Zawody obsługuje firma Datasport

III Żarowskie Biegi Strefowe
Żarów, 30 września 2018 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 368
Odebrało numery: 308

Liczba opłaconych zawodników: 298
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI3095km / M30CHORZÓW  
2 ABDERRAHIM ELASRI31010km / M30CHORZÓW  
3 ADAMCZYK MAŁGORZATA2595km / K30ŚWIEBODZICEDAICEL TEAMOKOK 
4 ADAMÓW DAMIAN33410km / M30ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE  
5  ANUSZ ADAM 11710km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOKOKGmina 
6  ANUSZ ROKSANA 11610km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOKOKGmina 
7  BAŁA ADAM 2285km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
8  BANASIK-BENDLEWSKA KATARZYNA 2335km / K30KRUKÓWOKOK 
9 BANAŚ KRZYSZTOF1915km / M40ŚWIEBODZICEOKOK  
10  BARANOWSKA EWELINA 2625km / K30ŚWIDNICAOKOK 
11  BARANOWSKI PIOTR 7710km / M30WAŁBRZYCHOKOK 
12 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA1705km / K40ŚWIDNICAOKOK 
13  BARDZIŃSKI RAFAŁ 2495km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
14  BARTNIKOWSKI KRYSTIAN 2875km / M20WAŁBRZYCHINVEST-PARK TEAMOKOK 
15  BASIS BARTOSZ 2910km / M20ŚWIDNICAOKOK 
16  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 2575km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK  
17 BEDANRCZYK MAGDALENA32110km / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKA  
18  BENDKOWSKA ANNA 2505km / K20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
19  BENDLEWSKI LESZEK 2345km / M30KRUKÓWOKOK 
20  BERNAT KATARZYNA 2710km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
21 BIELECKA BOGUMIŁA9510km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOKOKGmina 
22 BIELECKA MARLENA6610km / K40ŚWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK  
23  BINDER ADAM 14410km / M30BOGUSZÓW-GORCEDAICEL TEAMOKOK 
24  BLUSIEWICZ EWELINA 1765km / K30WIERZBNAOKOK  
25  BODNAR MARTA 2615km / K20ŻARÓWBRAKOKOK 
26  BORKOWSKA MAŁGORZATA 33010km / K40WAŁBRZYCH  
27  BORKOWSKI ADAM 32910km / M40WAŁBRZYCH  
28  BRAŃKA ŁUKASZ 2175km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOKOK 
29  BRYŚ RAFAŁ  5km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA OK  
30  BUDZEŃ CEZARY 2675km / M30WROCŁAWOKOK 
31  CHLEWICKI MAREK 2410km / M40BUKÓWOKOKGmina 
32 CHOIŃSKI KRZYSZTOF15010km / M20ŻARÓWAKS TEAMOKOKGmina 
33  CHOJNOWSKI ŁUKASZ  5km / M30ŚWIDNICA OK  
34 CHWAŁEK ANGELIKA1000010km / K20WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOKOK 
35  CIARKOWSKA MALWINA 1895km / K30STRZEGOMOKOK  
36  CZAJKA RADOSŁAW 2435km / M30MROWINYOKOK 
37  CZĄSTKA KRZYSZTOF 10110km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
38  CZUB PIOTR 8610km / M20STRZEGOMGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OKOK