Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

V CROSS COMMANDO
Bolesławiec, 01 września 2018 r.


Liczba zawodników : 151
Liczba opłaconych zawodników: 151
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 1OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
  ANOLIK PAWEŁ 2OPEN / BOLESLAWIECPOLPOLOK 
  BABIJ-RADZIWANOWSKI MARCIN 3OPEN / GORZÓWPOLPOLOK 
  BARANOWSKI ANDRZEJ 87Ż+20 / ŚWIĘTOSZÓW10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEPOLPOLOK 
 BASIAK VICTORIA119K.4 / STARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
  BENDYK TOMASZ 88Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY73ŻOŁN /  POLPOLOK 
  BERNAT NORBERT 4OPEN / ZAWIDÓW-POLPOLOK 
 BETNAR MIROSŁAW5OPEN / DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  BINIECKA ANITA 89Ż+20 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  BINIECKI WALDEMAR 6OPEN / GROMADKA-POLPOLOK 
 BOMBA JAN7OPEN / DORTMUNDPOLPOLOK 
  BORKOWSKI ANDRZEJ 90Ż+20 / GNIEZNOPOLPOLOK 
  BORUCKI KACPER 8OPEN / GROMADKAPOLPOLOK 
  BRAM KAMILA 9OPEN / NOWOGRODZIEC-POLPOLOK 
 BURDYK ŁUKASZ91Ż+20 / WROCŁAWHPPOLPOLOK 
  BURDZY HUBERT 10OPEN / BOLESŁAWIECBIEGAMBOLUBIĘ BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  CHMIELELWSKI GNIEWKO 140K.1 / LUBAŃKWISA LUBAŃPOLPOLOK 
 CHRZĄŚCIK ARKADIUSZ11OPEN / ZARĘBAPOLPOLOK 
  CICHOCKI MAREK 12OPEN / CZERWONAWODAUKS START RUSZÓWPOLPOLOK 
  CIEŚLAK TOMASZ 92Ż+20 / LUBAŃWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  CYBULSKI SZYMON 13OPEN / GRYFÓW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
 CYGA KAROLINA124K.2 / KRUSZYNZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
 CYGA MARCELINA125K.2 / KRUSZYNZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
 CYGA RAFAEL93Ż+20 / KRUSZYNZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  CZARNECKI JAKUB 94Ż+20 / STANISŁAWÓWJPR BARYTPOLPOLOK 
  CZULAK JACEK 14OPEN / TRZEBIEŃPOLPOLOK 
 DAWID WILAS15OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  DŁUGOSZ KATARZYNA 16OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
  DRAB MARTA 17OPEN / KLICZKÓWPOLPOLOK 
  DUBIENIECKI MATEUSZ 95Ż+20 / SZYSZKOWA23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOK 
 DUL HUBERT126K.2 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 DUL LENA127K.2 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  FABIJAŃSKI ARTUR 18OPEN / LEŚNAZABIEGANI Z LEŚNEJPOLPOLOK 
  FITA PAWEŁ 19OPEN / BOLESLAWIECBOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 GŁĄB LENKA128K.2 / NOWOGRODZIECZABIEGANI Z LEŚNEJPOLPOLOK 
 GŁĄB MICHAŁ20OPEN / NOWOGRODZIECZABIEGANI Z LEŚNEJPOLPOLOK 
  GONERA KAZIMIERZ 74ŻOŁN / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
  GÓRAK ROMAN 96Ż+20 / NOWOGRODZIEC10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEPOLPOLOK 
 GRESER ARTUR97Ż+20 / SWARZĘDZGRH COMMANDOOK 
  GRODZKA KATARZYNA 21OPEN / WILKÓWPOLPOLOK 
 GRUŹLEWSKI RADOSŁAW98Ż+20 / ŻAGAŃ11DKPANCPOLPOLOK 
  GRZYWNA ADAM 22OPEN / GOZDNICAPOLPOLOK 
 GUZY ANDRZEJ75ŻOŁN / GLIWICEJW AGATPOLPOLOK 
  HOFFMAN MAGDALENA 76ŻOŁN / ŚWIĘTOSZÓW10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEPOLPOLOK 
  HOŁYŚ JÓZEF 23OPEN / KROBICAPOLPOLOK 
  IWAN KAJA 24OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  JANKOWSKA KAROLINA 25OPEN / LUBAŃ23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOK 
  JUSTYNA ANOLIK 129K.2 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 KANIA PIOTR26OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 KAPTURSKI PRZEMYSŁAW99Ż+20 / POZNAŃGRH COMMANDOOK 
 KAPTURSKI WŁADYSŁAW141K.1 / POZNAŃGRH COMMANDOOK 
  KĘDZIERSKA IGA 120K.4 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  KĘDZIERSKI HUBERT 130K.2 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  KĘDZIERSKI MARIUSZ 27OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  KIJOWSKI MAREK 77ŻOŁN / BOLESŁAWIECJW 2399POLPOLOK 
  KLATKA ŁUKASZ 28OPEN / LUBAŃSL GKS OLSZA OLSZYNAPOLPOLOK 
  KOBLAŃSKI MIECZYSŁAW 78ŻOŁN / LEGNICAJPR BARYTPOLPOLOK 
 KOLARZ-URBANEK JOANNA79ŻOŁN / GLIWICEJW 3940 AGATPOLPOLOK 
 KONWIŃSKA KATARZYNA100Ż+20 / GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
 KONWIŃSKI KAMIL131K.2 / GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  KOTOWSKI GRZEGORZ 29OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
  KOTOWSKI PATRYK 30OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
  KOZAK KAMILA 31OPEN / BOLESŁAWIEC-POLPOLOK 
 KOZAK MAJA142K.1 / BOLESLAWIEC-POLPOLOK 
 KOZAK ZUZANNA143K.1 / BOLESLAWIEC-POLPOLOK 
  KRĘGIEL MICHAŁ 32OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  KROP MATEUSZ 80ŻOŁN / LWÓWEK ŚLĄSKI10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEPOLPOLOK 
 KUBIAK MARCIN101Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  LEŚ ŁUKASZ 33OPEN / OCICE K/BOLESŁAWCANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  LIPINSKI ZBIGNIEW 102Ż+20 / WILKOWJPR BARYTPOLPOLOK 
  LIPIŃSKI MARCIN 103Ż+20 / ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
  LISOWSKA PATRYCJA 132K.2 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  LISOWSKA ZOFIA 144K.1 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  LISZEWSKI DAMIAN 81ŻOŁN / WROCŁAWCSWIICHPOLPOLOK 
  MADZIARA ANNA 34OPEN / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
 MADZIARA WOJCIECH133K.2 / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
  MALEWICZ GRZEGORZ 35OPEN / LUBAŃPOLPOLOK 
 MALIK PIOTR104Ż+20 / WROCŁAWHPPOLPOLOK 
  MANIA PIOTR 36OPEN / NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
 MARCICHOWSKI ALEKSANDER134K.2 / BOLESLAWIECPOLPOLOK 
  MARKOWSKI KRZYSZTOF 37OPEN / OSIECZNICAPOLPOLOK 
  MAŚLEJ ADAM 38OPEN / RACIBOROWICE GÓRNENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
  MATUSZ JUSTYNA 39OPEN / ZŁOTORYJA23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOK 
 MATUSZAK JOZEF40OPEN / STARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
 MATUSZAK STANISŁAW145K.1 / STARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
  MATWIEJCZUK MATEUSZ 41OPEN / NIEGOSŁAWICEPOLPOLOK 
 MATYJEWICZ LUIZA42OPEN / RÓŻYNIECPOLPOLOK 
 MĄCZKA BARTŁOMIEJ135K.2 / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
 MĄCZKA BOLESŁAW43OPEN / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
 MĄCZKA GABRIELA146K.1 / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
 MĄCZKA MAŁGORZATA121K.3 / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
  MÓRAWSKA RÓŻA 105Ż+20 / STANISAWÓWJPR BARYTPOLPOLOK 
  NARKUN EWA 44OPEN / IŁOWAPOLPOLOK 
  NOWICKI ANDRZEJ 106Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
 OSKROBA TOMASZ107Ż+20 / WROCŁAWHPPOLPOLOK 
  OSZCZĘDA MAJA 136K.2 / BOLESŁAWIEC/NANTESPOLPOLOK 
  PACHNIK MAŁGORZATA 45OPEN / RACIBOROWICE DOLNEUKS ORIENTPARK.PL IWINYPOLPOLOK 
  PAŁKIEWICZ KRZYSZTOF 46OPEN / LEGNICA23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOK 
  PAWŁOWSKI MARCEL 147K.1 / BOLESŁAWIECKOLONIA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  PETRUS URSZULA 47OPEN / BOLESŁAWIECJPR BARYTPOLPOLOK 
 PISKOZUB OLIWIER148K.1 / SIEDLĘCINPISKOZUBPOLPOLOK 
  POBORCZYK ARKADIUSZ 108Ż+20 / DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  PROĆ KAROLINA 137K.2 / WĘGLINIECUKS OLIMPIA WĘGLINIECPOLPOLOK 
  PROĆ PAWEŁ 48OPEN / WEGLINIECUKS OLIMPIA WĘGLINIECPOLPOLOK 
 PYRZYŃSKI ŁUKASZ109Ż+20 / WROCŁAWHPPOLPOLOK 
 RAKOCZY IRENEUSZ82ŻOŁN / LĄDEK ZDRÓJZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  RAZMUS DAMIAN 49OPEN / WĘGLINIECKP PSP ZGORZELECPOLPOLOK 
  RESPONDEK ANNA 50OPEN / ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
  ROGOWSKI WIKTOR 51OPEN / ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
 ROMEJKO URSZULA52OPEN / ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLPOLOK 
  RZĄSA AGNIESZKA 83ŻOŁN / ŻAGAŃ10. BRYGADA KAWLERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKA W ŚWIĘTOSZOWIEPOLPOLOK 
 SADKOWSKA EWA110Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  SENIURA GRZEGORZ 149K.1 / LUBAŃPOLPOLOK 
  SIKORA DAMIAN 111Ż+20 / KOMARÓWPOLPOLOK 
 SŁAWIŃSKA HANNA138K.2 / UNIEGOSZCZPOLPOLOK 
 SŁUPCZYŃSKI DANIEL112Ż+20 / KATOWICEZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  STACHOWIAK GRZEGORZ 53OPEN / ŻAGAŃPOLPOLOK 
  STACHOWSKI KRZYSZTOF 54OPEN / BOLESŁAWIECJPR BARYTPOLPOLOK 
  STADNIK DOROTA 55OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  STANISZEWSKI DANIEL 56OPEN / BOLESŁAWIECRUN`O DOBRAPOLPOLOK 
  STANKIEWICZ BARTOSZ 113Ż+20 / OLSZYNAKWISA LUBAŃPOLPOLOK 
  STANKIEWICZ JAKUB 122K.3 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  STANKIEWICZ KAMIL 57OPEN / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  STAREGO ADAM 58OPEN / BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  STEFANIAK JACEK 114Ż+20 / OLEŚNICAZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
  SZTUBA BOGDAN 59OPEN / LEŚNAZABIEGANI Z LEŚNEJPOLPOLOK 
 ŚWIĄTEK MAREK115Ż+20 / WOŁÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOK 
 TARGOŃSKI SZYMON118SZKO / RUDZICAPOLPOLOK 
 TEMPLEMAN ANDREW60OPEN / RAWTENSTALLGBRGBROK 
  TRZMIELEWSKI KRYSTIAN 61OPEN / LEGNICAGOGGLE PAEPOLPOLOK 
  TYNDYRA PRZEMYSŁAW 62OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  WAŻNY ARTUR 123K.3 / WROCŁAWMKS MOS WROCŁAWPOLPOLOK 
  WAŻNY DARIUSZ 84ŻOŁN / WROCŁAWCSWIICHPOLPOLOK 
  WAŻNY MAKSYMILIAN 150K.1 / WROCŁAWWAŻNY TEAMPOLPOLOK 
  WILK KATARZYNA 63OPEN / BOLESLAWIECPOLPOLOK 
 WILK MAJA151K.1 / BOLESLAWIECPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY64OPEN /  POLPOLOK 
  WOJTECZEK JÓZEF 65OPEN / BOLESŁAWIECKGHM O/LEGNICAPOLPOLOK 
  WOJTECZEK TERESA 66OPEN / BOLESŁAWIECBIEGAMBOLUBIĘ BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  WOŁOSZ KACPER 67OPEN / BOLESŁAWIECBLUERUNNERPOLPOLOK 
  WRONECKA PAULINA 116Ż+20 / WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY - 2 WOJSKOWY SZPITAL POLOWYPOLPOLOK 
  WRÓBEL PAWEŁ 68OPEN / NOWA SÓLPOLPOLOK 
  WRÓBLEWSKI TOMASZ 69OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
  ZAJĄC KAZIMIERZ 70OPEN / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 ZALEWSKI DANIEL117Ż+20 / WROCŁAWHPPOLPOLOK 
  ZAZULA MARLENA 71OPEN / BOLESŁAWIECBIEGAMBOLUBIĘ BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 ZIELIŃSKA LENA139K.2 / BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
 ZWIAHEL TOMASZ85ŻOŁN / GLIWICEJW 3940 AGATPOLPOLOK 
  ŻAK KRZYSZTOF 72OPEN / IWINYPOLPOLOK 
  ŻUBER TADEUSZ 86ŻOŁN / LEGNICAJPR BARYTPOLPOLOK