Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Przehyba Uphill 2018 - finał Vexa Skiroll Tour
Gaboń, k. Starego Sącza, 07 października 2018 r.


Liczba zawodników : 78
Liczba opłaconych zawodników: 20
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BEZULSKA ANNA 124F / K40-99GORZÓW WLKP.NOWA RUDA BIEGAPOLPOLOK 
2  BRONOWICKI ŁUKASZ 59CT / M19-39JELENIA GÓRAENERVIT TEAMPOLPOLOK 
3  BUJANOWSKI SZYMON 126F / M12-18SZCZYTNANOWA RUDA BIEGAPOLPOLOK 
4  CEBULSKA KATARZYNA 149RO / KRAKÓWPOLPOL  
5 CELCZYŃSKA WIKTORIA111F / K12-18SIEMIANOWICEUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
6  DZIURA BEATA 138FP / K40-99WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
7  FERENC MATEUSZ 116F / M12-18WYSOWA-ZDROJUKS HAŃCZOWAPOLPOL  
8  FERENC MONIKA 110F / K12-18WYSOWA-ZDRÓJUKS HAŃCZOWAPOLPOL  
9 FIJAŁKOWSKI GRZEGORZ127F / M19-39MYŚLENICEPOLPOL  
10  FORTOŃSKI HENRYK 50CT / M56-99WALBRZYCHBEZPOLPOL  
11  GARBOWSKI KRYSTIAN 34CT / M40-55KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLPOL  
12 GARBOWSKI PIOTR33CT / M40-55RYMANÓWPODKARPACIE PRZEMYŚLPOLPOL  
13  GĄDEK WOJCIECH 118F / M40-55ŻORYSILESIA SKATINGPOLPOL  
14  GĄSIENICA STANISŁAW 60CT / M56-99KOŚCIELISKOGĄSIENICA SPORTPOLPOL  
15 GLEJZNER NATALIA105F / K12-18CHORZÓWUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
16  GÓRSKI BARTEK 32CT / M40-55ODRZYKOŃKROSSKI REMSPORTPOLPOL  
17  HYRNIK JACEK 58CT / M40-55USTROŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
18  HYRNIK KAZIMIERZ 51CT / M56-99TYCHYKLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHYPOLPOL  
19  JANKO KAROLINA 112F / K12-18CHORZÓWUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
20 JĘCZMYK AGATA109F / K12-18SWIETOCHLOWICEUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
21  JUDKA MONIKA 44CT / K19-39JELENIA GÓRABIEGÓWKI. EUPOLPOLOK 
22  JUDKA PAWEŁ 57CT / M19-39JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EUPOLPOLOK 
23  KACZYŃSKI KAMIL 54CT / M19-39PRZASNYSZTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
24  KAŁUZIŃSKI BOGDAN 31CT / M40-55MUSZYNAUKS JASTRZĄB JASTRZĘBIKPOLPOL  
25  KAPITAN KRZYSZTOF 144FP / M40-55WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOLOK 
26  KAROŃ TOMASZ 53CT / M40-55GLIWICETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
27  KOCIERZ PIOTR 36CT / M40-55ŻYWIECKS.HALNY WEGIERSKA GORKAPOLPOL  
28  KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 35CT / M40-55WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
29  KONDRATOWICZ KRZYSZTOF 117F / M19-39KÓRNIKCIENKIE BOLKIPOLPOL  
30 KOSOWSKA EWA107F / K12-18CHORZÓWUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
31  KOTLARZ PAWEL 56CT / M40-55WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
32 KUJAWSKA JOANNA123F / K40-99WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
33  LAŃDA MICHAŁ 40CT / M19-39PORONINPOLPOL  
34  LEGIERSKI GRZEGORZ 65CT / M40-55KONIAKÓWTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
35 LEGIERSKI KAZIMIERZ129F / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
36  LEŚNIAK KRZYSZTOF 139FP / M40-55WARSZAWALEŚNIAK TEAMPOLPOL  
37  LEŚNIAK URSZULA 41CT / K40-99WARSZAWALEŚNIAK TEAMPOLPOL  
38  LIS TADEUSZ 145FP / M19-39WROCŁAWSKIKING.PL TEAMPOLPOL  
39 ŁACEK JAN148FP / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
40  MAJKA ROMAN 52CT / M19-39DUSZNIKI ZDRÓJTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
41 MECLER PATRYCJA106F / K12-18CHORZÓWUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
42 MICHAŁEK JÓZEF119F / M56-99ISTEBNATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
43 MICHAŁEK PIOTR39CT / M40-55JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
44  MIELIMĄKA ADAM 48CT / M40-55PSTRĄŻNAPOLPOLOK 
45  NESVADBA PETR 141FP / M19-39ROPRACHTICEJOVE ROLLSKJI VYSOKÉ N/JIZ.CZECZE  
46  NIEMOTKO AGATA 42CT / K40-99SOBÓTKATEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
47  NOWOK BEATA 45CT / K40-99STRUMIEŃTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
48  OGORZAŁEK ARKADIUSZ 130F / M40-55NOWA RUDANOWA RUDA BIEGAPOLPOL  
49  OLCHOWIK WIKTOR 125F / M56-99LATCHORZEWAMATORPOLPOLOK 
50  OLSZOWSKI WŁADYSŁAW 62CT / M40-55MIĘDZYBRODZIE BIALSKIETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
51  PAWLIK NIKODEM 30CT / M40-55WILKOWICEPOLPOL  
52 PENKAŁA BARTOSZ115F / M12-18CHORZÓWUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
53 PIKULSKI BARTOSZ114F / M12-18CHORZÓWUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
54  PRADUN ANDREY 61CT / M19-39KRAKOWSKIPOL.PL TEAMPOLPOLOK 
55 PROVAZNÍK JOSEF49CT / M19-39JILEMNICEJOVE ROLLSKJI VYSOKÉ N/JIZ.CZECZE  
56  PRYMAKOWSKA BARBARA 1CT / K40-99TARNÓWPTG SOKÓŁ `ŚWIAT PRACY`POLPOL  
57  RABSKI IRENEUSZ 142FP / M19-39SKOMIELNA BIAŁASKIPOL.PL TEAMPOLPOL  
58  RABSKI JÓZEF 29CT / M56-99SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL  
59  RABSKI WŁADYSŁAW 28CT / M56-99SKOMIELNA BIAŁAPOLPOL  
60  RIEMER TOMASZ 140FP / M40-55ŁÓDŹMKTPOLPOL  
61 ROHÁČEK MICHAL55CT / M56-99ÚSTÍ NAD ORLICÍSILVINI MADSHUS TEAMCZECZE  
62  ROJKOWSKI JERZY 150RO / KRAKOWPOLPOLOK 
63  SIEDZIŃSKI SŁAWOMIR 146FP / M19-39RUDA ŚLĄSKASKIKING.PL TEAMPOLPOLOK 
64  SMYKOWSKI WOJCIECH 64CT / M19-39JANOWICE WIELKIECENTRUM TRENINGOWE RETROPOLPOLOK 
65  STAROŃ JACEK 38CT / M40-55KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLPOLOK 
66  SUSZCZYŃSKI WOJCIECH 46CT / M40-55WARSZAWAFORMA Z NABIEGOWKACH.PLPOLPOLOK 
67 SZLACHETKA AGATA122F / K19-39KLUSZKOWCETEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
68  SZWED PATRYCJA 137FP / K19-39SIEDLCEDECATHLON TAEM / TN BIEGÓWKI WESOŁAPOLPOL  
69  ŚLAGA DARIUSZ 37CT / M40-55ZAKOPANESKIPOL.PL TEAM TG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOL  
70  TROJAK WITOLD 120F / M40-55TARNÓWTARNÓWPOLPOL  
71  TYSZKOWSKI MICHAL 47CT / M40-55CHRZĄSTAWA MAŁA GMINA CZERNICAMT SPORTPOLPOL  
72  WAHLIG WOJCIECH 143FP / M40-55OPOLESKIKING.PL TEAMPOLPOLOK 
73  WIŚNIOWSKA MARTYNA 121F / K19-39DZIĘGIELÓWTEAM NABIEGOWKACH.PLPOLPOL  
74  WITEK KATARZYNA 43CT / K19-39WARSZAWA-WESOŁATEAM NABIEGOWKACH.PL/TN BIEGÓWKI WESOŁAPOLPOL  
75 VEJNAR JOSEF147FP / M56-99JILEMNICEJOVE ROLLSKJI VYSOKÉ N/JIZ.CZECZE  
76  YURY ANTOKHIN 63CT / M40-55ORSHAORSHA SKI MARATHON / SKIGOBLRBLR  
77 ZAWADZIŁŁO WIKTORIA108F / K12-18PIECHOWICEUKS STATIMA BIATHLON TEAMPOLPOL  
78  ZDENĚK JANDEJSEK 128F / M56-99JABLONNÉ NAD ORLICÍROCKPLASTCZECZE