Zawody obsługuje firma Datasport

Grupa Azoty Triathlon Radłów IV 2018 - Sprint
Radłów, 07 lipca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 153
Odebrało numery: 142

Liczba opłaconych zawodników: 147
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 AUGUSTYN SŁAWOMIR306/3Sztf / WOLA RZĘDZIŃSKAOKBieg 
2 BABŁO TOMASZ301/3Sztf / RADŁÓWOKBieg 
3 BARAN BEATA116OPEN / K4KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONOK  
4 BARAN JÓZEF115OPEN / M4ZABIERZÓWIRON DRAGON TRIATHLONOK 
5 BĄK MAREK309/2Sztf / TARNOWSKIE GÓRYTRI DIVISION TRIATHLON TEAMOKRower 
6 BEDNARZ KUBA303/3Sztf / ZAKOPANEOKBieg 
7 BEIL DAWID309/1Sztf / RACIBÓRZOKPlywanie 
8 BIELECKA KATARZYNA30OPEN / K2TARNÓWOK 
9 BIELSKI BARTŁOMIEJ305/3Sztf / LUBLINWW TEAMOKBieg 
10 BORODZIEJ DARIUSZ23OPEN / M3NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄOK 
11 BRÓDKA PAWEŁ11OPEN / M3RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
12 BYSIEK KRZYSZTOF308/1Sztf / ILKOWICEOKPlywanie 
13 CICHOŃSKI RAFAŁ48OPEN / M3BRZESKOOK 
14 CZARNIGA KRZYSZTOF311/2Sztf / GMINA RADŁÓW Rower 
15 CZARNOTA BARTŁOMIEJ74OPEN / M3RZESZÓWGB SPORTOK 
16 CZERNECKI MATEUSZ310/1Sztf / NIWKAOKPlywanie 
17 CZYŻYCKI PIOTREK93OPEN / M2TARNÓWOK 
18 DROZD MACIEJ27OPEN / M1TARNÓWOK 
19 DUDEK PIOTR88OPEN / M3RUDA ŚLĄSKAOK 
20 DZIUK DARIUSZ73OPEN / M2RADOMOK 
21 FAMUŁA TOMASZ309/3Sztf / KATOWICEOKBieg 
22 FIJAŁKOWSKI ADAM5OPEN / M4BRZESKOOK 
23 FIREK ADRIAN14OPEN / M2BIELSKO-BIAŁAFIREK TEAMOK 
24 GĄSAWSKI DOMINIK311/3Sztf / RADŁÓWGMINA RADŁÓW Bieg 
25 GOGOL SEBASTIAN303/2Sztf / ŁAZISKA GÓRNEFORMACJA ŚLĄSKOKRower 
26 GOMÓŁKA MACIEJ45OPEN / M2TARNÓWOK 
27 GRELA MARCIN82OPEN / M2KIELNAROWAKRWAWE SUTYOK  
28 GROŃ STANISŁAW104OPEN / M4NOWY SĄCZOK 
29 GRZYWACZ MACIEJ51OPEN / M1KRAKÓWWM TRISELF  
30 GUZIK JAGODA10OPEN / K2KRAKÓWOK 
31 HALAGARDA KRZYSZTOF26OPEN / M2KRAKÓWPDKOK 
32 HARTMAN PATRYCJUSZ120OPEN / M2LUBOMIATRENUJ TRIATHLON  
33 HOŁYŚ MARCIN34OPEN / M2KRAKÓWOK  
34 HORODECKI KRZYSZTOF75OPEN / M2RZESZÓWOK 
35 HOSAJA KONRAD16OPEN / M2KRAKÓWOK 
36 HOSAJA PAWEŁ17OPEN / M4TARNÓWOK 
37 ILCZYSZYN JULITA94OPEN / K2ZGORZAŁARUNCOHOLICSOK 
38 IWANICKI KRZYSZTOF303/1Sztf / ZAKOPANENAUKA BIEGAOKPlywanie 
39 JABŁOŃSKI MAREK25OPEN / M3WADOWICEAUUUUUOK 
40 JACH MATEUSZ90OPEN / M2GORZÓW WLKP.OK 
41 JACHIMEK SZCZEPAN301/1Sztf / RADŁÓWOKPlywanie 
42 JASEK MATEUSZ301/2Sztf / NIWKAOKRower 
43 JATA MARTA305/1Sztf / LUBLINWW TEAMOKPlywanie 
44 JELEŃ TOMASZ78OPEN / M2KRAKÓWOK 
45 JEMIOŁO HUBERT39OPEN / M2OCIEKAOK 
46 JEŻYNA MARCIN59OPEN / M2KRAKÓWWM TRISELFOK 
47 KAŁAMARSKI JAKUB109OPEN / M3KRAKÓWDAREDEVILS TRIATHLONTEAMOK 
48 KASZUBA ROBERT83OPEN / M3TUMLIN-DĄBRÓWKAZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEMOK 
49 KIERPIEC SZCZEPAN307/1Sztf / KRAKÓWOKPlywanie 
50 KIEŚ DAMIAN4OPEN / M3RZESZÓWOK 
51 KLAKLA WOJCIECH62OPEN / M1STRÓŻAOK 
52 KLUŹNIAK JACEK85OPEN / M3KIELCEKKL KIELCEOK 
53 KLUŹNIAK WOJCIECH99OPEN / M2KIELCEOK 
54 KŁOSOWICZ ALINA43OPEN / K2TARNÓWOK 
55 KOGUT PAWEŁ20OPEN / M2ŻABNOCP TALENTOK 
56 KOŁODZIEJ ŁUKASZ37OPEN / M2TRZEBOWNISKOTRIATHLON SOKOŁA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIOK 
57 KONIECZNY RYSZARD95OPEN / M4RACIBÓRZAMATOROK 
58 KOSIBA RAFAŁ302/1Sztf / TARNÓWOKPlywanie 
59 KOWALSKI RAFAŁ97OPEN / M2CHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMOK 
60 KRÓL ŁUKASZ55OPEN / M1KRAKÓWRMF FMOK 
61 KRÓL MACIEJ76OPEN / M1RDZAWAOK 
62 KRUPA ROBERT6OPEN / M4TARNÓWOK  
63 KRZYSZTOFORSKI MACIEJ100OPEN / M1KRAKÓWTEAM RUDZIKOK 
64 KUDŁA JACEK9OPEN / M4DOBCZYCEOK 
65 KUKLA ŁUKASZ68OPEN / M2KIELCEMIX SPORT TEAM KIELCEOK 
66 KUKLIŃSKI ARKADIUSZ8OPEN / M1ZBYLITOWSKA GÓRAOK 
67 KULIŚ JAKUB57OPEN / M1RACIBÓRZRAFAKO TRITEAMOK 
68 KUROCZIK PATRICK58OPEN / M1PAWŁÓWRAFAKO TRITEAMOK 
69 KUSIAK PIOTR15OPEN / M1TARNÓWOK 
70 KWINTA MATEUSZ42OPEN / M1NOWY WIŚNICZWI-STALOK 
71 LICHOŃ TOMASZ86OPEN / M3DOBCZYCEOK 
72 LINARD PIOTR24OPEN / M3TARNÓWOK 
73 MADEJ RAFAŁ112OPEN / M3TARNÓWOK 
74 MALITA PIOTR41OPEN / M4KRAKÓWWM TRISELFOK 
75 MARKUCKA JOANNA2OPEN / K2TARNÓWHUSARIA RACE TEAMOK 
76 MATRAS DANIEL307/2Sztf / KRAKÓWOKRower 
77 MAZUREK MATEUSZ71OPEN / M1ŁAPCZYCAOK 
78 MICHAŁEK JAROSŁAW44OPEN / M4KRAKÓWONE WAY TICKETOK  
79 MICHNO MACIEJ33OPEN / M2RZESZÓWOK 
80 MICHOŃ KAMIL117OPEN / M3TARNÓWGRUPA AZOTYOK 
81 MIELKE DAWID84OPEN / M1BAŻANOWICEOK  
82 MIELKE DAWID53OPEN / M1BAŻANOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWOK 
83 MIKA-HOFFMANN MAGDALENA29OPEN / K3KRAKÓWOK 
84 MOLCZYK PAWEŁ310/3Sztf / TARNÓWOKBieg 
85 MORAWSKI KAJETAN80OPEN / M2KOSCIELISKOOK 
86 MYTNIK JAKUB31OPEN / M2KRAKÓWOK 
87 NACHEL SEBASTIAN102OPEN / M1TARNÓWOK 
88 NOWAK-BEREŚ ELŻBIETA105OPEN / K4DĘBICAOK 
89 NOWAK WOJCIECH56OPEN / M2RUDA ŚLĄSKAWATAHA TEAMOK 
90 NYKIEL WOJCIECH306/2Sztf / TARNÓWOKRower 
91 OGAR JAROSŁAW310/2Sztf / WIERZCHOSŁAWICEOKRower 
92 OGIŃSKI PIOTR22OPEN / M3BOCHNIATRIATHLON TEAM BOCHNIAOK 
93 OLENDER GRZEGORZ38OPEN / M4PROSZOWICEOK 
94 OSAK MACIEJ96OPEN / M3KRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWOK 
95 OSIKA KATARZYNA111OPEN / K1WOLA DĘBOWIECKAO&K ELEKTROGROUPOK 
96 PIĘTA FILIP46OPEN / M2KRAKÓWOK 
97 PIWOWARCZYK WALDEMAR306/1Sztf / RADLNAOKPlywanie 
98 PŁUDOWSKI WOJCIECH19OPEN / M4TARNÓWOK  
99 PODKOWA JAROSŁAW72OPEN / M3RADOMOK 
100 POGODZIŃSKA ZUZANNA61OPEN / KRAKÓWWM TRISELFOK 
101 POTOCZNY MICHAŁ1OPEN / M2TARNÓWCEL TO FORMAOK 
102 PROKOP PIOTR50OPEN / M2TARNÓWOK 
103 PROSOWICZ DAWID52OPEN / M1RADŁÓWOK 
104 PRZEBIERACZ DOROTA60OPEN / K3KAZIMIERZA WIELKAWM TRISELFOK 
105 PRZECH-FUS AGNIESZKA305/2Sztf / LUBLINWW TEAMOKRower 
106 PTAK MICHAŁ3OPEN / M2RZĄSKAOK 
107 PYTEL MARIA113OPEN / K2STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICEOK 
108 RADZIWINSKI MARCIN70OPEN / M3RZESZÓWGB SPORTOK 
109 REGULA ADRIAN35OPEN / M2BRACIEJOWAREGAL TRANSPORT Z REGUŁAMI !OK  
110 REMBISZ SEBASTIAN107OPEN / M3KRAKÓWOK 
111 RENO VITTORIANO REN54OPEN / M2KRAKÓWCLUB PESCEOK 
112 ROBEL JAKUB64OPEN / M2WARSZAWAOK  
113 ROCHEWICZ ANDRZEJ118OPEN / M2TARNÓWGRUPA AZOTY KOLTAROK 
114 RYPEL NATALIA110OPEN / K1KEDZIERZYN-KOŹLETRIDIVISION TRIATHLON TEAMOK 
115 SAWUŁA MARCIN12OPEN / M1KRAKÓWOK 
116 SIADEK JAKUB49OPEN / M2TARNÓWDUONETOK 
117 SIKORA TOMASZ91OPEN / M2ZGŁOBICEGRUPA AZOTYOK 
118 SKALAK IZABELA308/3Sztf / ILKOWICEOKBieg 
119 SKOLARCZYK MARIAN13OPEN / M4TARNÓWOK  
120 SKOWRON TOMASZ65OPEN / M1KRAKÓWWM TRISELFOK 
121 SŁOWIK ŁUKASZ302/3Sztf / TARNÓWOKBieg 
122 SMOŁA GRZEGORZ304/1Sztf / NIEPOŁOMICEOKPlywanie 
123 SMOŁKA AGATA77OPEN / K1ZABRZETRI DIVISION TRIATHLON TEAMOK 
124 STASIAK JUSTYNA21OPEN / K2GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTOK 
125 STAWARZ KRZYSZTOF79OPEN / M2KRAKÓWHAPPY TRI FRIENDSOK 
126 SYROWIECKA JOANNA89OPEN / K1KRAKÓWOK 
127 SYSKA WOJCIECH40OPEN / M2KRAKÓWSEEKRAKOWOK 
128 SZADKOWSKI KRZYSZTOF32OPEN / M3GORLICEGRUPETTO GORLICEOK 
129 SZAREK MICHAŁ47OPEN / M2GORZKÓWOK 
130 SZKORUPA MAGDALENA103OPEN / K1TARNÓWDELOITTE ADVENTURE TEAMOK 
131 SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW114OPEN / M2KOŃSKIEKS IDMAR / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICEOK 
132 ŚMIAŁEK ŁUKASZ304/3Sztf / NIEPOŁOMICEOKBieg 
133 ŚWIDA ADAM98OPEN / M3BYDLINPERFECT E-LINE TEAMOK 
134 ŚWIDERSKI GRZEGORZ119OPEN / M3GRUPA AZOTY BU PLASTICSOK 
135 TATARCZUCH EUGENIUSZ69OPEN / M4ŻABNOVILLA-VERDE ŻABNOOK 
136 TRĄBIŃSKI KRZYSZTOF63OPEN / M2ZIELONKIOK 
137 TYKA ANDRZEJ67OPEN / M4TARNÓWOK 
138 ULBRYCH ARTUR108OPEN / M3LISZKIOK 
139 WACH WOJCIECH307/3Sztf / KRAKÓWOKBieg 
140 WĘC MICHAŁ101OPEN / M2TARNÓWOK 
141 WIECZOREK PIOTR28OPEN / M3TARNÓWOK 
142 WIEDYSKA BARTŁOMIEJ7OPEN / M3MODLNICZKANIEZALEŻNYOK 
143 WILK GRZEGORZ302/2Sztf / TARNÓW Rower 
144 WIS JUDYTA66OPEN / K1BRZESKOOK 
145 WOJAS WALDEMAR304/2Sztf / NIEPOŁOMICEOKRower 
146 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ36OPEN / M2TARNÓWWWW.TARNOWPLYWA.PLOK 
147 WOŹNIAK PIOTR92OPEN / M4KRAKÓWKAR MATTOK 
148 WRZESZCZ KAMIL308/2Sztf / ILKOWICEOKRower 
149 ZARZYCKI PIOTR18OPEN / M1KRAKÓWOK  
150 ZIENTAL DAREK81OPEN / M4SITK?WKA-NOWINYROCK & ROWER TEAMOK 
151 ZIOMKOWSKI JAN87OPEN / M2WADOWICEGVTOK 
152 ZŁONKIEWICZ KINGA106OPEN / K3TARNÓWGALERIA RZECZY ŁADNYCHOK 
153 ŻYBURA KORNEL311/1Sztf / DĘBICAGMINA RADŁÓW Plywanie