Zawody obsługuje firma Datasport

Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr Bieg po zdrowie, Mistrzostwa Polski Firm
Katowice, 30 września 2018 r.


Mistrzostw Polski Firm - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna 2 - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 397
Odebrało numery: 275

Liczba opłaconych zawodników: 275
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MARCIN 1255km / M40DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
2 ADAMIEC-TRUTWIN AGNIESZKA245NW / K30CHORZÓWKLUB AKTYWNYCH RODZINPOLPOLOK 
3 ADAMIEC-TRUTWIN KRZYSZTOF246NW / M25CHORZÓWKLUB AKTYWNYCH RODZINPOLPOLOK 
4 ADAMIEC-TRUTWIN DOROTA410100m / KCHORZÓWKLUB AKTYWNYCH RODZINPOLPOLOK 
5 ADAMIEC-TRUTWIN ALEKSANDER411100m / MCHORZÓWKLUB AKTYWNYCH RODZINPOLPOLOK 
6 ADAMOSZEK DANIEL1835km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
7  ARENDT ZDZISŁAW 224NW / M55KATOWICESTOWARZYZENIE ZAKĄTEK DANKOWOPOLPOLOK 
8  BADEK KINGA 310km / K20SOSNOWIECPOLPOLOK 
9  BAGNIEWSKI MICHAŁ 267NW / M30BYTOMPOLPOLOK 
10 BALON DOMINIK2910km / MJunCHEŁM ŚLĄSKIPOLPOLOK 
11  BALON KATARZYNA 2710km / K40CHEŁM ŚLĄSKIPOLPOLOK 
12 BALON KRZYSZTOF2810km / M40CHEŁM ŚLĄSKIPOLPOLOK 
13 BANKO DOMINIKA 5km / K20GODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOL   
14 BANKO ZUZANNA 500m / KGODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOL   
15 BARANOWICZ KINGA2035km / K30KATOWICEPOLPOLOK 
16  BARTOSIK EWELINA 4910km / K20SOSNOWIECPOLPOLOK 
17 BASTA GRZEGORZ1635km / M45CHEŁMEKCOVERIS-POLSKAPOLPOLOKMPFirm 
18 BĄK JERZY225NW / M60KATOWICEWOLNY STRZELECPOLPOLOK  
19  BEDNARCZYK PAWEŁ 7910km / M40SOSNOWIECPOLPOLOK 
20 BENO-GĘSIKOWSKA DOROTA 5km / K30RUDA ŚLĄSKAPOLPOL   
21 BEZULSKA-SZCZEPONEK KRYSTYNA109NW / K60SKRZYSZÓWPOLPOLOK 
22  BIENIEK AGATA 1425km / K25ŚWIĘTOCHŁOWICESOCIOS SILESIAPOLPOLOK 
23  BIENIEK SEBASTIAN 1445km / M20CHORZÓWSOCIOS SILESIAPOLPOLOK 
24 BIERSKÁ JOHANA 5km / K20PETROVICE U KARVINÉTJ JÄKL KARVINÁ, Z. S.CZECZE   
25 BIESIADA MICHAŁ2045km / M25KATOWICEFUTURE PROCESSING RUNNING TEAMPOLPOLOKMPFirm 
26  BLACHNIK AGNIESZKA 219NW / K35CHORZÓWKLACHULEPOLPOLOK 
27  BLACHNIK BARBARA 221NW / K60KATOWICEKLACHULEPOLPOLOK 
28  BOCHYNEK KATARZYNA 1385km / K40BYTOMWOLNY STRZELECPOLPOLOK  
29  BOJDA BOGUSŁAW 243NW / M45KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
30  BOJDA DANUTA 244NW / K45KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
31  BOJDA KACPER 250NW / M25KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
32  BOJDA POLA 249NW / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
33  BORCZ TOMASZ 2110km / M40SOSNOWIECZAGŁĘBIE DĄBROWSKIEPOLPOLOK 
34  BORODIN ROBERT  5km / M45TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAMPOLPOL   
35  BOROŃ JULIANNA  500m / KTYCHYRUNHOGS TYCHYPOLPOL   
36  BOROŃ TOMASZ 276NW / M40TYCHYRUNHOGS TYCHYPOLPOL  
37 BRODA MICHAL 5km / M30KARVINÁ - HRANICETJ JÄKL KARVINÁ, Z. S.CZECZE   
38  BRYSZ EMILIA 422100m / KMIKOŁÓWPOLPOLOK 
39  BUDZYŃ RAFAŁ 1405km / M40DĄBROWA GÓRNICZAWYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKIPOLPOLOK 
40 BUGIEL ALEKSANDRA 100m / KGODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOL   
41 BUGIEL MICHALINA 5km / K20GODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOL   
42  BUJOCZEK EWA 1935km / K35BYTOMPOLPOLOK 
43 BUJOCZEK MILENA419100m / KBYTOMPOLPOLOK 
44 BUJOCZEK PIOTR1945km / M40BYTOMPOLPOLOK 
45  BUKOWSKA JOANNA 6010km / K40KATOWICEKDNPOLPOLOK 
46  BUKOWSKI LUKASZ 6110km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
47  BULIŃSKI PRZEMYSŁAW 8710km / M20BĘDZINALCHEMIST-RUNNERPOLPOLOK 
48 BURCZAK KATARZYNA1235km / K40KATOWICEPOLPOLOK 
49  BURDAK AGNIESZKA 1735km / K20KATOWICEPOLPOLOK 
50  BUREK DANIEL 404100m / MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
51 BUREK PIOTR610km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
52  BZDYK IWONA 1655km / K30KATOWICEPARKRUN KATOWICEPOLPOLOK 
53 CHLEBIK ROMAN1475km / M20GODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOLOK 
54  CHRZANOWSKI CZESŁAW 259NW / M55SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO1POLPOLOK 
55 CHRZĄŚCIK TOMASZ1975km / M30KATOWICEFUTURE PROCESSING RUNNING TEAMPOLPOLOKMPFirm 
56 CHWOŁA KLAUDIA185NW / K25ŁAZISKA GÓRNEPOLPOL  
57 CIASNOCHA RAFAŁ1145km / M40KATOWICECOVERIS-POLSKAPOLPOL MPFirm 
58  CIEŚLIK PAWEŁ  10km / M40SOSNOWIECPO ROBOCIEPOLPOL   
59 CISOWSKI MICHAL 10km / M40BYTOMPOLPOL   
60 CZAJA JAROSŁAW2005km / M40BYTOMFUTURE PROCESSING RUNNING TEAMPOLPOLOKMPFirm 
61  CZAPRAN MAGDALENA  10km / K30PYSKOWICEPOLPOL   
62 CZARNOTA ANNA116NW / K45POLPOL  
63  CZARSKI MICHAŁ 1795km / M50KATOWICEPOLPOLOK 
64  CZUB JAROSŁAW  NW / M45SOSNOWIECCZUBCLUBPOLPOL   
65  CZYPIONKA ŻANETA 410km / K30TYCHYPOLPOLOK 
66 CZYŻ ADRIAN 500m / MGODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOL   
67 CZYŻ ARKADIUSZ NW / M50ŁAZISKAPOLPOL   
68 CZYŻ KRYSTYNA242NW / K50ŁAZISKAPOLPOLOK 
69 CZYŻ MARLENA 5km / K20GODÓWUKS DIAMENT GODÓWPOLPOL