Zawody obsługuje firma Datasport

Sprint Triathlon, Sztafety
Gdynia, 04 sierpnia 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1374
Odebrało numery: 859

Liczba opłaconych zawodników: 1349
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMCZYK MARCIN126Spri / M40OLSZTYNYANUSHE TRIATHLON TEAMOK 
2 ABRAMCZYK RAFAŁ258Spri / M35WARSZAWAYANUSHE TTOK 
3 ADAMCZYK MARCIN533Spri / M35GDAŃSKBLUE MEDIA TEAMOK  
4 ADAMEK MAŁGORZATA626Spri / W30GDAŃSKOK 
5 ADAMSKI MATEUSZ331Spri / M25GDAŃSKOK 
6 ADAMSKI TOMASZ82/3RMix / GDYNIAGDYNIA SPORT TEAM IIOKBieg  
7 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF13Spri / M50WROCŁAWOK 
8 ANDRZEJCZAK TOMASZ473Spri / M30WŁOCŁAWEKGROSZEKOK 
9 ANDRZEJEWSKI FILIP220Spri / M30POZNAŃOK 
10 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF1053Spri / M35KIELOK 
11 ARENT JAREK460Spri / M60+GDAŃSKARENT TEAMOK 
12 ARENT MAGDALENA19Spri / W40GDAŃSKSPORT-EVOOK  
13 ATAROWSKI MICHAŁ976Spri / M40ZIELONA GÓRAOK  
14 AUGUSTYN TOMASZ113/3RMix / ŚWIEBODZICELIVE WELL AT CITI 5OKBieg  
15 AUGUSTYNIAK JAKUB66/1RMix / GDANSKTEAM EXTREMEOKPlywanie  
16 BABICKA KATARZYNA15Spri / W25GDYNIA81-549OK 
17 BACHTA MARCELI25Spri / M16WARSZAWAOK 
18 BACHTA MIREK467Spri / M50WARSZAWAOK 
19 BAGRIANOW ADAM66Spri / M25WARSZAWADECATLON TEAM PRZYMORZEOK 
20 BAJSAROWICZ TOMASZ28Spri / M40JELCZ-LASKOWICEGTRATOK 
21 BALCEREK MARCIN530Spri / M40GÓRA KALWARIAOK  
22 BALCERKIEWICZ ŁUKASZ16Spri / M35POZNAŃOK 
23 BALICKI ŁUKASZ681Spri / M35KRAKÓWUKS SMS GALICJA KRAKÓWOK 
24 BAMBROWICZ KOŁAKOWSKA ALEKSANDRA692Spri / W40REDASTREFA PIĘKNA/INTEL RUNNERSOK 
25 BANACH KATARZYNA867Spri / W30WARSZAWAOK 
26 BANASZCZYK ARKADIUSZ940Spri / M45OŻARÓW MAZOWIECKI#RUNMENOK 
27 BANNACH ROBERT476Spri / M25GDANSKJEPPESENOK 
28 BANNER ELLIS916Spri / M16BRIDGENDPENCOED TRIOK 
29 BARAN PIOTR1029Spri / M35WROCŁAWPCGOK  
30 BARANOWSKI MATEUSZ544Spri / M25PRABUTYNORDEA TRIATHLON TEAMOK 
31 BARAŃSKA DOROTA52/2RMix / BYDGOSZCZKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA DOBRY KLIMAT BYDGOSZCZOKRower  
32 BARAŃSKI PIOTR526Spri / M50WŁOCŁAWEKOK 
33 BARTUSIK MARTA937Spri / W20GDAŃSKOK 
34 BAUTEMBACH-KOBERDA PAULINA639Spri / W35GDYNIAOK 
35 BĄK GRZEGORZ827Spri / M30ŁÓDŹPOLISHWAX.PLOK 
36 BĄK MAREK4Spri / M45TARNOWSKIE GÓRYTRIDIVISIONOK 
37 BĄK MICHAŁ294Spri / M20WARSZAWABMW GARAGE TRIATHLON TEAMOK  
38 BECKER AGATA755Spri / W25GDAŃSKOK 
39 BECKER ROMAN762Spri / M55LUBINTC WROCŁAWOK 
40 BEDNARCZYK TOMASZ457Spri / M30LĘBORKPLAŻA MIRON LUBOWIDZOK 
41 BEDNAREK MICHAŁ48Spri / M35TCZEWCENTRUM KOMÓREKOK 
42 BEDNAREK PATRYCJA682Spri / W30BYDGOSZCZTRISPACEOK 
43 BEDNARSKI PATRYK1033Spri / M30WARSZAWAOK 
44 BEDNARSKI ROBERT814Spri / M30GDAŃSKOK 
45 BEKAS JEDRZEJ388Spri / M35POZNAŃACO DOMOFONYOK 
46 BELTER ANDRZEJ95/3RM / GDAŃSKDELLNER TEAM-FAST AND FURIOUSOKBieg  
47 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA273Spri / W40GDYNIAMEWA GDYNIAOK 
48 BIALEK MAREK67Spri / M35WARSZAWATRIWAWAOK 
49 BIAŁOWĄS MARCIN50/1RMix / NADOLENIESAMOWICI OCEANOGRAFOWIE MIR-PIBOKPlywanie  
50 BIAŁY PAWEŁ54Spri / M25GDYNIA#TEAMVGLOK 
51 BIAŁY PAWEŁ60/1RM / GDYNIAEURO STYL 2OKPlywanie  
52 BIANGA WERONIKA7/1RW / GDYNIABIURO ZAWODÓWOKPlywanie  
53 BIANKOWSKI PIOTR56Spri / M40RUMIAPIOTRBIANKOWSKI WINTERSWIMMINGOK  
54 BIEDAK ŁUKASZ268Spri / M25GDAŃSKOK 
55 BIEGUN TOMASZ565Spri / M35SZCZECINOK 
56 BIELSKI BARTEK60Spri / M40GDYNIATORUS TRIATHLON TEAMOK 
57 BIEŁOUS ARKADIUSZ127Spri / M40GDAŃSKOK 
58 BIENIUK JAROSŁAW121/2RM /  Rower 
59 BIESZKE IZABELA871Spri / W35MOSTYWYMIATACZEOK 
60 BILSKA MAGDA958Spri / W35GDAŃSKOK 
61 BIRECKI WACŁAW148Spri / M55OPOLEGT KONAOK 
62 BŁASZCZUK MAJA24/1RW / GDYNIAGDYŃSKIE FOCZKIOKPlywanie  
63 BŁASZYK MIRKA108/2RMix / RUMIAPIĘKNE I BESTIEOKRower  
64 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA KAROLINA877Spri / W30BYDGOSZCZTRISPACEOK  
65 BŁOCKA JOANNA890Spri / W25GDYNIAOK 
66 BOBRYK ŁUKASZ588Spri / M30KATOWICETRI TEAM GPOK 
67 BOCHENEK MARCIN448Spri / M40GLIWICEOK 
68 BOĆKOWSKI JAKUB568Spri / M20GDYNIAKLIF- MEDOK 
69 BOĆKOWSKI MACIEJ582Spri / M50GDYNIAKLIF-MEDOK 
70 BOGALECKI MAREK72Spri / M60+GDAŃSKSAFE SPORT TEAMOK 
71 BOGUSZ WALDEMAR386Spri / M55TCZEWOK 
72 BOJANOWSKI DANIEL109/1RM / GDAŃSKEURO STYL 5OKPlywanie  
73 BOKKUS MICHAL116/3RMix / GDYNIA#TEAMVGLOKBieg  
74 BOLLIN ILONA104Spri / W40GDAŃSKCTSOK  
75 BOREK KATARZYNA734Spri / W40WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUOK  
76 BORKOWSKI ADAM120/2RMix / TRITANS Rower 
77 BORÓWKO ŁUKASZ54/1RMix / BRANIEWOBGSOKPlywanie  
78 BORUCKI WITOLD215Spri / M35JELCZ-LASKOWICEHARCOWNIKOK  
79 BORUTA PRZEMYSŁAW69/1RMix / GDYNIABORUCIK TRI TEAMOKPlywanie  
80 BORYS JULITA322Spri / W35LONDONOK 
81 BRANNY MICHAŁ79Spri / M25CIESZYNOK 
82 BROCHOCKI MACIEJ81Spri / M35GDYNIASTOWARZYSZENIE UMARŁYCH PROGRAMISTÓWOK 
83 BRODZKI PIOTR336Spri / M20GDYNIAUKS CITYZEN_/BE3OK  
84 BROEKERE KRZYSZTOF86Spri / M55ZABRZEOK  
85 BROEKERE TOMASZ84Spri / M30ZABRZEOK 
86 BROM VINCENT88Spri / M40GDYNIAOK 
87 BROŻ KRZYSZTOF357Spri / M40KOŁOTRI4 KOŁO TEAM / WWW.PROJEKTOWAKB.PLOK  
88 BRUCE NIGEL389Spri / M55AUCHTERARDERPERT TRIATHLON CLUBOK 
89 BRUSS HANNA695Spri / W40GDYNIAOK  
90 BRZESKI SEBASTIAN47Spri / M35BYDGOSZCZOK 
91 BUCHERT PIOTR403Spri / M35GDYNIAMEWA GDYNIAOK 
92 BUCKI KONRAD95Spri / M25TCZEWGK GRYF TCZEWOK 
93 BUCZAK AGNIESZKA66/3RMix / GDANSKTEAM EXTREMEOKBieg  
94 BUCZMA DOROTA201Spri / W45+GDYNIAOK 
95 BUDNIK JACEK547Spri / M30GDAŃSKBVBOK 
96 BUDNIK MACIEJ280Spri / M30GDAŃSKBVBOK 
97 BUDZISZ SZYMON918Spri / M16GDYNIAOK 
98 BUK MARCIN128Spri / M30GLIWICEOK 
99 BUK MARCIN67/2RMix / GLIWICEDO ODCIĘCIA!OKRower  
100 BURANDT MAGDALENA821Spri / W35OLSZTYN3LIFE TEAMOK 
101 BURDA BENIAMIN256Spri / M30WARSZAWASBR TRIATHLON TEAMOK 
102 BUTOWSKI ADAM832Spri / M25GDAŃSKOK 
103 BYCZKOWSKI JANUSZ567Spri / M50GDYNIAGTK GDYNIAOK 
104 BYCZKOWSKI JAROSŁAW920Spri / M60+GDAŃSKOK 
105 BYKOWSKA MARTYNA982Spri / W30GDAŃSKOK  
106 BYLIŃSKI PIOTR518Spri / M35ŁÓDŹREEQUEST TEAMOK 
107 CACKO MARIA57/2RMix / GDANSKKMSOKRower  
108 CELEJ DAWID109Spri / M30TORUŃ#TEAMVGLOK  
109 CEREMUGA DOMINIKA684Spri / W20KRAKÓWOK 
110 CHABER IRENEUSZ114/2RMix / RUMIAEURO STYL 4OKRower  
111 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA8/3RMix / GDAŃSKMORSKIE KOTYOKBieg  
112 CHMIEL ANDRZEJ112Spri / M60+ŁÓDŹPULS TRI TEAM - REHOPOK 
113 CHMIELEWSKA AGNIESZKA17Spri / W35SIEDLCEOK 
114 CHMIELEWSKA BOŻENA324Spri / SANDOMIERZTSA SANDOMIERZOK 
115 CHMIELEWSKI CEZARY834Spri / M45WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMOK 
116 CHMIELEWSKI MICHAŁ740Spri / M45GDAŃSKDREAM TRI TEAMOK  
117 CHMIST JACEK82Spri / M35WROCŁAWGVTOK 
118 CHODZYŃSKI RAFAŁ691Spri / M30KRAKÓWBOGDANSZYDLOWSKI.PLOK 
119 CHOINSKI MICHAŁ27/1RM / GDAŃSK`3. EURO STYL 3`OKPlywanie  
120 CHOMIACZEWSKI PRZEMYSŁAW239Spri / M35RADOMSKOOK  
121 CHRAPEK CEZARY81/2RM / WARSZAWALIVE WELL AT CITI 3OKRower  
122 CHROBAK PRZEMYSŁAW105Spri / M40BYDGOSZCZTEAM HERBALIFE ILO KLUBOK 
123 CHROBOT NINA122Spri / W30WROCLAWOK  
124 CHROSTOWSKA EWA124Spri / W30RUMIACZK PUCKOK 
125 CHROSTOWSKI PIOTR658Spri / M30RUMIACZK PUCKOK  
126 CHROŚCICKI DANIEL33/2RM / ELBLĄGPARANIENORMALNIOKRower  
127 CHRZĄSZC BARTŁOMIEJ87/3RM /  Bieg 
128 CHRZĄSZCZ ANIA64/3RMix / PRUSZCZ GDANSKIŻONY OLDBOJÓWOKBieg  
129 CHUDY ALEKSANDER852Spri / M40WARSZAWATRIPASSIONOK 
130 CHWEDYNA KATARZYNA822Spri / W30GDYNIAOK 
131 CHYB NATASZA49Spri / W45+WAŁBRZYCHOK 
132 CHYCZEWSKA ANNA700Spri / W45+PŁOŃSKKB IM.P.SEKOWSKIEGOOK 
133 CHYLAK JULIA334Spri / W25SKIERNIEWICEOK  
134 CICHOWSKA JOANNA11/2RMix / GDAŃSKS4A SWIMMING DRAGONSOKRower  
135 CIELAS JAKUB688Spri / M16GDYNIAOK 
136 CIEŚLA KRZYSZTOF63/2RMix / BOLSZEWOREKINY MIR-PIBOKRower  
137 CIEŚLAK IZABELA44/3RW / WARSZAWALIVE WELL AT CITI 2OKBieg  
138 CIEŚLAK MICHAŁ907Spri / M40SOPOTOK  
139 CIEŚLAK TOMASZ133Spri / M30GDYNIAGDYNIA SPORT TEAMOK  
140 CIĘŻAR WOJTEK80/2RM / OLSZTYNLIVE WELL AT CITI 7OKRower  
141 CIOŁCZYK MAGDA91/1RMix / WARSZAWALIVE WELL AT CITI 4OKPlywanie  
142 CISŁO KRZYSZTOF68Spri / M35BRZEG DOLNYARDENTCODEOK 
143 CIUPAK ANNA MARIA554Spri / W40WARSZAWAOK 
144 CUDNY ADAM88/1RMix / WARSZAWAIAJ OLDBOYSOKPlywanie  
145 CUDNY JAN118/1RMix / WARSZAWAJMA JUNIORSOKPlywanie 
146 CUPRYŚ SMOLAK ALEKSANDRA53/2RW / GDYNIABIEGAMYRAZEM GDYNIAOKRower  
147 CWOJDZIŃSKA ANNA129Spri / W35POZNAŃOK  
148 CYBULSKI BARTŁOMIEJ929Spri / M35KĘDZIERZYN-KOŹLEWELLFITOK  
149 CZAJKOWSKA MARIA644Spri / W16WARSZAWAOK 
150 CZAPLA-DĄBROWSKA OKSANA659Spri / W30WARSZAWAOK 
151 CZAPLICKA ANNA82/2RMix / GDYNIAGDYNIA SPORT TEAM IIOKRower  
152 CZARNOTA MARIUSZ981Spri / M35MARKIOK 
153 CZARNUL PAWEŁ37/2RMix / GDAŃSKFORONEHERO TEAMOKRower  
154 CZĄSTKA JACEK50Spri / M55GDYNIAOK  
155 CZĄSTKA MACIEJ297Spri / M25GDYNIAAKADEMIA JUDO DRAGONOK  
156 CZECH KAMILA411Spri / W35GDYNIAOK  
157 CZECHOWSKI MACIEJ181Spri / M40GDYNIAOK 
158 CZECZOTT ANITA92/3RM / GDAŃSKORŁY WICKAOKBieg  
159 CZECZOTT-SZYMAŃSKA ALEKSANDRA92/2RM / CHARBROWOORŁY WICKAOKRower  
160 CZERNIGA DARIUSZ130Spri / M30POZNANOK 
161 CZERWIŃSKA MARTA573Spri / W20GDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAMOK 
162 CZERWIŃSKI TOMASZ103/1RM / CHWASZCZYNODELLNER TEAM – TRICERATOPSOKPlywanie  
163 CZYNIENIK ŁUKASZ845Spri / M35WARSZAWAOK 
164  CZYSZ ROBERT 1042Spri / M20POZNAŃUAM TRIATHLON  
165 CZYŻEWSKI DAREK150Spri / M45PRUSZCZ GDAŃSKIOK