Formularz systemu Datasport

Uphill Gór Sowich 2018 - Vexa Skiroll Tour
Pieszyce, 28 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 90
Liczba opłaconych zawodników: 30
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BESKIDZKI RYSZARD 102CT / M56-99BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
2  BEZULSKA ANNA 67F / K40-99GORZÓW WLKP.NOWA RUDA BIEGAPOLPOLOK 
3  BISKUP JANUSZ 69F / M56-99WAŁBRZYCHAMATORPOLPOL  
4  BOLECHOWSKA-KAROŃ ANNA 78F / K40-99GLIWICEPOLPOL  
5  BRONOWICKI ŁUKASZ 104CT / M19-39JELENIA GÓRAENERVIT TEAMPOLPOLOK 
6  BUJANOWSKI SZYMON 79F / M12-18SZCZYTNASMS DUSZNIKI ZDRÓJPOLPOL  
7  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 81F / K12-18WOJCIESZÓWPOLPOL  
8  CHUDZIKIEWICZ TOMASZ 106CT / M40-55WOJCIESZÓWPOLPOL  
9  CIEPIELA ALEKSANDRA 84F / K12-18PIECHOWICEMKS KARKONOSZE/ SMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
10 DROBIN ALEKSANDR87F / M19-39HARKIVAMATORUKRUKR  
11  DUCH MATEUSZ 88F / M19-39MÜNCHENSN KLASYK WARSZAWAPOLPOLOK 
12  DZIURA BEATA 60FP / K40-99WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
13  FELSKI MARIUSZ 109CT / M40-55MIASTKOMŻS WOŁCZA MAŁAPOLPOLOK 
14  FIC MIROSLAW 96F / M19-39LEWIN KŁODZKIAMATORPOLPOLOK 
15 FIJAŁKOWSKI GRZEGORZ2F / M19-39MYŚLENICEPOLPOL  
16  FORTOŃSKI HENRYK 1CT / M56-99WALBRZYCHAMATORPOLPOL  
17  FRANCZAK BARTOSZ 3F / M19-39JEŻÓW SUDECKIPOLPOL  
18  GARBOWSKI KRYSTIAN 4F / M40-55KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLPOL  
19  GAWRA KASANDRA 5F / K12-18BIELAWASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
20  GĄSIENICA STANISŁAW 114CT / M56-99KOŚCIELISKOGĄSIENICA SPORTPOLPOL  
21  GÓRSKI BARTEK 126CT / M40-55ODRZYKOŃKROSSKI REMSPORTPOLPOL  
22 GRYNKIV YURIY6F / M40-55WOROCHTAAMATORUKRUKR  
23  HYRNIK JACEK 129CT / M40-55USTROŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
24  HYRNIK KAZIMIERZ 7CT / M56-99TYCHYKLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHYPOLPOL  
25 JELÍNEK MILAN8CT / M56-99LIBERECSILVINI MADSHUS TEAMCZECZE  
26  JUDKA MONIKA 9CT / K19-39JELENIA GÓRABIEGÓWKI. EUPOLPOLOK 
27  JUDKA PAWEŁ 29CT / M19-39JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EUPOLPOLOK 
28  KACZYŃSKI KAMIL 138CT / M19-39PRZASNYSZTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
29  KAFARSKI PAWEŁ 139CT / M56-99POZNAŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
30  KALETKA STANISŁAW 10CT / M56-99GRYFINOTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
31  KAPITAN KRZYSZTOF 61FP / M40-55WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOLOK 
32  KAROŃ TOMASZ 11CT / M40-55GLIWICETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
33  KARP DARIUSZ 12F / M40-55BIAŁY KOŚCIÓŁKARP SKI TEAMPOLPOL  
34 KILJAN HUBERT14F / M19-39ŁAJSKITEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
35  KONDRATOWICZ KRZYSZTOF 13F / M19-39KÓRNIKCIENKIE BOLKIPOLPOL  
36  KOTLARZ PAWEL 15CT / M40-55WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
37  KRAWCZYK BARTŁOMIEJ 16CT / M12-18JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL  
38 KRZEMPEK ANDRZEJ17CT / M56-99GLIWICEAMATORPOLPOL  
39 KUJAWSKA JOANNA18F / K40-99WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
40  KULIBERDA BEATA 19CT / K40-99CZĘSTOCHOWAAMATORPOLPOL  
41  KUROWSKI JAKUB 20CT / M19-39WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
42  KWIATKOWSKI PIOTR 22F / M56-99WAŁBRZYCHPOLPOL  
43  LEGIERSKI GRZEGORZ 23CT / M40-55KONIAKÓWTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
44 LEGIERSKI KAZIMIERZ44F / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
45  LIS TADEUSZ 24FP / M19-39WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOL  
46  ŁACEK JAN 33FP / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
47  MAJKA ROMAN 45CT / M19-39DUSZNIKI ZDRÓJTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
48  MAJKA WOJCIECH 25CT / NOWA RUDATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
49  MAŚLANKA KAMIL 26CT / M40-55KNURÓWUSTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGOPOLPOL  
50 MIZERA LADISLAV27CT / M56-99JABLONEC NAD NISOUCZECZE  
51  MROZIŃSKI JAKUB 28CT / M40-55JELENIA GÓRASTART SKI - ROLLSPEED TEAMPOLPOL  
52  MUCHA EDWARD 30CT / M56-99LIMANOWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
53  NIEMOTKO AGATA 31CT / K40-99WOJNAROWICETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
54  NOWOK BEATA 32CT / K40-99STRUMIEŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
55  OGORZAŁEK ARKADIUSZ 34F / M40-55NOWA RUDANOWA RUDA BIEGAPOLPOL  
56  OGORZAŁEK JAKUB 46F / M12-18NOWA RUDANOWA RUDA BIEGAPOLPOL  
57  OLCHOWIK WIKTOR 35F / M56-99LATCHORZEWAMATORPOLPOLOK 
58  OLSZOWSKI WŁADYSŁAW 36CT / M40-55MIĘDZYBRODZIE BIALSKIETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
59 POLISHCHUK MYKOLA37F / M40-55LUTSKAMATORUKRUKR  
60  PRADUN ANDREY 38CT / M19-39KRAKOWSKIPOL.PL TEAMPOLPOLOK 
61  PRAŁAT WERONIKA 39CT / K19-39OSIECZNATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
62 PRŮŠEK JAROMÍR41CT / M40-55LIBERECHOP LIBERECCZECZE  
63  PRUD ANDRZEJ 40F / M40-55GDANSKPOLPOL  
64  RABSKI IRENEUSZ 42FP / M19-39SKOMIELNA BIAŁASKIPOL.PL TEAMPOLPOLOK 
65 RIEPKA DMYTRO43F / M19-39HARKIVAMATORUKRUKR  
66 ROHÁČEK MICHAL47CT / M56-99ÚSTÍ NAD ORLICÍSILVINI MADSHUS TEAMCZECZE  
67 ROLSKA ALICJA21CT / K40-99WROCŁAWTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
68  ROMANOWICZ ROBERT 48F / M40-55BIAŁYSTOKTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
69  ŠRŮTEK DAVID 55F / M19-39MACHOVBKL MACHOVCZECZE  
70  RUTKOWSKI MICHAŁ 49CT / M56-99ŚWIERADÓW-ZDRÓJPOLPOL  
71  SADOWNIK MIROSLAW 50F / M40-55SZCZYTNAPOLIAMID SKI TEAMPOLPOL  
72 SHCHEPA STANISLAV51F / M19-39HARKIVAMATORUKRUKR  
73  SIEDZIŃSKI SŁAWOMIR 52FP / M19-39CHORZÓWSKIKING.PLPOLPOLOK 
74  SKOLIK ARNOLD 53CT / M40-55OPOLEPOLPOLOK 
75  SKOWRON MIECZYSŁAW 91CT / M40-55JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
76 SKOWRON PIOTR62CT / M19-39JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL  
77  SMYKOWSKI WOJCIECH 71CT / M19-39JANOWICE WIELKIECT RETROPOLPOLOK 
78  STAROŃ JACEK 56CT / M40-55KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLPOL  
79  STASIAK ROBERT 57CT / M40-55DZIERZONIOWPOLPOL  
80 STRZAŁKOWSKI ARTUR58FP / M40-55PIECHOWICEPOLPOL  
81  SUCHY FRANCISZEK 59CT / M56-99BIELSKO-BIALATKKF BESKIDEKPOLPOLOK 
82  SUSZCZYŃSKI WOJCIECH 63CT / M40-55WARSZAWAFORMA Z NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
83  SZWED PATRYCJA 64FP / K19-39SIEDLCEDECATHLON TEAM / UKS RAWA SIEDLCEPOLPOL  
84  WAHLIG WOJCIECH 65FP / M40-55OPOLESKIKING.PL TEAMPOLPOLOK 
85  WELZER DARIUSZ 66F / M40-55OŁAWAWELDATEAMPOLPOL  
86 WIŚNIOWSKA MARTYNA68CT / K19-39DZIĘGIELÓWTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
87  YURY ANTOKHIN 70CT / M40-55ORSHAOSM-SKIGOBLRBLR  
88  ZDENĚK JANDEJSEK 72F / M56-99JABLONNÉ NAD ORLICÍROCKPLAST ROVENSKOCZECZE  
89  ZIEMNIAK ROBERT 73F / M40-55OŁAWAWELDATEAMPOLPOLOK 
90  ZOREMBA JAN 74F / M56-99TARNOWSKIE GÓRYAZS AWF KATOWICE RTPOLPOL