Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 495
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje
  ADAMCZYK NATALIA 44610,4 / K20ŁODYGOWICEAWLOKOK 
  ADAMIAK MARTA 24110,4 / K30ZŁOTY STOKABY DO METYOKOK 
 ALEKSANDRA JEKA34010,4 / K20WROCŁAWJEKA TEAMOKOK 
  AMBICKA-CIBA MARZENA 17310,4 / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOKOK 
 ANTONISZYN DARIUSZ32810,4 / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGU / ITMZM2015OKOK 
  BABIK KRZYSZTOF 10610,4 / M20ŹRÓDŁAOKOK 
  BAJEWSKA WIOLETTA 1410,4 / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))OKOK 
  BAKUŁA ANDRZEJ 18410,4 / M30WROCŁAWEUROVIA POLSKAOKOK 
  BAŁTAROWICZ LUCJAN 43310,4 / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMOKOK 
  BANNIKOVA ELENA 33310,4 / K30WROCLAWOKOK 
  BARTOSIK KAMILA 11310,4 / K40SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW/#SOBASTEAMOKOK 
  BARTULA MARCIN 17710,4 / M20SRODA SLASKASTO TWARZY GRZYBIARZYOKOK 
  BARWICKA SONIA 39210,4 / K30RUDA ŚLĄSKAOKOK 
  BASAŁYGO WOJCIECH 35310,4 / M50WROCŁAWOKOK 
  BASAŁYGO ZUZANNA 35410,4 / K20WROCŁAWB FAMILYOKOK 
  BAZYLAK MICHAŁ 42210,4 / M30BRZEG DOLNYOKOK 
  BEŚKA DAMIAN 36810,4 / M20SKOKOWAOKOK 
  BĘBAS PAWEŁ 5410,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  BIAZIK ANETA 35810,4 / K30WROCŁAWOKOK 
  BIAZIK MARIUSZ 37210,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA 26410,4 / K20OSOLAVEGE RUNNERSOKOK 
  BIŃKOWSKI BORYS 44310,4 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOKOKGmina 
 BIŃSKI RADOSŁAW14110,4 / M20OSTRZESZÓWOKOK 
  BISKUP PRZEMYSŁAW 2910,4 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEBIEGAM BO LUBIĘ JEŚĆ 😀OKOKGmina 
  BŁASZCZYK MARIUSZ 11510,4 / M30ŚWIDNICAOKOK 
 BŁAŻEWSKI TOMASZ29510,4 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIETECHNISATOKOKGmina 
 ZAWODNIK ANONIMOWY22510,4 / K40 JAWOR POD PALMAMI:)OKOK 
  BOCZAR WALDEMAR 7410,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  BOJEK BEATA 20210,4 / K40RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEOKOK 
  BOJEK ŁUKASZ 15110,4 / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEOKOK 
  BORA ANDRZEJ 37110,4 / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOKOK 
  BOROWIAK MARIUSZ 18010,4 / M40JARYJARYOKOKGmina 
 BORZĘCKA EDYTA29610,4 / K20SKOKOWATECHNISATOKOK 
 BRODA MARCIN16910,4 / M30MILICZWILLY ŁONKA TEAMOKOKLasy 
  BRUST ALEKSANDRA 33910,4 / K20WROCLAWJEKA TEAMOKOK 
  BUJAK ŁUKASZ 40810,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  BUJAKIEWICZ JACEK 9810,4 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOKOKGmina 
  BURAWSKI PIOTR 23910,4 / M30OLEŚNICAOKOK 
  BURYŁO KRZYSZTOF 410,4 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOKOKGmina 
 BYCZKIEWICZ-NOWAK MALWINA28710,4 / K30KURASZKÓWTECHNISATOKOK 
  BYŁÓW ANDRZEJ 16810,4 / M40WROCŁAWOKOK 
  CAŁY ALICJA 46610,4 / K30WROCŁAWOKOK 
  CEGLAREK JĘDRZEJ 19310,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  CHAJA RADOSŁAW 21810,4 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOKOKGmina 
  CHATYS MATEUSZ 41310,4 / M20OBORNIKI ŚLOBORYGENIOKOKGmina 
  CHOLEWA JOANNA 30510,4 / K20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
  CICHOŃ MAJA 4010,4 / K30WROCŁAWOKOK 
  CICHOSZ TOMASZ 12910,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  CYBULSKI BOGDAN 39910,4 / M60BOLESŁAWIECBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
 CYGAL MARCIN30210,4 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIETECHNISATOKOKGmina 
 CYMERMAN TOMASZ11810,4 / M30WROCŁAWOKOK 
  CZAJA MACIEJ 16010,4 / M40WROCŁAWRUNNING ACADEMYOKOK 
  CZAJA MAŁGORZATA 13410,4 / K40WROCŁAWRUNNING ACADEMYOKOK 
 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA3610,4 / K60KOŚCINOOKOK 
  CZERW ANNA 21010,4 / K20TRZEBNICAOKOK 
  CZERWIŃSKA KATARZYNA 5010,4 / K40SIEMIANICEOBORYGENIOKOKGmina 
  CZERWIŃSKI PAWEŁ 15910,4 / M30WROCŁAWWSS WROCŁAWOKOK 
  ĆWIKŁOWSKI MACIEJ 25710,4 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOKOKGmina 
  ĆWIKŁOWSKI MAREK 28210,4 / M50TRZEBNICAOKOK