Zawody obsługuje firma Datasport

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego
Starachowice, 01 lipca 2018 r.


Liczba zawodników : 501
Odebrało numery: 420

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK ROMAN 369M40A / PŁOCHOCINACTIVE JET TEAM 
2 ADAMCZYK MARCIN357M40A / SKARŻYSKO-KAMIENNASKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 
3 ADAMCZYK RYSZARD88M60B / SKARŻYSKO-KAMIENNASKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 
4  ALBRECHT STANISŁAW 95M60A / WAŁBRZYCHBIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 
5  ANDRYSZCZAK WOJCIECH 487M40B / ŻYWIECZETRA TAPE 
6  ANKUDOWICZ CZESŁAW 85M60B / DOŁUJESTC STARGARD 
7  ARCIPOWSKI MACIEJ 202M30 / PASEKRETRO STORK TEAM 
8 ARDEL FRANISZEK79M60B / PASZOWICE 
9  AUGUŚCIŃSKI ROMAN 425M50B / BĘDZINNIEZRZESZONY 
10  BADURA PATRYK 42M30 / OLSZTYNMICHELIN BLOOMNET TEAM 
11  BAGIŃSKI FILIP 192CM20 / WROCŁAWLKK WULKAN LEGNICA 
12  BANASZEK ANNA 12K30 / SUCHEDNIÓWHUROM TEAM 
13  BARAN JAN 223CM20 / LUBLINBARAN CYCLING TEAM 
14 BARANEK BOGDAN453M40A / NIEPORĘTBANANY 23 
15 BARCICKI ADAM74M60A / ŁÓDŹPELETON 
16 BARCZUK PIOTR249M30 / CZĘSTOCHOWAKOLEJARZ-JURA CZESTOCHOWA 
17  BAREŁA MICHAŁ 220M30 / RADOMSKODARIO TEAM 
18  BARTOLEWSKI MARCIN 148M30 / CZĘSTOCHOWABQUICK 
19  BARTOLEWSKI WOJCIECH 149M50B / CZĘSTOCHOWAECOCOLOR.PL 
20  BATURO ARTUR 380M50A / POTASZEFTI RACING TEAM 
21  BEDNARCZYK GRZEGORZ 321M40B / SIEKIERCZYNDIVERSEY TEAM 
22 BEDNARCZYK MATEUSZ324M40A / LEŚNADIVERSEY TEAM 
23  BEREZIK MIETEK 169M60A / ZAKOPANENOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 
24  BERNOLAK MACIEJ 418M40A / WARSZAWAOŚKA WARSZAWA 
25  BĘBEN JAROSŁAW 6M30 / WARSZAWACENTTYONE C1 HENRYK ŁASAK TEAM 
26  BIELEŃ MATEUSZ 219M30 / RZESZÓWEBICOM PM BIKE RACING TEAM 
27 BIELIŃSKI PIOTR398M50A / KONSTANCIN-JEZIORNAACTIVE JET 
28 BIELSKI ZBIGNIEW117M70A / GDAŃSKGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW 
29  BIENIAS PRZEMYSŁAW  M40B / 0ZORKÓWPELETON  
30 BIENIAS PRZEMYSŁAW352M40B / 0ZORKÓWPELETON H.SKRZYDLEWSKA 
31 BIERNACKI PIOTR252M30 / TYCZYNSST LUBCZA 
32 BIERNAT KAMILA71K30 / STRZELININ MOGILANY 
33  BINIEK MARCIN 437M40A / KRAKÓW72D OSHEE WINDSPORT TEAM 
34  BIŃCZAK MICHAŁ  M40B / STARACHOWICE  
35 BIŃCZAK MICHAŁ406M40B / STARACHOWICE 
36 BLAWOWSKI ROMAN388M50B / GDAŃSKGOLENIÓW 
37  BLOK IZABELA 105CK20 / KRAKÓW72D OSHEE WINDSPORT TEAM 
38  BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ 51CM20 / GDYNIAEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 
39  BOGACKI FILIP  M50A / WARSZAWALEGIA CYCLING CLUB  
40  BOJARCZAK MICHAŁ 378M40A / ŁAPYAGR PODLASIE 
41 BORATYN ARTUR325M40B / SOSNOWIECDIVERSEY TEAM 
42 BOSZCZYK RYSZARD457M40A / KIELCESAP SERWIS TEAM 
43  BOŻEK GRZEGORZ 468M40B / LEŻAJSKTEAM SATEL 
44 BRACHANIEC MARIAN80M60B / KIELCEKTC KIELCE 
45 BRAULIŃSKI MICHAŁ250CM20 / BIELSKO BIAŁAPOWER OF SCIENCE 
46 BRODA BARTŁOMIEJ41CM20 / ŚWIDNIKBIEGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY 
47  BRUNKE LESZEK 404M50A / GDAŃSK 
48  BUDNY ŁUKASZ 92M30 / KRASNEMAYDAY TEAM LUBLIN 
49  BUDZIŃSKI DAWID 93M30 / WARSZAWATTS 
50 BUGAŁA PIOTR336M40B / ŁÓDŹPELETON H.SKRZYDLEWSKA 
51  BUKOWSKI JAN 182M60B / JAZGARZEWSZCZYZNAGEO SOLAR 
52 BUKOWSKI ZBIGNIEW183M60A / POLANDGEO SOLAR 
53 BYLICKI JERZY37M60B / KSAWERÓWPTC PABIANICE 
54 CHĄDZYŃSKI DANIEL366M40A / ŁÓDŹDANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW 
55  CHMIEL RADOMIR 43M30 / OLSZTYNMICHELIN BLOOMNET TEAM 
56  CHMIELEWSKI ANDRZEJ 216M30 / OLESNOOPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE/PRO TRENING 
57  CHMIELEWSKI MACIEJ 356M40B / STARGARDSTC STARGARD 
58  CHMIELEWSKA MAGDALENA 57K40 / JÓZEFÓWNASZOSIE TEAM 
59CHODOŃ JACEK M40B / LUBLINBARAN CYCLING TEAM  
60 CHOJNACKI JAROSŁAW341M50A / WARSZAWAACTIVE JET 
61 CHRZANOWSKI SŁAWOMIR305M40B / DZIERŻONIÓWLUKS NEXELO JF DUET GOLENIÓW 
62 CHUDERSKI MICHAŁ259M30 / LUBLINMAYDAY TEAM LUBLIN 
63 CHUDOBSKI TADEUSZ77M70B / WROCŁAW 
64  CHYŁA MARIUSZ  M40B / KĄKOLEWOREAL 64-STO  
65  CIASTOŃ MAREK  M50B / WOJKOWICEBIKE ATELIER TEAM  
66  CIBOREK MARIUSZ 158M30 / ZALASIE GÓRNEMUSLI4U 
67 CIEŚLAK ROMAN26M60A / SZCZECIN 
68  CIĘKOSZ ROBERT  M50A / KRAKÓWWLKS KRAKUS BBC CZAJA  
69 CIĘKOSZ ROBERT340M50A / KRAKÓWWLKS KRAKUS BBC CZAJA 
70 CZAJA STANISŁAW 176M60A / DĘBICAWLKS KRAKUS BBC CZAJA 
71  CZAPLA MICHAŁ 265CM20 / SZCZAWNO ZDRÓJAGROCHEST TEAM 
72  CZARNECKI BARTŁOMIEJ 229M30 / PIASTÓWABSOLUTE BIKES TEAM 
73 CZARNIECKI DARIUSZ354M50B / ŚRODA ŚLĄSKACCC ŚRODA ŚLĄSKA 
74  CZECH PIOTR 419M50A / MIKOŁÓWGÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 
75  CZUSZ MAGDALENA 189CK20 / TOMASZÓW LUBELSKI72D OSHEE WINDSPORT TEAM 
76  CZYŻKOWSKI TOMASZ 391M50A / OTWOCKACTIVEJET