Zawody obsługuje firma Datasport

VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński
Pszczyna, 03 czerwca 2018 r.


Drużynowa Firm - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 892
Odebrało numery: 804

Liczba opłaconych zawodników: 843
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAM GRZEGORZ34310km / M30PIASEKRUCHOKOKGmina 
2 ADAMCZYK NATALIA56510km / K20ŁODYGOWICEAWLOKOK  
3 ADAMCZYK TOMEK710km / M30TYCHYCA AKTYWNIOKOK 
4 ADAMEK MARCIN64410km / M30ZABŁOCIEOKOK 
5 ADAMIAK EDYTA43910km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELAOKOK 
6 ADAMSKI ROBERT22610km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOKOKNauczycieli 
7 BABINSKI ZBIGNIEW44710km / M60BULOWICEOKOK 
8 BACA SZYMON45010km / M30PSZCZYNALEDOVO.PLOKOKGmina 
9 BAJER GRZEGORZ76610km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOKOK 
10 BAKSIK PAWEŁ88310km / M40PSZCZYNA Gmina 
11 BALCAREK REMIGIUSZ75710km / M30PRUCHNAOKOK 
12 BANERT FILIP75310km / M20PSZCZYNABANERT&BANERT TRI TEAMOKOKGmina  
13 BARAN DAWID21810km / M30ĆWIKLICEDO PORZYGU OCR TEAMOKOKGmina 
14 BARANKIEWICZ IREK52010km / M40PISARZOWICEXT 500OKOK 
15 BARANKIEWICZ KAROLINA52110km / K30PISARZOWICENUTREND BIEGAOKOK 
16 BARON MARTYNA5810km / K20LAKAOKOK  
17 BARTNIK SEBASTIAN14510km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJ1976OKOK 
18 BARTOSIK KRZYSZTOF66710km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIKS MORSY/FORMA WODZISŁAW ŚLOKOK 
19 BARTOSIK SEBASTIAN44210km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKRS MORSY.PLOKOK 
20 BĄK BARTŁOMIEJ62710km / M30RADOSTOWICEFORGEMOT BARTŁOMIEJ BĄKOKOKNauczycieli 
21 BECK KUBA72610km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTOOKOK 
22 BEDNAREK JAREK81510km / M40PSZCZYNAOKOKGmina 
23 BEDNARSKI JAROSŁAW88710km / M40OPOLE  
24 BEZWIŃSKI PIOTREK42910km / M30PSZCZYNAKOKO DŻAMBO I DO PRZODUOKOKGmina 
25 BIAŁAS AGNIESZKA20410km / K30PSZCZYNAMDMOKOKGmina 
26 BIAŁAS ANNA73310km / K20ŁĄKAOSK3OKOKGmina 
27 BIAŁAS JAKUB56310km / M20BIERUŃOKOK 
28 BIAŁAS JOANNA18210km / K40RADOSTOWICESPOT PSZCZYNAOKOK 
29 BIAŁECKI JAN8510km / M50RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK  
30 BIEL SŁAWOMIR61710km / M30TYCHYOKOK 
31 BIELA MARIUSZ6410km / M40PSZCZYNAOKOKGmina 
32 BIELIŃSKA MONIKA22210km / K30PRZYSZOWICEOKOK 
33 BIENIAS ALEKSANDRA41110km / K30WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOKNauczycieli  
34 BIEROŃSKI TOMASZ72410km / M30DANKOWICEOKOK 
35 BIESEK WOJCIECH85710km / PSZCZYNA Gmina 
36 BIESZCZAD KACPER84210km / M20PSZCZYNAOKOKGmina 
37 BIGOS GRZEGORZ36710km / M30JAWORZNOGRAMMIOKOK 
38 BILIŃSKI MARCIN31810km / M30PSZCZYNAOKOKGmina 
39 BINDA JACEK87310km / M50BIELSKO-BIAŁA  
40 BIOLIK PIOTR77510km / M50GLIWICEOKOK 
41 BIZOŃ JAROSŁAW83110km / M20BIELSKO-BIAŁASHILOH RUNNERSOKOK 
42 BŁASZCZYK ZBIGNIEW74510km / M50CZĘSTOCHOWA24 11 1959OKOK 
43 BŁOTKO BARBARA23910km / K40BIELSKO BIAŁAOKOKFinansistow  
44 BŁOTNICKA MARTA20310km / K30GOCZAŁKOWICEOKOK 
45 BOBEŁ ARTUR9710km / M20TYCHYOKOK 
46 BOGDANIK DARIUSZ1010km / M30PSZCZYNAKP PSP PSZCZYNAOKOKGmina 
47 BOGUCKA KAMILA60310km / K30KATOWICEOKOK 
48 BOGUCKI PRZEMYSŁAW86810km / M30KATOWICE  
49 BOJKO TOMASZ7610km / M20PSZCZYNAOKOKGmina 
50 BONCZEK MAGDA4410km / K40PIEKARY ŚLĄSKIEOKOKFinansistow 
51 BORATYŃSKI KRZYSZTOF80010km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK  
52 BOREK PAWEŁ82010km / M20KRAKÓWH&BOKOK 
53 BORGOSZ SEBASTIAN20810km / M20PSZCZYNA1991OKOKGmina 
54 BORYCZKA SZYMON60610km / M30MIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELUOKOK 
55 BRYCH-PAJĄK EWA72710km / K40CZĘSTOCHOWAJKLA JAWOR JAWORZNOOKOK  
56 BRYŁA BOGUSŁAW61210km / M40CZARKÓWOKOKGmina  
57 BRYŚ PIOTR53610km / M30ŚWIERCZYNIECRUNHOGS TYCHYOKOK 
58 BRZÓZKA SEBASTIAN81110km / M30RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOKOK 
59 BUCZEK BEATA6710km / K40PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGAOKOKGmina 
60 BUCZEK KATARZYNA6610km / K20ĆWIKLICEPSZCZYNA BIEGAOKOKGmina 
61 BUĆKOWSKI KAMIL73210km / M20RADLINOKOK 
62 BUDA MICHAŁ6810km / M40PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGAOKOKGmina 
63 BUGAJSKA-JUCHA RENATA88510km / K40GOCZAŁKOWICE  
64 BUGDOŁ JUSTYNA72010km / K40RYBNIKOKOK  
65 BULANDA ANDRZEJ18810km / M40BIERUŃOKOK 
66 BULIK WITOLD26010km / M40GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEOKOKNauczycieli 
67 BULIŃSKI PRZEMYSŁAW56610km / M20BĘDZINOKOK 
68 BUREK DAWID39410km / M30KRAKÓWOKOK 
69 BUTANOWICZ MARZENA74810km / K30SUSZECŚLĘZAK TEAMOKOK 
70 CANIBOŁ ANNA25910km / K20GOŁKOWICEOKOK 
71 CAPUTA STANISŁAW74110km / M50LIPOWALIPOWA BIEGAOKOKUrzednik 
72 CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ56810km / K50BIELSKO-BIAŁAOKOKNauczycieli 
73 CEPOK MARCIN74710km / M30CZARKÓWOKOKGmina 
74 CERVIK MICHAL30810km / M30FRYDEK-MISTEKOKOK 
75 CHLEBEK JAROSLAW80110km / M40GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJAL IMOKOK 
76 CHMIELNIAK JAKUB48710km / M20ZABRZEOKOK 
77 CHMIELNICKI PATRYK78310km / M20MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWOKOK 
78 CHOCHOROWSKA ALEKSANDRA47210km / K40TYCHYOKOKUrzednik 
79 CHOŁOMEK MAREK15610km / M40RUDA ŚLĄSKAHUSARIA RACE TEAMOKOK  
80 CHRAPKIEWICZ MAREK15810km / M30PSZCZYNAOKOKGmina 
81 CHROBOK MARCIN21710km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
82 CHUDEK AGNIESZKA71510km / K30GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJSPOT PSZCZYNAOKOK 
83 CHWAŁEK MIROSŁAW24510km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOKFinansistow 
84 CIEMAŁA DAWID63810km / M20OGRODZONAGOLDTEAMOKOK 
85 CIEMAŁA RADOSŁAW63710km / M40OGRODZONAGOLDTEAMOKOK 
86 CIEPŁAK MARCIN80610km / M20RYBNIKOKOK 
87 CIESZEWSKI DAMIAN2610km / M50PSZCZYNAOKOKNauczycieli Gmina  
88 CIEŚLIK ZOSIA42410km / K30PSZCZYNASPOT PSZCZYNAOKOKGmina 
89 CISZEWSKI PRZEMYSŁAW86710km / M20PSZCZYNA Gmina 
90 COKOT ŻANETA14710km / K30GÓRKI WIELKIEOKOK  
91 COPIK WIKTORIA53110km / K40CIESZYNOKOK 
92 CYGANIK PIOTR64210km / M30CHORZÓWFC CWANIAKIOKOK 
93 CYWIŃSKA ELŻBIETA85010km / K40ŚWIERCZYNIEC  
94 CYWIŃSKI ROBERT84910km / M40ŚWIERCZYNIEC  
95 CZARNIECKA KLAUDIA76910km / K20JASIENICAOKOK 
96 CZARNIECKI PAWEŁ76810km / M20JASIENICAOKOK 
97 CZERNEK MICHAL3210km / M40GOCZALKOWICE1973OKOKUrzednik  
98 CZERWINSKI MATEUSZ39210km / M30PSZCZYNAOKOKFinansistow Gmina 
99 CZERWIŃSKI JAN28410km / M60PSZCZYNAOKOKGmina 
100 CZOGAŁA KRZYSZTOF50110km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOKOK 
101 CZOPKA KAROLINA7810km / K20PSZCZYNAOKOKGmina  
102 CZOPKA ŁUKASZ8010km / M20PSZCZYNAOKOKGmina  
103 CZUK ALEKSANDER52510km / M20ZABRZEGOKOK 
104 CZYPEK DAMIAN77910km / M30TYCHYTGB LAKERUNNERSOKOK 
105 ĆWIKLAK BARBARA9410km / K40PSZCZYNAOKOKGmina 
106 ĆWIOK ALEKSANDRA15110km / K20ŁĄKAOKOKGmina 
107 ĆWIOK KAROLINA29310km / K20TARNOWSKIE GÓRYOKOK