Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Uniwersytetu Medycznego 2018 dla dzieci BUMkids2018
Wrocław, 29 września 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 142
Odebrało numery: 135

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ALTEWEGIER IZABELA 3288D06 / WROCŁAWPOLPOLOK  
2  ANTONIEWICZ MIESZKO 3317D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
3  BALIŃSKA HANNA 3294D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWPOLPOLOK 
4  BARTOSIK KOSMA 3237D09 / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSPOLPOLOK 
5  BECHCICKI MAKSYMILIAN 3278D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
6  BIALKOWSKI CYRYL 3283D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
7  BIEGAŃSKI MATEUSZ 3245D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
8 BIEGUS EMILIA3346D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
9 BIEGUS HANNA3244D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
10 BIEGUS MIKOŁAJ3347D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
11  BILSKA KAROLINA 3260D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
12  BILSKI WOJCIECH 3259D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
13  BOROWCZYK WIKTOR 3215D09 / WROCŁAWPOLPOLOK  
14  BUDNIK PAWEŁ 3257D09 / WROCŁAWBUDNIK TEAMPOLPOLOK 
15  CIURA JULIA 3246D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
16  CZERWIŃSKA HANNA 3301D09 / WROCŁAWAZS AWF WROCŁAWPOLPOLOK 
17 DĄBROWSKA MAJA3238D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
18 DEMIANIUK ZUZANNA3289D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
19  DMOCHOWSKA MILENA 3217D09 / WROCŁAWPOLPOLOK  
20  DZIEMASZKIEWICZ JAN 3266D09 / KARWIANYPOLPOLOK 
21  DZIUDA OSKAR 3270D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWPOLPOLOK  
22  FRYCZ IGOR 3239D06 / WROCŁAWIGONINPOLPOLOK 
23  FRYCZ NINA 3240D06 / WROCŁAWIGONINPOLPOLOK 
24  GIL NATALIA 3291D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
25  GŁĘBOCKI DOMINIK 3307D06 / SIECHNICEPOLPOLOK  
26 GŁÓD BARBARA3205D06 / WROCŁAWGŁODOMORYPOLPOLOK 
27 GŁÓD MARIA3206D09 / WROCŁAWGŁODOMORYPOLPOLOK 
28 GŁÓD ZOFIA3207D11 / WROCŁAWGŁODOMORYPOLPOLOK 
29  GORAL LENA 3342D11 / TYNIEC MAŁYSP TYNIEC MAŁYPOLPOLOK 
30  GRYS MATEUSZ 3382D06 / JANKOWICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
31  GRYS WOJCIECH 3218D06 / JANKOWICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
32  GRZYB ALEKSANDRA 3203D09 / WROCŁAWGRZYB TEAM (SSP 46)POLPOLOK 
33  GRZYB ANTONI 3204D11 / WROCŁAWGRZYB TEAM (SSP 46)POLPOLOK 
34  HALAREWICZ EMILIA 3247D06 / WROCŁAWDGFPPOLPOLOK 
35  HASIUK ANTONI 3306D11 / SULIKÓWPOLPOLOK 
36 ILKÓW BARTEK3256D11 / OLEŚNICAPOLPOLOK 
37  JORDAN TYMON 3315D06 / WROCŁAWJORDAN TEAMPOLPOLOK 
38 KACZMAREK ALEKSANDRA3267D09 / WROCŁAWKAMANKI TEAMPOLPOLOK 
39  KALINOWSKA JOANNA 3303D06 / MOKRONOS DOLNYPOLPOLOK 
40  KAŁUŻNY HANNA 3268D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
41  KAŁUŻNY TYMOTEUSZ 3269D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
42 KANUS NATALIA3341D11 / WROCŁAWBRAKPOLPOLOK 
43 KANUS PATRYK3340D09 / WROCŁAWBRAKPOLPOLOK 
44 KAPERA ŁUKASZ3248D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
45  KARCZEWSKI JAKUB 3285D06 / KARWIANYPOLPOLOK 
46  KARCZEWSKI KACPER 3331D09 / TRZEBNICAPOLPOLOK 
47  KARCZEWSKI MATEUSZ 3284D11 / KARWIANYPOLPOLOK 
48 KARSZNIA DOMINIKA3222D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
49 KARSZNIA MICHAŁ3221D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
50  KASPRZAK MICHAŁ 3304D06 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWPOLPOLOK 
51  KASPRZAK TYMON 3305D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
52  KÜBLER MAURYCY 3249D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
53  KLEPACKA JULIA 3234D11 / ZAWONIAPOLPOLOK 
54  KLUCZKA DOMINIKA 3280D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWPOLPOLOK  
55  KLUCZKA MATEUSZ 3281D06 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWPOLPOLOK  
56  KOWALIK IGNACY 3312D06 / ZGORZELECPOLPOLOK 
57  KOWALIK KRZYSZTOF 3311D06 / ZGORZELECPOLPOLOK 
58  KOZIEŁ PAULINA 3319D06 / WROCŁAWSP 23 WROCŁAWPOLPOLOK 
59 KRYM FILIP3334D09 / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSPOLPOLOK 
60  KRYSZCZUK ARTUR 3220D11 / SOBÓTKARODZINAPOLPOLOK  
61  KRZACZEK ADAM 3219D11 / DOBRZYKOWICERODZINAPOLPOLOK  
62  KRZYSZKOWSKA ANTONINA 3327D11 / PONIATOWICEPOLPOLOK 
63  KRZYSZKOWSKI HUBERT 3326D06 / PONIATOWICEPOLPOLOK 
64  KUBCZAK DANIEL 3275D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
65  KUBCZAK ŁUCJA 3274D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
66  KUCHARZAK MACIEJ 3216D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
67  KUCHARZAK WIKTORIA 3212D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
68 LENART MARIA3318D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
69 LENART PATRYK3250D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
70 LITARSKI STANISŁAW3321D11 / ŻERNIKI WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
71 LUCHOWSKA DAWID3325D11 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMPOLPOLOK 
72 LUCHOWSKA FILIP3324D09 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMPOLPOLOK 
73  LUCHOWSKA KAROLINA 3323D09 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMPOLPOLOK  
74  ŁOPUSZYŃSKA URSZULA 3262D09 / WROCŁAWSP 22 WROCŁAWPOLPOLOK 
75  MAJCHRZYCKA IDALIA 3310D09 / WROCŁAWSP 50POLPOLOK 
76 MAJCHRZYCKI LEON3314D11 / WROCŁAWPRZEDSZKOLE 149 WROCŁAWPOLPOLOK 
77  MATULIS DOMINIK 3308D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
78  MICHALSKA IGA 3276D11 / WROCŁAWPRZEDSZKOLE 61 WROCŁAWPOLPOLOK 
79  MICHALSKA ZOFIA 3271D09 / WROCŁAWSP 61 WROCŁAWPOLPOLOK 
80  MIŁEK ALEKSANDRA 3290D09 / SMOLECPOLPOLOK 
81 MINKOWSKA MAJA3333D06 / SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW KIDSPOLPOLOK 
82  MISZKIEŁO ALEKSANDRA 3235D09 / WROCŁAWLIPA PIOTROWSKAPOLPOLOK  
83  MOSIĘŻNA ALICJA 3286D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
84  NOWAK OSKAR 3332D06 / WROCŁAWSSP NR 72 WROCŁAWPOLPOLOK 
85  OWCZARZAK ANIELA 3322D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
86  OWCZARZAK HELENA 3320D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
87  PAUKA MIKOŁAJ 3201D09 / WROCŁAWKATFINPOLPOLOK 
88  PAWLIŃSKA IRMINA 3225D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
89 PAWLIŃSKI KONSTANCJA3226D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
90  PAWŁOWSKA MILENA 3313D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
91  PODOBA SZYMON 3264D06 / WROCŁAWPOLPOLOK  
92 POLAK MARCEL3300D09 / WROCŁAWPOLPOLOK  
93 PÓŁTORAK MACIEK3277D11 / WROCŁAWKATFINPOLPOLOK 
94  PUCHALSKA MAJA 3258D06 / WROCŁAWPOLPOLOK  
95  RADWAN ANNA 3298D09 / WROCŁAWFIZJOTRITERAPIATEAMPOLPOLOK 
96  RADZIEJEWSKA ALEKSANDRA 3335D09 / WROCŁAWPOLPOLOK  
97 REICHERT DOMINIKA3293D09 / WROCŁAWPOLPOLOK  
98  REICHERT PAWEL 3292D09 / WROCŁAWPOLPOLOK  
99  ROCHOWICZ WIKTOR 3265D06 / WROCŁAWPOLPOLOK  
100  RYGIEL KAROL 3295D11 / WROCŁAWNINJAPOLPOLOK  
101 SADOWSKA ZOSIA3345D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
102  SCHABOWICZ PIOTR 3263D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
103 SERAFIN MILENA3384D06 / SMOLECPOLPOLOK 
104 SIEWIEJA ARTUR3213D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
105 SIEWIEJA RAFAŁ3214D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
106  SKIBA MAKSYMILIAN 3328D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
107  SKIBA TYMON 3329D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
108 SKOCZYLAS-SZYMAŃSKA MAŁGORZATA3252D06 / ŚWIEBODZICEPOLPOLOK  
109  SKÓRA BARTŁOMIEJ 3233D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
110  SKÓRA ZUZANNA 3232D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
111  SMOLIŃSKA DARIA 3296D09 / WILCZYCEPOLPOLOK 
112  SOSNOWSKI ADAM 3202D11 / WROCŁAWRODZINAPOLPOLOK 
113  SROCZYŃSKI JAKUB 3228D09 / WROCŁAWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOK  
114  STANIOWSKA JOANNA 3231D06 / LUTYNIAPOLPOLOK 
115  STANIOWSKI DAWID 3230D09 / LUTYNIAPOLPOLOK 
116  STANIOWSKI STANISŁAW 3229D06 / LUTYNIAPOLPOLOK 
117  STANISZ JAKUB 3287D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
118  STELMASZAK MARIA 3208D11 / WROCŁAWSP 83 WROCŁAWPOLPOLOK 
119 STELMASZAK PIOTR3209D06 / WROCŁAWSP 83 WROCŁAWPOLPOLOK 
120  STĘCHŁY ANNA 3261D09 / WROCŁAWSTĘCHLUTYPOLPOLOK  
121  SUPRANOWICZ FILIP 3241D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
122  SWOBODA TYMON 3330D11 / ŚLĘZAZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19 WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
123  SZACHEWICZ ADAM 3302D06 / WROCŁAWJEŻOZWIERZE GROUPPOLPOLOK 
124 SZCZĘSNA ZUZANNA3210D09 / SZUKALICEPOLPOLOK 
125 SZCZĘSNY WIKTOR3211D06 / SZUKALICEPOLPOLOK 
126  SZEWCZYK ALICJA 3279D09 / TYNIEC MAŁYSP TYNIEC MAŁYPOLPOLOK 
127 ŚWIETLIK EMILIA3242D06 / WROCŁAWPOLPOLOK  
128  TYBIŃSKI WOJCIECH 3309D09 / URAZPOLPOLOK 
129  TYCZYŃSKA AMELIA 3251D06 / LESZNOSP7 LESZNOPOLPOLOK 
130  WEGNEROWSKA KLARA 3253D11 / WROCŁAWPRZEDSZKOLE NR 8 WROCŁAWPOLPOLOK 
131 WILCZYŃSKI FILIP3337D09 / WROCŁAWPOLPOLOK 
132 WILCZYŃSKI LEON3338D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
133 WOJTOWICZ PAULINA3227D06 / RADWANICEPOLPOLOK 
134 WOLAŃSKA AMELIA3349D09 / SMOLECPOLPOLOK 
135 WOŹNIAK HANNA3351D09 / OŁAWAPOLPOLOK 
136 WOŹNIAK MIKOŁAJ3350D06 / OŁAWAPOLPOLOK 
137 ZAREMBA OLIWIA3273D09 / BOREK WLKPS.P. BOREK WLKPPOLPOLOK 
138 ZAREMBA ZUZANNA3272D06 / BOREK WLKPS.P. BOREK WLKP / UKS JEDYNKA GOSTYŃPOLPOLOK 
139 ZĄBEK MAGDALENA3236D06 / WROCŁAWPOLPOLOK 
140  ZIÓŁKOWSKI KAMIL 3243D06 / WROCŁAWSP76POLPOLOK 
141 ZOGA ALICJA3224D11 / WROCŁAWPOLPOLOK 
142 ZOGATA ANTONINA3297D06 / WROCŁAWSP 65POLPOLOK