Formularz systemu Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 65
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Koszulka
1  BALCER ANNA 12Mi / MIĘDZYRZECZOK 
2  BARAN PATRYK 39Mi / WITNICAROZBIEGAJMY WITNICĘOK 
3  BORKOWSKA BOŻENA 5Mi / SULECHÓWSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
4 BUJALSKA MAGDALENA62Mi / MIĘDZYRZECZOK 
5  DAWIDOWICZ ANDRZEJ 65Mi / BLEDZEWSAMSEBIEGAMOK 
6 FAGASIŃSKI GRZEGORZ56Mi / MIĘDZYRZECZOK 
7  GANDECKA BEATA 11Mi / MIĘDZYRZECZZALATANE.MCZOK 
8  GĄSIOR JAN 9Mi / PIESKIOK 
9  GOŹDZICKA AGNIESZKA 16Mi / STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELECKA BIEGAJĄCA CZAROWNICAOK 
10  GRYBKO MARIUSZ 34Mi / MIĘDZYRZECZOK 
11  GRZYBOWSKI KRZYSZTOF 57Mi / GORZÓW WLKP.GTMB AMATOROK 
12 JAKIMCZYK ANDRZEJ10Mi / GORUŃSKOOK 
13 JAKIMCZYK MARTYNA47Mi / GORUŃSKOOK 
14  KACZMAREK MATEUSZ 18Mi / ŚWIEBODZINDIABEŁOK 
15  KALISZ BRONISŁAW 51Mi / MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
16  KANIEWSKA DOROTA 53Mi / SANTOCKOKANIA TEAMOK 
17  KANIEWSKI PIOTR 54Mi / SANTOCKOKANIA TEAMOK 
18  KIERSZTAN PRZEMYSŁAW 26Mi / MIĘDZYRZECZOK 
19 KOLIS ZBIGNIEW49Mi / MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
20  KOŻUCH DARIUSZ 38Mi / ŁAGÓWOK 
21  KRÓL JAROSŁAW 23Mi / MIĘDZYRZECZOK 
22  KRYCA DOMINIK 24Mi / WĘDRZYNTEAM KOPEĆOK 
23  KUBIK MICHAŁ 30Mi / MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
24  KUIK ALEKSANDRA 60Mi / MIĘDZYRZECZOK 
25  KUIK ŁUKASZ 61Mi / MIĘDZYRZECZOK 
26  KUSZCZYK EDWIN 55Mi / MIĘDZYRZECZTEAM KOPEĆOK 
27  KWAŚNIK MARIUSZ 50Mi / GORZÓW WLKP.OK 
28 LECIEJEWSKI DAWID59Mi / GORZÓW WIELKOPOLSKILECIEJTEAMOK 
29  MAZUREK ZBIGNIEW 27Mi / BOBOWICKOBIEGAM B0 LUBIEOK 
30 MĄCZKA LECH2Mi / MIĘDZYRZECZOK 
31  MENDERA GRAŻYNA 7Mi / SULECHÓWSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
32  MICHALSKI PRZEMYSLAW 46Mi / MIĘDZYRZECZOK 
33  MIŚ PIOTR 52Mi / SULĘCINBECYKL SULĘCINOK 
34 MOLENDA MATEUSZ41Mi / PRZYPROSTYNIABALDAOK 
35  MOLSKA MAŁGORZATA 32Mi / KŁODAWAOSP KŁODAWAOK 
36 MUCHAJER ŁUKASZ21Mi / MIEDZYRZECZMUSZKA TEAMOK 
37 MUCHAJER MAŁGORZATA22Mi / MIEDZYRZECZMUSZKA TEAMOK 
38  NELKOWSKI JANUSZ 4Mi / SULECHÓWZABIEGANY SULECHOWOK 
39  OKONEK IZABELA 36Mi / GORZÓW WLKP.OK 
40  OKONEK KAZIMIERZ 37Mi / GORZÓW WLKPBBL GORZÓW WLKP.OK 
41  OPŁATKWSKI ZBIGNIEW 40Mi / JENINDRURZYNA Z JENINAOK 
42  OSTRÓWKA MARCIN 3Mi / MIĘDZYRZECZJW 5700OK 
43  OTCZYK GRZEGORZ 29Mi / WYSZANOWOOK 
44  OWSIANNY TOMASZ 20Mi / DZIERSŁAWICEOK 
45  PIGŁOWSKI DAWID 44Mi / SANTOCKOKANIA TEAMOK 
46  PŁOŃSKI JAKUB 31Mi / STARGARDDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
47  RADYS PAULINA 25Mi / MIĘDZYRZECZOK 
48 RAJTAR ROBERT19Mi / GORZÓWOK 
49  RERUS DAGMARA 1Mi / OBŁOTNEWYBIERZOK 
50  ROGALA TOMASZ 8Mi / PIESKIOK 
51  ROSZAK BARTŁOMIEJ 42Mi / BLEDZEWSAMSEBIEGAMOK 
52  RUTKOWSKI MACIEJ 17Mi / SULĘCINKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
53 RUTKOWSKI WOJCIECH14Mi / KURSKOOK 
54 RYBACKA AGNIESZKA43Mi / TEMPLEWOOK 
55  SADŁUCKA MAŁGORZATA 45Mi / ŚWIEBODZINBBL ŚWIEBODZINOK 
56  SKIBA EUGENIUSZ 48Mi / GORZÓW WLKP.OK 
57  SMEJLIS ZBIGNIEW 66Mi / MIĘDZYRZECZOK 
58  ŚWIĄTCZAK EWA 63Mi / MIEDZYRZECZZALATANE.MCZOK 
59 TOMCZAK KATARZYNA6Mi / SULECHÓWZABIEGANY SULECHOWOK 
60  WACHOWICZ KATARZYNA 33Mi / MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAMOK 
61  WACHOWICZ LESZEK 35Mi / MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAMOK 
62  WALENTYNOWICZ MONIKA 58Mi / GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEOK 
63  WALKOWSKI CEZARY 64Mi / MIĘDZYRZECZKLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA MIĘDZYRZECZOK 
64  WYSOCKI MARIUSZ 13Mi / MIĘDZYRZECZRESKJUTIMOK 
65  ŻYŁA TOBIASZ 28Mi / MIĘDZYRZECZAWF RUNNING TEAMOK