Zawody obsługuje firma Datasport

Supermaraton Stulecia Pamięci Polskich Himalaistów
Katmandu, 13 października 2018 r.


Liczba zawodników : 140
Liczba opłaconych zawodników: 136
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ZAWODNIK ANONIMOWY12OPEN / M20 POLSKIE HIMALAJEPAKPAKOK 
2  BAGIŃSKA ANNA 35OPEN / K30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
3  BARANOWSKI ADAM 72OPEN / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOK 
4  BARSKI BARTOSZ 1OPEN / M40POZNAŃPOLPOLOK 
5  BĄKOWSKI PAWEŁ 16OPEN / M30MARKIPOLPOLOK 
6  BERNAT ANTONI 73OPEN / M60PUCKLKS ZPPOLPOLOK 
7 BIEL ARTUR53OPEN / M40WARSZAWAPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
8  BIELIŃSKI MACIEJ 2OPEN / M40PIASECZNOPOLPOLOK 
9  BORKOWSKI MARIUSZ 94OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
10  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 132OPEN / M60ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
11 BUJALSKA EWA70OPEN / K40JÓZEFOSŁAWAWF WARSZAWAPOLPOLOK 
12  CEPCER JANUSZ 89OPEN / M50ANDRYCHÓWKLUB KOLARSKI PELETON WADOWICEPOLPOLOK 
13  CHWASTYK MATEUSZ 54OPEN / M30ROJEWICEPOLPOLOK 
14  CHYCZEWSKI ROBERT 71OPEN / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
15  CIECHANOWICZ SYLWIA 17OPEN / K40KIEKRZPOLPOLOK 
16  CISZAK DARIA 36OPEN / K40POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPOLPOLOK 
17  CZARNACKI MARIAN 109OPEN / M60OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW MAZOWIECKAPOLPOLOK 
18  DOMANSKI JERZY 110OPEN / M50OTWOCKOTWOCK BIEGAPOLPOLOK 
19  DOMINO KRYSTIAN 37OPEN / M40GŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLPOLOK 
20  DZIEKOŃSKI TADEUSZ 55OPEN / M60BIAŁYSTOKJUVENIA BIAŁYSTOKPOLPOLOK 
21  FIEBICH ZBIGNIEW 136OPEN / M40LESZNOLUCKY LUKIPOLPOLOK 
22  FOSIEWICZ MAREK 10OPEN / M40RADOMPOLPOLOK 
23 FURMANIAK JAROSŁAW 56OPEN / M40NOWE CHRUSTY.TIME FOR RUNNING T4RPOLPOLOK 
24 GAZDA MICHAŁ137OPEN / M20POZNAŃCONSTRAVIAPOLPOLOK 
25 GĘBKA ANDRZEJ21OPEN / M50GDYNIAPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
26  GŁYDA MACIEJ 111OPEN / M50POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
27  GNIADEK GOSIA 90OPEN / K40KRAKÓWDABEX-BOLTPOLPOLOK 
28 GNIADEK TOMASZ 74OPEN / M40KRAKÓWDABEX-BOLTPOLPOLOK 
29  GRABOWSKI GRZEGORZ 22OPEN / M50KINGTONPBWUKGBRGBROK 
30  HAMERLA ADAM 13OPEN / M30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
31  HEJMEJ KRZYSZTOF 3OPEN / M40NOWY SĄCZHART MEDIAPOLPOLOK 
32  HOWANIEC-SIWEK ANNA 112OPEN / K30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
33  IDZIOR WOJCIECH 102OPEN / M40KOLBUSZOWAPOLPOLOK 
34  JAŚKOWIAK MARIUSZ 38OPEN / M30ZIELONA GÓRAEVEREST FITNESS ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
35  JEDRZEJEK LUKASZ 39OPEN / M30POZNANDFDS POLSKA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
36  JOŃCZYK-ZIĘBA EWA 75OPEN / K40NADARZYNPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
37  KACHNIEWSKI MIROSŁAW 4OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
38  KALINOWSKI JANUSZ 28OPEN / M60WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA PAPPOLPOLOK 
39  KAWA JUSTYNA 5OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
40  KAZNOWSKI MICHAŁ 97OPEN / M30POZNAŃPOLPOLOK 
41 KITALA JUSTYNA95OPEN / K40ASKERNORNOROK 
42  KLEPACKA ZOFIA NOCETI 108OPEN / K30ZIELONKALEG WARSZAWAPOLPOLOK 
43  KLUSEK JOLANTA 51OPEN / K40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
44  KOPYCZOK JUSTYNA 103OPEN / K20KATOWICEDABEX-BOLTPOLPOLOK 
45  KOPYCZOK MICHAŁ 76OPEN / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIETYSŁAWA TEAMPOLPOLOK 
46  KOSIOR DARIUSZ 77OPEN / M50WARSZAWAPOLPOLOK 
47  KOSMALA SZYMON 40OPEN / M30DĄBRÓWKAPOLPOLOK 
48  KOSTAŃSKI ADAM 78OPEN / M30BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
49  KOTUŁA JERZY 7OPEN / M60ZAKOPANEKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
50  KOZIOŁEK MARCIN 125OPEN / M40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOLOK 
51  KRĄPIEC WALDEMAR 104OPEN / M50POZNAŃPOLPOLOK 
52 KROSNOWSKI BARTOSZ79OPEN / M40NEWMARKETGBRGBROK 
53  KRUK ANNA 57OPEN / K30KOSZALINBABECZKI KOSZALINPOLPOLOK 
54 KRYNICKI JANUSZ19OPEN / M60WARSZAWAPZLAPOLPOLOK 
55  KWIATKOWSKI PAWEŁ 134OPEN / M30PISARZOWICEPOLPOLOK 
56  KWIATKOWSKI PRZEMYSŁAW 133OPEN / M20PISARZOWICEPOLPOLOK 
57  LECH KRZYSZTOF 41OPEN / M40TCZEWTCZEWSKIE STOWARZYSZENIE RADIOORIENTACJI SPORTOWEJPOLPOLOK 
58  LECH MIKOŁAJ 58OPEN / M20TCZEWTCZEWSKIE STOWARZYSZENIE RADIOORIENTACJI SPORTOWEJPOLPOLOK 
59  LEGOWSKI JAKUB 32OPEN / M30GDYNIAARKA GDYNIAPOLPOLOK 
60  ŁĘTOWSKI MARIUSZ 68OPEN / M40NAWODNAKM TEAMPOLPOLOK 
61 MAJEWSKI HUBERT80OPEN / M40SANDVIKANORNOROK 
62 ZAWODNIK ANONIMOWY98OPEN / M40 POLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
63 MALINOWSKA KATARZYNA131OPEN / K50WARSZAWAPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
64  MALINOWSKI ROBERT 59OPEN / M40OLSZANKAPOLPOLOK 
65  MARCINKOWSKI MAREK 14OPEN / M40SZCZECINHQ MNC NEPOLPOLOK 
66  MARCINOWSKI AREK 113OPEN / M40WARSZAWAFUNDACJA PAŁAC STRUGAPOLPOLOK 
67  MIKOŁAJCZYK AGATA 130OPEN / K40WILKÓWPOLPOLOK 
68  MILER-WALCZAK MONIKA 81OPEN / K40MIĘDZYRZECZE DOLNEPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
69  MLECZKO MAREK 129OPEN / M50KRYNICA - ZDRÓJPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
70 MOCZYŃSKI MACIEJ 96OPEN / M40BEŁCHATÓWPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
71  MOSKWIAK MATEUSZ 29OPEN / M20JAROSŁAWPOLPOLOK 
72  MRÓZ BARBARA 114OPEN / K20WROCŁAWFUNDACJA EVERESTPOLPOLOK 
73  MRÓZ WOJCIECH 82OPEN / M30BIELANY WROCŁAWSKIEFUNDACJA EVERESTPOLPOLOK 
74 MURAWSKA JOANNA91OPEN / K40GDAŃSKMIKITEAMPOLPOLOK 
75  NIZIOŁ MARIAN 60OPEN / M60PIASECZNOPOLPOLOK 
76  NOWAKOWSKI NORBERT 61OPEN / M40GYDNIAPOLPOLOK 
77  NOWOSIELSKI ROMAN 30OPEN / M60GDYNIAPOLPOLOK 
78 OLKOWSKI MAREK83OPEN / M30RYDUŁTOWYPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
79  OLSZAK WOJTEK 27OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
80  ORGANISTA PIOTR 31OPEN / M30LESZNOKP POLONIA 1912 LESZNOPOLPOLOK 
81  PAJCZ PRZEMYSŁAW 62OPEN / M40SOBÓTKAPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
82  PAKOSZ PIOTR 115OPEN / M60JANUSZKOWICESOLIDARNOŚĆ OŚWIATY I WYCHOWANIA NSZZ SOLIDARNOŚĆ ŚLĄSKA OPOLSKIEGOPOLPOLOK 
83  PARTYKA AGNIESZKA 116OPEN / K40KINGTONPBWUKGBRGBROK 
84  PATEREK AGATA 63OPEN / K40GDANSKPOLPOLOK 
85  PIETRUCZUK RADOSŁAW 84OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
86 PIOTROWSKA KAROLINA128OPEN / K40POZNAŃFITSPOTPOLPOLOK 
87  POTERSKA KAROLINA 42OPEN / K40LUBONMJP DRUK POZNANPOLPOLOK 
88  POTERSKI MATEUSZ 43OPEN / M40LUBON / POZNANMJP DRUK POZNANPOLPOLOK 
89  PRUKOP PATRYK 23OPEN / M40CZELADŹPBWUKPOLPOLOK 
90  RACZKIEWICZ KATARZYNA 24OPEN / K40CHESTERFIELD/ULHÓWEKPBWUKPOLPOLOK 
91  RADZIEJ PIOTR 52OPEN / M40GDANSKPOLPOLOK 
92  RADZIĘTA ARTUR 26OPEN / M40NOWY WIŚNICZPOLPOLOK 
93  RASIUK FRANCISZEK 15OPEN / M60KIETRZGRYF KIETRZPOLPOLOK 
94  RESPONDEK DARIUSZ 64OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
95  ROGOŹNICKA IZABELLA 117OPEN / K60WARSZAWAPOLPOLOK 
96  ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA 118OPEN / K40OLSZTYNAGIZ TEAMPOLPOLOK 
97  ROZUM JANUSZ 107OPEN / M60WARSZAWAPZLAPOLPOLOK 
98  RYTKO KATARZYNA 92OPEN / K30ŁÓDŹPOLPOLOK 
99  SAWOSZCZUK ANDRZEJ 99OPEN / M40KORONOWOPOLPOLOK 
100 SEWERYN IZABELA119OPEN / K40RADOMPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
101  SIBIELAK TOMASZ 44OPEN / M40BĘDZINPOLPOLOK 
102  SIELECKI GRZEGORZ 101OPEN / M40OPATÓWADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
103  SIKORSKI KRZYSZTOF 135OPEN / M50JELENIA GÓRAPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
104  SŁOMIŃSKI PIOTREK 120OPEN / M40OLSZTYNAGIZ TEAMPOLPOLOK 
105  SOŁYGA ANNA 85OPEN / K20OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLPOLOK 
106  SZCZOTKA MAŁGORZATA 121OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
107  SZCZOTKA MARTA 47OPEN / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
108  SZCZOTKA PAWEŁ 45OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
109  SZYDŁOWSKI JACEK 86OPEN / M40GDAŃSKJACEK BIEGAPOLPOLOK 
110 SZYNKIEWICZ PIOTR140OPEN / M50GDYNIAPOLPOL  
111 ZAWODNIK ANONIMOWY20OPEN / M20 POLPOLOK 
112 SZYNKIEWICZ JULIA106OPEN / K20GDYNIAPOLSKIE HIMALAJEPOLPOLOK 
113 TOMALSKI PIOTR25OPEN / M40PŁOCKPOLPOLOK 
114  TRUBOWICZ-GOŁUŃSKA ELA 124OPEN / K40KOMORNIKIPOLPOL  
115 ZAWODNIK ANONIMOWY87OPEN / M30 POLPOLOK 
116 URBANEK ZBYSZEK6OPEN / M30PSZCZYNA`ANILEWE DIWAD LIMAK`POLPOLOK 
117  WALCZEWSKI MICHAŁ 138OPEN / M40TORUŃWKB META LUBLINIECPOLPOL  
118  WALUK TADEUSZ 11OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
119  WIECZOREK KRZYSZTOF 105OPEN / M40STRUGAFUNDACJA PAŁAC STRUGAPOLPOLOK 
120  WIĘCKOWSKI MARIUSZ 88OPEN / M40GDAŃSKWWW.WOJTEKNADOLSKI.PLPOLPOLOK 
121  WINCZEWSKI TOMASZ 33OPEN / M40ELBLĄGPOLPOLOK 
122  WITCZAK JOLANTA 46OPEN / K50LUSOWOTARNOWO PODGÓRNE - POZIOM BLIŻEJPOLPOLOK 
123  WŁODARSKI JACEK 127OPEN / M40TARNÓWDELFIN TARNÓWPOLPOLOK 
124  WOJNA JACEK 93OPEN / M40CHORZÓWRYSIEPOLPOLOK 
125 WOŹNIAK NATALIA50OPEN / K30MIĘDZYCHÓDPOLPOLOK 
126  WOŹNIAK ZOFIA 122OPEN / K60JULIANÓWPOLPOLOK 
127  WÓJCIK KRZYSZTOF 34OPEN / M30WARSZAWAKM PSP WARSZAWAPOLPOLOK 
128  WYCHADANCZUK ANDRZEJ 69OPEN / M30AYLESBURYPOLSKIE HIMALAJEGBRGBROK 
129  WYCHADAŃCZUK MAŁGORZATA 48OPEN / K30AYLESBURYPOLSKIE HIMALAJEGBRGBROK 
130  WYSOCKA ELŻBIETA 65OPEN / K60SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOK 
131  WYSOCKI PAWEŁ 66OPEN / M60SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOK 
132  ZAKRZEWSKA AGNIESZKA 123OPEN / K30BARANOWOFITSPOTPOLPOLOK 
133  ZATOŃ PAWEŁ 8OPEN / M30RADOMSKOPOLPOLOK 
134  ZAWADZKA SONIA 67OPEN / K30POGWIZDÓWWWW.PIESTURYSTA.PLPOLPOLOK 
135  ZAWADZKI MACIEJ 100OPEN / M30POGWIZDÓWWWW.PIESTURYSTA.PLPOLPOLOK 
136  ZIELIŃSKI MAREK 139OPEN / M50SZCZAWNO ZDRÓJDATASPORTPOLPOL  
137  ZIĘBA ZBIGNIEW 126OPEN / M40NADARZYNPOLPOLOK 
138  ZYBERT MATEUSZ 9OPEN / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
139 ZYLINSKI MATTHIAS-MACIEJ18OPEN / M60HAMBURGHHGDZOPPOTGERGEROK 
140  ŻUREK WOJCIECH 49OPEN / M20OPOLENIEAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLPOLOK