Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

9. Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów
Złotoryja, 23 czerwca 2018 r.


Liczba zawodników : 96
Odebrało numery: 3

Liczba opłaconych zawodników: 49
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  REIZER JAN  GIM / MJELENIA GÓRAMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRAPOLPOL OK  
2  BIELAK BARTOSZ  GIM / MZAGRODNOPOLPOLOKOK  
3  BIELAK WERONIKA  SP46 / KZAGRODNOPOLPOLOKOK  
4 BOBER KAROLINA GIM / KNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
5 BOŚ TOMASZ  SP46 / MWROCŁAWPOLPOL OK  
6 BRAM GRACJAN SP46 / MNOWOGRODZIEC OK  
7  CIESIUN DOMINIK  SP46 / MSUCHY DWÓRPOLPOLOKOK  
8  CIESIUN PAULINA  SP46 / KSUCHY DWÓRPOLPOLOKOK  
9  CYBIN EMILKA  SP13 / KJELENIA GÓRAPOLPOL OK  
10 DOMINIAK MAGDALENA SP46 / KWROCŁAWPOLPOLOKOK  
11  DOSKOCZ KAZIMIERZ  SP46 / MZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
12  DUDKIEWICZ BARTOSZ  SP46 / MWROCŁAWSP 3 WROCŁAWPOLPOLOKOK  
13  GAWŁOWICZ ALICJA  SP13 / KWROCŁAWPOLPOLOKOK  
14  GAWŁOWICZ PIOTR  SP46 / MWROCŁAWPOLPOLOKOK  
15 GLĄDAŁA BARTŁOMIEJ GIM / MPIECHOWICEPOLPOL OK  
16 GLĄDAŁA PAWEŁ SP46 / MPIECHOWICEPOLPOL OK  
17 GLĄDAŁA TOMASZ SP13 / PIECHOWICEPOLPOL OK  
18 GLĄDAŁA ZOFIA SP13 / KPIECHOWICEPOLPOL OK  
19 GRYSZKO JANISŁAW SP46 / MKARPACZPOLPOLOKOK  
20 GRYSZKO ŁUCJA SP46 / KKARPACZPOLPOLOKOK  
21 HERBA NIKOLA SP46 / KPOLPOLOK  
22 HUGETH NOAH SP46 / MBOLESŁAWIECGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
23 HUGETH SARAH SP13 / KBOLESŁAWIECGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
24  JADACH HUBERT  SP13 / MJELENIA GÓRAPOLPOLOKOK  
25  JANIUK OLEG  SP13 / MZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
26  JANURA KINGA  GIM / KBEŁCHATÓWZSP NR 9 BEŁCHATÓWPOLPOL OK  
27 JAROS MICHALINA SP13 / KŚWIERZAWAPOLPOLOK  
28 JASIŃSKI PRZEMEK SP46 / MNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
29  JAWOROWSKI DOMINIK  SP13 / MZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAPOLPOL OK  
30  JEDNORÓG HANNA  SP46 / KDLUGOŁĘKAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOL OK  
31  JUSZCZYK IGOR  SP13 / MZŁOTORYJAGÓRNIK ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK  
32 KAPUSTA OLIMPIA SP46 / KNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
33 KIDA ŁUKASZ SP46 / MMILIKÓW OK  
34 KLECHA EMIL SP46 / MCZERNAGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
35 KLIMEK ANNA SP46 / KNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIEC OK  
36  KLOS JASMINA  SP13 / KZLOTORYJAPOLPOLOKOK  
37  KLOS TYMOTEUSZ  SP13 / MZLOTORYJAPOLPOLOKOK  
38  KŁOSOWSKI MICHAŁ  SP46 / MIWINYSP 34POLPOLOKOK  
39  KOCHMAN ADRIAN  SP46 / MKOWARYMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRAPOLPOL OK  
40  KONDRASZUK MIKOŁAJ  SP46 / MNOWA IWICZNABIEGAJĄCE MAŁE BOBRYPOLPOLOKOK  
41  KORNAS SAMUEL  SP46 / MGŁOGÓWPOLPOLOKOK  
42 KOSZELOWSKI EMILIA SP46 / KWROCŁAWET TEAMPOLPOL OK  
43  KOSZELOWSKI TYMON  SP13 / MWROCŁAWPOLPOL OK  
44 KRUSZYNA LILIANA SP13 / KNOWY KOŚCIÓŁPOLPOLOK 
45  KRZYSZTOŃ MIKOŁAJ  SP46 / MWROCŁAWPOLPOLOKOK  
46  KUŁAKOWSKA MARIA  SP46 / KŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK  
47 KUMOŚ ROKSANA SP46 / KNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIEC OK  
48  KUŹMICKA AGATA  GIM / KWROCŁAWPOLPOLOKOK  
49  KUŹMICKI PIOTR  SP46 / MWROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOKOK  
50  LECHOWICZ ALEKSANDRA  SP13 / KSOBÓTKASP NR 2 SOBÓTKAPOLPOLOKOK  
51  LECHOWICZ WIKTOR  SP46 / MSOBÓTKASP NR 2 SOBÓTKAPOLPOLOKOK  
52  LOS KACPER  GIM / MKRAPKOWICELOS TEAMPOLPOLOKOK  
53 ŁADOCHA OSKAR SP46 / MNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIEC OK  
54 ŁUCZAK ADAM SP46 / MGOMUNICEPOLPOLOKOK  
55  ŁYSAK JULIA  SP13 / KCHOJNÓWPOLPOLOKOK  
56MAJEWSKI JAKUB SP13 / MWROCŁAWPASTELOWE PRZEDSZKOLEPOLPOL OK  
57 MANDZIUK AGATA SP13 / KCZERNAGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
58 MANDZIUK FILIP SP46 / MCZERNAGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
59  MARCEL HERDA  SP13 / MWROCŁAWPOLPOLOKOK  
60 MARTYNOWSKI DAWID SP46 / MNOWOGRODZIECPOLPOL OK  
61  MATEJCZUK PIOTREK  SP13 / MPARZĘCZEWSZKOŁA PODSTAWOWA W PARZĘCZEWIEPOLPOLOKOK  
62  MATEJCZUK ROBERCIK  SP13 / MPARZĘCZEWSZKOŁA PODSTAWOWA W PARZĘCZEWIEPOLPOLOKOK  
63  MISIEWICZ KAMIL  SP46 / MWROCŁAWWKS ŚLĄSK WROCŁAWPOLPOL OK  
64  NOWAK FRANCISZEK  SP13 / MJELENIA GÓRASKI TEAM KACZMAREK - AESKULAPPOLPOLOKOK  
65 NOWAK PAULA GIM / KNOWOGRODZIECPOLPOL OK  
66  NOWAK TYMON  SP46 / MJELENIA GÓRASKI TEAM KACZMAREK - AESKULAPPOLPOLOKOK  
67  OLKOWSKI HUBERT  SP46 / MIWINYPOLPOLOKOK  
68  PANASIUK LENA  SP13 / KZLOTORYJAPOLPOL OK  
69 PASZKIEWICZ ALEKSANDER SP46 / MZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOL OK  
70 PIERGIES OSKAR SP13 / MBOLESŁAWIECGSZS NOWOGRODZIEC OK  
71 PISZCZAŁKA MIŁOSZ SP46 / MLEGNICAPOLPOLOKOK  
72  POLICHT JAŚ  SP13 / MWAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
73  POLICHT ZUZANNA  SP46 / KWAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
74 PRUSINOWSKI MACIEJ SP46 / MPARZYCE OK  
75 PYSIEWICZ JAKUB SP13 / MJELENIA GÓRAPOLPOLOK 
76 SIWKO HUBERT GIM / MUNIEJOWICEPOLPOLOK  
77 SIWKO WIKTORIA SP46 / KUNIEJOWICEPOLPOLOK  
78  SZACHEWICZ ADAM  SP46 / MWROCLAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOL OK  
79 SZEREMETA KACPER SP46 / MNOWOGRODZIECGSZS NOWOGRODZIEC OK  
80 ŚCIŚLAK ADAM SP46 / MBIELAWAPOLPOLOKOK  
81  TARKOWSKI SZYMON  SP13 / MSMARDZÓWPOLPOL OK  
82 TARKOWSKI SZYMON SP13 / MSMARDZÓWPOLPOL OK  
83 TWARDOWSKI IGOR SP13 / MCZERNAGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
84 TYCZYŃSKA GABRIELA GIM / KNOWOGRODZIECPOLPOL OK  
85 URBANIAK MARTYNA SP46 / KCZERNAPOLPOL OK  
86 WALCZAK KACPER SP46 / MSTANOWICEPOLPOLOKOK  
87  WOŁCZECKA KAMILA  SP13 / KKOMOROWICESP 34POLPOLOKOK  
88  WOŁCZECKI MACIEJ  SP46 / MKOMOROWICESP 34POLPOLOKOK  
89 WÓJCIK OLA GIM / KMILIKÓWGSZS NOWOGRODZIECPOLPOL OK  
90  ZABŁOTNY MIŁOSZ  SP46 / MLEGNICAPOLPOLOKOK  
91 ZĄBEK MAGDALENA SP46 / KWROCŁAWSP 9 WROCŁAWPOLPOLOKOK  
92  ZIELIŃSKA NATASZA  SP46 / KSMARDZÓWPOLPOL OK