Zawody obsługuje firma Datasport

IX Memoriał Stanisława Królaka 2018 eliminacja Mistrzostw Polski w Kryterium
Warszawa, 05 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 109
Odebrało numery: 89

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1 BACIŃSKA AGNIESZKA29KO / WARSZAWAMAT ATOM DEWELOPER 
2 BANASZEK ALAN4MO /  
3 BANASZEK NORBERT53MO / NOWY DWÓR MAZOWIECKIWIBATECH MERX 
4 BIELAK JAKUB36MJ / KALISZKTK KALISZ 
5 BIENIEC DAMIAN19MJ / OLEŚNICAUKS MOTO AGBUD STELEWO JELCZ LASKOWICE 
6 BIERNACKI FILIP40MJ / NOWE LIDNYUKS COPERNICUS SMS TORUŃ 
7 BOGUSŁAWSKI MARCELI51MO / SŁAWNOWIBATECH MERX 
8 BOROWSKI SEBASTIAN88MO / LUKS PIASECZNO 
9 BRALIŃSKA SANDRA48KJ / WIELUŃMLKS WIELUŃ 
10 BREWIŃSKA KATARZYNA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
11 BREWIŃSKA KATARZYNA6KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
12 BYCZKOWSKI JAKUB20MJ / WROCŁAWUKS MOTO AGBUD STELEWO JELCZ LASKOWICE 
13 BYSTRZYCKI WOJCIECH75MO / KK TARNOVIA 
14 BZDAK CEZARY50MJ / WIELUŃMLKS WIELUŃ 
15 CHMIELEWSKI MACIEJ2MO / JÓZEFÓWWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
16 DĄBROWSKA MAŁGORZATA KJ / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW  
17 DĄBROWSKA MAŁGORZATA35KJ / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 
18 DĄBSKI PATRYK61MJ / GKK OPTY-MAZOWSZE 
19 DETKO ARTUR84MO / DOMIN SPORT 
20 DŁUGAŚ ADAM39MJ / KALISZKTK KALISZ 
21 DOMIN KRZYSZTOF83MJ / WŁOSZCZOWAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 
22 GLAPA MARTA49KJ / WIELUŃMLKS WIELUŃ 
23 GOLEC JOANNA78KO / UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 
24 GRACZEWSKA MONIKA76KO / UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 
25 GRZENKOWICZ NIKODEM MJ / KARTUZYGKS CARTUSIA KARTUZY  
26 GRZENKOWICZ NIKODEM58MJ / KARTUZYGKS CARTUSIA KARTUZY 
27 HAŁUBIŃSKA PATRYCJA31KJ / LSKK BEŁCHATÓW 
28 HONKISZ ADRIAN54MO / KOZY 
29 JAKAŁA JAKUB42MO / TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 
30 JAKUBIK MATEUSZ90MJ / NOSIR BDC NOWY DWÓR MAZOWIECKI 
31 JANISZEWSKI SYLWESTER52MO / WIBATECH MERX 
32 JATCZAK ARTUR44MO / TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 
33 JURASZ DAWID62MJ / GKK OPTY-MAZOWSZE 
34 KARASIEWICZ KAROLINA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
35 KLEMENTOWSKI KORNEL41MJ / TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 
36 KOLINKO MARIANNA KJ / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW  
37 KOLINKO MARIANNA34KJ / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 
38 KORDUS KAMIL71MO / KK TARNOVIA 
39 KOSTAŃSKI MATEUSZ74MO / KK TARNOVIA 
40 KOSTECKI PATRYK85MO / DOMIN SPORT 
41 KOWALSKA ALEKSANDRA55KO / LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA 
42 KRÓL PAWEŁ87MO / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
43 KUCHARCZAK OSKAR68MJ / KK TARNOVIA 
44 KUDERCZAK DAWID37MJ / KWTC KONIN 
45 KUKLEWICZ KAROL43MO / TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 
46 KUMIĘGA KAROLINA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
47 KUMIĘGA KAROLINA7KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
48 LIPIEJKO KAROLINA81KO / UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 
49 LORKOWSKA PATRYCJA8KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
50 ŁAZARCZYK ADRIAN65MJ / GKK OPTY-MAZOWSZE 
51 MAŃK JÓZEF18MO / LEGIONOWOWARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY 
52 MARZEC ADRIAN6002MJ /   
53 MARZEC ADRIAN13MJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
54 MATUSIAK SEBASTIAN38MO / KALISZWARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY 
55 MATUSZEWSKA KINGA64KJ / GKK OPTY-MAZOWSZE 
56 MIAZEK JAN3MJ / MILANÓWEK 
57 MICHALSKI KAROL30MO / WARSZAWAPRONGHORN RACING DENMARK 
58 MICHALSKI ŁUKASZ24MJ / JELCZUKS MOTO AGBUD STELEWO JELCZ LASKOWICE 
59 MIGAS DAWID27MO / GKS CARTUSIA KARTUZY 
60 MRÓWKA ADRIAN73MO / KK TARNOVIA 
61 NIKIEL ALEKSANDER6001MJ /   
62 NIKIEL ALEKSANDER15MJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
63 OSTASZEWSKI KAROL28MO / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
64 PASTUSZEK KAMILA KJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
65 PASTUSZEK KAMILA10KJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
66 PASTUSZEK PAULINA KJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
67 PASTUSZEK PAULINA9KJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
68 PAWLAK TOBIASZ86MO / DOMIN SPORT 
69 PEREKITKO KAROLINA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
70 PIEKIELNY NORBERT89MO / KK LEGIA 
71 PONIATOWSKI DANIEL22MJ / NOWA RUDAUKS MOTO AGBUD STELEWO JELCZ LASKOWICE 
72 PÓŁTORAK KACPER1MJ / SOBÓTKA 
73 PRZĘZAK DOROTA KJ / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW  
74 PRZĘZAK DOROTA33KO / LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 
75 PRZYBYLAK KAROLINA80KO / UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 
76 RĘKAWEK RADOSŁAW25MO / GARWOLINOŚKA WARSZAWA 
77 RÓŻYŃSKA NATALIA12KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
78 RÓŻYŃSKA NIKOLA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
79 RUTKOWSKI JAKUB57MO / CHEŁMWYDOLNOSC.PL 
80 SADŁECKA MAGDALENA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
81 SADŁECKA MAGDALENA11KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
82 SAGAN ANNA KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM  
83 SAGAN ANNA5KO / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
84 SOSZKA JAKUB66MJ / GKK OPTY-MAZOWSZE 
85 SÓJKA MIKOŁAJ72MO / KK TARNOVIA 
86 STELCZYK SZYMON23MJ / JELCZ LASKOWICEUKS MOTO AGBUD STELEWO JELCZ LASKOWICE  
87 STĘPIEŃ KAROLINA32KJ / LSKK BEŁCHATÓW 
88 STRUŻYŃSKI MATEUSZ46MJ / TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 
89 SYKAŁA WOJCIECH67MO / WIBATECH MERX 7R 
90 SZTUBA KAJETAN70MJ / KK TARNOVIA 
91 SZWAŁEK MAREK77MJ / UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 
92 SZYMCZAK NATALIA79KJ / UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 
93 ŚLIWKA DANIEL6003MJ /   
94 ŚLIWKA DANIEL14MJ /  
95 ŚMIESZEK JAKUB69MJ / KK TARNOVIA 
96 TRYC JAKUB63MJ / GKK OPTY-MAZOWSZE 
97 WACHOWICZ DAWID82MJ / WARSZAWAKK LEGIA 
98 WAWRZYNIAK KAROL MJ /   
99 WAWRZYNIAK KAROL16MJ / TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 
100 WIESE ANNA17KO / WARSZAWA 
101 WIŚNIEWSKI DAWID60MJ / ŁÓDŹKS SPOŁEM 
102 WŁODARCZYK DOMINIKA47KJ / WIELUŃMLKS WIELUŃ 
103 WOJTANEK BARTŁOMIEJ45MO / TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 
104 WOJTOWICZ DAWID6004MJ /   
105 ZARĘBSKI MARCIN21MJ / JAWORZYNA ŚLĄSKAUKS MOTO AGBUD STELEWO JELCZ LASKOWICE 
106 ZGORZELSKA KINGA KO / HALINÓWAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH  
107 ZGORZELSKA KINGA59KO / HALINÓWAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH 
108 ŻUBER ADAM26MO / WARSZAWAOŚKA WARSZAWA 
109 ŻUREK SEBASTIAN56MJ / LUBLINMAYDAY TEAM LUBLIN