
30  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 48910km / M30POZNAŃOK 
31  BARTKOWIAK SŁAWOMIR 12810km / M30OSTRÓW WLKP.ATAMEDICA.PLOK 
32  BARTNIK MICHAŁ 13610km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
33  BARTOSZEK ADAM 4610km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKKSIceMat 
34  BASIŃSKI MARIUSZ 69710km / M50KROTOSZYNOK  
35  BEDNARCZYK JAN 84710km / M40ŚLIWNIKIOK 
36  BEDNAREK JANUSZ 9110km / M40LEWKÓWNIGHT RUNNERSOK 
37  BEDNAREK MATEUSZ 70710km / M20GORZYCE WIELKIEOK 
38  BEDNAREK PAWEŁ 9210km / M20LEWKÓWNIGHT RUNNERSOK 
39  BEDNIK GRZEGORZ 12610km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
40  BERGER PAWEŁ 15310km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
41  BERKOWSKI MICHAŁ 44310km / M40TOPOLA-OSIEDLEOK 
42  BEZAK DAMIAN 58210km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
43 BĘTKOWSKA KAROLINA50610km / K30RASZKÓWABC GŁOGOWAOK  
44  BIAŁKOWSKI TOMASZ 87510km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
45  BIAŁY ANDRZEJ 27310km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIHURTOWNIA TO-JA  
46  BIEGANEK GRZEGORZ 52410km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIMOJA RODZINAOK 
47  BIEGANEK KATARZYNA 42610km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
48  BIELECKI MARIUSZ 28510km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSOK 
49 BIELICKI BARTOSZ77110km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
50  BIELSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA   
51  BIENIEK JACEK 52210km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
52 BIERŁA IZABELA49610km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
53  BIERNACKI ADRIAN 84110km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
54  BIESIADA HANNA 49010km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
55  BILSKI PRZEMYSŁAW 35810km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.OKKSMaraton 
56 BINEK DAWID63310km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
57  BINEK MARIUSZ 7110km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
58 BINEK WOJCIECH63210km / M16OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
59  BINIEWSKA EWELINA 72110km / K20KALISZBASTER TEAMOK 
60  BINKOWSKI JAROSŁAW 5610km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIRAJSPORT ACTIVEOK 
61 BIRECKA KAMILLA8810km / K40KALISZOK 
62  BLAHODIR YURIY 13710km / M30OSTROW WLKP  
63  BOCZEK MARCIN 24810km / M40KALISZKALISZOK 
64  BODYLSKI GRZEGORZ 210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
65  BODYS ZBIGNIEW 40410km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
66  BOGACKA MAŁGORZATA 14410km / K40OSTRÓW WLKP OK 
67  BOGACKI ARKADIUSZ 14210km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
68  BOGACKI JĘDRZEJ 14710km / M20WROCŁAWOK 
69  BOGACZYK PIOTR 26910km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
70  BOGUSŁAWSKI DOMINIK 81910km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK  
71  BOHONOS MAGDALENA 32110km / K40OSTROW WIELKOPOLSKIOK 
72  BOROWIAK HANNA 65210km / K30KALISZWOZIMY SIĘOK 
73  BOROWIAK MACIEJ 60110km / M30KALISZBREWA / WOZIMYSIE.PLOK 
74  BOROWICZ FILIP  10km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP. KSMaraton  
75  BORUSIAK TOMASZ 11810km / M40NOWA WIEŚOK 
76  BRDĘK IZABELA 60810km / K40OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWOK 
77  BRDYS EWELINA 16610km / K40SULMIERZYCEOK 
78  BRUSKI MACIEJ 15210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
79  BRYŁOWSKI MARCIN 39610km / M40KALISZJEMAROK 
80  BRZEZIŃSKA ANITA 2710km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
81  BRZEZIŃSKI MATEUSZ 17210km / M20KALISZOK 
82  BUNK PATRYCJA  10km / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKI   
83 BURY ANDRZEJ 10km / M60BLACHOWNIAKKTA BLACHOWNIA   
84  BURY ROMAN 82210km / M40KARSKI OK 
85  BUTOWICZ PAWEŁ 76510km / M30POZNAŃOK 
86  BYSTRY GRZEGORZ 910km / M40BARANÓWKS LENIWIECOK 
87  CEGLAREK PRZEMYSŁAW 64310km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
88 CEGLARKA MARCIN110km / M40  
89  CHABIERSKI MARCIN 74610km / M40KALISZOK 
90 CHEBA KAROL71710km / M40BOJANOWOZK RAWICZOK 
91  CHLASTA DAWID 62910km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKICHOŻY LÓDZIEOK 
92  CHŁOPAŚ ROBERT 70510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIGRAFICOLOROK 
93  CHŁOPEK RAFAŁ 59410km / M40JANKOW PRZYGODZKIBORN RUNNERSOK 
94  CHMIELECKI MATEUSZ 30210km / M30JANKÓW PRZYGODZKIKMŻOK 
95  CHMIELEWSKI TOMASZ 72810km / M40KALISZTRAWA TEAMOK 
96  CHMURA JAROSŁAW 83010km / M40RASZKÓWOK 
97  CHOJNIAK WIESŁAW  10km / M40POZNAŃ   
98  CHUDZICKI ADAM 81410km / M30LUBOŃRONIN RUNNINGOK 
99  CHWIEDUK MAGDALENA 55410km / K40BYDGOSZCZGARDENFLORA MTB TEAMOKKSMaraton  
100  CHYTROWSKA MALWINA 38510km / K30KOWALEW PLESZEWOK 
101  CIAPIERZYŃSKI JERZY 35010km / M60OŁOBOKMTB OŁOBOKOK 
102  CICHARSKI RYSZARD 73610km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
103  CICHARZEWSKI MARCIN 49410km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK  
104  CICHOREK EWELINA 35410km / K30CZERMINOK 
105 CICHOWSKA KATARZYNA46410km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIGRUPA LUBAWAOK 
106  CICHOWSKI BARTOSZ 30910km / M30PRZYGODZICEOK 
107  CICHOWSKI WOJCIECH 9710km / M20PRZYGODZICEOK 
108  CIELUCH PIOTR 8610km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
109  CIELUCH WOJCIECH 32010km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKI OK 
110  CIEPLIK ŁUKASZ 88310km / M30GDYNIAOK 
111  CIERLACZYK DANIEL 300510km / M30KALISZ  
112  CIEŚLAK IRENEUSZ 13210km / M40CZERMIN OK 
113 CIEŚLAK PAULINA 62310km / K30KALISZPTCTOPOK 
114  CNOTALSKA ANETA 46910km / K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
115  CNOTALSKI ADAM 58110km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
116 CYRAN-FITRZYK EWA44510km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIGRUPA LUBAWAOK 
117  CZAJKA TOMASZ 62210km / M30KARMINEK OK 
118  CZARCIŃSKI MICHAŁ 3610km / M40ZAWONIAOK 
119  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 35710km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
120  CZERWIŃSKA AGNIESZKA 48410km / K30KROTOSZYNOK 
121  CZERWIŃSKA PAULINA  10km / K20OSTROW WIELKOPOLSKI   
122  CZUL TOMASZ 54810km / M30OSTRÓW WLKP.KARATEOSTROW.PLOK 
123  CZYSTY ZENON 77010km / M70ODOLANÓWKS MARATON OSTRÓW WLKP.OKKSMaraton 
124  ĆWIKLAK BARTOSZ 49310km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK