Zawody obsługuje firma Datasport

8. Wybiegaj Sprawność
Warszawa, 14 października 2018 r.


Liczba zawodników : 509
Odebrało numery: 416

Liczba opłaconych zawodników: 464
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ADAM  5km / M60WARSZAWAALBATROSY OK  
2  ANDERSZ PATRYK 2785km / M30WARSZAWAOKOK 
3  ANDRYCHOWICZ JAN 2965km / M30WARSZAWAOKOK 
4  ANIOŁKOWSKI KRZYSZTOF 995km / M30WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOKOK 
5  ANTONOWICZ AGATA 3275km / K40WARSZAWAOKOK 
6  BACHOR TOMASZ 1505km / M40BUCZEKOKOK 
7  BAJER TOMASZ 2975km / M40WARSZAWAOKOK  
8  BAJOREK JACEK 575km / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGOKOK 
9  BAKUŁA WIESŁAW 2515km / M5007-420 WACHWAMPIROKOK 
10  BANACHOWICZ MILENA 3065km / K20LATCHORZEWBIEGAM BO LUBIEOKOK 
11  BANASZEWSKA JOANNA 945km / K40WARSZAWAOKOK 
12 BARAN MATEUSZ265km / WARSZAWADOM DZIECKA NIEWIDOMEGO WARSZAWA. SASKS KĘPAOKOKNiepelnosprawny  
13  BARANOWSKA DANUTA 3265km / K40WARSZAWAOKOK 
14 BARAŃSKI MIŁOSZ4325km / OPACZ MAŁAOKOK 
15 BARAŃSKI SZCZEPAN4335km / M40OPACZ MAŁAOKOK 
16  BARSZCZEWSKA IZABELA 4105km / K30WARSZAWAOKOK 
17  BARTOSIK KRYSTYNA 3165km / K60ZGIERZOKOK 
18  BARYŻEWSKI REMIGIUSZ 1085km / M30WARSZAWAOKOK 
19 BAWOR MARCIN4245km / M40WARSZAWAOKOK 
20  BĄCZEK MICHAŁ 2615km / M30WARSZAWAOKOK 
21  BEDNARSKI MIROSŁAW 1645km / M70JÓZEFÓWNIE BIEGAM W KLUBIEOKOK 
22  BERNAT AGATA 3775km / K20WARSZAWAOKOK 
23 BIAŁOGRODZKA DOROTA2935km / K30PIASECZNOOKOK 
24  BIELECKI KRZYSZTOF 1595km / M40WARSAWPRORUNNING PROMOTIONOKOK  
25  BIEŃKA ANNA 645km / K30WARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHAOKOK 
26 BILIŃSKA JOANNA3505km / K20PŁOŃSKOKOK 
27 BODER KAROLINA2485km / K20WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMOKOK 
28 BOGDAN MACIEJ4255km / M20WARSZAWAOKOK 
29  BORECKA MARTA 4305km / K20WARSZAWAOKOK 
30 BORKOWSKI MATEUSZ75km / M20OK  
31 BOROWSKA WIKTORIA225km / WARSZAWADOM DZIECKA NIEWIDOMEGO WARSZAWA. SASKS KĘPAOKOKNiepelnosprawny 
 osoba niewidoma
32  BORZĄDEK ALEKSANDRA 1425km / K20GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBOKOK 
33  BRZEZIŃSKI ADAM 2645km / M20PODOLSZYN NOWYOKOK 
34  BUDZIK DARIUSZ 895km / M50ZALESIE GÓRNEOKOK 
35  BUKOWSKA MONIKA 1765km / K20WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMOKOK  
36  CELIŃSKI TOMASZ  5km / M50OTWOCKTUPTUŚ OTWOCK OK  
37  CHMIEL AGATA  5km / K30WARSZAWA OK  
38  CHMIEL PRZEMYSŁAW 695km / M40WARSZAWAALBATROSYOKOK 
39  CHMIELEWSKI MARIUSZ 4425km / M30WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOKOK  
40  CHOJECKA ANNA 4535km / K40WARSZAWAGRUPA ZYWIECOKOK 
41 CHOJECKI MAREK4545km / M40WARSZAWA-OKOK 
42 CHOROMAŃSKI ALEKSANDER4795km / M30WARSZAWA  
43  CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW 4445km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYOKOK 
44  CIBORSKA AGNIESZKA 1095km / K40WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOKOK 
45 CUDNA-WAGNER ANNA1405km / K40WARSZAWAOKOK 
46  CWIL JAKUB 1855km / WARSZAWAOK 
47 CZAPLA PAWEŁ3975km / M40WARSZAWARBOKOK 
48  CZAPLA SŁAWOMIR 3195km / M40GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
49  CZŁAPSKI KRZYSZTOF 3655km / M50WARSZAWAAKTYWNY NORDIC WALKINGOKOK 
50  CZYŻ JUSTYNA 3085km / K30WARSZAWAYOGI TEAM - WŚCIEKŁE JAMNIORYOKOK 
51  CZYŻ WITOLD 5005km / M40WARSZAWAOKOK  
52  ĆWIEK ARKADIUSZ 2565km / M40WARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHAOKOK