Zawody obsługuje firma Datasport

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
Gdynia, 05 sierpnia 2018 r.


Liczba zawodników : 2219
Odebrało numery: 1891

Liczba opłaconych zawodników: 2210
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAM PRZEMYSŁAW2035OPEN / M45-49NOWA IWICZNA ZGORZAŁAPOLSKI KLUB MTBOK 
2 ADAM KACPER16OPEN / M25-29CZESTOCHOWAOLIMPIUSTEAMOK 
3 ADAM MAREK1455OPEN / M40-44SKÓRZEWOOK 
4 ADAMCZYK GRZEGORZ1397OPEN / M40-44MIKOŁÓW1974OK 
5 ADAMCZYK PIOTR604OPEN / M30-34BYTOMOK 
6 ADAMOWSKI ZBIGNIEW1470OPEN / M35-39MYSZKÓWSTART BIELSKO-BIAŁAOK 
7 ADAMSKI JAROSŁAW1964OPEN / M45-49WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMOK 
8 ADAMSKI ŁUKASZ1882OPEN / M35-39HAUGESUNDOK  
9 ADAMUSIAK DAWID798OPEN / M35-39KIEŁCZÓWBULLET TEAMOK 
10 AERDEN DANEL83OPEN / M45-49HASSELTJTTLOKAWA 
11 AFANASEV ARKADIY1608OPEN / M50-54MOSCOWOK 
12 AHLERS ANDRé84OPEN / M35-39HANNOVERHANNOVER 96 TRIATHLONOKAWA 
13 AJTEL JAROSLAW1717OPEN / M40-44GDANSKLETJA TEAMOK 
14 AKHMETSHYNA OLENA1162OPEN / W30-34KYIVOK 
15 AKSOY ALEV545OPEN / M40-44ISTANBULTRICOREOK 
16 AL-SELWI TAREK730OPEN / M25-29ZUZELAOK 
17 ALBRECHT KATARZYNA930OPEN / W35-39POZNAŃSMASHING PĄPKINSOK 
18 ALCHIMOWICZ KRZYSZTOF621OPEN / M50-54PIASECZNOPMCGOK 
19 ALEKSANDER STYLA KAMIL1555OPEN / M30-34KRAKOWRYANAIROK 
20 ALEKSANDROV DMITRI1832OPEN / M30-34TALLINNOK 
21 ALEKSANDROWICZ MARCIN1013OPEN / M25-29CHRZĄSTAWA WIELKAOK 
22 ALEKSEEV ALEX1466OPEN / M30-34HAMBURGOK 
23 ALSKI ŁUKASZ2164OPEN / M30-34BYDGOSZCZOK 
24 AMBARYAN KHACHIK1271OPEN / M40-44MOSCOWOK 
25 AMBRAZAS TADAS1915OPEN / M35-39VILNIUSTRITONAS ( TRIATHLON CLUB )OK 
26 AMER RAFAL140OPEN / M35-39LONDONOKAWA 
27 ANCZYKOWSKI NIKODEM963OPEN / M40-44TYCHYOK 
28 ANDERSON JONATHAN1457OPEN / M30-34WARSAWOK  
29 ANDERSSON BJÖRN-AKE1599OPEN / M45-49SöLVESBORGOK 
30 ANDERSZ-JAWORSKA ANNA2063OPEN / W30-34PUSZCZYKOWOVELOCITYOK 
31 ANDREEV EVGENII935OPEN / M25-29KALININGRADOK 
32 ANDREJÓW MARIUSZ265OPEN / M45-49WROCŁAWGVTOK 
33 ANDRESEN THOMAS207OPEN / M45-49HAFSLUNDS?YFREDRIKSTAD TRIATLONKLUBBOKAWA 
34 ANDRIIENKO ANDREY1371OPEN / M25-29KYIV???????? ?????OK 
35 ANDROSZ KRZYSZTOF480OPEN / M25-29GDYNIACTS - CZAJA TRAINING SYSTEMOK 
36 ANDRUSIEWICZ MAKSYMILIAN995OPEN / M25-29ŻYWIECOK  
37 ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ1076OPEN / M40-44POZNAŃFTI RACING TEAMOK 
38 ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ974OPEN / M30-34WROCŁAWOK 
39 ANGELOV KRUMOV KRUM2086OPEN / M35-39ŁÓDŹOK 
40 ANNOMALIA ANNA1917OPEN / W30-34WARSZAWATHRIATLONSERWISOK 
41 ANOSHKIN ALEXANDER581OPEN / M30-34MOSCOWOK 
42 ANTAL VIACHESLAV993OPEN / M35-39DUNAIVTSITRI LEWYOK  
43 ANTILLE CORALIE555OPEN / W25-29LA CONVERSIONTRI TEAM PULLYOK 
44 ANTONIUK SIGRID602OPEN / W50-54WAGNASIGRID ANTONIUK OUTDOORFITNESSCLUB YOUR WAYOK  
45 ANTONOWICZ MARCIN341OPEN / M35-39WARSZAWALABOSPORTOK  
46 ANTONYUK ANTON1506OPEN / M35-39KYIVTRISPORTOK 
47 ARCAGNI MARCO85OPEN / M30-34PAVIARASCHIANI TRIATHLON PAVESEOKAWA  
48 ARENT ALAN2094OPEN / M35-39GDANSKARENT TEAMOK  
49 ARGALSKI GRZEGORZ1285OPEN / M45-49GDYNIAMORSY GDYŃSKIEOK 
50 ARLASHKINA MARIA1670OPEN / W35-39KALININGRADAMBERMANOK  
51 ARPINTE DANIEL1759OPEN / M45-49BUCHARESTOK 
52 ATKINSON MARC1873OPEN / M50-54LONDONOK  
53 AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF31OPEN / M35-39POLKOWICEMKS PŁETVAL POLKOWICEOK 
54 AVDAGIC VEDAD1550OPEN / M30-34BERLINOK 
55 AXELSSON JOANNA1755OPEN / W45-49STOCKHOLMOK 
56 AXELSSON PER1879OPEN / M50-54STOCKHOLMOK 
57 AZZALINI DEAN1459OPEN / M35-39FERNTREE GULLYOK  
58 BABIŃSKI SZYMON608OPEN / M40-44ZABRZECISOWIANKA TEAMOK 
59 BABSKI MARIUSZ709OPEN / M35-39WIELEKUJAVIA3TEAMOK 
60 BACHANEK ADAM2025OPEN / M40-44WARSZAWAOK  
61 BADEŃSKI SEBASTIAN1326OPEN / M40-44GDYNIAOK 
62 BADOWSKI PIOTR1830OPEN / M50-54KONSTANCIN JEZIORNAOK 
63 BAIL SILVIO590OPEN / M45-49TORGAULFV OBERHOLZ E.V.OK 
64 BAILEY NEAL1774OPEN / M35-39POZNANCITYZEN BE3OK  
65 BAILKOSKI MARK1666OPEN / M50-54GLOK 
66 BAJSAROWICZ PAWEŁ1189OPEN / M40-44WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAWOK 
67 BALINSKI PIOTR1912OPEN / M35-39NEWBRIDGEOK 
68 BALLADARES JOAQUIN1727OPEN / M35-39WüRZBURGOK 
69 BALUL GRZESIEK1139OPEN / M35-39LUBINLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
70 BAŁDYS DARIUSZ725OPEN / M40-44DĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON X-TEAMOK 
71 BANACH BARTOSZ11OPEN / M30-34GDANSKTORUS- APTEKA GEMINIOK 
72 BANACH DANIEL2195OPEN / M30-34WARSZAWAOK  
73 BANACH JOANNA1665OPEN / W35-39KĘDZIERZYN-KOŹLEARENDAL TRIATHLONOK 
74 BANACKI SŁAWOMIR340OPEN / M45-49WARSZAWALABO SPORTOK 
75 BANNER CHRIS1209OPEN / M35-39BRIDGENDPENCOED TRI CLUBOK  
76 BAR WIESLAW1102OPEN / M45-49WARSAWOK 
77 BARAMBAS DAMIAN1528OPEN / M25-29GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMOK 
78 BARANOWSKI DANIEL830OPEN / M18-24GDYNIAOK  
79 BARAŃSKI BARTOSZ386OPEN / M35-39GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
80 BARAŃSKI KACPER673OPEN / M18-24POZNAŃOK 
81 BARAŃSKI PIOTR1394OPEN / M35-39WARSZAWAOK 
82 BARGIEL PRZEMYSŁAW905OPEN / M25-29GDAŃSKOK  
83 BARONOVA IVA1693OPEN / W40-44BRNOKOASQUADOK 
84 BARTKOWIAK DARIUSZ1294OPEN / M50-54OSTRÓW WLKP.STONE COLDOK 
85 BARTKOWIAK ŁUKASZ531OPEN / M30-34KOŚCIANENEA TEAMOK  
86 BARTOSZEK SZYMON1339OPEN / M30-34WARSZAWA27MINUTOK 
87 BARTUSCH AGNIESZKA225OPEN / W30-34RUMIATRI-TEAM RUMIAOK 
88 BARYSHEV ALEXEY1843OPEN / M30-34MOSCOWOK 
89 BARYŻEWSKI PIOTR661OPEN / M40-44SOPOTOK 
90 BARZYK KAROL731OPEN / M40-44MOGILANYOK 
91 BAUM BARTOSZ728OPEN / M30-34PUSZCZYKOWOUKS CITYZEN_/BE3OK 
92 BAZYKIN KONSTANTIN1771OPEN / M25-29BRYANSKI LOVE RUNNING BRYANSKOK 
93 BĄBOL MICHAŁ622OPEN / M30-34WARSZAWAOK 
94 BĄCZKOWSKI MARCIN1595OPEN / M30-34MOKRONOS GÓRNYOK 
95 BĄK ALEKSANDER532OPEN / M40-44OŚNO LUBUSKIEENEA TEAMOK 
96 BĄK ANDRZEJ612OPEN / M40-44PIASECZNOOK 
97 BĄK ARTUR2156OPEN / M45-49GÓRA KALWARIAOK 
98 BĄK MAREK86OPEN / M45-49TARNOWSKIE GÓRYTRIDIVISIONOKAWA 
99 BĄK PIOTR2157OPEN / M30-34KONSTANCIN-JEZIORNAHUSARIA RACE TEAMOK 
100 BĄK TOMASZ1635OPEN / M45-49WARSZAWAOK  
101 BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ2009OPEN / M60-64WARSZAWAOK 
102 BEDLA ANNA1266OPEN / W35-39JAWORZNOOK 
103 BEDŁA GRZEGORZ1560OPEN / M45-49MIEDŻNOGRZEGORZOK 
104 BEDNARCZYK ARKADIUSZ994OPEN / M40-44GDYNIAJKLA JAWOROK 
105 BEDNAREK KRZYSZTOF1730OPEN / M50-54GDYNIAATENDE SOFTWAREOK 
106 BEDNARSKI MICHAŁ373OPEN / M40-44ROSANÓWPULS TRI TEAMOK 
107 BEDYŃSKI RADOSŁAW2020OPEN / M45-49WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
108 BEKOV BAUYRZHAN1524OPEN / M35-39ASTANATRISTYLEOK 
109 BELAJEVS ILJA1556OPEN / M40-44RIGAZOORBAGANOK  
110 BELLER CHRISTIAN606OPEN / M30-34HAMBURGTRIABOLOSOK 
111 BELSKI MACIEJ416OPEN / M45-49WARSZAWATRINERGYOK 
112 BENESZ ARIEL1603OPEN / M25-29PIETROWICE WIELKIEOK 
113 BENUZZI FABIO2165OPEN / M50-54VIA MALPIGHI 4OK 
114 BENZ BJOERN2192OPEN / M30-34MUNICHTRI THUNDEROK 
115 BERANEK ANJA38OPEN / W30-34NUERNBERGOK  
116 BERAŚ MACIEK2071OPEN / M35-39WARSZAWANORD TRI TEAMOK 
117 BEREŚ ARKADIUSZ1424OPEN / M30-34RZESZÓWGARMIN SQUADOK 
118 BEREZA LUKASZ1526OPEN / M18-24KATOWICEANON..OK 
119 BERGVALL PERNILLA1663OPEN / W50-54KALMARKALMAR RC TRIATHLONOK 
120 BERKHOUT BARRY2091OPEN / M40-44HOECHSTADT AN DER AISCHMEDWORK ROCKSTARSOK 
121 BERNACIAK SŁAWEK203OPEN / M45-49WARSZAWAINPHARM TEAMOKAWA 
122 BERNATOWICZ ŁUKASZ356OPEN / M40-44WARSZAWALUFT TRI TEAMOK  
123 BERNISZ MAGDALENA831OPEN / W18-24GDANSKOK 
124 BERTOLAZZI LUIGI1257OPEN / M35-39VERONATRIATHLON SCHIOOK 
125 BESPALOV OLEG1743OPEN / M35-39KALININGRADAMBERMANOK 
126 BIADUŃ DANIEL346OPEN / M35-39WARSZAWALABOSPORT TEAMOK  
127 BIAŁEK PIOTR533OPEN / M40-44SZAMOTUŁYENEA TEAMOK 
128 BIAŁEK TOMASZ248OPEN / M30-34WROCŁAWGT RATOK  
129 BIAŁKOWSKI ALBERT1323OPEN / M45-49WARSZAWATRIPOWER.PLOK 
130 BIAŁY PAWEŁ1159OPEN / M30-34GDYNIAO CO BIEGA?OK 
131 BIEDNY SZYMON906OPEN / M30-34LESZNOOK 
132 BIEGAŁA MAREK656OPEN / M30-34GDAŃSKBIKE U UP - EURO PELLOK 
133 BIELAWSKI ROBERT1952OPEN / M45-49DOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIOK 
134 BIELIK ALBERT1669OPEN / M18-24PERLEJEWOOK 
135 BIELIŃSKI PIOTR1561OPEN / M40-44KARTUZYWANIEWSKI COACHINGOK 
136 BIENIASZEWSKI MARCIN1483OPEN / M30-34BRZEGOK  
137 BIERNACKI KRYSTIAN266OPEN / M40-44WROCŁAWGVTOK 
138 BIGAJ SEBASTIAN141OPEN / M30-34KRAKÓWKT WATER KNIGHTSOKAWA 
139 BIHUN NATALIA264OPEN / W30-34SIECHNICEGTRATOK 
140 BILAL AL RIZA587OPEN / M45-49ISTANBULARB ORGANISATIONOK 
141 BILIK SŁAWOMIR1716OPEN / M50-54WARSZAWAOK  
142 BILIŃSKI KRZYSZTOF1009OPEN / M35-39WARSZAWAFUCK THE LIMITOK 
143 BILL DAVID24OPEN / M25-29BERNTRI CLUB SOLOTHURNOK 
144 BINKIEWICZ MICHAŁ1792OPEN / M40-44CZELADŹOK 
145 BIRECKI JAKUB969OPEN / M30-34OPOLEGT KONAOK 
146 BISKUPSKA MAGDALENA514OPEN / W35-39WROCLAWTEAM KARASOK  
147 BISZEWSKI ANDRZEJ1214OPEN / M45-49GDYNIAOK 
148 BJERRE HENRIK2213OPEN / M25-29GDANSKOK 
149 BJöRKLUND JOE1406OPEN / M45-49HUSKVARNATRIFIT IFOK 
150 BLAHO PAVOL87OPEN / M35-39WHITE PLAINSBRANDS TRI CLUBOKAWA 
151 BLAHO PETER603OPEN / M30-34DOLNOKORUNSKAREBUY STARSOK 
152 BLASZKOWSKI MICHAL1085OPEN / M35-39GDYNIAHELA & FRANEKOK 
153 BLECHSCHMIDT FALK1948OPEN / M50-54LENGENFELD / WALDKIRCHENOK 
154 BLOEMHOFF LEHAN579OPEN / M25-29READINGOK 
155 BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW643OPEN / M30-34WARSZAWAMYTRI/PLAYOK 
156 BŁASZKOWSKI ANDRZEJ721OPEN / M50-54TCZEWTCSIROK 
157 BŁASZYK MATEUSZ1822OPEN / M30-34LUBOŃBETONOWY WOJTEKOK 
158 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ1898OPEN / M45-49CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
159 BOCHENEK KRZYSZTOF1653OPEN / M30-34JAWORZNOOK 
160 BOCZEK PIOTR567OPEN / M35-39ZAKOPANEOK 
161 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA1417OPEN / W35-39WARSZAWATRIMARCHEWKAOK  
162 BODNAR MACIEJ9OPEN / M18-24WARSZAWAMBC TEAMOK 
163 BODORA JACEK1360OPEN / M30-34TARNOWSKIE GÓRYTRIATHLOMANIAKOK 
164 BOGINSKIS SERGEJS2099OPEN / M30-34RIGAOK 
165 BOGUCKI KRZYSZTOF1191OPEN / M40-44WARSZAWAOK 
166 BOGUCKI PATRYK534OPEN / M25-29GNIEZNOENEA TEAMOK 
167 BOGUSZEWSKI ŁUKASZ809OPEN / M40-44KARGOWAKARGOWAOK 
168 BOIKO DMYTRO1821OPEN / M35-39KIEVLIV TEAMOK 
169 BOKINIEC GRZEGORZ1920OPEN / M25-29WARSZAWAOK 
170 BOMBA ROBERT1078OPEN / M40-44BĘDZINBANDA Z PLACUOK 
171 BONALUMI ALESSANDRO624OPEN / M40-44BRESCIAESC SSD SRLOK 
172 BONDAR BORYS1934OPEN / M30-34KIEVSAPIK-TEAMOK 
173 BONNER SARAH1579OPEN / W30-34WESTPORTOK  
174 BORAL HUBERT987OPEN / M35-39CZĘSTOCHOWAEXPRESSION.PLOK 
175 BORAL PIOTR975OPEN / M35-39CZĘSTOCHOWAOK 
176 BORG GRAHAM1482OPEN / M35-39QAWRAOK 
177 BORKOWSKA IWONA936OPEN / W35-39GDYNIAOK 
178 BORKOWSKI GRZEGORZ732OPEN / M40-44GDYNIAOK 
179 BORKOWSKI MIKOŁAJ2175OPEN / M30-34WARSZAWAOK  
180 BOROWIAK RAFAŁ204OPEN / M35-39SŁUBICEJOKŚ TEAMOKAWA 
181 BOROWY PIOTR1155OPEN / M30-34WARSZAWAOK  
182 BORUCKI KRZYSZTOF15OPEN / M55-59USTKAOK 
183 BORULA BARTOSZ1655OPEN / M30-34SŁUBICEHERBALIFEOK 
184 BORUSIŃSKA-SZUSTEK MAGDALENA937OPEN / W35-39WARSZAWAOK 
185 BORYCKI MARCIN1841OPEN / M45-49KOSAKOWOOK 
186 BORZYSZKOWSKI MICHAŁ658OPEN / M30-34RZEPNICASZMONDAK TEAM BYTÓWOK 
187 BOVT ANTON1725OPEN / M30-34KYIVSAPIK-TEAMOK 
188 BRACHMAŃSKI TOMASZ874OPEN / M45-49TEREBELAOK 
189 BRADE CHRISTIAN626OPEN / M45-49DOMSüHLTRISPORT SCHWERINOK  
190 BRAULIŃSKI MICHAŁ1443OPEN / M25-29BIELSKO-BIAŁAPOWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE CRYOSPACEOK 
191 BRöCHER MATTI208OPEN / M30-34MUENSTEROKAWA  
192 BREITSPRECHER ANDREAS1505OPEN / M40-44SCHIERENSEETC FIKO ROSTOCKOK 
193 BREMBOR TOMASZ6OPEN / M18-24CHORZÓWGVT BMCOK 
194 BRENER MACIEJ304OPEN / M30-34WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
195 BREUER DAVID33OPEN / M25-29KöLNOK  
196 BREWER JAMES60OPEN / M30-34SCARBOROUGHOKAWA 
197 BREWKA WANDA1965OPEN / W35-39PIERWOSZÓWRADIOWA AKADEMIA TRIATHLONUOK 
198 BRODOWSKA JUSTYNA417OPEN / W35-39WARSZAWATRINERGYOK 
199 BROWNE SAM142OPEN / M35-39ANTRIMHIELBOW TRIATHLON CLUBOKAWA 
200 BROVELL HENRIK2232OPEN / M35-39KALMARKALMAR RC TRIATHLONOK 
201 BRUCE NIGEL143OPEN / M55-59AUCHTERARDERPERTH TRIATHLON CLUBOKAWA 
202 BRUNKOW ANDREAS1703OPEN / M45-49ROSTOCKTRIZACK ROSTOCKOK 
203 BRYKSY MIROSLAW1104OPEN / M40-44KRAKÓWYAYCOOK 
204 BRYNDA JARDA1519OPEN / M40-44NERATOVICELABE TRI KLUBUOK 
205 BRZESKA EWA1088OPEN / W18-24NOWY SACZOK 
206 BRZOZOWSKI BARTOSZ2141OPEN / M30-34WARSZAWAKU AZS WATOK 
207 BRZOZOWSKI CZAREK334OPEN / M50-54WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
208 BRZOZOWSKI ROMAN733OPEN / M35-39KOLOOK  
209 BRZUSZKIEWICZ ZUZANNA782OPEN / W18-24GDAŃSKOK 
210 BUBNELIS ANTANAS1098OPEN / M35-39VILNIUSOK 
211 BUCHACZ RADEK2010OPEN / M40-44ŁÓDŹFLEXIDEA PULS TRI TEAMOK 
212 BUCHELER DIDIER2110OPEN / M50-54LIEGESAINT RAPHAëL TRIATHLONOK 
213 BUCHLINSKI RAFAŁ1295OPEN / M40-44GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLOK  
214 BUCZEK BARTŁOMIEJ88OPEN / M30-34WROCŁAWOKAWA  
215 BUDZYŃSKA SYLWIA2228OPEN / W25-29TORUŃLIVOK 
216 BUGDOŁ EWA43OPEN / W30-34RUDYWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAOK 
217 BUKALSKI ARKADIUSZ763OPEN / M40-44CHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUOK 
218 BUKOWSKI DARIUSZ1562OPEN / M25-29SOPOTBRATSOK 
219 BUKRY WOJCIECH1110OPEN / M40-44KRAKÓWEWOSOFT TRIATHLON TEAMOK 
220 BUKSA ANDRZEJ867OPEN / M40-44PYSZNICASKB STALOWA WOLAOK 
221 BULA PIOTR1225OPEN / M40-44ZGIERZOK 
222 BULEZA BOHDAN1255OPEN / M35-39UZHORODOK  
223 BUŁKA ŁUKASZ2239OPEN / M45-49ZABIERZÓWIRON DRAGON TRIATHLONOK 
224 BURDA RAFAŁ976OPEN / M30-34SŁUPCAOK 
225 BURZYCKI MARIUSZ832OPEN / M40-44LONDONOK  
226 BUSZAN RADEK89OPEN / M35-39GDYNIAOKAWA 
227 BUSZCZYK PAWEŁ964OPEN / M30-34ZŁOTNIKIOK 
228 BUTNY RAFAŁ467OPEN / M40-44GDYNIACTSOK 
229 BYRDAK MONIKA249OPEN / W30-34WROCŁAWGT RATOK 
230 CAŁKO ALEKSANDER2082OPEN / M40-44BIELSKO-BIAŁAWWW.B365.PLOK 
231 CAMERON KIRSTEN1921OPEN / W35-39EDINBURGHOK 
232 CANTIERI MATTEO591OPEN / M40-44BOLOGNATRIIRONOK 
233 CARFRAE MIRINDA37OPEN / W35-39BOULDEROK 
234 CASARES JORGE1705OPEN / M25-29HARKER HEIGHTSOK 
235 CECHOWSKA KATARZYNA1612OPEN / W45-49ELBLĄGETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAMOK 
236 CEDRO DAMIAN1895OPEN / M40-44OPOLEBOSSE NOGI MALINKA OPOLEOK 
237 CEGLOWSKA WERONIKA2194OPEN / W35-39SUTTONOK 
238 CEKIERA MARCIN144OPEN / M40-44ZIELONKIIRON DRAGON TRIATHLONOKAWA 
239 CELKA SZYMON999OPEN / M30-34BERLINOK 
240 CEYROWSKI ŁUKASZ1580OPEN / M25-29REDAWSNTOK 
241 CHABOWSKI MACIEJ1206OPEN / M50-54PIŁASUN TRAVEL BIURO PODRÓŻYOK 
242 CHABUT SOPHIE1190OPEN / W50-54MARCOUSSISUS PALAISEAU TRIATHLONOK 
243 CHALAMOŃSKI TOMASZ1496OPEN / M40-44OSTROŁĘKAOK 
244 CHEBANOV DENIS1883OPEN / M40-44VENTSPILSVENTSPILS TRIATLONA KLUBSOK 
245 CHEREDNICHENKO ROMAN1913OPEN / M30-34MINSKTRISTYLEOK 
246 CHERNENKO ANASTASIIA638OPEN / W25-29BROVARYSAPIK-TEAMOK 
247 CHERNENKO VIKTOR1779OPEN / M30-34BROVARYSAPIK-TEAMOK 
248 CHERNOBRIVENKO SERGEY250OPEN / M30-34WROCŁAWGT RATOK 
249 CHERNUKHIN EVGENY1766OPEN / M30-34GUSEV111CLUBOK 
250 CHIARAMONTE ANTONIO1685OPEN / M45-49SIRACUSASIRACUSA TRIATHLONOK 
251 CHLAŚCIAK MAGDALENA1990OPEN / W30-34POLOK 
252 CHLEBDA ŁUKASZ1122OPEN / M30-34KRAKÓWOK 
253 CHŁODECKI TOMASZ305OPEN / M30-34WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK 
254 CHŁOPIK JANUSZ1953OPEN / M35-39RACIĄŻOK 
255 CHMIEL PAULINA374OPEN / W30-34ŁÓDŹPULS TRI TEAMOK  
256 CHMIELEWSKI RAFAŁ898OPEN / M40-44GRUDZIĄDZOLIMPIA/WISŁA/RUCH GRUDZIĄDZOK 
257 CHMURA MACIEJ8OPEN / M30-34WROCŁAWGVT BMCOK 
258 CHODYNA MONIKA90OPEN / W25-29OLSZTYN3LIFE TEAM / NAJMOWICZ TRIATHLONOKAWA 
259 CHOI KYUNGSEOB1810OPEN / M40-44JEONJUJEONBUK IRONMANOK 
260 CHOJNACKI KUBA1829OPEN / M40-44WARSZAWATRIPASSIONOK 
261 CHOLEWA SEBASTIAN734OPEN / M40-44ŚWIĘTOCHŁOWICEOK  
262 CHOŁAST PATRYK251OPEN / M40-44WROCŁAWGT RATOK 
263 CHOMCZYK TOMASZ1617OPEN / M45-49WARSZAWAOK  
264 CHOMIK RAFAŁ932OPEN / M40-44GLIWICET2 / WAY 2 CHAMPOK 
265 CHORNY MAXYM640OPEN / M35-39ZAPORIZHZHIACYCLEONOK 
266 CHRAPA MICHAL547OPEN / M35-39WROCŁAWOK 
267 CHROBOT MARIUSZ252OPEN / M35-39KRĘPICEGT RATOK  
268 CHROSTOWSKI PIOTR1628OPEN / M30-34RUMIACZK PUCKOK 
269 CHRUSTOWSKI MIKOŁAJ91OPEN / M18-24BRZOZAKIERUNEK KONAOKAWA 
270 CHRZANOWSKI ZBIGNIEW588OPEN / M35-39PLOCKKJ CREWOK 
271 CHUĆ TOMASZ2113OPEN / M35-39WROCŁAWOK 
272 CHUDEK AGNIESZKA357OPEN / W25-29WARSZAWALUFT TRI TEAMOK 
273 CHYB MARCIN500OPEN / M45-49WAŁBRZYCHFABRYKA TRIATHLONUOK 
274 CHYREK ŁUKASZ1077OPEN / M35-39SŁUPSKOK 
275 CIAŁOWICZ PAWEŁ897OPEN / M40-44KRAKÓWOLI - OLI RACING TEAMOK 
276 CIAŁOWICZ TOMASZ1012OPEN / M30-34LISZKIOLI - OLIOK 
277 CIASTEK GRZEGORZ2183OPEN / M55-59CHEŁMNONIEZRZESZONYOK 
278 CIASTO SEBASTIAN783OPEN / M30-34PRZEZCHLEBIEOK 
279 CICHON WIKTOR525OPEN / M55-59LANDSDALETEAM XTROK 
280 CICHOSZ ARKADIUSZ1163OPEN / M45-49WROCŁAWOK 
281 CICHOSZ REMI ,REMIGIUSZ145OPEN / M45-49ZURICHTRIGETHEROKAWA 
282 CICHOWSKI JANUSZ938OPEN / M30-34ELBLĄGOK 
283 CICHY BARTOSZ760OPEN / M35-39AUGUSTÓWATP AUGUSTÓWOK 
284 CIEPLY MACIEJ1333OPEN / M45-49TYCHYOK 
285 CIERZAN RAFAL1778OPEN / M30-34KARSINTRIATHLON TRENING CENTEROK 
286 CIMOSZKO KATARZYNA840OPEN / W35-39WĄGROWIEC1980OK 
287 CLAESSON NIKLAS925OPEN / M25-29KALMARFET ELLER TRIATHLET?OK 
288 CNOTA BARTŁOMIEJ227OPEN / M35-39REDATRI-TEAM RUMIAOK  
289 CNOTA JANUSZ226OPEN / M60-64GDYNIATRI-TEAM RUMIAOK 
290 COGHLAN BETH1687OPEN / W18-24GLASGOWOK 
291 COGHLAN DAVID1688OPEN / M50-54GLASGOWOK 
292 COHEN STEPHANE1352OPEN / M45-49PAUOK  
293 COLLINS MICHAEL2100OPEN / M55-59BUCKHURST HILLOK 
294 CRAWFORD GRAHAM441OPEN / M50-54POZNAŃVELOCITYOK 
295 CWIK DAMIAN1165OPEN / M35-39GDYNIAOK 
296 CYRANOWSKI SEBASTIAN488OPEN / M25-29BYDGOSZCZENDURE TEAMOK  
297 CZAJKOWSKI ADAM551OPEN / M45-49KONSTANCIN-JEZIORNAOK 
298 CZAJKOWSKI BARTOSZ1129OPEN / M25-29ZIELONA GÓRAAM#15 TRIATHLON TEAMOK 
299 CZAJKOWSKI MICHAŁ565OPEN / M45-49NOWA WOLAOK 
300 CZAPIŃSKI MICHAŁ1795OPEN / M35-39REDAEUROPELL- BIKE U UPOK  
301 CZARNOCKA SYLWIA2236OPEN / W45-49SZTOKHOLMSTOCKHOLM CITY TRIATHLON SCTOK 
302 CZARNOŻYŃSKI ALEKSANDER1003OPEN / M50-54GLIWICEGTT INTERPROJEKTOK 
303 CZAUS ADAM735OPEN / M30-34GDYNIAOK 
304 CZĄSTKA TOMASZ1494OPEN / M30-34GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMOK 
305 CZECH MARIUSZ2225OPEN / M35-39GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAOK 
306 CZECHOWICZ TOMASZ1125OPEN / M45-49WARAWAOK  
307 CZECZOT KRZYSZTOF1587OPEN / M45-49KRAKÓWOK 
308 CZEPIELIK MAREK1897OPEN / M35-39TYCHYACE INSTAL TRIATHLON GROUPOK 
309 CZERWIEC ARTUR92OPEN / M40-44PISARYIRON DRAGON TRIATHLONOKAWA 
310 CZERWIEC MAGDALENA292OPEN / W40-44WARSAWIRON DRAGON TRIATHLONOK 
311 CZERWIŃSKI65041200792 PIOTR901OPEN / M50-54GDAŃSKTORUS TRATHLON TEAMOK 
312 CZOSNYKA MARCIN616OPEN / M40-44ŻABNOOK  
313 CZUK MAREK1392OPEN / M65-69TORUŃOK 
314 CZWOJDZIŃSKI IRENEUSZ1933OPEN / M55-59KROTOSZYNBE3 CITYZEN_POZNAŃOK 
315 CZYNSZ ALEKSANDER228OPEN / M60-64REDATRI-TEAM RUMIAOK 
316 CZYŻ KRZYSZTOF1970OPEN / M35-39GDYNIABROOKLYN PIZZAOK 
317 CZYŻYK RAFAŁ1134OPEN / M45-49SZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAOK 
318 ĆWIKLIŃSKI MACIEJ1402OPEN / M40-44KONINKOOK