Zawody obsługuje firma Datasport

4. Rogoziński Półmaraton Przemysła II
Rogoźno, 03 listopada 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 482
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZAK ADRIAN 9821km / M30OBORNIKIOBORNIKIOKOK 
2  ADAMCZYK AGNIESZKA 41521km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
3  ALBRECHT KATARZYNA 4821km / K30POZNAŃSMASHING PĄPKINSOKOK 
4  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 34421km / M30POZNAŃUNILEVER POZNAŃOKOK 
5  AMBROSIUS ALEKSANDRA 33221km / K40POZNAŃOKOK 
6  ANDRZEJCZAK ANIA 32521km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMOKOK 
7  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 32421km / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMOKOK 
8  ANTKOWIAK MACIEJ 15221km / M30OBORNIKIKUNA KOWANÓWKOOKOK 
9  ANTOSIAK KRZYSZTOF 19421km / M40CHODZIEŻPCH_RUNOKOK 
10  BAGROWSKI TOMASZ 14121km / M20GRODZEWOOKOK 
11  BARANIECKI ZBIGNIEW 26221km / M60POZNAŃ100MARATHON CLUB POLANDOKOK 
12  BARDZIK AGATA 30221km / K20MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
13  BARDZIK MARZENA 16021km / K40MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
14  BARTOSEWICZ JACEK 8621km / M40CZERWONAKOKOK 
15  BARTOSIEWICZ DOROTA 2621km / K30POZNAŃOKOK 
16  BARTOSZEK KATARZYNA 28721km / K30NIENAWISZCZBARTOSZKI TEAMOKOKGmina 
17  BARTOSZEK ŁUKASZ 35921km / M30NIENAWISZCZBARTOSZKI TEAMOKOKGmina 
18  BASIŃSKA JOANNA 22521km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
19  BASIŃSKI TOMASZ 48221km / M30POZNAŃTOMASZ BASIŃSKIOKOK 
20 BĄBELCZYK PIOTR32121km / M40MIĘDZYCHÓDBĄBEL TEAMOKOK 
21  BEDNARCZYK ZBIGNIEW 44921km / M60POZNAŃSTR POZNAŃOKOK 
22 BEDNAREK ANETA45221km / K40POZNAŃOKOK 
23  BEDNAREK ARKADIUSZ 45321km / M40POZNAŃMUROWANA GOŚLINA BIEGA/NIGHT RUNNERSOKOK 
24 BIEDRZYNSKI MACIEJ23521km / M30ROGOŹNOGOGOLOKOKGmina 
25  BIELAWA JANUSZ 12021km / M50MUROWANA GOŚLINABRAKOKOK 
26 ZAWODNIK ANONIMOWY20521km / M30 :-)OKOK 
27  BINEK JĘDRZEJ 7121km / M30DRZONEKOKOK 
28  BINEK KATARZYNA 43721km / K20POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
29  BŁASZAK KRZYSZTOF 42221km / M30NAKLO NAD NOTECIARUN PATERSSON NAKŁOOKOK 
30  BŁAŻYŃSKA ILONA 27521km / K30SKOKISKOKIOKOK 
31  BOJKOWSKI TOMASZ 28321km / M30POZNAŃTOMASZ BOJKOWSKIOKOK 
32  BORKOWSKA EWA 1421km / K60ZŁOTÓWOK 
33  BOŻKIEWICZ PATRYCJA 38521km / K30MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
34  BRUST BARTOSZ 1021km / M20ROGOŹNOSZYMKOWIAK TEAMOKOKGmina 
35  BUGAJNY PAWEL 31721km / M50POZNANSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEOKOK 
36  BURZYŃSKA DOROTA 29821km / K40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
37  BUSZKOWSKI FILIP 34721km / M40GAJ WIELKIWSZYSTKOOBIEGANIU.PLOKOK 
38  BYCZYK JAROSŁAW 8221km / M50ZALASEWOHERNIK TEAMOKOK 
39  CHMIELEWSKI LESZEK 5621km / M30POZNAŃFABRYKA FORMY GREEN POINTOKOK 
40  CHOLEWINSKI WOJCIECH 24321km / M50MUROWANA GOSLINAHERNIK TEAMOKOK 
41  CHOLEWIŃSKA LONGINA 24221km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
42  CHUDZIK PIOTR 25321km / M50ŁOBŻENICALZS `JEDNOŚĆ` ŁOBŻENICAOKOK 
43  CICHOWLAS SYLWESTER 22921km / M40POZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄOKOK 
44  CIEŚLIK ANDRZEJ 25021km / M30GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
45  CIEŚLIK ZDZISŁAW 31321km / M60GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
46  CWOJDZIŃSKI PIOTR 44121km / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
47  CZAJKA ANNA 45621km / K30JANKOWICE#CZAJKAOKOK 
48  CZAJKO JUSTYNA 17821km / K30POZNAŃPARKRUN POZNAŃOKOK 
49  CZARNECKI ADRIAN 29121km / M30ROGOZNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAOKOKGmina 
50  CZARNOWSKA KATARZYNA 1321km / K30POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄOKOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY24521km / K40 OKOK