Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

GRILL+RUN= FUN 2018
Palowice, 07 lipca 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 185
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
  BAJOR ANETA 1UM / ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
  BAJOR RAFAŁ 2UM / ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
  BATKO DAWID 3UM / KATOWICEPOLPOLOK 
  BĄK KARINA 201NW / WODZISŁAW ŚLĄSKIRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
  BIELA LUCYNA 202NW / CZERWIONKAPOLPOLOK 
  BOCIAN PATRYK 4UM / WARSZAWAPOLPOLOK 
  BOCZULA KRZYSZTOF 5UM / BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
  BOGACZ-RYBCZAK ANNA 6UM / GLIWICEBRAKPOLPOLOK 
  BOROJA DRAGO 7UM / FUTOGELMAX - 40LATEKSRBSRBOK 
  BOROŃ TOMASZ 8UM / TYCHYRUNHOGS TYCHYPOLPOLOK 
BORSUK MIROSŁAW 9UM / KNURÓWNIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  BOSIACKA MARTA 10UM / ŚWIĘTOCHŁOWICEREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
  BRALICH BRYGIDA 203NW / STANOWICEPOLPOLOK 
  BRALICH JUSTYNA 204NW / STANOWICEPOLPOLOK 
  BRYCH DANUTA 205NW / PALOWICEPOLPOLOK 
  BUCZYŃSKI RADOSŁAW 11UM / GLIWICEPOLPOLOK 
  BUJOCZEK BEATA 12UM / BEŁKPOLPOLOK 
  BZDYK IWONA 13UM / KATOWICEPARKRUN KATOWICEPOLPOLOK 
  CEPIL ANNA 206NW / RYBNIKPOLPOLOK 
  CEPIL MAREK 14UM / RYBNIKAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLPOLOK 
  CHMIELEWSKI ARTUR 15UM / TYCHYTEAM PAPRYPOLPOLOK 
  CWOŁEK KAMILA 16UM / WARSZAWARADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
  CWOŁEK ZBIGNIEW 17UM / RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
  DACZYŃSKI MICHAŁ 18UM / GLIWICEVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
  DADAŚ ELŻBIETA 19UM / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
DADAŚ JANUSZ 20UM / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  DALIGA WŁADYSŁAW 21UM / JEZIORANYBRAKPOLPOLOK 
  DAMIĘCKA MAGDA 22UM / PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  DEPTA MICHAŁ 23UM / RACIBÓRZPOLPOLOK 
  DUKATA GRZEGORZ 24UM / CHUDÓWMGGWPOLPOLOK 
  FILIPIAK EWELINA 207NW / ORZESZELUBIĘ BURPEES`YPOLPOLOK 
  FLORECKI ANDRZEJ 25UM / GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLPOLOK 
  FOJCIK TOMASZ 26UM / PALOWICERODZINKAPOLPOLOK 
  FRANKE KAROL 27UM / CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLPOLOK 
 FRIEDRICH - NOWAK MARIA208NW / ŁAZISKA GÓRNEPOLPOLOK 
 FRIEDRICH ALEKSANDRA209NW / ŁAZISKA GÓRNEPOLPOLOK 
  GAWLIK-STEFANEK DARIA 28UM / RYBNIKPOLPOLOK 
  GĄBKA ADAM 29UM / PILCHOWICELUNIQUE TEAMPOLPOLOK 
  GEMBALA EUGENIUSZ 210NW / BELKAMATORPOLPOLOK 
  GEMBALA VIOLETTA 211NW / BEŁKAMATORPOLPOLOK 
  GIERLOTKA MACIEJ 30UM / KATOWICEBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
 GLAUER WANDA212NW / RYBNIKRYBNIKPOLPOLOK 
  GŁOMBIK BOGDAN 31UM / KSIĄŻENICEKSIĄŻENICEPOLPOLOK 
  GŁOMBIK KRZYSZTOF 32UM / KSIĄŻENICESKARBIEC TFIPOLPOLOK 
  GOIK GRZEGORZ 213NW / RUDZICZKARYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  GRZEGORZEG ŁUCJAN 33UM / PALOWICEPOLPOLOK 
  GRZEGORZEK CZESŁAW 34UM / PALOWICEKTK WANDRUS ŻORYPOLPOLOK 
  HADZIK RAFAL 35UM / GLIWICEPOLPOLOK 
  HEBDA-OLSZÓWKA ALEKSANDRA 36UM / CHORZÓWNIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  INDEKA JACEK 37UM / STUDZIONKARODZINKAPOLPOLOK 
 INDEKA JOANNA38UM / STUDZIONKARODZINKAPOLPOLOK 
 JACHIMSKI PIOTR39UM / ORZESZEPOLPOLOK 
  JACKO MAREK 40UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  JAKUBOWSKI ŁUKASZ 41UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  JANIKOWSKI ADAM 42UM / GLIWICEBRAKPOLPOLOK 
  JANISIEWICZ WOJCIECH 43UM / CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLPOLOK 
  JĘDROS EWA 89UM / GLIWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLPOLOK 
  JĘDROS PRZEMYSŁAW 44UM / GLIWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLPOLOK 
  JODŁOWSKI GRZEGORZ 45UM / ŚWIERKLANYPOLPOLOK 
  KAŁUS EWA 46UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  KAMPE GĄBKA KRYSTYNA 47UM / ŻERNICALUNIQUE TEAMPOLPOLOK 
  KIECZKA ANTONI 214NW / SUSZECMĄŻ CZESIPOLPOLOK 
  KLINIK PAWEŁ 48UM / RACIBÓRZBBL RACIBÓRZ/RAFAKO S.A.POLPOLOK 
  KOLOSKA KARINA 49UM / PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  KONSEK PAWEŁ 50UM / ŻORYŻORY-KLESZCZÓWKAPOLPOLOK 
  KOSIŃSKA KATARZYNA 51UM / ŻORYBRAKPOLPOLOK 
  KOSIŃSKI KAMIL 52UM / ŻORYKOSA TEAMPOLPOLOK 
 KOSTRZEWA JUSTYNA53UM / GLIWICEPOLPOLOK 
  KOSTRZEWSKI SŁAWEK 54UM / GŁUCHOŁAZY10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNAPOLPOLOK 
  KOTAS ADAM 55UM / KATOWICEPARKRUN KATOWICEPOLPOLOK 
  KOWALEWSKI ROBERT 56UM / WROCŁAWPOLPOLOK 
  KOWALSKA DOROTA 57UM / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
  KOWALSKI ROBERT 58UM / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
  KOZIARSKI MICHAŁ 59UM / SIERAKÓW ŚLĄSKILKS SIERAKÓW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  KRZYZOS JOLANTA 215NW / ŻORY KOŁO RYBNIKAPOLPOLOK 
  KUBIAK EDYTA 60UM / WODZISLAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  LAMPART MARCIN 61UM / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
  LAMPART MARTA 216NW / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
 LANUSZNY TERESA217NW / PALOWICEPOLPOLOK 
  LANUSZNY TOMASZ 62UM / PALOWICEPOLPOLOK 
  LISZKOWSKI ARTUR 63UM / KRAKÓWPOLPOLOK 
  ŁĘCKI PIOTR 64UM / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  MACHLOWSKI RYSZARD 65UM / KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓW / FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAPOLPOLOK 
  MACHURA LESZEK 66UM / CZERWIONKABRAKPOLPOLOK 
  MACURA EWA 67UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
 MALEJKA KATARZYNA68UM / KATOWICEADS MASNAPOLPOLOK 
  MAREK ROBERT 69UM / GLIWICEMUSTANGI GLIWICEPOLPOLOK 
  MARKIEWICZ JOANNA 218NW / SZCZEJKOWICEBRAKPOLPOLOK 
  MASŁOWSKI PIOTR 70UM / RYBNIKPOLPOLOK 
 MĄDZIK ALEKSANDRA71UM / WARSZAWAGOLDEN TEAMPOLPOLOK 
  MICHALCZYK WOJCIECH 72UM / RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
  MICHALIK KRZYSZTOF 73UM / ZAKOPANEBRAKPOLPOLOK 
  MICHALIK TOMASZ 74UM / ROGOŹNAPOLPOLOK 
 MIKOSZ PIOTR75UM / KNURÓWYOLO TEAM KRAKÓWPOLPOLOK 
 MROCZEK URSZULA219NW / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  MROWIEC JAKUB 76UM / KRAKÓWPOLPOLOK 
  MROWIEC PAWEŁ 77UM / BIBICEHEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBPOLPOLOK 
  MROZIK DARIUSZ 78UM / BOJSZOWYBOJSZOWYPOLPOLOK 
  MRZYK IRENEUSZ 79UM / ZABRZEBIEGACZE MOGĄ DŁUŻEJPOLPOLOK 
  MULEWSKI BOGDAN 80UM / ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOK 
  MUSIOŁ ANDRZEJ 81UM / TYCHYTEAM PAPRYPOLPOLOK 
  MYNARSKA LIGIA 82UM / BIELSKO-BIAŁADALEKO JESZCZE?POLPOLOK 
  MYNARSKI SYLWESTER 83UM / BIELSKO-BIAŁADALEKO JESZCZE?POLPOLOK 
 NADOLSKI PRZEMYSŁAW84UM / STANOWICESTANKAMPOLPOLOK 
  NIEBRZYDOWSKI ŁUKASZ 85UM / RYBNIK/ŻORYRYBNIKPOLPOLOK 
  NOWAK PIOTR 86UM / ŁAZISKA GÓRNEPOLPOLOK 
  OCHAB JANUSZ 87UM / WARSZAWAPOLPOLOK 
  OKON ŁUKASZ 88UM / GIERAŁTOWICEPOLPOLOK 
  OSZAJCA MARCIN 90UM / CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLPOLOK 
  OŚLIZŁO ARTUR 91UM / POŁOMIAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  PAWELCZYK JÓZEF 92UM / RYBNIKPOLPOLOK 
  PAWLYTA DANIEL 93UM / CZERWIONKAPOLPOLOK 
  PIDANTY ŁUKASZ 94UM / JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOLOK 
  PIECHACZEK IZABELA 95UM / GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJRODZINKAPOLPOLOK 
  PIECHOWICZ - KUROWSKA AGATA 96UM / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  PIETRZAK ŁUKASZ 97UM / BYTOMPOLPOLOK 
  PIETRZOK WOJCIECH 98UM / ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOK 
  PILC AGNIESZKA 99UM / STANOWICESTANKAMPOLPOLOK 
  PILC ZBIGNIEW 100UM / STANOWICESTANKAMPOLPOLOK 
  PIONTEK ADAM 101UM / RYBNIKSTANKAMPOLPOLOK 
  PIONTEK KATARZYNA 102UM / RYBNIKSTANKAMPOLPOLOK 
  PIONTEK MAGDALENA 103UM / RYBNIKPOLPOLOK 
 PIOTROWSKA KRYSTYNA220NW / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  PISZCZAN MIROSŁAW 104UM / SYRYNIARADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
  POGOCKI PIOTR 105UM / KNURÓWDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
  PROĆ ANDRZEJ 106UM / CHRZANÓWREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
  PYTEL MAGDALENA 107UM / RYBNIKPOLPOLOK 
  PYTLIK WOJCIECH 108UM / BOGUNICEHEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBPOLPOLOK 
  RAKOWSKI MARCIN 109UM / CZERWIONKA-LESZCZYNYDECATHLON RYBNIKPOLPOLOK 
  RATAJCZYK BEATA 110UM / ZABRZEBRAKPOLPOLOK 
  RYZIŃSKI JAREK 111UM / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  SANDOMIERSKA ANITA 221NW / RYBNIKDECATHLON RYBNIKPOLPOLOK 
  SITKO ADAM 112UM / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
  SKORUPA ADAM 113UM / ZABRZEMIRAZ RACE TEAMPOLPOLOK 
  SKRZYŃSKI JANUSZ 114UM / RYBNIKPOLPOLOK 
  SŁABY ADAM 222NW / BIERNADLA ŻONYPOLPOLOK 
  SŁUPIK BRYGIDA 223NW / PALOWICEPALOWICEPOLPOLOK 
  SMUDA ANDRZEJ 115UM / GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLPOLOK 
  SMYCZEK JOANNA 224NW / BEŁKPOLPOLOK 
  SMYCZEK KRYSTIAN 116UM / BEŁKPOLPOLOK 
  SMYK ROBERT 117UM / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  SOKÓŁ-OLEŚ EWELINA 118UM / PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICEPOLPOLOK 
  SOSZYŃSKI WOJTEK 119UM / CELESTYNÓWPZU SPORT TEAMPOLPOLOK 
  SRADOMSKA BARBARA 120UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  STARCZAŁA PIOTR 121UM / KSIĄŻENICEMEGAWAT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  STEFANEK PIOTR 122UM / RYBNIKPOLPOLOK 
  STROKA TOMASZ 123UM / RYBNIKCZWÓRKA JAŚKOWICEPOLPOLOK 
  SURMAN ALEKSANDRA 225NW / RYBNIKPOLPOLOK 
  SURMAN KRZYSZTOF 124UM / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOK 
  SWOBODA JAROSŁAW 125UM / KNURÓWNIGHT RUNNERS GLIWICEPOLPOLOK 
  SZCZERBA ANDRZEJ 126UM / SOSNOWIECKAZIKI KAZIMIERZ GÓRNICZYPOLPOLOK 
  SZOŁTYSEK BEATA 127UM / RYBNIKOCHAJORUN&FRIENDSPOLPOLOK 
 SZPAK DAMIAN128UM / TYCHYTEAM PAPRYPOLPOLOK 
  SZUSTAK MONIKA 226NW / CZERWIONKA-LESZCZYNYEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
  SZYMIK GRAŻYNA 227NW / BEŁKPOLPOLOK 
  SZYMURA KAZIMIERZ 228NW / RYBNIKPOLPOLOK 
 TAISNER ALEKSANDRA229NW / RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
  TAISNER TOMASZ 230NW / RUDA ŚLĄSKABRAKPOLPOLOK 
 TARNAWSKI JAKUB129UM / KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLPOLOK 
  TĘCZA EDYTA 130UM / KRUSZYNALUNIQUE TEAMPOLPOLOK 
  TĘCZA JAKUB 131UM / CZĘSTOCHOWALUNIQUE TEAMPOLPOLOK 
  TOMAS MARZENA 231NW / SYRYNIARADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
  TOMASZCZYK PIOTR 232NW / CZERWIONKA-LESZCZYNYMEGAWAT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  TOMASZCZYK RAFAŁ 132UM / CZERWIONKA -LESZCZYNYPOLPOLOK 
 UCHER ANIELA233NW / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK 
  UCHER HENRYK 234NW / RYBNIKAMATORPOLPOLOK 
  WALDON KRZYSZTOF 133UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  WEGNER JACEK 134UM / GASZOWICECANICROSS RYBNIKPOLPOLOK 
  WEISMAN IZABELA 235NW / ŻORYMARATONYPOLSKIE.PLPOLPOLOK 
  WEISMAN IZABELA 135UM / ŻORYMARATONYPOLSKIE.PLPOLPOLOK 
  WERESZCZAK ANDRZEJ 136UM / ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
  WĘGLORZ ANDŻELIKA 137UM / RYBNIKPOLPOLOK 
  WICIK TOMASZ 138UM / PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
  WILK DAWID 139UM / ZABRZESOCIOS SILESIA RACEPOLPOLOK 
  WINKLER JUSTYNA 140UM / RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZPOLPOLOK 
  WITEK JUDYTA 236NW / RYBNIKDECATHLON RYBNIKPOLPOLOK 
  WOJDAT ROBERT 141UM / ŻORYPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY142UM /  BBL RACIBÓRZ/RAFAKO S.A.POLPOLOK 
  WÓJCIK DAWID 143UM / DĄBROWA GÓRNICZAARUE CAPOEIRA POLSKAPOLPOLOK 
  WYSOCKA AGNIESZKA 144UM / CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
  ZBĄSKI BARTŁOMIEJ 145UM / RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF `JASTRZĄB` RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
  ZIEMBIŃSKA-BUCZYŃSKA ALEKSANDRA 146UM / GLIWICEPOLPOLOK 
  ZYGMUNTOWICZ PIOTR 147UM / CZERWIONKA - LESZCZYNYPOLPOLOK 
  ŻMIJEWSKI MACIEJ 148UM / ZABRZESILESIA MARATHON TEAMPOLPOLOK 
 ŻYMEŁKA JANINA237NW / RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPOLPOLOK