Zawody obsługuje firma Datasport

37. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
Tomaszów Mazowiecki, 02 września 2018 r.


Liczba zawodników : 295
Odebrało numery: 267

Liczba opłaconych zawodników: 236
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ABRATKIEWICZ ANETA26710km / K30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOL  
2 ABRATKIEWICZ KRZYSZTOF26810km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOL  
3  ADRJAN DARIUSZ  10km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLPOL   
4  ANTCZAK AGNIESZKA  10km / K40ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOL   
5 ANTECZEK EWA18310km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMPOLPOLOK 
6  ANTOSIEWICZ ROBERT 21610km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAMPOLPOLOK 
7  ARCAB PIOTR 16310km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
8  ARKUSZYŃSKI PAWEŁ 21110km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOK 
9  BALICKA OLIMPIA 3410km / K30TOMASZÓW MAZOWIECKIGYMSKINPOLPOLOK 
10  BALINSKI KAMIL 25210km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKI25 BDOWPOLPOL  
11 BALIŃSKA INGA26010km / TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOL  
12  BANASZCZAK KACPER 22510km / M16TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
13  BARAŃSKI KAMIL 10110km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
14  BAUER PIOTR 10010km / M20ŁÓDŹPOLPOLOK 
15  BEDNARSKA ANGELIKA 21410km / K16TOMASZÓW MAZOWIECKIKS PILICAPOLPOLOK 
16  BERESKA ARTUR 21310km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJA SAMPOLPOLOK 
17 BIEGUN ROBERT27510km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOL  
18  BIELECKA DOROTA 13310km / K40KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIGRAZIA RUNNINGPOLPOLOK 
19  BIENIEK JACEK 17010km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKICUKBIEPOLPOLOK 
20  BISKUP DOROTA 3310km / K30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
21  BISTUŁA ARTUR 22910km / M20PABIANICEPOLPOLOK 
22  BLANK EMIL 19310km / M20ALICE SPRINGSANTEK TEAMAUSAUSOK 
23  BŁASZCZYK ROBERT 7010km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOK 
24  BOJARCZUK WALDEMAR 12810km / M60TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOK 
25  BOKSZA PIOTR 11410km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOK 
26  BORAS JAN 3510km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
27 BORKOWSKA MARTA12310km / K30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
28  BOROWCZYK JACEK 21010km / M50TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAMPOLPOLOK 
29  BOROWSKI KONRAD 12210km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKITM INNOWACJEPOLPOLOK 
30  BOROWSKI ROBERT 7710km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
31  BREJNAK RYSZARD 16110km / M50ŻAKOWICERAN-LOG.COMPOLPOLOK 
32  BROCKI TOMASZ 26310km / M30PABIANICEPOLPOL  
33  BRODA URBAN 7810km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKICAREFREE CHELSEAPOLPOLOK 
34  BROJEWSKI KRZYSZTOF 1310km / M60KIELCEPOLPOLOK 
35  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 6010km / M40ŁASKPOLPOLOK 
36  BRZOSTOWICZ RAFAŁ 14310km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMPOLPOLOK 
37  BUDA MATEUSZ 22310km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKI7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJPOLPOLOK 
38  BUKOWSKA MARTA 810km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
39  BURIAN AGNIESZKA  10km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOL   
40  CHABROS MARIUSZ 12510km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKI7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJPOLPOLOK 
41  CHACHUŁA EWA 7310km / K40WĄWAŁWANDA PANFIL TEAMPOLPOLOK 
42 CHAŁUPKA SYLWESTER16610km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
43  CICHOSZ JAROSŁAW 5610km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOK 
44  CISZEWSKI GRZEGORZ 9910km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIJUST THE BLUESPOLPOLOK