Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 723
Odebrało numery: 709

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MARIUSZ 53110km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
2  ADAMCZYK SŁAWOMIR 13710km / M50GNIEZNOOKOKGmina 
3  ADAMCZYK WOJCIECH 34410km / M16LESZNOBRAKOKOK 
4  ADAMKIEWICZ DOROTA 37610km / K30TRZEMESZNOOKOK 
5  ADAMSKA ANNA 68210km / K30KŁECKOLECHITA KŁECKOOKOK 
6  ADAMSKA KAROLINA 12210km / K30MOGILNO-OKOK 
7  ALEJSKA AGNIESZKA 48010km / K40GNIEZNOGEO GISOKOKGmina 
8  ALEJSKI JAKUB 48110km / M40GNIEZNOGEO GISOKOKGmina 
9  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 50410km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKOK 
10  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 3810km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
11  ANDRZEJCZAK ANIA 67310km / K40GNIEZNOKASZANKA NA CIEPŁOOKOKGmina 
12  ANDRZEJCZAK MARCIN 13310km / M40OSINIECOKOKGmina 
13  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 67410km / M40GNIEZNOKASZANKA NA CIEPŁOOKOKGmina 
14 ANDRZEJEWSKA KINGA65210km / K30PALĘDZIEOKOK 
15  ANTAS PAWEŁ 9310km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKA TRZEMESZNO / STOWARZYSZENIE TERAZOKOK 
16  ANTOSZAK AGNIESZKA 16910km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
17  ANTOSZAK AGNIESZKA 25910km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
18  BADURA KRYSTIAN 67110km / M30KWIDZYNKBR POLANDOKOK 
19  BAGROWSKI RAFAŁ 34610km / M40ŻYDOWOOKOK 
20  BAGROWSKI REMIGIUSZ 11110km / M16NIECHANOWOOKOK 
21  BAGROWSKI TOMASZ 25210km / M20GRODZEWOOKOK 
22 BANASIK MONIKA6410km / K20GNIEZNOOKOKGmina 
23  BARLIK MATEUSZ 16110km / M30ŁUBOWOOKOK 
24 BARTELA EDYTA29010km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOKOK 
25  BARTZ-JOSZCZ DOROTA 69010km / K40TRZEMESZNOOKOK 
26  BASIŃSKA JOANNA 50710km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
27  BASIŃSKI DAWID 40910km / M20RAKONIEWICEBEZ KLUBUOKOK 
28  BASIŃSKI JERZY 27310km / M40DĘBLINNIERZESZONYOKOK 
29  BAUCZ DANIEL 55410km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
30  BĄKOWSKA IZABELA 20810km / K16GNIEZNOSPORTING GNIEZNO / II LO GNIEZNOOKOKGmina 
31  BĄKOWSKA MARIA 41810km / K60GNIEZNOSTOWARZYSZENIE OŚLA ŁAWKAOKOKGmina 
32  BĄKOWSKI PIOTR 40110km / M30GNIEZNOURZĄD MIEJSKI W GNIEŹNIEOKOKGmina 
33  BECHERT MACIEJ 9210km / M40GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOKGmina 
34  BEDNAREK IRENA 41110km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
35  BEDNAREK MICHAŁ 5810km / M30GNIEZNOGKKG GNIEZNOOKOKGmina 
36  BEREŹNICKI MARCIN 16010km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
37BERG ANETA4610km / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
38 BERKOWSKA NATALIA56210km / K16MOGILNO-OKOK 
39  BERNACIAK MICHAŁ 67710km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
40  BERNACIAK WOJCIECH 54410km / M16GNIEZNOBEZ KLUBUOKOKGmina 
41  BIAŁKOWSKA KAMILA 42610km / K30GNIEZNO-OKOKGmina 
42  BIANEK MICHAŁ 63010km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOKGmina 
43  BIELEC ADAM 66210km / M20SKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOKOK 
44  BIELECKA MARIA 72710km / K16SZCZYTNIKI DUCHOWNE (OS.RELAKS)OKOKGmina 
45  BILICKI ŁUKASZ 62210km / M30GNIEZNO-OKOKGmina 
46  BLOCH MONIKA 69310km / K40TRZEMESZNOOKOK 
47  BŁACHOWIAK MAŁGORZATA 49710km / K50MUROWANA GOSLINACZERWONAK BIEGAOKOK 
48  BŁASZYK SŁAWOMIR 12410km / M40POZNANPIELUSZYŃSKA TEAMOKOK 
49  BOGAJEWSKI BŁAŻEJ 38610km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
50  BOGUCKA MILENA 32310km / K20GNIEZNODRINK TEAMOKOKGmina 
51  BOGUCKI PATRYK 13110km / M20GNIEZNODRINK TEAMOKOKGmina 
52  BORKOWSKI ANDRZEJ 45210km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
53  BOROWCZAK FILIP 39210km / M20WRZESNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOKOK 
54 BOROWICZ SŁAWOMIR70410km / M40ŻYDOWOOKOK 
55 BRACISZEWSKI ANDRZEJ56610km / M50KŁECKOOKOK 
56  BRAŃSKI ELIGIUSZ 72310km / M40CZERNIEJEWOOKOK 
57  BRELIŃSKI ROBERT 43110km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
58  BROŻEK ARKADIUSZ 59110km / M20MIŁOSŁAWKOMPANIA TEAMOKOK 
59  BRUCH KATARZYNA 19310km / K30ŁUBOWOOKOK 
60  BRUCH LIDIA 44510km / K30WITKOWO-OKOK 
61 BRYSZEWSKA PATRYCJA29110km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOKOK 
62  BRZEWIŃSKA MARZENA 61610km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
63  BRZEWIŃSKI JACEK 61810km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
64 BRZEZIŃSKA KATARZYNA21910km / K30ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAOKOK 
65  BRZEZIŃSKI JAKUB 37910km / M20GNIEZNOOKOKGmina 
66 BRZEZIŃSKI MACIEJ21810km / M30ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAOKOK 
67  BUBACZ ANNA 22110km / K30GNIEZNOMAMY-BIEGAMYOKOKGmina 
68  BUCHWALD MAGDALENA 63910km / K30GNIEZNOOKOKGmina 
69  BUDASZ TOMASZ 1110km / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOOKOKGmina 
70 BUDZYŃSKA ALEKSANDRA 26110km / K16GNIEZNODYNAMIC STRONGOKOKGmina 
71  BUDZYŃSKI MACIEJ 70710km / M30CIELIMOWO-OKOK 
72  BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 70910km / M30GNIEZNOOKOKGmina 
73 BUJAK JOANNA56310km / K50GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKGmina 
74  BUKOWSKI DAMIAN 37310km / M20CIELIMOWOHUE HUE HUEOKOK 
75 BULIŃSKI BARTOSZ35210km / M30SZCZYTNIKI DUCHOWNEPOWERRUN BY DECATHLON GNIEZNOOKOKGmina 
76 BULTROWICZ BARTOSZ22010km / M40SKIERESZEWOPIELUSZYŃSKA TEAMOKOKGmina 
77  BURZYŃSKI ŁUKASZ 36210km / M30BOGUCINBGC RUNNERSOKOK 
78  BURZYŃSKI WIESŁAW 36410km / M50SŁAWNOOKOK 
79  BYCHOWIEC JOANNA 8710km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLOKOKGmina 
80  BYCHOWIEC ŁUKASZ 8610km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLOKOKGmina 
81  BYSTROWSKI RAFAŁ 66610km / M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
82  CAJGLER HONORATA 29510km / K40GNIEZNOOKOKGmina 
83  CAJGLER LESZEK 29410km / M40GNIEZNOOKOKGmina 
84  CENTKA JAKUB 59610km / M20ZŁOTÓWOKOK 
85  CENTKA KATARZYNA 16610km / K30ZŁOTÓWMAM TĘ MOCOKOK 
86  CENTKA MICHAŁ 17910km / M40ZŁOTÓWMAM TĘ MOCOKOK 
87  CHEŁMA JAKUB 47710km / M20GNIEZNOOKOKGmina 
88  CHRAPEK SŁAWOMIR 29610km / M30GNIEZNOJEDYNY TAKIOKOKGmina 
89  CHRUŚCIEL KAMIL 43410km / M30JANKOWO DOLNESMART FIZJOOKOKGmina 
90  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 73710km / M20PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBOKOK 
91  CHUDY JAROSŁAW 46410km / M30POBIEDZISKAINTERGEN GRUPA BIEGOWAOKOK 
92  CHUDY SŁAWEK 33810km / M30GNIEZNOWĘDZIKOWSKI RUNNING TEAMOKOKGmina 
93  CHUDY SŁAWOMIR 21510km / M40GNIEZNOTREPKO RUNNERSOKOKGmina 
94  CIERZNIAK DAMIAN 41010km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMOKOK 
95  CIESIELCZYK JOANNA 35910km / K30TRZEMESZNOOKOK 
96  CIEŚLAK ANDRZEJ 33710km / M60POZNAŃSCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIAOKOK 
97 CIEŚLAK SEBASTIAN65310km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSOKOK 
98  CYROK MAREK 34210km / M40DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAOKOK 
99  CYRULEWSKI JAROSŁAW 45110km / M50BIERZGLINEKKB KOSYNIER WRZEŚNIAOKOK 
100  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 51210km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOKGmina 
101  CZERNIAWSKI ADAM 8810km / M60RYBITWYRYBITWOWY FENOMEN:-))OKOK 
102  CZERNIAWSKI GRZEGORZ 41210km / M30POZNAŃRYBITWOWY FENOMEN:-))OKOK