Zawody obsługuje firma Datasport

Enea IRONMAN 5150 Warsaw
Warszawa, 10 czerwca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1528
Liczba opłaconych zawodników: 1506
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ABRAM PRZEMYSŁAW486Tri / M45-49ZGORZAŁAPOLSKI KLUB MTBOK 
2 ABRAMCZYK MATEUSZ316Tri / M25-29BORKOWOYAMEOOK 
3 ABRAMCZYK RAFAŁ315Tri / M35-39WARSZAWAYANUSHE TTOK 
4 ADAMASZEK MACIEJ715Tri / M45-49WARSZAWAOK 
5 ADAMSKI JAROSŁAW221Tri / M45-49WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMOK 
6 ALEKSANDER STYLA KAMIL1326Tri / M30-34KRAKOWLOS PILOTOSOK 
7 ALSTEENS LAURENT1178Tri / M40-44WARSZAWAOK 
8 ANDRZEJCZYK SEBASTIAN154Tri / M45-49WARSZAWANEONOK 
9 ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ1150Tri / M25-29WARSZAWAOK 
10 ANGELEIKO ARTEM1015Tri / M25-29WARSZAWAOK 
11 ANGELOV KRUMOV KRUM716Tri / M35-39ŁÓDŹOK 
12 ANNOMALIA ANNA411Tri / W30-34WARSZAWATHRIATLONSERWISOK 
13 ANTKOWIAK BARTOSZ415Tri / M30-34BYDGOSZCZTCMS PESA BYDGOSZCZOK 
14 ANTONOWICZ MARCIN146Tri / M35-39WARSZAWALABOSPORTOK 
15 ARAK TOMASZ495Tri / M35-39PIASECZNOTRI WAWAOK 
16 BABICKI SZYMON44Tri / M35-39WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
17 BABIŃSKI SZYMON655Tri / M40-44ZABRZECISOWIANKA TEAMOK 
18 BACHANEK ADAM717Tri / M40-44WARSZAWAOK 
19 BACHMAN MARCIN349Tri / M40-44WARSZAWAVEGAN WAVEOK 
20 BACHUREWICZ IGOR718Tri / M35-39WARSZAWAOK 
21 BACIA MARCIN1419/2SM / KONSTANCIN-JEZIORNAOKZmiana2 
22 BAĆMAGA MAREK719Tri / M30-34WARSZAWAOK 
23 BADEŃSKI SEBASTIAN928Tri / M40-44GDYNIAOK 
24 BADOWSKI FRANCISZEK1266Tri / M30-34WARSZAWANEON TEAMOK 
25 BADOWSKI PIOTR39Tri / M50-54KONSTANCIN JEZIORNAOK 
26 BALAWEJDER MAREK525Tri / M45-49WARSZAWAMSTRITEAMOK 
27 BALAZS KOVER1075Tri / M40-44BUDAPESTOK 
28 BANACKI SŁAWOMIR145Tri / M45-49WARSZAWALABO SPORTOK 
29 BANASIAK HUBERT1154Tri / M50-54JÓZEFOSŁAWOK 
30 BANASIK KATARZYNA602Tri / W30-34WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAOK 
31 BANASIK KATARZYNA720Tri / W30-34WARSZAWAOK 
32 BANASIK MARCIN456Tri / M40-44GÓZDRSSWOK 
33 BANASZKIEWICZ PAWEŁ721Tri / M40-44WARSZAWAOK 
34 BARANKOVA LUCIA1131Tri / W50-54KEZMAROKOK 
35 BARANOWSKI ANDRZEJ187Tri / M30-34WARSZAWATRIWAWAOK 
36 BARANOWSKI MARIUSZ1179Tri / M35-39JULIANÓWOK 
37 BARANSKI MICHAL722Tri / M35-39WARSZAWAOK 
38 BARNES GEZ1205Tri / M40-44PEMBROKEOK 
39 BARSKI PIOTR723Tri / M50-54WARSZAWAOK 
40 BARTKOWSKI MAREK140Tri / M45-49WARSZAWAENDURE TEAMOK 
41 BARTOSIŃSKI BARTŁOMIEJ1300Tri / M25-29WARSZAWADECATHLON STRONG TEAMOK 
42 BARWINSKI PIOTR184Tri / M40-44WARSZAWANEON TEAM/TRI LEVELOK 
43 BAS CYPRIAN692Tri / M40-44WARSZAWAANGELS TEAMOK 
44 BATKO AGATA961Tri / W40-44WARSZAWAOK 
45 BATORYNA ALEKSANDER724Tri / M35-39BĘDZINOK 
46 BĄK ARTUR725Tri / M45-49GÓRA KALWARIAOK 
47 BĄK KAROL1147Tri / M35-39WARSZAWAOK 
48 BĄK PIOTR1006Tri / M30-34KONSTANCIN-JEZIORNAOK 
49 BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ726Tri / M60-64WARSZAWAOK 
50 BECZEK JAREK159Tri / M35-39WARSZAWANEON TEAMOK 
51 BEDNARCZYK DANIEL727Tri / M30-34MAŁA WIEŚOK 
52 BEDNARCZYK ROBERT506Tri / M30-34WARSZAWAOKRĘGOWA RADA ADWOKACKA W WARSZAWIEOK 
53 BEDNARSKA ANNA1442/3SMix / WARSZAWAOKZmiana3 
54 BEDNARSKI MICHAŁ268Tri / M40-44ROSANÓWPULS TRI TEAMOK 
55 BEDYŃSKI RADOSŁAW473Tri / M45-49WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
56 BEŁDYGA BARTOSZ1416/1SMix / INOWROCŁAWTRI DREAM TEAMOKZmiana1 
57 BEŁDYGA NATALIA1416/2SMix / WARSZAWAOKZmiana2 
58 BERARDI FREDERIC1121Tri / M40-44WARSAWOK 
59 BERAŚ MACIEK513Tri / M35-39WARSZAWANORD TRI TEAMOK 
60 BEREŚ ARKADIUSZ614Tri / M30-34RZESZÓWGARMIN SQUADOK 
61 BERGER DAREK1257Tri / M30-34WARSZAWATRI TEAM DECATHLONOK 
62 BERNACIAK SŁAWEK593Tri / M45-49WARSZAWAINPHARM TEAMOK 
63 BĘBENEK MARCIN1272Tri / M40-44KALISZKIKLUB SPORTOWY KORONA CZOSNÓWOK 
64 BIALEK MAREK188Tri / M35-39WARSZAWATRIWAWAOK 
65 BIAŁECKI PAWEŁ160Tri / M40-44JÓZEFOSŁAWNEON TEAMOK 
66 BIAŁKOWSKI ALBERT370Tri / M45-49WARSZAWATRIPOWER.PLOK 
67 BIANKOWSKI PIOTR1417/1SMix / RUMIAPIOTRBIANKOWSKI WINTERSWIMMINGOKZmiana1 
68 BIEGAŁA MAREK1433/2SMix / GDAŃSKOKZmiana2 
69 BIEGUS JAN244Tri / M35-39WROCLAWGVTOK 
70 BIELECKI GRZEGORZ571Tri / M40-44WARSZAWAKOLARSKI.EUOK 
71 BIELECKI JAKUB161Tri / M35-39WARSZAWANEON TEAMOK 
72 BIELIK ROBERT1310Tri / M50-54JÓZEFÓWOK 
73 BIELIŃSKI PIOTR1069Tri / M25-29SKIERNIEWICEOK 
74 BIENIAK KRZYSZTOF1417/3SMix / WARSZAWAMORT  
75 BIENIEK MAGDALENA1141Tri / W40-44WARSZAWAOK 
76 BIENIEK-NECKA MAGDALENA1451/2SD / WARSZAWA  
77 BIEŃ MACIEJ124Tri / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMOK 
78 BIEŃKOWSKI MACIEJ1173Tri / M45-49WARSZAWAOK 
79 BIERNACKI PIOTR646Tri / M40-44PIASECZNOCRAZY RACING TEAMOK 
80 BIGAJ SEBASTIAN591Tri / M30-34KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONOK 
81 BIJOŚ MIROSŁAW728Tri / M35-39GŁOGÓW MAŁOPOLSKIOK 
82 BILENKA IRYNA554Tri / W40-44KYIVKUZINTEAMOK 
83 BILIK SŁAWOMIR1077Tri / M50-54WARSZAWAOK 
84 BILIŃSKI KRZYSZTOF617Tri / M35-39WARSZAWAFUCK THE LIMIT§OK 
85 BINKOWSKI ADRIAN484Tri / M35-39GZINPROFESSIONAL HR/CB163OK 
86 BIRCH CONSTANCE1190Tri / W25-29WARSZAWAOK 
87 BLACHOWICZ ANETA972Tri / W35-39WARSZAWAOK 
88 BLACHOWICZ PIOTR973Tri / M30-34WARSZAWAOK 
89 BLANKIEWICZ RAFAŁ1308Tri / M45-49WIĄZOWNAOK 
90 BLASKO JAN CI1132Tri / M45-49KEZMAROKOK 
91 BLASKOVA DENISA1133Tri / W40-44KEZMAROKOK 
92 BŁAŻEJEWSKI KAROL974Tri / M30-34WARSZAWAOK 
93 BŁONIARZ JAROSŁAW729Tri / M50-54WARSZAWAOK 
94 BŁOSZYK DOROTA1Tri / W30-34WARSZAWANEON TEAMOK 
95 BOBROWICZ PAWEŁ189Tri / M25-29WARSZAWATRIWAWAOK 
96 BOBROWNICKI - LIBCHEN GRZEGORZ365Tri / M55-59WARSZAWATRISTYLEOK 
97 BOCK FRANK452Tri / M50-54OBERURSELSCHWIMMCLUB OBERURSELOK 
98 BODNAR MACIEJ7Tri / M18-24WARSZAWAMBC TEAMOKPRO 
99 BOEDE KLAUS1109Tri / M55-59WARSZAWAOK 
100 BOGDANOWICZ DOMINIK1248Tri / M18-24WARSZAWADECATHLON STRONG TEAMOK 
101 BOGUCKI KRZYSZTOF1044Tri / M40-44WARSZAWAOK 
102 BOGUCKI MARCIN1454/1SMix / WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOKZmiana1 
103 BOGUSZ LILIA1456/3SD / WARSZAWAOKZmiana3 
104 BOIKO MYKHAILO687Tri / M30-34KIEVARTAMONOVTEAMOK 
105 BOJANOWSKI DANIEL625Tri / M40-44GDAŃSKEURO STYLOK 
106 BOKINIEC GRZEGORZ1247Tri / M25-29WARSZAWAOK 
107 BONIECKI PIOTR444Tri / M40-44WARSZAWASILVINI-MEANDEROK 
108 BOŃCZAK MARCIN607Tri / M35-39WARSZAWAGOGGLE PAE TEAMOK 
109 BORDOSZEWSKI DARIUSZ1413/1SM / KATOWICEWAY2CHAMP.COMOKZmiana1 
110 BORKOWSKI DOMINIK534Tri / M35-39WARSZAWAMAZARSOK 
111 BORKOWSKI MIKOŁAJ1199Tri / M30-34WARSZAWAOK 
112 BOROWIAK- DUDELA JUSTYNA43Tri / W30-34WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
113 BORUCKI KRZYSZTOF1244Tri / M55-59USTKAOK 
114 BORUSIŃSKA-SZUSTEK MAGDALENA1456/2SD / WARSZAWAOKZmiana2 
115 BORUSIŃSKI PIOTR1423/2SM / WARSZAWAKIEDYS ZOSTANIEMY IRONMANAMIOKZmiana2 
116 BORYSENKO KATERYNA254Tri / W18-24KHARKIVKITOK 
117 BOŻKO AGNIESZKA1421/2SD / WARSZAWA#RUN4IDEA #1OKZmiana2 
118 BRACH WOJCIECH1125Tri / M35-39WARSZAWAOK 
119 BRANNY JACEK1158Tri / M50-54CIESZYNOK 
120 BRANNY KRZYSZTOF476Tri / M45-49KIERSZEKPZTRIOK 
121 BRANNY MICHAŁ412Tri / M25-29CIESZYNTHE BRANNY LEAGUEOK 
122 BREMBOR TOMASZ17Tri / M18-24CHORZÓWGVT BMCOKPRO 
123 BRIGGS SEAN730Tri / M50-54IZABELINOK 
124 BRODOWSKA JUSTYNA90Tri / W35-39WARSZAWATRINERGYOK 
125 BRYZEK ARNOLD731Tri / M45-49WARSZAWAOK 
126 BRZEZIŃSKI ADAM1288Tri / M25-29PODOLSZYN NOWYOK 
127 BRZOZOWSKI BARTOSZ557Tri / M30-34WARSZAWAKU AZS WATOK 
128 BUBEŁA ADAM732Tri / M40-44POZNAŃOK 
129 BUCHACZ RADEK618Tri / M40-44ŁÓDŹFLEXIDEA PULS TRI TEAMOK 
130 BUDNICKI MICHAL330Tri / M35-39WARSZAWATTCOK 
131 BUDZANOWSKI MICHAŁ392Tri / M25-29WROCŁAWTRIATHLON PRO TEAMOK 
132 BUDZISZEWSKI MARCIN1184Tri / M35-39WARSZAWAOK 
133 BUDZISZEWSKA MARTA1183Tri / W35-39WARSZAWAOK 
134 BUDZYŃSKA SYLWIA1327Tri / W25-29TORUŃLIVOK 
135 BUGAIEV MAKSYM255Tri / M35-39KYIVKITOK 
136 BUJKO KATARZYNA734Tri / W30-34MIŃSK MAZOWIECKIOK 
137 BUJKO TOMASZ733Tri / M30-34KUTNOOK 
138 BURDA BENIAMIN278Tri / M30-34WARSZAWASBR TRIATHLON TEAMOK 
139 BUSZCZYK PAWEŁ735Tri / M30-34ZŁOTNIKIOK 
140 CABOUCHE ALEXANDRE1309Tri / M30-34PARISRENNES TRIATHLONOK 
141 CALIŃSKI KAMIL929Tri / M35-39WARSZAWAOK 
142 CAŁKO ALEKSANDER320Tri / M40-44BIELSKO-BIAŁAWWW.B365.PLOK 
143 CANDA JAKUB1429/3SMix / WARSZAWAOKZmiana3 
144 CATTELL GARY303Tri / M60-64WARSZAWAWITCOK 
145 CECOT ŁUKASZ736Tri / M35-39WARSZAWAOK 
146 CELMER PIOTR190Tri / M40-44WARSZAWATRIWAWAOK 
147 CEMPURA LECH420Tri / M40-44POZNAŃT MOBILE S.A.OK 
148 CHALAMOŃSKI TOMASZ1070Tri / M40-44OSTROŁĘKAOK 
149 CHEPURNOV VICTOR1127Tri / M35-39STUPINOOK 
150 CHLAŚCIAK MAGDALENA982Tri / W30-34POLOK 
151 CHŁODECKI TOMASZ45Tri / M30-34WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
152 CHMIEL ANDRZEJ269Tri / M60-64ŁÓDŹPULS TRI TEAMOK 
153 CHMIEL PAULINA270Tri / W30-34ŁÓDŹPULS TRI TEAMOK 
154 CHMIELAK KRZYSZTOF502Tri / M35-39WARSZAWAOPEN FINANCE RUNERSOK 
155 CHMIELEWSKA AGNIESZKA1416/3SMix / WARSZAWAWMTOKZmiana3 
156 CHMIELEWSKA BOŻENA359Tri / W50-54SANDOMIERZTSA SANDOMIERZOK 
157 CHMIELEWSKI CEZARY610Tri / M45-49WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMOK 
158 CHMIELEWSKI KACPER975Tri / M40-44BRUKSELAOK 
159 CHMIELEWSKI PIOTR125Tri / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMOK 
160 CHMIELEWSKI TOMASZ620Tri / M50-54BYDGOSZCZFIT-MAX BYDGOSZCZ TRIATHLONOK 
161 CHMIELOWSKI MACIEJ603Tri / M55-59WARSZAWAGRUBSON TEAMOK 
162 CHMURA MACIEJ16Tri / M30-34WROCŁAWGVT BMCOKPRO 
163 CHODKIEWICZ TOMASZ1155Tri / M40-44PIASECZNOOK 
164 CHODZYŃSKI RAFAŁ669Tri / M30-34KRAKÓWBOGDANSZYDLOWSKI.PLOK 
165 CHOJNACKI KUBA372Tri / M40-44WARSZAWATRIPASSIONOK 
166 CHOJNACKI MICHAL654Tri / M35-39LONDONCLOSIROK 
167 CHOJNOWSKI SEBASTIAN1413/3SM / GLIWICESAMOZWAŃCZY KRÓL GÓROKZmiana3 
168 CHORNOVOL-TKACHENKO KATERYNA658Tri / W18-24LODZCELL IRONMAN LODZOK 
169 CHORNYY TARAS1304Tri / M25-29TERNOPILOK 
170 CHOROLEWSKI PAWEL1055Tri / M25-29LUBINOK 
171 CHOUIN GILDAS1122Tri / M45-49WARSZAWAOK 
172 CHRUSTOWSKI MIKOŁAJ1289Tri / M18-24BRZOZADECATHLON STRONG TEAM/KIERUNEK KONAOK 
173 CHUĆ TOMASZ930Tri / M35-39WROCŁAWOK 
174 CHUDEK AGNIESZKA215Tri / W25-29WARSZAWALUFT TRI TEAMOK 
175 CHUDZIK SYLWIA1182Tri / W45-49KRAKÓWOK 
176 CHURCH MARIA162Tri / W45-49WARSZAWANEON TEAMOK 
177 CHYLAK KAMIL1426/3SM / WARSZAWALABOSPORT TEAMOKZmiana3 
178 CICHOMSKI KRZYSZTOF931Tri / M35-39WARSZAWAOK 
179 CICHOSZ ARKADIUSZ1079Tri / M45-49WROCŁAWOK 
180 CIECHAROWSKA JUSTYNA1455/3SD / ŻYRARDÓWOKZmiana3 
181 CIESIELSKA SYLWIA126Tri / W25-29WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMOK 
182 CIEŚLIK PIOTR490Tri / M40-44BEŁCHATÓWPGE JUPITEROK 
183 CIĘŻAR WOJTEK1445/2SM / OLSZTYNLIVE WELL AT CITI 12OKZmiana2 
184 CINARLI NIHAT699Tri / M40-44IZMIRAJAN JAWOR IRON TEAMOK 
185 CIPPERT PAWEŁ373Tri / M40-44WARSZAWATRIPASSIONOK 
186 CISOWSKA ANNA191Tri / W40-44WARSZAWATRIWAWAOK 
187 CISOWSKI ARTUR209Tri / M40-44WARSZAWATRIWAWAOK 
188 CISOWSKI GRZEGORZ657Tri / M35-39WARSZAWAC-GEOOK 
189 CIUHAK ADAM AUGUSTYN601Tri / M50-54WARSZAWAGRUPA STRATEGIAOK 
190 CIURA JOANNA1430/3SMix / POZNAŃSPORTOWY TEAM ŻABKAOKZmiana3 
191 CUBER DANIEL1258Tri / M18-24KARCZEWOK 
192 CUPIDO RICARDO1444/2SMix / WARSZAWAOKZmiana2 
193 CUSZLAG JAKUB541Tri / M50-54WARSZAWALK KLOSTERSOK 
194 CYBULSKI BARTŁOMIEJ342Tri / M35-39KĘDZIERZYN-KOŹLEWELLFITOK 
195 CYBULSKI BARTŁOMIEJ343Tri / M35-39KĘDZIERZYN-KOŹLEWELLFITOK 
196 CZACHOROWSKI PIOTR192Tri / M45-49WARSZAWATRIWAWAOK 
197 CZAJKOWSKI ARTUR1160Tri / M40-44WARSZAWAOK 
198 CZAJKOWSKI GRZEGORZ487Tri / M35-39WARSZAWAPKO BANK POLSKIOK 
199 CZARNECKI TOMASZ183Tri / M35-39WARSZAWANEON TEAM | RIQQONOK 
200 CZARNIECKI KAMIL711Tri / M35-39WARSZAWA12TRI.PLOK 
201 CZASAK TOMASZ737Tri / M45-49STEFANOWOOK 
202 CZAYKA KRYSTIAN738Tri / M35-39WARSZAWAOK 
203 CZECH MATEUSZ1068Tri / M25-29WARSZAWAOK 
204 CZECH MICHAŁ1267Tri / M25-29RACIBÓRZOK 
205 CZEKAŁA - PATOLETA KATARZYNA1404/3SD / NOWY DWÓR MAZOWIECKIOKZmiana3 
206 CZERNIAK TOMASZ1115Tri / M40-44WARSZAWAOK 
207 CZERWIEC ARTUR218Tri / M40-44PISARYKT WATER KNIGHTS ZABIERZÓWOK 
208 CZERWIEC MAGDALENA216Tri / W40-44WARSAWKT WATER KNIGHTSOK 
209 CZOSNYKA MARCIN1319Tri / M40-44ŻABNOOK 
210 CZWARTOSZ-LIBER KATARZYNA293Tri / W40-44WARSZAWATHE LUZERSOK 
211 CZWARTOSZ MARIUSZ292Tri / M25-29JÓZEFOSŁAWTHE LUZERSOK 
212 CZYNIENIK ŁUKASZ1107Tri / M35-39WARSZAWAOK 
213 CZYŻ KRZYSZTOF666Tri / M35-39GDYNIABROOKLYN PIZZAOK