Zawody obsługuje firma Datasport

Grupa Azoty Triathlon Radłów IV 2018 - 1/4 IM
Radłów, 08 lipca 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 286
Odebrało numery: 259

Liczba opłaconych zawodników: 277
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ARNECKA OLGA304/3Sztf / KRAKÓWOKBieg 
2 AUGUSTYN MIŁOSZ307/3Sztf / TARNÓWOKBieg  
3 BABICZ PAWEŁ315/2Sztf / KRAKÓWOKRower 
4 BANAŚ KAMILA208OPEN / K1TARNOBRZEGKUBATURA STRUKTURAOK 
5 BANAŚ ŁUKASZ106OPEN / M2RZESZÓWGBSPORTOK  
6 BARAN ZBIGNIEW137OPEN / M2KRAKÓWWM TRISELFOK 
7 BARAN ZBIGNIEW33OPEN / M2KRAKÓW(OB)LEŚNI BIEGACZEOK 
8 BARCZYK ANDRZEJ174OPEN / M3WOLBROMBARCZYK WOLBROMOK 
9 BARTECKA SABINA55OPEN / K3ŻORYRÓŻOWE TRI ŻORYOK 
10 BARTECKI ALEKSANDER56OPEN / M3ŻORYOLOMOTO AUTOSPAOK 
11 BEDNAREK MONIKA104OPEN / K2KRAKÓWOK 
12 BEREŚ ARKADIUSZ40OPEN / M2RZESZÓWOK 
13 BIEDROŃ JAROSŁAW158OPEN / M2KRAKÓWWM TRISELFOK 
14 BIEL SEBASTIAN308/2Sztf / TARNÓWOKRower 
15 BIGAJ SEBASTIAN221OPEN / M2KRAKÓWIRON DRAGON TRIATHLONOK 
16 BŁASZCZYK MARCIN119OPEN / M2KRAKÓWWM TRISELFOK 
17 BOCHENEK MARCIN68OPEN / M3GLIWICEOK 
18 BOGUSŁAWSKI MICHAŁ307/1Sztf / BOCHNIAOKPlywanie  
19 BOGUSZ JAROSŁAW81OPEN / M2BRZESKOLEON TEAMOK  
20 BOGUTYN TOMASZ182OPEN / M3DĄBROWA TARNOWSKAOK 
21 BOIKO IURII157OPEN / M2KRAKÓWWM TRISELFOK 
22 BOJDO MARCIN231OPEN / M2NIWKAOK 
23 BOREK MATEUSZ89OPEN / M2KRAKÓWOK  
24 BOROŃ ALEKSANDRA61OPEN / K2KRAKÓWLEKARSKA GRUPA KOLARSKAOK  
25 BRATEK MARIUSZ43OPEN / M2CZĘSTOCHOWASEAT DYNAMICAOK  
26 BROEKERE KRZYSZTOF164OPEN / M4ZABRZEMYCENTER AGD RTV MULTIMEDIAOK 
27 BROEKERE TOMASZ171OPEN / M2ZABRZEMYCENTER AGD RTV MULTIMEDIAOK 
28 BRONICKI GRZEGORZ23OPEN / M2KRAKÓWOK 
29 BRZYSKI MACIEJ64OPEN / M2KRAKÓWKSOS TRENER TRIATHLONUOK 
30 BUKRY WOJCIECH110OPEN / M3KRAKÓWEWOSOFT TRIATHLON TEAMOK 
31 BUKSA ANDRZEJ82OPEN / M3PYSZNICASKB STALOWA WOLAOK 
32 CAŁKO ALEKSANDER107OPEN / M3BIELSKO-BIAŁAWWW.B365.PLOK 
33 CEBULA PIOTR170OPEN / M1KRAKÓWOK 
34 CEKIERA MARCIN216OPEN / M3ZIELONKIIRON DRAGON TRIATHLONOK 
35 CHAMCZYK HANNA190OPEN / K4WIĘCKOWICEOK 
36 CHLEBDA ŁUKASZ62OPEN / M2KRAKÓWOK 
37 CHMIELOWSKI ARTUR318/3Sztf / KORCZYNAOKBieg 
38 CHOJNOWSKI JAKUB201OPEN / M1NOWY SĄCZOK 
39 CHOLEWA PIOTR51OPEN / M2KRAKÓWOK 
40 CHRUŚCIEL MARIUSZ192OPEN / M2BIBICEOK 
41 CHUDZIK SYLWIA195OPEN / K3KRAKÓWOK 
42 CHYŁEK WOJCIECH146OPEN / M2KRAKÓWŁUCZANOWICE KRAKÓWOK 
43 CIESLAK AGNIESZKA178OPEN / K1ŚLESINANIMMALS.PL/UKS OŻAROWICE/4K KWIECIEŃOK 
44 CIOCH TOMASZ100OPEN / M2TARNÓW2PEDAŁY & BIEGANIE SZYDERCÓWOK 
45 CUBER PRZEMYSŁAW302/1Sztf / KRAKÓWOKPlywanie  
46 CZAJKA KRYSTIAN38OPEN / M2ŻORYOK 
47 CZECZOT KRZYSZTOF9OPEN / M3KRAKÓWOK 
48 CZURAJ JAKUB132OPEN / M3WIELICZKAWM TRISELF / OPTIMA SKAWINAOK 
49 CZYŻ GRZEGORZ309/3Sztf / BOGUMIŁOWICEOKBieg