Formularz systemu Datasport

Pętla Sowiogórska 2018 - Vexa Skiroll Tour
Bratoszów k. Pieszyc, 29 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 90
Liczba opłaconych zawodników: 33
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ARCZYKOWSKI MACIEJ 75FP / M40-55PLEWISKASKIKING.PL TEAMPOLPOLOK30 km 
2  BESKIDZKI RYSZARD 102CT / M56-99BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK7 km 
3  BEZULSKA ANNA 67F / K40-99GORZÓW WLKP.CENTRUM TURYSTYCZNE CADET S.C.POLPOLOK30 km 
4  BIAŁOGŁOWSKI WOJCIECH 76F / M40-55KRZESZÓWPOLPOL 30 km 
5  BISKUP JANUSZ 69F / M56-99WAŁBRZYCHAMATORPOLPOL 30 km 
6  BOLECHOWSKA-KAROŃ ANNA 78F / K40-99GLIWICEPOLPOL 30 km 
7  BRONOWICKI ŁUKASZ 104CT / M19-39JELENIA GÓRAENERVIT TEAMPOLPOLOK30 km 
8  CHUDZIKIEWICZ TOMASZ 106F / M40-55WOJCIESZÓWPOLPOL 30 km 
9  CIEPIELA ALEKSANDRA 84F / K12-18PIECHOWICEMKS KARKONOSZE/ SMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK30 km 
10 DROBIN ALEKSANDR87F / M19-39HARKIVAMATORUKRUKR 30 km 
11  DZIURA BEATA 60FP / K40-99WAŁBRZYCHPOLPOLOK30 km 
12  FELSKI MARIUSZ 109CT / M40-55MIASTKOMŻS WOŁCZA MAŁAPOLPOLOK30 km 
13 FIJAŁKOWSKI GRZEGORZ2F / M19-39MYŚLENICEPOLPOL 30 km 
14  FORTOŃSKI HENRYK 1CT / M56-99WALBRZYCHAMATORPOLPOL 30 km 
15  GAWRA KASANDRA 5F / K12-18BIELAWAMKS KARKONOSZE/ SMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK7 km 
16  GĄSIENICA STANISŁAW 114CT / M56-99KOŚCIELISKOGĄSIENICA SPORTPOLPOL 30 km 
17  GÓRSKI BARTEK 126CT / M40-55ODRZYKOŃKROSSKI REMSPORTPOLPOL 30 km 
18 GRYNKIV YURIY6F / M40-55WOROCHTAAMATORUKRUKR 30 km 
19  HYRNIK JACEK 129CT / M40-55USTROŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK30 km 
20  HYRNIK KAZIMIERZ 7CT / M56-99TYCHYKLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHYPOLPOL 30 km 
21  HYSKI MATEUSZ 77CT / M19-39MIŁOSZYCEOKROKWIECEJ.PLPOLPOL 30 km 
22 JELÍNEK MILAN8CT / M56-99LIBERECSILVINI MADSHUS TEAMCZECZE 30 km 
23  JUDKA MONIKA 9CT / K19-39JELENIA GÓRABIEGÓWKI. EUPOLPOLOK30 km 
24  JUDKA PAWEŁ 29CT / M19-39JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EUPOLPOLOK30 km 
25  KACZYŃSKI KAMIL 138F / M19-39PRZASNYSZTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
26  KAFARSKI PAWEŁ 139F / M56-99POZNAŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
27  KALETKA STANISŁAW 10F / M56-99GRYFINOTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
28  KAPITAN KRZYSZTOF 61FP / M40-55WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOLOK30 km 
29  KAROŃ TOMASZ 11CT / M40-55GLIWICETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
30 KILJAN HUBERT14F / M19-39ŁAJSKITEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK30 km 
31  KONDRATOWICZ KRZYSZTOF 13F / M19-39KÓRNIKCIENKIE BOLKIPOLPOL 30 km 
32  KOTLARZ PAWEL 15CT / M40-55WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK30 km 
33 KOZŁOWSKA KATARZYNA80F / K19-39SZCZECINPOLPOL 30 km 
34  KRAWCZYK BARTŁOMIEJ 16CT / M12-18JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL 7 km 
35 KRZEMPEK ANDRZEJ17CT / M56-99GLIWICEAMATORPOLPOL 7 km 
36 KUJAWSKA JOANNA18CT / K40-99WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
37  KUROWSKI JAKUB 20CT / M19-39WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
38  KWIATKOWSKI PIOTR 22F / M56-99WAŁBRZYCHPOLPOL 7 km 
39  LEGIERSKI GRZEGORZ 23CT / M40-55KONIAKÓWTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
40 LEGIERSKI KAZIMIERZ44F / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
41  LIS TADEUSZ 24FP / M19-39WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOL 30 km 
42 ŁACEK JAN33FP / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
43  MACHÁČEK KAREL 82CT / M40-55ZÁBŘEH NA MORAVĚROCKPLAST ROVENSKOCZECZE 30 km 
44  MAJKA ROMAN 45CT / M19-39DUSZNIKI ZDRÓJTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK7 km 
45  MAJKA WOJCIECH 25F / NOWA RUDATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK7 km 
46  MARCINOWSKI EUGENIUSZ 83FP / M56-99BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOLOK7 km 
47  MAŚLANKA KAMIL 26F / M40-55KNURÓWUSTROŃSKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGOPOLPOL 30 km 
48 MICHAŁEK JÓZEF85CT / M56-99ISTEBNATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK7 km 
49 MIZERA LADISLAV27CT / M56-99JABLONEC NAD NISOUCZECZE 30 km 
50  MORYL MATEUSZ 86FP / M19-39ZIELONA GÓRAEXPRES SZEWSKIPOLPOLOK30 km 
51  MROZIŃSKI JAKUB 28F / M40-55JELENIA GÓRASTART SKI - ROLLSPEED TEAMPOLPOL 30 km 
52  MUCHA EDWARD 30CT / M56-99LIMANOWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
53  NIEMOTKO AGATA 31CT / K40-99WOJNAROWICETEAM NABIEGÓWKACH.PLPOLPOL 30 km 
54  NOWAK MARTA 89FP / K19-39WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOL 7 km 
55  NOWOK BEATA 32CT / K40-99STRUMIEŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK30 km 
56  OGORZAŁEK ARKADIUSZ 34F / M40-55NOWA RUDANOWA RUDA BIEGAPOLPOL 30 km 
57  OGORZAŁEK JAKUB 46F / M12-18NOWA RUDANOWA RUDA BIEGAPOLPOL 7 km 
58  OLCHOWIK WIKTOR 35F / M56-99LATCHORZEWAMATORPOLPOLOK30 km 
59  OLSZOWSKI WŁADYSŁAW 36CT / M40-55MIĘDZYBRODZIE BIALSKIETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 7 km 
60  PIRÓG ARKADIUSZ 90FP / M19-39TYCHYSKIKING.PL TEAMPOLPOL 30 km 
61 POLISHCHUK MYKOLA37F / M40-55LUTSKAMATORUKRUKR 30 km 
62  PRADUN ANDREY 38CT / M19-39KRAKOWSKIPOL.PL TEAMPOLPOLOK30 km 
63  PRAŁAT WERONIKA 39CT / K19-39OSIECZNATEAM NABIEGÓWKACH.PLPOLPOLOK30 km 
64 PRŮŠEK JAROMÍR41CT / M40-55LIBERECHOP LIBERECCZECZE 30 km 
65  PRUD ANDRZEJ 40F / M40-55GDANSKPOLPOL 30 km 
66  RABSKI IRENEUSZ 42FP / M19-39SKOMIELNA BIAŁASKIPOL.PL TEAMPOLPOLOK30 km 
67 RIEPKA DMYTRO43F / M19-39HARKIVAMATORUKRUKR 30 km 
68 ROHÁČEK MICHAL47CT / M56-99ÚSTÍ NAD ORLICÍSILVINI MADSHUS TEAMCZECZE 30 km 
69  ROMANOWICZ ROBERT 48F / M40-55BIAŁYSTOKTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
70  ŠRŮTEK DAVID 55F / M19-39MACHOVBKL MACHOVCZECZE 30 km 
71  RUTKOWSKI MICHAŁ 49CT / M56-99ŚWIERADÓW-ZDRÓJAMATORPOLPOL 30 km 
72 SHCHEPA STANISLAV51F / M19-39HARKIVAMATORUKRUKR 30 km 
73  SIEDZIŃSKI SŁAWOMIR 52FP / M19-39CHORZÓWSKIKING.PL TEAMPOLPOLOK30 km 
74  SKOWRON MIECZYSŁAW 54CT / M40-55JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK30 km 
75 SKOWRON PIOTR62CT / M19-39JELENIA GÓRASMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL 30 km 
76  SMYKOWSKI WOJCIECH 71CT / M19-39JANOWICE WIELKIECT RETROPOLPOLOK30 km 
77 SPORYSZ MATEUSZ91CT / M19-39KOZYPOLPOL 30 km 
78  STAROŃ JACEK 56CT / M40-55KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLPOL 30 km 
79  STOŃ ZENON 92F / M56-99KARPACZPOLPOLOK7 km 
80  SUCHY FRANCISZEK 59CT / M56-99BIELSKO-BIALATKKF BESKIDEPOLPOLOK30 km 
81  SUSZCZYŃSKI WOJCIECH 63F / M40-55WARSZAWAFORMA Z NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK30 km 
82  SZWED PATRYCJA 64FP / K19-39SIEDLCE1989POLPOL 30 km 
83  WAHLIG WOJCIECH 65FP / M40-55OPOLESKIKING.PL TEAMPOLPOLOK30 km 
84 WIŚNIOWSKA MARTYNA68CT / K19-39TEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL 30 km 
85  YURY ANTOKHIN 70CT / M40-55ORSHAOSM-SKIGOBLRBLR 30 km 
86  ZDENĚK JANDEJSEK 72F / M56-99JABLONNÉ NAD ORLICÍROCKPLAST ROVENSKOCZECZE 30 km 
87  ZIEMNIAK ROBERT 73F / M40-55OŁAWAWELDATEAMPOLPOLOK30 km 
88  ZOREMBA JAN 74F / M56-99TARNOWSKIE GÓRYAZS AWF KATOWICE RTPOLPOL 30 km 
89  ŻWAK PIOTR 93F / M56-99OPOLETEAM NABIEGÓWKACH.PLPOLPOL 30 km 
90  ŻYTKIEWICZ KRZYSZTOF 94F / M40-55GÓRAPOLPOLOK30 km