Zawody obsługuje firma Datasport

Ślężański Festiwal Biegowy - Górski Maraton Ślężański, Górski Półmaraton Ślężański, Ślężańska Dycha
Sobótka, 29 września 2018 r.


Liczba zawodników : 552
Odebrało numery: 440

Liczba opłaconych zawodników: 444
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 39621km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
2  ALAMA ARTUR 21521km / M30WROCŁAWOK 
3  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ 32721km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
4  ANTOSZ KATARZYNA 14021km / K30WROCŁAWOK 
5  APANOV ANDREY 6342km / M30WROCŁAWOK 
6  BABIŃSKA EWELINA  21km / K30RADKÓWAKTYWNA NOWA RUDA   
7  BAGIŃSKA ANNA 46421km / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKA Gmina 
8  BAKALARZ EMIL 28542km / M20WROCŁAWPGS SOFTWARE TEAMOK 
9  BANACH JOANNA 12221km / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
10  BANAŚ DAWID 36310km / M30KOBIERZYCEOK 
11  BANAŚ RADOSŁAW 12521km / M30CIEPŁOWODYOK 
12 BANAŚ TOMASZ29521km / M40BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
13  BARAN JAROSŁAW 44021km / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
14  BARCIK PRZEMYSLAW 13110km / M30DOBROSZYCEOK  
15  BARTKOWIAK TOMASZ 10721km / M20GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
16  BASTA PATRYCJA 45510km / K30KRAKÓW  
17  BASZAK TOMASZ 33242km / M40STRACHÓWSIŁA OGRAOKGmina 
18  BAZYLAK MICHAŁ 24021km / M30BRZEG DOLNYOK  
19  BĄDZIUL DOROTA  21km / K30RZESZÓW   
20 BĄKOWSKA-TOMAŚ BEATA6010km / K40WROCŁAWOK  
21  BENDKOWSKI ANDRZEJ  10km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICA   
22  BERNAT KATARZYNA 31221km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
23  BĘBAS PAWEŁ  10km / M30WROCŁAW   
24  BĘŚ MARCIN 37642km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAOK 
25 BIAŁA MAJA 21km / K30WROCŁAW   
26  BIAŁOŃ DAWID 29710km / M30ŚWIEBODZICEOK 
27  BIAŁY ADAM 14621km / M40WROCŁAWOK 
28  BIECHOŃSKI JAROSŁAW 29242km / M40POZNAŃBRAKOK 
29  BIELAWSKA EDYTA 18310km / K30POZNAŃOK 
30 BIELECKA MARLENA21921km / K40ŚWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK  
31  BIENIEK GRZEGORZ 45142km / M30LUBAWKAAPEX.INFOOK 
32  BIEŃ MAGDALENA 21721km / K30POZNAŃSKLEPBIEGOWYOK 
33  BISKUPSKI JAKUB 35321km / M40WROCŁAWOK 
34  BŁASZKIEWICZ KLAUDIA  42km / K20POZNANANONIMOWI BIEGACZE   
35 ZAWODNIK ANONIMOWY27610km / K40 JAWOR POD PALMAMIOK 
36  BOBERSKI PIOTR 21421km / M30WROCLAWNDBOK 
37  BOCHNAK PAWEŁ 25742km / M30WROCŁAWOK 
38  BOCZEK LESZEK 4542km / M30WROCŁAWOK 
39  BOGDAŁ ADAM 22410km / M30OPOLEOK 
40  BORKOWSKA EWA 29921km / K60ZŁOTÓWOK 
41  BRÝDL PAVEL 40721km / M30TRUTNOVMIZUNO CZEOK 
42  BRZOZA PAWEŁ  21km / M30BIELANY WROCŁAWSKIE   
43  BUBEL ALINA 44521km / K40WROCŁAWDRUŻYNA SZPIKUOK 
44  BUCZEK GABRIELA 45842km / K40SWIERKIUKS LUDWIKOWICEOK 
45  BURZEC TOMASZ  21km / M30WROCŁAW   
46  BYZIA PIOTR 24921km / M30WROCŁAWOK 
47  CAŁY CEZARY 32010km / M30SOBÓTKA#SOBASTEAMOKGmina 
48  CAŁY PATRYK 26821km / M30WROCŁAW#KFD FALLOUT TEAMOK 
49  CEPIELIK WOJCIECH 9810km / M30PUSTELNIKBIEGAM W SUDETACHOK 
50  CHAŁUPCZAK CEZARY 43010km / M40WROCŁAWOK 
51  CHAŁUPCZAK LILA 21321km / K40WROCŁAWOK 
52  CHAMOT MARCIN 6721km / M30WROCŁAWOK 
53  CHARUK GRZEGORZ 3621km / M30WOŁÓWOK 
54 CHORĄŻY IZABELA11521km / K20DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
55  CHORĄŻY ŁUKASZ 11621km / M30DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
56  CHROMIK KRYSTYNA  10km / K40WROCŁAW   
57 CIESIELSKI BARTŁOMIEJ5342km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
58  CIEŚLAK PIOTR 20142km / M40ŁÓDŹOK 
59 CIPORA KATARZYNA32521km / K40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPOK 
60 CIPORA MACIEJ32421km / M40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPOK 
61 CUPRLAK DANIEL45721km / M40NOWA WIEŚ MAŁA  
62  CZAJA MACIEJ 20321km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
63  CZAJA MAŁGORZATA 20221km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
64  CZAPIGA ROBERT 20921km / M40WROCŁAWPRORITA TEAMOK 
65  CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR 28042km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK  
66  CZERWIŃSKA KATARZYNA 37821km / K20WARSZAWAOK 
67  CZUB PIOTR  21km / M20STRZEGOMGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`   
68  CZUPKIEWICZ MICHAŁ  21km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVE   
69  CZYCZERSKI JACEK 36742km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OK