Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

Bieg Niepodległości z wąsem | Bieg Stulecia
Wrocław, 11 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 3137
Liczba opłaconych zawodników: 2744
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ABAD SERGIO 120110 / M40WROCLAWOK 
  ABULEWICZ WOJCIECH 70710 / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
  ACHTEL PAWEŁ 185410 / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
  ADAM PIOTR 41710 / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  ADAMCZYK AGNIESZKA 107510 / K40ŚWIDNICAOK 
  ADAMCZYK ANDRZEJ 190310 / M30WIELUŃWIELUŃ BIEGAOK 
  ADAMCZYK ANNA  10 / K20BOJANOWO  
 ADAMCZYK BENIAMIN238610 / M30WROCLAW-OK 
  ADAMCZYK GRZEGORZ 126610 / M40OŁAWATIM SAOKBieg Stulecia 
  ADAMCZYK PAWEŁ 220110 / M40GRODZISZCZEOK 
  ADAMECZEK WOJCIECH  10 / M20WROCŁAW  
  ADAMEK MARTA 20810 / K20LEGNICAOK 
  ADAMIAK JAKUB 50710 / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
  ADAMKIEWICZ RAFAŁ 222110 / M40WROCŁAWOK 
  ADAMOWICZ JUSTYNA 213110 / K30WROCŁAWOK 
  ADAMOWSKA AGNIESZKA 41410 / K40WROCŁAWOK 
  ADAMSKA ALICJA 2010 / K20WROCLAWOK 
  ADAMSKA URSZULA 185710 / K30WROCŁAWOK 
  ADAMSKI KRYSTIAN 139310 / M30WROCŁAWBYLE DOBIEC TEAMOK 
  ADAMSKI KRZYSZTOF 168010 / M30SMOLECZADYSZKA SMOLECOK 
  ADAMSKI KRZYSZTOF 184310 / M30WROCŁAWOK 
  ADAMSKI MICHAL 182410 / M30WROCLAWOK 
 ADAMSKI MIŁOSZ105710 / M20KOBYLA GÓRAOK 
  ADAMSKI WOJCIECH 119910 / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOK 
 AGNETTA MAGDALENA122210 / K20WROCŁAWOK 
 AGNETTA TOBIA165310 / M20WROCŁAWOK 
  AGNIESZKA BIENERT 81110 / K40WROCŁAWOK 
  AKUTKO OSKAR  1918 / WROCŁAWOK 
  AKUTKO SEBASTIAN 181010 / M40WROCŁAWOK 
  ALEKSANDRA MIACZYNSKA 16510 / K30WROCLAWOK 
  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 68010 / M40KRAKÓWDREAM TEAMOKBieg Stulecia 
  ANCZAKOWSKI MACIEJ 202610 / M20BIELSKO-BIAŁAOK 
  ANDREJCZUK MAREK 202210 / M30WROCŁAWOK 
  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF  10 / M30SIECHNICEMKS SIECHNICE  
  ANDRULEWICZ KRZYSZTOF 192210 / M50WROCŁAWOK 
  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ 23610 / M20DOBROSZYCECENEO RUNNERSOK 
 ANDRZEJCZUK KAMIL22910 / M20DOBROSZYCEOK 
  ANDRZEJEWSKA EWA 63510 / K30WROCŁAW-OK 
  ANDRZEJEWSKA JUSTYNA 59510 / K40MASŁOWOMASŁOWOOK 
 ANDRZEJEWSKA NINA 1918 / MASŁOWOMASŁOWO  
  ANDRZEJEWSKA PAULINA 230210 / K20BIELAWAGLKS ŚWIDNICAOK 
 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ59410 / M40MASŁOWOMASŁOWOOK 
  ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 244210 / M30WROCŁAWHPEOK 
ANIULIS JAKUB 108210 / M20WAŁBRZYCHCZEMUJASOBIETOROBIEOKPro-Run 
 ANNA SENYSZYN130210 / K40WROCLAWTRANS SERWISOK 
  ANNA ZAJĄC 93810 / K20OPOLEOK 
  ANTONIAK MIESZKO 226710 / M20WROCŁAWEUROVENT ATHLETICSOK 
 ANTONIEWICZ AGNIESZKA206010 / K20WROCŁAWKLINIKA DIETY GRYSZKINOK 
  ANTOSIAK EDYTA 58510 / K40WROCLAW-OK 
  ANTOSIAK TOMASZ 125510 / M30ZŁOTORYJATMTEAMOK 
  ANTOSZCZUK ANETA 238810 / K30KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
 ANYŻ ERYK171010 / OK 
 APANEL NATALIA199510 / K20WROCLAWEY RUN4FUNOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY177110 / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
  ARDELLI MARCIN 112510 / M20BIELAWAOK 
  ARUTYUNYAN DAVID  1918 / WROCŁAWBIM RUSSIAOK 
  ATES RUDOLF  10 / M60KUDOWA ZDRÓJBRAK  
  AUGUSTYNIAK JAKUB 50810 / M30ŚLĘZAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
  AUTH KARINA  10 / K20BIERUTÓW  
 BABIAK BARTOSZ 10 / M40WROCŁAW  
 BABIAK BARTOSZ247310 / M40WROCŁAW  
  BACA JUSTYNA 210210 / K20NOWA RUDALUŹNA ŁYDA TEAMOK 
  BACHMANN VERA 5110 / K30WROCLAWCAPGEMINIOKBieg Stulecia 
  BADORA MICHAŁ 144610 / M30WROCŁAWHOVNO CLIMBING TEAMOKBieg Stulecia 
  BAGIŃSKA KATARZYNA 141710 / K30WROCŁAWOKPro-Run Bieg Stulecia 
  BAGIŃSKI ŁUKASZ 12310 / M30WROCŁAWOK 
  BAJDA JUSTYNA  10 / K30STARA KAMIENICAIZERSKA GRUPA BIEGOWA  
  BAJER GRZEGORZ 20110 / M30OLEŚNICAOK 
  BAJON MATEUSZ 110510 / M20WROCŁAWOKPro-Run 
  BAJURA SARA 237610 / K20BIERUŃUMED WROCOK 
  BAKALARCZYK TOMASZ 240310 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
  BAKER GLENN 127510 / M30WROCŁAWOK 
  BAKUŁA ANDRZEJ 74410 / M30WROCŁAWEUROVIAOK 
  BALASUBRAMANIAN RAGHAVENDER 199010 / M30WROCŁAWOK 
  BAŁECKI MAREK 88510 / M20NAMYSŁÓWSZYNSZYLEOKBieg Stulecia 
 BAŁTAROWICZ DOROTA 1918 / WROCŁAWLTB SPORT TEAMOK 
 BAŁTAROWICZ LUCJAN 10 / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAM  
  BAŁTAROWICZ LUCJAN 240110 / M30WROCŁAWLTB SPORT TEAMOK 
 BANASZAK JERZY 1918 / WROCŁAWOK 
 BANASZAK MICHAŁ 1918 / WROCŁAWOK 
 BANASZAK MICHALINA 1918 / WROCŁAWOK 
  BANASZEWSKI WOJCIECH 186610 / M30WROCŁAWOK 
 BANAŚ TOMASZ245810 / M30WROCŁAW  
  BANDUROWSKI ŁUKASZ 190510 / M30WROCŁAWOKBieg Stulecia 
  BARABASZ JOANNA 36110 / K30WROCLAWOK 
  BARAN BOGDAN 230510 / M50WROCŁAWOKPro-Run 
  BARAN EWA 34210 / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKBieg Stulecia 
  BARAN JAROSŁAW 92310 / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOKBieg Stulecia 
 BARAN MARIUSZ241210 / M30OLEŚNICAUSP TEAMOK 
  BARANOWSKA EWELINA 111510 / K20WROCŁAWOK 
  BARANSKI WOJCIECH 240210 / M20WROCŁAWOK 
  BARASIŃSKA ALEKSANDRA 143010 / K30OZIMEKOK 
  BARCZAK PIOTR 139710 / M30SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
  BARSZCZAK MARTA 235810 / K20WARSZAWAPISTOLET KOBIETOK 
 BARSZCZEWSKI PIOTR205310 / M40WROCŁAWAB S.A.OK 
  BARTCZAK ROBERT 239210 / M40LUTYNIAOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY 1918 /  OK 
  BARTKOWIAK HANNA  10 / K30WROCŁAW-  
  BARTKOWIAK HUBERT 102110 / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
  BARTKOWIAK MARTA 45210 / K20WROCŁAWOK 
  BARTKOWIAK MICHAŁ 45310 / M20WROCŁAWOK 
  BARTKÓW-KWIATKOWSKA BEATA 224410 / K30BIELSKO-BIAŁAPISTOLET KOBIETOK 
 BARTŁOMIEJ KORUSIEWICZ248110 / M30  
  BARTNICKA ANNA 148510 / K40WROCŁAWCOMBAT MAMAOKBieg Stulecia 
  BARTOSIK KAMILA 228810 / K40SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
 BARTOSZ CHRZAN 1918 / OLESNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA  
  BARTOSZCZAK SEBASTIAN  1918 / WROCLAWMISIOKIOK 
  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 204410 / K20KOSTOMŁOTYOK 
  BARTOSZEWSKA MAGDA 117310 / K30WROCŁAWOKPro-Run 
  BARTYZEL DOROTA 156410 / K50JELCZ-LASKOWICEOKBieg Stulecia 
  BARTYZEL MAREK 48710 / M40ZAWOJAOKBieg Stulecia 
  BARUL MAREK 192510 / M20SROKOWOOK 
  BARWICKA SONIA 112310 / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
 BARYLSKI DARIUSZ27510 / M40WROCŁAWOKBieg Stulecia 
  BARZYCKA SYLWIA 184910 / K30WROCŁAWOK 
  BASIŃSKA JUSTYNA  10 / K30OŁAWA  
  BASZCZYŃSKA BARBARA 169310 / K50BRZEGRUNNING TEAM BRZEGOK 
  BATOR MICHAŁ 191810 / M30NADOLICE WIELKIE#SOBASTEAMOK 
  BATOR OLIMPIA 242210 / K30KLODZKOOLIRUNOK 
  BĄK ARKADIUSZ 213210 / M40WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)OK 
  BĄK JAROSŁAW 152610 / M50MARCINKOWICEOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
  BĄKIEWICZ ROBERT 94910 / M40WROCŁAWDREAM TEAMOK 
  BĄKOWICZ ANNA 31810 / K20RADOMSKOOK 
  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 64710 / M50RADOMSKOOK 
  BECHTA KATARZYNA  1918 / LUBLINRUN-LOG.COM  
  BECMER DAMIAN 187110 / M20WROCŁAWWATOWCY/KWITOWCYOK 
  BECMER DARIUSZ 138710 / M40WROCŁAWOK 
  BEDNARCZUK PAULINA 61210 / K20OŁAWAOK 
  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 58210 / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BEDNAREK ANNA 195210 / K30SYCÓWOK 
  BEDNAREK TOMASZ 64010 / M40WROCŁAWOK 
  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 168310 / K40ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.OK 
  BEDNARZ MONIKA 14010 / K20WROCŁAWOK 
  BEJNAR ŁUKASZ 42610 / M30WROCŁAWBIBLIOTEKA PWROK 
 BEKAŁA KRYSTIAN25210 / M30WROCŁAWEFLOK 
 BELNIK ROBERT 1918 / GDYNIAOK 
  BEŁZA JAROSŁAW 71910 / M40DOBROSZYCEOK 
 BEREŹNA MARTA 1918 / WROCŁAWOK 
  BERG DAMIAN 37610 / M20CZERSKOK 
  BERNARDELLI MACIEJ 210310 / M30WROCŁAWRUN4FUN.PLOK 
  BERNAŚ TOMASZ 98510 / M30WROCŁAWOK 
  BESZŁEJ MACIEJ 120210 / M30WROCŁAW#ZARAZ_ZA_PUDŁEMOK 
  BETCHER ROBERT 10710 / M50OPOLEŚLĘZAK TEAMOK 
 BETLEJ MIKOŁAJ59310 / M40WROCŁAWNOAOK 
  BĘBAS PAWEŁ  10 / M30WROCŁAW  
  BĘDKOWSKA MARTYNA 152810 / K30WROCŁAW-OK 
  BĘDKOWSKI RADEK 152910 / M30WROCŁAW-OK 
  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR 228210 / M30KIELCZOWOK 
  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 88410 / K30WROCLAWOK 
  BIAŁONOGA MICHAŁ 92410 / M30WROCŁAWWÓDŹITSUOK 
  BIAŁUCH BARTŁOMIEJ 153710 / M20KIELCEOK 
  BIAŁY MICHAŁ 207810 / M30WROCŁAW-OK 
  BIAŁY MICHAŁ 209710 / M20WAŁBRZYCHAZS UMED WROCOK 
  BIAZIK ANETA 95210 / K30WROCŁAWOK 
  BIAZIK MARIUSZ 95310 / M30WROCŁAWOK 
  BIDZIŃSKA AGATA 4510 / K30WROCŁAWSLOW JOGGING WROCŁAWOK 
 BIEGAŃSKA ALICJA 1918 / WROCŁAWBIEGANKIOK 
 BIEGAŃSKA JULIA 1918 / WROCŁAWBIEGANKIOK 
 BIEGAŃSKA KINGA 1918 / WROCŁAWBIEGANKIOK 
  BIEGAŃSKI MACIEJ 108810 / M40RADWANICEOK 
  BIELAK PIOTR 135010 / M30WROCŁAWOK 
  BIELAWSKI KAROL  10 / M20DOBROSZYCE  
  BIELAWSKI RAFAŁ 118310 / M20WROCŁAWOK 
 BIELECKA BOGUMIŁA116610 / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOK 
  BIELECKA IWONA 41910 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BIELICKI DOMINIK 121910 / M16WROCŁAWWKSOK 
  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 181710 / M40WROCŁAWOK 
 BIENIEK DOROTA 1918 / WROCLAWOK 
  BIENIEK EWELINA 109410 / K30WROCLAWADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
  BIENIEK MICHAL  1918 / WROCLAWOK 
 BIENIEK MIKOŁAJ 1918 / WROCLAWOK 
  BIENIEK RAFAŁ 191410 / M30WROCŁAWOK 
  BIEŃKOWSKI RADOSŁAW 183710 / M20WROCŁAWOK 
  BIERNACIK JACEK 160810 / M50KUDOWA-ZDRÓJOK 
  BIERNACKA GABRIELA  10 / K40WROCŁAW  
  BIERNACKA KATARZYNA 176510 / K20SYCÓWMKS SIECHNICE/ SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOK 
  BIERNACKI KRYSTIAN 158910 / M40WROCŁAWGVTOK 
 BIERNAT IWONA 1918 / OSTROŁĘKAOK 
 BIERNAT PATRYCJA 1918 / WROCŁAWOK 
  BIK PATRYCJA 160410 / K20WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
  BIK STANISŁAW 215510 / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
 BILOUS MARTA232910 / K30MIRKOWPRO-RUN WROCŁAWOK 
 BILSKI MARCIN34810 / M40WROCŁAW-OK 
  BILSKI PAWEŁ 148010 / M40WROCŁAWOK 
  BIŁOUS MARCIN 12510 / M40MIRKÓWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BIŁOZUR MACIEJ 64610 / M30WROCŁAWOK 
  BINIAK AGNIESZKA  10 / K30KIELCZOW  
  BINIEK SYLWIA 103510 / K20WROCŁAWOK 
 BISEK AGATA 1918 / WROCŁAWOK 
  BISEK ALICJA  1918 / WROCŁAWOK 
 BISEK MACIEJ 1918 / WROCŁAWOK 
 BISEK MICHAŁ 1918 / WROCŁAWOK 
  BISIKIEWICZ ADRIANNA 95110 / K20WROCŁAWOK 
  BLACHA BALOWSKA ANETA  10 / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN  
  BLACHOWSKI JAN 70510 / M40WROCŁAWMOTOFUNFLEOKBieg Stulecia 
  BLONDOWSKI SEBASTIAN 169610 / M30LEGNICASEBEK TEAMOK 
  BŁACHUT MAREK  10 / M40WROCŁAW  
  BŁASZCZAK EWELINA 119110 / K20WROCŁAWOK 
  BŁASZCZOK MICHAŁ 60910 / M30WROCŁAWOKBieg Stulecia 
 BŁASZCZYK JERZY54910 / M60ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSZTAJNOK 
 BŁASZCZYK ŁUKASZ 1918 / WROCŁAWOK 
  BŁASZCZYK PIOTR 123210 / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
 BŁASZKÓW STANISŁAW96710 / M70WROCŁAWSOBIEPANOK 
  BOBER JAKUB  10 / M20BIELANY WROCLAWSKIEREBELLION OF FREE RUNNERS Prawnicy 
  BOBIK MARCIN 113810 / M30WROCŁAWOK 
  BOCHNAK PAWEŁ 1910 / M30WROCŁAWOK 
 BOCHNIARZ ANNA180510 / K30WROCŁAWIDEA GETIN LEASINGOK 
  BOCZAR WALDEMAR 130810 / M30WROCŁAWOK 
  BOCZEK MARCIN 168910 / M40WROCŁAWSAMOSADOK 
  BOĆKO EWA 232710 / K30TRZEBNICAWATAHAOK 
  BOGDAŁ JACEK 103710 / M40WROCŁAWOK 
  BOGENRYTER PIOTR 200410 / M30WROCŁAWOK 
 BOGUCKA KAJA127410 / K20ZIELONA GÓRAOK 
  BOGUCKI SŁAWOMIR 160510 / M50ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZYOK 
  BOHAREWICZ BARTOSZ 97210 / M20WROCŁAWOK 
BOHONOS ANATOL 1918 / HENRYKÓWMMAOK 
BOHONOS ANTONI 1918 / WROCŁAWMMAOK 
BOHONOS ARKADIUSZ 12010 / M20HENRYKÓWOK 
BOHONOS MARLENA 1918 / WROCŁAWMMAOK 
  BOHONOS MATEUSZ 15510 / M30WROCŁAWMMAOK 
  BOJANOWSKI MICHAŁ  10 / M20WROCŁAW  
  BOJARCZUK PRZEMYSŁAW 225010 / M20WROCŁAWOK 
  BOKSA MAŁGORZATA 212810 / K50ZIĘBICENIEOK