Zawody obsługuje firma Datasport

II Hasco-Lek Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka”
Grodzisk Wielkopolski, 09 czerwca 2018 r.


Szkoły - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 381
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1 ADAMCZAK ALICJA314D07 / KPOLPOL 
2 ADAMCZAK AMELIA245D09 / KGRODZISK WLKP. 
3 ADAMCZAK JULIA243D05 / KGRODZISK WLKP. 
4  ADAMCZAK MARCEL 156C09 / MGRODZISK WLKP.SP1 GRODZISK WLKPPOLPOL 
5 ADAMCZAK NIKOLA199D09 / KGRODZISK WLKP.POLPOL 
6 ADAMCZEWSKI DAWID357C07 / MPOLPOL 
7 ALBRECHT MARIA287D09 / KOPALENICASP OPALENICAPOLPOL 
8  ANDRYS JAKUB 37C09 / MGRODZISK WIELKOPOLSKIWYBIERZPOLPOL 
9 ANTAS FILIP257C07 / MGRODZISK WLKP. 
10  APOLINAREK BARTOSZ 25C07 / MGRODZISK WLKPWYBIERZPOLPOL 
11 BALCEREK DAWID112C09 / MGRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL 
12 BALCEROWIAK WIKTORIA319D05 / KPOLPOL 
13  BARAŃSKA ZUZANNA 113D07 / KGRODZISK WIELKOPOLSKIWYBIERZPOLPOL 
14 BARASZEWSKI ALEX78C09 / MGRODZISK WLKPNIEPUBLICZNA SP GRODZISK WLKP.POLPOL 
15 BARSKI PIOTR120C05 / MGRODZISKSP GRĄBLEWOPOLPOL 
16 BARTKOWIAK ADRIAN176C05 / MKAMIENIECPOLPOL 
17 BARTKOWIAK FILIP178C05 / MKAMIENIECPOLPOL 
18 BARTKOWIAK HUBERT318C07 / MPOLPOL 
19 BARTKOWIAK LUCJAN336C02 / MPOLPOL 
20 BAUMERT LENA61D09 / KWOLKOWOHUMERSKI TEAMPOLPOL 
21 BAUMERT NORBRT60C07 / MWOLKOWOHUMERSKI TEAMPOLPOL 
22 BENENOWSKA EMILIA PATRYCJA317D07 / KPOLPOL 
23 BENTKOWIAK KAMIL366C02 / MPOLPOL 
24 BIAŁEK ALEKSANDER56C05 / MGRODZISK WLKP.WYBIERZPOLPOL 
25  BIEGAJ MAGDALENA 49D05 / KRAKONIEWICEPOLPOL 
26 BIEGAŃSKA ZUZANNA283D02 / KOPALENICASP OPALENICAPOLPOL 
27 BIELAWA JOANNA281D05 / KOPALENICASP OPALENICAPOLPOL 
28 BŁAŻEJCZAK FILIP309C09 / MPOLPOL 
29 BORECKA MARIA286D05 / KOPALENICASP OPALENICAPOLPOL 
30  BOROWCZAK JAKUB 279C07 / MOPALENICASP OPALENICAPOLPOL 
31 BOROWCZAK MAJA244D05 / KGRODZISK WLKP. 
32 BOROWCZAK NORBERT59C05 / MDRZYMAŁOWO# TEAM DRZYMAŁOWOPOLPOL 
33 BOROWIAK MATEUSZ342C02 / MPOLPOL 
34 BRAUNTSCH KAROLINA327D02 / KPOLPOL 
35 BRĘK ZUZANNA288D07 / KSIELINKOSP OPALENICAPOLPOL 
36  BRUDŁO JAKUB 110C09 / MKĄKOLEWOS.P. KĄKOLEWOPOLPOL 
37 BRUDŁO MATEUSZ122C05 / MGRODZISKSP GRĄBLEWOPOLPOL 
38  BRUDŁO ZOFIA 109D07 / KKĄKOLEWOS.P. KĄKOLEWOPOLPOL 
39 BRYCHCY MARIKA99D07 / KKĄKOLEWOS.P. KĄKOLEWOPOLPOL 
40  BRYCHCY TYMOTEUSZ 13C09 / MGRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL 
41 BUCZKO WIKTOR PIOTR343C02 / MPOLPOL 
42 BUDA JULIA315D07 / KPOLPOL 
43 BUDZIŃSKA NATALIA368D09 / KPOLPOL 
44 BUDZIŃSKA OLGA189D09 / KGRODZISK WLKP.POLPOL 
45 BUKOWIAN KAMIL360C07 / MPOLPOL 
46 BZOWSKI BLAŻEJ94C05 / MKĄKOLEWOS.P. KĄKOLEWOPOLPOL 
47 CECULA JAKUB224C07 / MGRODZISK WLKP. 
48 CECUŁA MACIEJ213C07 / MGRODZISK WLKPPOLPOL 
49  CEGLAREK BARTOSZ 111C07 / MWOLSZTYNSP 3POLPOL 
50 CERBIAN DAWID253C05 / MGRODZISK WLKP. 
51 CHWALISZ ŁUKASZ154C05 / MGRODZISK WLKPPOLPOL 
52 CHWALISZ PATRYK153C09 / MGRODZISK WLKPPOLPOL 
53 CHWIAŁKOWSKI KACPER347C02 / MPOLPOL 
54 CIECIŃSKA ZUZANNA47D05 / KGRODZISKPOLPOL 
55 CIEŚLAKOWSKA MARTA107D05 / KKĄKOLEWOS.P. KĄKOLEWOPOLPOL 
56 CIORGA WIKTOR232C05 / MGRODZISK WLK 
57 CUGIER ANTONINA7D07 / KGRODZISK WLKPPOLPOL 
58 CYBAL JAKUB159C07 / MGRODZISK WIELKOPOLSKISP1 GRODZISK WLKPPOLPOL 
59 CYBAL PIOTR158C05 / MGRODZISK WIELKOPOLSKISP1 GRODZISK WLKPPOLPOL 
60 CYFERT ALEKSANDER221C02 / MGRODZISK WLKPPOLPOL 
61 CZUB MAŁGORZATA351D07 / KPOLPOL