Zawody obsługuje firma Datasport

Biegnę dla Niepodległej
Białystok, 11 listopada 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Sztafeta Rodzinna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1607
Odebrało numery: 1604

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZEWSKA JOANNA10/1Szt / WASILKÓWDRUŻYNA POLSKIE RADIO BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
2  ADAMSKI DARIUSZ 95510km / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
3  ALBOWICZ AGATA 60610km / K20SEJMYPOLPOLOKOK 
4  ALEKSIEJCZUK PAWEŁ 70910km / M20SUPRAŚL-POLPOLOKOK 
5  ALEKSIEJUK ADAM 56310km / M30KLESZCZELE14 BLP LEKKIEJ PIECHOTYPOLPOLOKOK 
6  ALEKSIUK KATARZYNA 28810km / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
7  ALUSZYK NATALIA 111810km / K20SOKÓŁKAHUSARZ BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
8  AMBROŻEJ ANDRZEJ 7010km / M50NIEWODNICA KOŚCIELNAWYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOK 
9 ANCHIM BEATA126/3Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKZmiana3 
10  ANDREICHYK ALEH 3010km / M40GRODNOGRODNOOBLSPORTBLRBLROKOK 
11  ANDREICHYK KIRYL 710km / M20GRODNOGRODNOOBLSPORTBLRBLROKOK 
12  ANDREICHYK NATALLIA 910km / K40GRODNOGRODNOOBLSPORTBLRBLROKOK 
13  ANDREJCZUK EWELINA 51510km / K30BIAŁYSTOKCASTO TEAMPOLPOLOKOK 
14  ANDREJCZUK JÓZEK 112210km / M40POROSŁYBIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
15  ANDREJCZUK PAWEŁ 38/1Szt / BIAŁYSTOKDUCH PUSZCZYPOLPOLOKOKZmiana1 
16  ANDRONIK VADIM 97910km / M40VILNIUSLTULTUOKOK 
17  ANDROSIUK MONIKA 35010km / K40ZAMBRÓWŻUBR ZAMBRÓWPOLPOLOKOK 
18  ANDROSIUK TOMASZ 22210km / M30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
19  ANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ 15810km / M30BIAŁYSTOKGLS TEAMPOLPOLOKOK 
20  ANDRZEJUK BOGUSŁAW 210km / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
21  ANIKIEJ MACIEJ 31310km / M30ZAŚCIANKIMACWAY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
22 ANTONCHYK KIRYL64/1Szt / BRESTBREST KIDS RUNBLRBLROKOKZmiana1 
23  ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 133/3Szt / BIAŁYSTOKTRZY RUSZOWE BIAŁOSTOCKIE BIEGAJĄCE ŚWINIEPOLPOLOKOKZmiana3 
24  ANTONOWICZ DOMINIKA 128/3Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana3 
25  ANTONOWICZ ROBERT 108510km / M40RUMIADWDT GDYNIAPOLPOLOKOK 
26  ANTOSIEWICZ PAWEŁ 62210km / M30BIAŁYSTOKPOLSKIE RADIO BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
27  ARDZIEWICZ ANDRZEJ 73510km / M20SOKÓŁKA18.BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOKOK  
28  ARENDT JOLANTA 43410km / K30STUDZIANKIPOLPOLOKOK 
29  ARENDT PIOTR 43510km / M40STUDZIANKIPOLPOLOKOK 
30  ARTEMIUK EUGENIA 26510km / K50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
31  ARTEMIUK EUGENIUSZ 26610km / M50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
32 ASTAKHAU ALIAKSEI90410km / M40GRODNORUN4FUN.BYBLRBLROKOK 
33  AUGUSTYNIAK ANNA 90010km / K30BIAŁYSTOK-POLPOLOKOK 
34  AUGUSTYNOWICZ NATALIA 85/2Szt / OGRODNICZKINWMPOLPOLOKOKZmiana2 
35  AUGUSTYNOWICZ PIOTR 115010km / M30EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAPOLPOLOKOK 
36  AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 27/3Szt / OGRODNICZKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOKZmiana3 
37  BABUL PAWEŁ 113/2Szt / BIAŁYSTOKBIEGNIEMY NA PIWOPOLPOLOKOKZmiana2 
38  BACH-LEWKOWICZ MAGDALENA 10/2Szt / BIAŁYSTOKDRUŻYNA POLSKIE RADIO BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana2 
39  BACIA HANNA 38/3Szt / WASILKÓWDUCH PUSZCZYPOLPOLOKOKZmiana2 
40  BACIA MAREK 38/2Szt / WASILKÓWDUCH PUSZCZYPOLPOLOKOKZmiana3 
41  BACKIEL JAKUB 96710km / M20BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
42 BAGILC PAWEŁ14/3Szt / BIAŁYSTOKBARTER S.A.POLPOLOKOKZmiana3 
43  BAGIŃSKA EWELINA 131/2Szt / BIAŁYSTOKTEAM WORD BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana2 
44  BAGIŃSKA OLGA 22110km / K40BIAŁYSTOKBIEGAM SOBIEPOLPOLOKOK 
45 BAHOJŁO MARCIN56/2Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana2 
46 BAIKOU JERZY80810km / M20PLUMPOLPOLOKOK 
47  BAJGUZ ADAM 93910km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
48 BAJKO MARTA71/1Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
49  BAKUŁA JERZY 96010km / M50LASKOWIECPOLPOLOKOK 
50  BAKUN KAMIL 90110km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
51  BAKUN MONIKA 98410km / K20EŁK-POLPOLOKOK 
52 BAKUN SERAFIN24/2Szt / BRESTBREST KIDS RUNBLRBLROKOKZmiana2 
53  BAKUNOWICZ SZYMON 37010km / M20SOKÓŁKAPOLPOLOKOK 
54  BAŁABAN PAULINA 4810km / K20SOKÓŁKAPOLPOLOKOK 
55  BAŁAKIER MARCIN 60110km / M30BIAŁYSTOKCROSSFIT BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
56  BAŁAZY BEATA 56910km / K30BIAŁYSTOKPEWEX TEAMPOLPOLOKOK 
57  BAŁDAK PIOTR 63510km / M30BIAŁYSTOK7 BDH TYGRYSYPOLPOLOKOK 
58  BAŁDAN TOMASZ 109610km / M30KOSMATY BOREKGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
59  BANCEREK AGATA 7710km / K20SOKÓŁKAPOLPOLOKOK 
60  BANIEL WIOLETA 89610km / K20GOŁDAP-POLPOLOKOK 
61 BAŃKOWSKI JACEK82510km / M20BIAŁYSTOK18.BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOKOK 
62  BAŃKOWSKI PAWEŁ 79910km / M20BIAŁYSTOK18.BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOKOK 
63  BAŃSKI ANDRZEJ 46110km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
64 BARANOWSKA BEATA86110km / K50SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
65 BARANOWSKA ELWIRA41910km / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
66 BARANOWSKA KATARZYNA77/2Szt / AUGUSTÓWPOLPOLOKOKZmiana2 
67  BARANOWSKI ADAM 32410km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
68  BARANOWSKI KAROL 57510km / M30BIAŁYSTOKLU. TECH PROJEKT TEAMPOLPOLOKOK 
69  BARANOWSKI MACIEJ 74610km / M20BIAŁYSTOKLU. TECH PROJEKT TEAMPOLPOLOKOK 
70  BARANOWSKI MIROSŁAW 108410km / M40BIAŁYSTOKCNC LANDPOLPOLOKOK  
71  BARTOSZEWICZ KAMIL 88410km / M30BIAŁYSTOKNAPIERAM NA CELPOLPOLOKOK 
72 BARTOSZUK KAROL91/2Szt / BIAŁYSTOKPLUMPOLPOLOKOKZmiana2 
73  BARTOSZUK MICHAŁ 59310km / M20STARE HOŁOWCZYCEULKS SARNAKIPOLPOLOKOK 
74  BASZKO RADOSŁAW 11210km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
75  BAZYLUK EWA 16410km / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
76  BĄBCZYŃSKI KAMIL 7110km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
77  BĄCZEK GRZEGORZ 10010km / M40BIAŁYSTOKPLUMPOLPOLOKOK 
78  BĄKOWSKI RAFAŁ 19910km / M30MIASTKOWOPOLPOLOKOK 
79  BEDKOWSKI STEFAN 32710km / M30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
80  BEKISZ AGNIESZKA 4110km / K40BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLPOLOKOK 
81  BEKISZ KRZYSZTOF 70310km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
82  BELECKAS GINTARAS 101310km / M50VILNIUSLTULTUOKOK 
83  BENECKI GRZEGORZ 70510km / M40BIAŁYSTOKPODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWAPOLPOLOKOK 
84  BERENSZTEJN MONIKA 151/1Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
85  BERNATOWICZ DAMIAN 29910km / M30BIAŁYSTOK18.BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOKOK 
86  BEZUBIK JACEK 62110km / M30BIAŁYSTOKPOWERPOLPOLOKOK 
87 BIALKO LARYSA90510km / K30GRODNORUN4FUN.BYBLRBLROKOK 
88  BIAŁKOWSKI MAREK 10910km / M30BIAŁYSTOKOTOBIAŁYSTOK.PLPOLPOLOKOK 
89  BIAŁOKOZOWICZ ARTUR 96410km / M40SUPRAŚLPOLPOLOKOK 
90  BIAŁOKOZOWICZ KATARZYNA 112310km / K40SUPRAŚLPOLPOLOKOK 
91 BIAŁOUS SEBASTIAN73010km / M15BIAŁYSTOKERASMUS +SZESNASTKA!!!POLPOLOKOK 
92 BIBUŁOWICZ MONIKA74/3Szt / TUROŚŃ KOŚCIELNAMATKI WARIATKIPOLPOLOKOKZmiana3 
93  BIBUŁOWICZ PAWEŁ 27/1Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
94  BIELAWSKI MAREK 14310km / M40BIAŁOWIEZAPODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJPOLPOLOKOK 
95  BIELSKA AGNIESZKA 101010km / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
96  BIELSKI MICHAŁ 9910km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
97  BIELUCI KATARZYNA 61110km / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
98 BIELUCZYK MARCIN94/2Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana2 
99  BIELUCZYK RAFAŁ 23910km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
100  BIENASZ PAWEŁ 3210km / M30IGNATKI OSIEDLEPOLPOLOKOK 
101 BIENASZ WERONIKA6/1Szt / SOKÓŁKA8 LO BIEGA UCZNIOWIEPOLPOLOKOKZmiana1 
102 BIENIO AGNIESZKA70610km / K20SUWAŁKI-POLPOLOKOK 
103  BIERĆ JAROSŁAW 115310km / M50BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
104  BIERNACKI MACIEJ 130/1Szt / BIAŁYSTOKTEAM WORD BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
105  BIERYŁO DARIUSZ 62510km / M50ŚRÓDLESIEPOLPOLOKOK 
106  BIKOWSKI DANIEL 27310km / M40ŁOMŻAPOLPOLOKOK 
107  BILKIEWICZ ARKADIUSZ 83/3Szt / ZAŚCIANKIPOLPOLOKOKZmiana3 
108  BLOCH RYSZARD 105810km / M40NURZEC STACJAPOLPOLOKOK 
109  BŁASZCZYK MARIUSZ 53910km / M30ZGIERZAGB TORFYPOLPOLOKOK 
110  BŁAŻEWICZ DARIUSZ 30810km / M40BIAŁYSTOKWINLANDPOLPOLOKOK 
111 BOBIK ANETA149/3Szt / BIAŁYSTOKZACHODNIA I ZAKATEK TEAMPOLPOLOKOKZmiana3 
112  BOBROWSKI JAN 19310km / M50EŁKPOLPOLOKOK 
113 BOBRUKIEWICZ TOMASZ6/2Szt / BIAŁYSTOK8 LO BIEGA UCZNIOWIEPOLPOLOKOKZmiana2 
114 ZAWODNIK ANONIMOWY85810km / M40 -POLPOLOKOK 
115  BOCHENKO-ŁUCZYŃSKA JOANNA 1/3Szt / BIAŁYSTOKFAFARAFAPOLPOLOKOKZmiana3 
116  BOGDANOWICZ ANNA 9810km / K40TYKOCINPOLPOLOKOK 
117  BOGUSKI ANDRZEJ 84710km / M40ŁAPYZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHARSKIEGOPOLPOLOKOK 
118  BOGUSZ DANIEL 23410km / M20DĄBROWA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
119  BOGUSZ TOMASZ 49110km / M30BRAŃSKPOLPOLOKOK 
120  BOHAN ALIAKSANDR 90910km / M20GRODNORUN4FUN.BYBLRBLROKOK 
121  BOHDZIEWICZ ZBIGNIEW 32610km / M40BIAŁYSTOKPKO BPPOLPOLOKOK 
122  BOŁTUĆ JACEK 13710km / M40BIAŁYSTOKGAWRA BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
123  BOŁTUĆ PIOTR 9610km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
124  BONDARUK ADAM 19010km / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
125  BORATYŃSKI ADAM 86910km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
126  BORCUCH MAGDALENA 35310km / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
127  BORCUCH MARCIN 35210km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
128  BOREJSZO ANETA 30110km / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
129  BORKO KRZYSZTOF 114810km / M30DĄBROWA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
130  BORKOWSKI KRZYSZTOF 22910km / M40BIAŁYSTOKVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
131  BORKOWSKI ŁUKASZ 112010km / M30BIAŁYSTOKCENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNEPOLPOLOKOK 
132 BORKOWSKI MACIEJ111910km / M30BIAŁYSTOKCENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNEPOLPOLOKOK 
133  BOROWSKA MAGDALENA 48610km / K30BIAŁYSTOKHOUSE OF POLANDPOLPOLOKOK 
134 BOROWSKA MONIKA16/1Szt / BIAŁYSTOKBEZ KLUBUPOLPOLOKOKZmiana1 
135  BOROWSKI GRZEGORZ 26/2Szt / BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOLOKOKZmiana2 
136  BOROWSKI KRZYSZTOF 104910km / M20CHOROSZCZPOLPOLOKOK 
137  BORTNICZUK RAFAŁ 33210km / M30BIAŁYSTOKFITOFUNPOLPOLOKOK 
138  BORUCIŃSKI KRZYSZTOF 10710km / M40CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
139  BOSIACKI JAROSŁAW 6510km / M30BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
140  BOSZKO EWA 22010km / K40CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAPOLPOLOKOK 
141  BOSZKO JULIA 26210km / K20CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAPOLPOLOKOK 
142  BRECZKO BEATA 91910km / K30SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
143  BRECZKO PAWEŁ 122/2Szt / BIAŁYSTOKFC DZBANKIPOLPOLOKOKZmiana2 
144  BRONICZ MARCIN 44110km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
145 BRONISZEWSKI PIOTR4310km / M50BIAŁYSTOKBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
146  BRUCZKO ŁUKASZ 82010km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
147 BRYK-DAJNOWICZ KARINA74/2Szt / TUROŚŃ KOŚCIELNAMATKI WARIATKIPOLPOLOKOKZmiana2 
148  BRZEZIK PIOTR 77410km / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
149  BRZEZIŃSKA BARBARA 45610km / K40GOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAPPOLPOLOKOK 
150  BRZEZIŃSKA JUSTYNA 127/1Szt / BIAŁYSTOKTANIAKSIĄŻKA.PLPOLPOLOKOKZmiana1 
151  BRZEZIŃSKI TOMASZ 45510km / M40GOŁDAP-POLPOLOKOK 
152 BRZOZOWSKA JUSTYNA9/1Szt / KLEOSINALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOKZmiana1 
153  BRZOZOWSKI IRENEUSZ 91310km / M30WYSOKIE MAZOWIECKIE-POLPOLOKOK 
154  BRZOZOWSKI MACIEJ 121/1Szt / BIAŁYSTOKSYMMETRA TEAMPOLPOLOKOKZmiana1 
155  BUBELA PIOTR 23010km / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
156  BUBIEŃCZYK IZABELA 91610km / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
157  BUCZKOWSKI KAMIL 29110km / M15BIAŁYSTOKBYLEDOMETY.ZPBPOLPOLOKOK 
158  BUCZYŁOWSKA MONIKA 38310km / K20AUGUSTÓWPOLPOLOKOK 
159  BUGNACKA MARIOLA 92310km / K20OLSZTYNSPARTANIE DZIECIOMPOLPOLOKOK 
160  BUJALSKI MARIUSZ 44010km / M30BIAŁYSTOKBEZ KLUBUPOLPOLOKOK  
161  BUJNIUK JULITA 45/1Szt / BIAŁYSTOKFITOFUNPOLPOLOKOKZmiana1 
162  BUŁACH MAREK 66110km / M40CIASNEBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOLOKOK 
163  BURACZYŃSKI MARIUSZ 85310km / M20HAJNÓWKAPOLPOLOKOK 
164  BURDYN MATEUSZ 35910km / M30SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
165  BURNECKI ARTUR 67510km / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK  
166  BURSIEWICZ EMIL 39710km / M30KLEOSINPOLPOLOKOK 
167  BURZYŃSKA GRETA 136/2Szt / GNIEZNOTURBOŁĄTKIPOLPOLOKOKZmiana2 
168 BUTKIEWICZ ANNA147/3Szt / KSIEZYNOERASMUS +SZESNASTKA!!!POLPOLOKOKZmiana3 
169  BUTKIEWICZ PRZEMYSŁAW 122/1Szt / BIAŁYSTOKFC DZBANKIPOLPOLOKOKZmiana1 
170 BYK TATSIANA32/1Szt / BRESTBREST KIDS RUNBLRBLROKOKZmiana1 
171  BYKOWSKI MARIUSZ 53610km / M20SOKÓŁKASOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁPOLPOLOKOK 
172  BZURA JAROSŁAW 98510km / M40BIAŁYSTOK3T RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
173  CACKO DARIUSZ 35110km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
174  CHARKIEWICZ MARCIN 58910km / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
175  CHĘTNIK ARTUR 100110km / M30BIAŁYSTOKI-SPORT.PL / ISWIM BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
176  CHĘTNIK JOANNA 151/3Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana3 
177  CHILIŃSKI PAWEŁ 5010km / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
178 CHIMKOWSKA MAGDALENA99/3Szt / GRABÓWKAFUNDACJA `POMÓŻ IM`POLPOLOKOKZmiana3 
179  CHLABICZ PAWEŁ 16910km / M20ZAŚCIANKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
180  CHMIEL PIOTR 72410km / M30BIAŁYSTOKMAGIC GYMPOLPOLOKOK 
181  CHMIELEWSKI JÓZEF 18210km / M30CIECHANOWIECCIECHANOWIEC TEAMPOLPOLOKOK 
182  CHMIELEWSKI KAROL 70010km / M30BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOLOKOK 
183  CHMIELEWSKI MARIUSZ 50/1Szt / CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOKZmiana1 
184 CHODOROWSKA URSZULA99710km / K40HORODNIANYCROSSFIT BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
185  CHODOROWSKI ADAM 21610km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
186 CHODOROWSKI KRZYSZTOF103810km / M40STANISŁAWOWOLAZY RUNNERSPOLPOLOKOK 
187  CHODOWIEC EMIL 68410km / M30NURZEC-STACJAPOLPOLOKOK 
188  CHOIŃSKI MICHAŁ 68510km / M30CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
189 CHOJNOWSKI EMIL 111510km / M30BIAŁYSTOKCENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNEPOLPOLOKOK 
190  CHOJNOWSKI MARCIN 42/2Szt / BIAŁYSTOKFAFARAFAPOLPOLOKOKZmiana2 
191  CHOJNOWSKI RAFAŁ 103110km / M30KLEPACZEPOLPOLOKOK 
192 CHOJNOWSKI TADEUSZ 5610km / M60BIAŁYSTOKCHOJNOWSKIPOLPOLOKOK 
193 CHOLEWA PATRYCJA117/1Szt / BIAŁYSTOKSTRONG TEAMPOLPOLOKOKZmiana1 
194  CHOŁODOWSKI PIOTR 102910km / M40BIAŁYSTOK3T RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
195  CHOROMAŃSKI MICHAŁ 101710km / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
196  CHOWAŃSKA NATALIA 18/1Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
197  CHOWAŃSKI KRZYSZTOF 62710km / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
198  CHRUSTOWICZ JOLANTA 95010km / K50ŁAPY-POLPOLOKOK 
199  CHRZANOWSKA MONIKA 104310km / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
200  CHWATKO KAROL 25610km / M30BIAŁYSTOKRUNNERPOLPOLOKOK 
201  CHYC MAREK 65910km / M40WASILKÓWPIĘKNE I BESTIEPOLPOLOKOK 
202  CICHOCKA ANITA 106/3Szt / BIAŁYSTOKNADAKTYWNI / PG 6 BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana3 
203  CICHOCKI ANDRZEJ 14010km / M40BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLPOLOKOK 
204  CIERESZKO BEATA 54010km / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
205  CIERESZKO ELŻBIETA 127/3Szt / BIAŁYSTOKTANIAKSIĄŻKA.PLPOLPOLOKOKZmiana3 
206  CIERESZKO RAFAŁ 82/1Szt / CHOROSZCZPOLPOLOKOKZmiana1 
207  CIESLUK EWELINA 85910km / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
208  CISZEWSKI KAMIL 11810km / M20SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLPOLOKOK 
209CIUNCZYK DOROTA98/1Szt / BIAŁYSTOKPOD SŁONKIEMPOLPOLOKOKZmiana1 
210  CIUPA PAWEŁ 34/1Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana1 
211  CIŻEWSKI PAWEŁ 104410km / M20CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA-POLPOLOKOK 
212  CZABAJ MARTA 51610km / K30HAJNÓWKAPOLPOLOKOK 
213  CZABAN AGNIESZKA 28210km / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
214  CZAJKOWSKI ADRIAN 40910km / M30WASILKÓWPOLPOLOKOK 
215  CZAJKOWSKI KRZYSZTOF 75210km / M50BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOLOKOK 
216  CZAJKOWSKI KRZYSZTOF 40010km / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
217 CZAPSKI PRZEMEK15/3Szt / BIAŁYSTOKBARTER S.A.POLPOLOKOKZmiana3 
218 CZARKOWSKI MARIUSZ64710km / M40NOWE PIEKUTYHOUSE OF POLANDPOLPOLOKOK 
219  CZEMIEL-MIĘKISZ MARTA 83510km / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
220  CZEMODANOW ALEXEY 610km / M30GRODNORUN4FUN.BYBLRBLROKOK 
221 CZEMODANOWA TATSIANA108/1Szt / GRODNORUN4FUN.BYBLRBLROKOKZmiana1 
222 CZEREPSKI PRZEMEK112710km / M30BIAŁYSTOKBRAKPOLPOLOKOK 
223 CZERNIAKIEWICZ ANNA150/3Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana3 
224  CZERSKA-KUREK DIANA 118/3Szt / BIAŁYSTOKPOLPOLOKOKZmiana3 
225  CZERWIŃSKI ANDRZEJ 63310km / M40BIAŁYSTOKBIEGAMYPOLPOLOKOK 
226  CZURAK ANNA 61910km / K30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
227  CZYŻEWSKA MAŁGORZATA 85610km / K40SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
228  CZYŻEWSKI MATEUSZ 17610km / M20CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAPOLPOLOKOK 
229 ĆWIKLEWSKI KAMIL116610km / ZAWYKIPOLPOLOK 
230  ĆWIKŁA ANDRZEJ 105410km / M60GONIĄDZTENT GRUPAPOLPOLOKOK 
231 ČVERTKAUSKAS DALIUS102110km / M40VILNIUSLTULTUOKOK