Zawody obsługuje firma Datasport

VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński
Pszczyna, 03 czerwca 2018 r.


Drużynowa Firm - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 892
Odebrało numery: 804

Liczba opłaconych zawodników: 843
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAM GRZEGORZ34310km / M30PIASEKRUCHPOLPOLOKOKGmina 
2 ADAMCZYK NATALIA56510km / K20ŁODYGOWICEAWLPOLPOLOKOK  
3 ADAMCZYK TOMEK710km / M30TYCHYCA AKTYWNIPOLPOLOKOK 
4 ADAMEK MARCIN64410km / M30ZABŁOCIEPOLPOLOKOK 
5 ADAMIAK EDYTA43910km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELAPOLPOLOKOK 
6 ADAMSKI ROBERT22610km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOKNauczycieli 
7 BABINSKI ZBIGNIEW44710km / M60BULOWICEPOLPOLOKOK 
8 BACA SZYMON45010km / M30PSZCZYNALEDOVO.PLPOLPOLOKOKGmina 
9 BAJER GRZEGORZ76610km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
10 BAKSIK PAWEŁ88310km / M40PSZCZYNAPOLPOL Gmina 
11 BALCAREK REMIGIUSZ75710km / M30PRUCHNAPOLPOLOKOK 
12 BANERT FILIP75310km / M20PSZCZYNABANERT&BANERT TRI TEAMPOLPOLOKOKGmina  
13 BARAN DAWID21810km / M30ĆWIKLICEDO PORZYGU OCR TEAMPOLPOLOKOKGmina 
14 BARANKIEWICZ KAROLINA52110km / K30PISARZOWICENUTREND BIEGAPOLPOLOKOK 
15 BARANKIEWICZ IREK52010km / M40PISARZOWICEXT 500POLPOLOKOK 
16 BARON MARTYNA5810km / K20LAKAPOLPOLOKOK  
17 BARTNIK SEBASTIAN14510km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJ1976POLPOLOKOK 
18 BARTOSIK SEBASTIAN44210km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PLPOLPOLOKOK 
19 BARTOSIK KRZYSZTOF66710km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKS MORSY/FORMA WODZISŁAW ŚLPOLPOLOKOK 
20 BĄK BARTŁOMIEJ62710km / M30RADOSTOWICEFORGEMOT BARTŁOMIEJ BĄKPOLPOLOKOKNauczycieli 
21 BECK KUBA72610km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTOPOLPOLOKOK 
22 BEDNAREK JAREK81510km / M40PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
23 BEDNARSKI JAROSŁAW88710km / M40OPOLEPOLPOL  
24 BEZWIŃSKI PIOTREK42910km / M30PSZCZYNAKOKO DŻAMBO I DO PRZODUPOLPOLOKOKGmina 
25 BIAŁAS ANNA73310km / K20ŁĄKAOSK3POLPOLOKOKGmina 
26 BIAŁAS JAKUB56310km / M20BIERUŃPOLPOLOKOK 
27 BIAŁAS AGNIESZKA20410km / K30PSZCZYNAMDMPOLPOLOKOKGmina 
28 BIAŁAS JOANNA18210km / K40RADOSTOWICESPOT PSZCZYNAPOLPOLOKOK 
29 BIAŁECKI JAN8510km / M50RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOKOK  
30 BIEL SŁAWOMIR61710km / M30TYCHYPOLPOLOKOK 
31 BIELA MARIUSZ6410km / M40PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
32 BIELIŃSKA MONIKA22210km / K30PRZYSZOWICEPOLPOLOKOK 
33 BIENIAS ALEKSANDRA41110km / K30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKOKNauczycieli  
34 BIEROŃSKI TOMASZ72410km / M30DANKOWICEPOLPOLOKOK 
35 BIESEK WOJCIECH85710km / PSZCZYNAPOLPOL Gmina 
36 BIESZCZAD KACPER84210km / M20PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
37 BIGOS GRZEGORZ36710km / M30JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOKOK 
38 BILIŃSKI MARCIN31810km / M30PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
39 BINDA JACEK87310km / M50BIELSKO-BIAŁAPOLPOL  
40 BIOLIK PIOTR77510km / M50GLIWICEPOLPOLOKOK 
41 BIZOŃ JAROSŁAW83110km / M20BIELSKO-BIAŁASHILOH RUNNERSPOLPOLOKOK 
42 BŁASZCZYK ZBIGNIEW74510km / M50CZĘSTOCHOWA24 11 1959POLPOLOKOK 
43 BŁOTKO BARBARA23910km / K40BIELSKO BIAŁAPOLPOLOKOKFinansistow  
44 BŁOTNICKA MARTA20310km / K30GOCZAŁKOWICEPOLPOLOKOK 
45 BOBEŁ ARTUR9710km / M20TYCHYPOLPOLOKOK 
46 BOGDANIK DARIUSZ1010km / M30PSZCZYNAKP PSP PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
47 BOGUCKA KAMILA60310km / K30KATOWICEPOLPOLOKOK 
48 BOGUCKI PRZEMYSŁAW86810km / M30KATOWICEPOLPOL  
49 BOJKO TOMASZ7610km / M20PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
50 BONCZEK MAGDA4410km / K40PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOKFinansistow 
51 BORATYŃSKI KRZYSZTOF80010km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOK  
52 BOREK PAWEŁ82010km / M20KRAKÓWH&BPOLPOLOKOK 
53 BORGOSZ SEBASTIAN20810km / M20PSZCZYNA1991POLPOLOKOKGmina 
54 BORYCZKA SZYMON60610km / M30MIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELUPOLPOLOKOK 
55 BRYCH-PAJĄK EWA72710km / K40CZĘSTOCHOWAJKLA JAWOR JAWORZNOPOLPOLOKOK  
56 BRYŁA BOGUSŁAW61210km / M40CZARKÓWPOLPOLOKOKGmina  
57 BRYŚ PIOTR53610km / M30ŚWIERCZYNIECRUNHOGS TYCHYPOLPOLOKOK 
58 BRZÓZKA SEBASTIAN81110km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLPOLOKOK 
59 BUCZEK BEATA6710km / K40PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
60 BUCZEK KATARZYNA6610km / K20ĆWIKLICEPSZCZYNA BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
61 BUĆKOWSKI KAMIL73210km / M20RADLINPOLPOLOKOK 
62 BUDA MICHAŁ6810km / M40PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
63 BUGAJSKA-JUCHA RENATA88510km / K40GOCZAŁKOWICEPOLPOL  
64 BUGDOŁ JUSTYNA72010km / K40RYBNIKPOLPOLOKOK  
65 BULANDA ANDRZEJ18810km / M40BIERUŃPOLPOLOKOK 
66 BULIK WITOLD26010km / M40GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEPOLPOLOKOKNauczycieli 
67 BULIŃSKI PRZEMYSŁAW56610km / M20BĘDZINPOLPOLOKOK 
68 BUREK DAWID39410km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
69 BUTANOWICZ MARZENA74810km / K30SUSZECŚLĘZAK TEAMPOLPOLOKOK 
70 CANIBOŁ ANNA25910km / K20GOŁKOWICEPOLPOLOKOK 
71 CAPUTA STANISŁAW74110km / M50LIPOWALIPOWA BIEGAPOLPOLOKOKUrzednik 
72 CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ56810km / K50BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOKNauczycieli 
73 CEPOK MARCIN74710km / M30CZARKÓWPOLPOLOKOKGmina 
74 CERVIK MICHAL30810km / M30FRYDEK-MISTEKCZECZEOKOK 
75 CHLEBEK JAROSLAW80110km / M40GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJAL IMPOLPOLOKOK 
76 CHMIELNIAK JAKUB48710km / M20ZABRZEPOLPOLOKOK 
77 CHMIELNICKI PATRYK78310km / M20MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOLOKOK 
78 CHOCHOROWSKA ALEKSANDRA47210km / K40TYCHYPOLPOLOKOKUrzednik 
79 CHOŁOMEK MAREK15610km / M40RUDA ŚLĄSKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK  
80 CHRAPKIEWICZ MAREK15810km / M30PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
81 CHROBOK MARCIN21710km / M40OŚWIĘCIMPOLPOLOKOK 
82 CHUDEK AGNIESZKA71510km / K30GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJSPOT PSZCZYNAPOLPOLOKOK 
83 CHWAŁEK MIROSŁAW24510km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOKFinansistow 
84 CIEMAŁA DAWID63810km / M20OGRODZONAGOLDTEAMPOLPOLOKOK 
85 CIEMAŁA RADOSŁAW63710km / M40OGRODZONAGOLDTEAMPOLPOLOKOK 
86 CIEPŁAK MARCIN80610km / M20RYBNIKPOLPOLOKOK 
87 CIESZEWSKI DAMIAN2610km / M50PSZCZYNAPOLPOLOKOKNauczycieli Gmina  
88 CIEŚLIK ZOSIA42410km / K30PSZCZYNASPOT PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
89 CISZEWSKI PRZEMYSŁAW86710km / M20PSZCZYNAPOLPOL Gmina 
90 COKOT ŻANETA14710km / K30GÓRKI WIELKIEPOLPOLOKOK  
91 COPIK WIKTORIA53110km / K40CIESZYNPOLPOLOKOK 
92 CYGANIK PIOTR64210km / M30CHORZÓWFC CWANIAKIPOLPOLOKOK 
93 CYWIŃSKA ELŻBIETA85010km / K40ŚWIERCZYNIECPOLPOL  
94 CYWIŃSKI ROBERT84910km / M40ŚWIERCZYNIECPOLPOL  
95 CZARNIECKA KLAUDIA76910km / K20JASIENICAPOLPOLOKOK 
96 CZARNIECKI PAWEŁ76810km / M20JASIENICAPOLPOLOKOK 
97 CZERNEK MICHAL3210km / M40GOCZALKOWICE1973POLPOLOKOKUrzednik  
98 CZERWINSKI MATEUSZ39210km / M30PSZCZYNAPOLPOLOKOKFinansistow Gmina 
99 CZERWIŃSKI JAN28410km / M60PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
100 CZOGAŁA KRZYSZTOF50110km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOKOK 
101 CZOPKA ŁUKASZ8010km / M20PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina  
102 CZOPKA KAROLINA7810km / K20PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina  
103 CZUK ALEKSANDER52510km / M20ZABRZEGPOLPOLOKOK 
104 CZYPEK DAMIAN77910km / M30TYCHYTGB LAKERUNNERSPOLPOLOKOK 
105 ĆWIKLAK BARBARA9410km / K40PSZCZYNAPOLPOLOKOKGmina 
106 ĆWIOK KAROLINA29310km / K20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKOK 
107 ĆWIOK ALEKSANDRA15110km / K20ŁĄKAPOLPOLOKOKGmina