Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Uniwersytetu Medycznego 2018 dla dzieci BUMkids2018
Wrocław, 29 września 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 142
Odebrało numery: 135

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ALTEWEGIER IZABELA 3288D06 / WROCŁAWOK  
2  ANTONIEWICZ MIESZKO 3317D11 / WROCŁAWOK 
3  BALIŃSKA HANNA 3294D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWOK 
4  BARTOSIK KOSMA 3237D09 / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSOK 
5  BECHCICKI MAKSYMILIAN 3278D11 / WROCŁAWOK 
6  BIALKOWSKI CYRYL 3283D11 / WROCŁAWOK 
7  BIEGAŃSKI MATEUSZ 3245D06 / WROCŁAWOK 
8 BIEGUS EMILIA3346D09 / WROCŁAWOK 
9 BIEGUS HANNA3244D09 / WROCŁAWOK 
10 BIEGUS MIKOŁAJ3347D09 / WROCŁAWOK 
11  BILSKA KAROLINA 3260D09 / WROCŁAWOK 
12  BILSKI WOJCIECH 3259D11 / WROCŁAWOK 
13  BOROWCZYK WIKTOR 3215D09 / WROCŁAWOK  
14  BUDNIK PAWEŁ 3257D09 / WROCŁAWBUDNIK TEAMOK 
15  CIURA JULIA 3246D06 / WROCŁAWOK 
16  CZERWIŃSKA HANNA 3301D09 / WROCŁAWAZS AWF WROCŁAWOK 
17 DĄBROWSKA MAJA3238D06 / WROCŁAWOK 
18 DEMIANIUK ZUZANNA3289D11 / WROCŁAWOK 
19  DMOCHOWSKA MILENA 3217D09 / WROCŁAWOK  
20  DZIEMASZKIEWICZ JAN 3266D09 / KARWIANYOK 
21  DZIUDA OSKAR 3270D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWOK  
22  FRYCZ IGOR 3239D06 / WROCŁAWIGONINOK 
23  FRYCZ NINA 3240D06 / WROCŁAWIGONINOK 
24  GIL NATALIA 3291D06 / WROCŁAWOK 
25  GŁĘBOCKI DOMINIK 3307D06 / SIECHNICEOK  
26 GŁÓD BARBARA3205D06 / WROCŁAWGŁODOMORYOK 
27 GŁÓD MARIA3206D09 / WROCŁAWGŁODOMORYOK 
28 GŁÓD ZOFIA3207D11 / WROCŁAWGŁODOMORYOK 
29  GORAL LENA 3342D11 / TYNIEC MAŁYSP TYNIEC MAŁYOK 
30  GRYS MATEUSZ 3382D06 / JANKOWICEMKS SIECHNICEOK 
31  GRYS WOJCIECH 3218D06 / JANKOWICEMKS SIECHNICEOK 
32  GRZYB ALEKSANDRA 3203D09 / WROCŁAWGRZYB TEAM (SSP 46)OK 
33  GRZYB ANTONI 3204D11 / WROCŁAWGRZYB TEAM (SSP 46)OK 
34  HALAREWICZ EMILIA 3247D06 / WROCŁAWDGFPOK 
35  HASIUK ANTONI 3306D11 / SULIKÓWOK 
36 ILKÓW BARTEK3256D11 / OLEŚNICAOK 
37  JORDAN TYMON 3315D06 / WROCŁAWJORDAN TEAMOK 
38 KACZMAREK ALEKSANDRA3267D09 / WROCŁAWKAMANKI TEAMOK 
39  KALINOWSKA JOANNA 3303D06 / MOKRONOS DOLNYOK 
40  KAŁUŻNY HANNA 3268D09 / WROCŁAWOK 
41  KAŁUŻNY TYMOTEUSZ 3269D06 / WROCŁAWOK 
42 KANUS NATALIA3341D11 / WROCŁAWBRAKOK 
43 KANUS PATRYK3340D09 / WROCŁAWBRAKOK 
44 KAPERA ŁUKASZ3248D06 / WROCŁAWOK 
45  KARCZEWSKI JAKUB 3285D06 / KARWIANYOK 
46  KARCZEWSKI KACPER 3331D09 / TRZEBNICAOK 
47  KARCZEWSKI MATEUSZ 3284D11 / KARWIANYOK 
48 KARSZNIA DOMINIKA3222D06 / WROCŁAWOK 
49 KARSZNIA MICHAŁ3221D09 / WROCŁAWOK 
50  KASPRZAK MICHAŁ 3304D06 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWOK 
51  KASPRZAK TYMON 3305D09 / WROCŁAWOK 
52  KÜBLER MAURYCY 3249D06 / WROCŁAWOK 
53  KLEPACKA JULIA 3234D11 / ZAWONIAOK 
54  KLUCZKA DOMINIKA 3280D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWOK  
55  KLUCZKA MATEUSZ 3281D06 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWOK  
56  KOWALIK IGNACY 3312D06 / ZGORZELECOK 
57  KOWALIK KRZYSZTOF 3311D06 / ZGORZELECOK 
58  KOZIEŁ PAULINA 3319D06 / WROCŁAWSP 23 WROCŁAWOK 
59 KRYM FILIP3334D09 / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSOK 
60  KRYSZCZUK ARTUR 3220D11 / SOBÓTKARODZINAOK  
61  KRZACZEK ADAM 3219D11 / DOBRZYKOWICERODZINAOK  
62  KRZYSZKOWSKA ANTONINA 3327D11 / PONIATOWICEOK 
63  KRZYSZKOWSKI HUBERT 3326D06 / PONIATOWICEOK 
64  KUBCZAK DANIEL 3275D09 / WROCŁAWOK 
65  KUBCZAK ŁUCJA 3274D11 / WROCŁAWOK 
66  KUCHARZAK MACIEJ 3216D06 / WROCŁAWOK 
67  KUCHARZAK WIKTORIA 3212D11 / WROCŁAWOK 
68 LENART MARIA3318D06 / WROCŁAWOK 
69 LENART PATRYK3250D09 / WROCŁAWOK 
70 LITARSKI STANISŁAW3321D11 / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEOK 
71 LUCHOWSKA DAWID3325D11 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMOK 
72 LUCHOWSKA FILIP3324D09 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMOK 
73  LUCHOWSKA KAROLINA 3323D09 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMOK  
74  ŁOPUSZYŃSKA URSZULA 3262D09 / WROCŁAWSP 22 WROCŁAWOK 
75  MAJCHRZYCKA IDALIA 3310D09 / WROCŁAWSP 50OK 
76 MAJCHRZYCKI LEON3314D11 / WROCŁAWPRZEDSZKOLE 149 WROCŁAWOK 
77  MATULIS DOMINIK 3308D06 / WROCŁAWOK 
78  MICHALSKA IGA 3276D11 / WROCŁAWPRZEDSZKOLE 61 WROCŁAWOK 
79  MICHALSKA ZOFIA 3271D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWOK 
80  MIŁEK ALEKSANDRA 3290D09 / SMOLECOK 
81 MINKOWSKA MAJA3333D06 / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSOK 
82  MISZKIEŁO ALEKSANDRA 3235D09 / WROCŁAWLIPA PIOTROWSKAOK  
83  MOSIĘŻNA ALICJA 3286D11 / WROCŁAWOK 
84  NOWAK OSKAR 3332D06 / WROCŁAWSSP NR 72 WROCŁAWOK 
85  OWCZARZAK ANIELA 3322D11 / WROCŁAWOK 
86  OWCZARZAK HELENA 3320D06 / WROCŁAWOK 
87  PAUKA MIKOŁAJ 3201D09 / WROCŁAWKATFINOK 
88  PAWLIŃSKA IRMINA 3225D11 / WROCŁAWOK 
89 PAWLIŃSKI KONSTANCJA3226D06 / WROCŁAWOK 
90  PAWŁOWSKA MILENA 3313D11 / WROCŁAWOK 
91  PODOBA SZYMON 3264D06 / WROCŁAWOK  
92 POLAK MARCEL3300D09 / WROCŁAWOK  
93 PÓŁTORAK MACIEK3277D11 / WROCŁAWKATFINOK 
94  PUCHALSKA MAJA 3258D06 / WROCŁAWOK  
95  RADWAN ANNA 3298D09 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMOK 
96  RADZIEJEWSKA ALEKSANDRA 3335D09 / WROCŁAWOK  
97 REICHERT DOMINIKA3293D09 / WROCŁAWOK  
98  REICHERT PAWEL 3292D09 / WROCŁAWOK  
99  ROCHOWICZ WIKTOR 3265D06 / WROCŁAWOK  
100  RYGIEL KAROL 3295D11 / WROCŁAWNINJAOK  
101 SADOWSKA ZOSIA3345D09 / WROCŁAWOK 
102  SCHABOWICZ PIOTR 3263D06 / WROCŁAWOK 
103 SERAFIN MILENA3384D06 / SMOLECOK 
104 SIEWIEJA ARTUR3213D09 / WROCŁAWOK 
105 SIEWIEJA RAFAŁ3214D11 / WROCŁAWOK 
106  SKIBA MAKSYMILIAN 3328D09 / WROCŁAWOK 
107  SKIBA TYMON 3329D09 / WROCŁAWOK 
108 SKOCZYLAS-SZYMAŃSKA MAŁGORZATA3252D06 / ŚWIEBODZICEOK  
109  SKÓRA BARTŁOMIEJ 3233D09 / WROCŁAWOK 
110  SKÓRA ZUZANNA 3232D06 / WROCŁAWOK 
111  SMOLIŃSKA DARIA 3296D09 / WILCZYCEOK 
112  SOSNOWSKI ADAM 3202D11 / WROCŁAWRODZINAOK 
113  SROCZYŃSKI JAKUB 3228D09 / WROCŁAWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOK  
114  STANIOWSKA JOANNA 3231D06 / LUTYNIAOK 
115  STANIOWSKI DAWID 3230D09 / LUTYNIAOK 
116  STANIOWSKI STANISŁAW 3229D06 / LUTYNIAOK 
117  STANISZ JAKUB 3287D09 / WROCŁAWOK 
118 STELMASZAK MARIA3208D11 / WROCŁAWSP 83 WROCŁAWOK 
119 STELMASZAK PIOTR3209D06 / WROCŁAWSP 83 WROCŁAWOK 
120  STĘCHŁY ANNA 3261D09 / WROCŁAWSTĘCHLUTYOK  
121  SUPRANOWICZ FILIP 3241D11 / WROCŁAWOK 
122  SWOBODA TYMON 3330D11 / ŚLĘZAZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19 WE WROCŁAWIUOK 
123  SZACHEWICZ ADAM 3302D06 / WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPOK 
124 SZCZĘSNA ZUZANNA3210D09 / SZUKALICEOK 
125 SZCZĘSNY WIKTOR3211D06 / SZUKALICEOK 
126  SZEWCZYK ALICJA 3279D09 / TYNIEC MAŁYSP TYNIEC MAŁYOK 
127 ŚWIETLIK EMILIA3242D06 / WROCŁAWOK  
128  TYBIŃSKI WOJCIECH 3309D09 / URAZOK 
129  TYCZYŃSKA AMELIA 3251D06 / LESZNOSP7 LESZNOOK 
130  WEGNEROWSKA KLARA 3253D11 / WROCŁAWPRZEDSZKOLE NR 8 WROCŁAWOK 
131 WILCZYŃSKI FILIP3337D09 / WROCŁAWOK 
132 WILCZYŃSKI LEON3338D11 / WROCŁAWOK 
133 WOJTOWICZ PAULINA3227D06 / RADWANICEOK 
134 WOLAŃSKA AMELIA3349D09 / SMOLECOK 
135 WOŹNIAK HANNA3351D09 / OŁAWAOK 
136 WOŹNIAK MIKOŁAJ3350D06 / OŁAWAOK 
137 ZAREMBA OLIWIA3273D09 / BOREK WLKPS.P. BOREK WLKPOK 
138 ZAREMBA ZUZANNA3272D06 / BOREK WLKPS.P. BOREK WLKP / UKS JEDYNKA GOSTYŃOK 
139 ZĄBEK MAGDALENA3236D06 / WROCŁAWOK 
140  ZIÓŁKOWSKI KAMIL 3243D06 / WROCŁAWSP76OK 
141 ZOGA ALICJA3224D11 / WROCŁAWOK 
142 ZOGATA ANTONINA3297D06 / WROCŁAWSP 65OK