Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 723
Odebrało numery: 709

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MARIUSZ 53110km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
2  ADAMCZYK SŁAWOMIR 13710km / M50GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
3  ADAMCZYK WOJCIECH 34410km / M16LESZNOBRAKPOLPOLOKOK 
4  ADAMKIEWICZ DOROTA 37610km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
5  ADAMSKA ANNA 68210km / K30KŁECKOLECHITA KŁECKOPOLPOLOKOK 
6  ADAMSKA KAROLINA 12210km / K30MOGILNO-POLPOLOKOK 
7  ALEJSKA AGNIESZKA 48010km / K40GNIEZNOGEO GISPOLPOLOKOKGmina 
8  ALEJSKI JAKUB 48110km / M40GNIEZNOGEO GISPOLPOLOKOKGmina 
9  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 50410km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOK 
10  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 3810km / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
11  ANDRZEJCZAK ANIA 67310km / K40GNIEZNOKASZANKA NA CIEPŁOPOLPOLOKOKGmina 
12  ANDRZEJCZAK MARCIN 13310km / M40OSINIECPOLPOLOKOKGmina 
13  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 67410km / M40GNIEZNOKASZANKA NA CIEPŁOPOLPOLOKOKGmina 
14 ANDRZEJEWSKA KINGA65210km / K30PALĘDZIEPOLPOLOKOK 
15  ANTAS PAWEŁ 9310km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKA TRZEMESZNO / STOWARZYSZENIE TERAZPOLPOLOKOK 
16  ANTOSZAK AGNIESZKA 25910km / K30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
17  ANTOSZAK AGNIESZKA 16910km / K30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
18  BADURA KRYSTIAN 67110km / M30KWIDZYNKBR POLANDPOLPOLOKOK 
19  BAGROWSKI RAFAŁ 34610km / M40ŻYDOWOPOLPOLOKOK 
20  BAGROWSKI REMIGIUSZ 11110km / M16NIECHANOWOPOLPOLOKOK 
21  BAGROWSKI TOMASZ 25210km / M20LĄDEKPOLPOLOKOK 
22 BANASIK MONIKA6410km / K20GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
23  BARLIK MATEUSZ 16110km / M30ŁUBOWOPOLPOLOKOK 
24 BARTELA EDYTA29010km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBPOLPOLOKOK 
25  BARTZ-JOSZCZ DOROTA 69010km / K40TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
26  BASIŃSKA JOANNA 50710km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
27  BASIŃSKI DAWID 40910km / M20RAKONIEWICEBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
28  BASIŃSKI JERZY 27310km / M40DĘBLINNIERZESZONYPOLPOLOKOK 
29  BAUCZ DANIEL 55410km / M40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
30  BĄKOWSKA IZABELA 20810km / K16GNIEZNOSPORTING GNIEZNO / II LO GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
31  BĄKOWSKA MARIA 41810km / K60GNIEZNOSTOWARZYSZENIE OŚLA ŁAWKAPOLPOLOKOKGmina 
32  BĄKOWSKI PIOTR 40110km / M30GNIEZNOURZĄD MIEJSKI W GNIEŹNIEPOLPOLOKOKGmina 
33  BECHERT MACIEJ 9210km / M40GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
34  BEDNAREK IRENA 41110km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
35  BEDNAREK MICHAŁ 5810km / M30GNIEZNOGKKG GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
36  BEREŹNICKI MARCIN 16010km / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
37BERG ANETA4610km / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
38 BERKOWSKA NATALIA56210km / K16MOGILNO-POLPOLOKOK 
39  BERNACIAK MICHAŁ 67710km / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
40  BERNACIAK WOJCIECH 54410km / M16GNIEZNOBEZ KLUBUPOLPOLOKOKGmina 
41  BIAŁKOWSKA KAMILA 42610km / K30GNIEZNO-POLPOLOKOKGmina 
42  BIANEK MICHAŁ 63010km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
43  BIELEC ADAM 66210km / M20SKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOK 
44  BIELECKA MARIA 72710km / K16SZCZYTNIKI DUCHOWNE (OS.RELAKS)POLPOLOKOKGmina 
45  BILICKI ŁUKASZ 62210km / M30GNIEZNO-POLPOLOKOKGmina 
46  BLOCH MONIKA 69310km / K40TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
47  BŁACHOWIAK MAŁGORZATA 49710km / K50MUROWANA GOSLINACZERWONAK BIEGAPOLPOLOKOK 
48  BŁASZYK SŁAWOMIR 12410km / M40POZNANPIELUSZYŃSKA TEAMPOLPOLOKOK 
49  BOGAJEWSKI BŁAŻEJ 38610km / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
50  BOGUCKA MILENA 32310km / K20GNIEZNODRINK TEAMPOLPOLOKOKGmina 
51  BOGUCKI PATRYK 13110km / M20GNIEZNODRINK TEAMPOLPOLOKOKGmina 
52  BORKOWSKI ANDRZEJ 45210km / M40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
53  BOROWCZAK FILIP 39210km / M20WRZESNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
54 BOROWICZ SŁAWOMIR70410km / M40ŻYDOWOPOLPOLOKOK 
55 BRACISZEWSKI ANDRZEJ56610km / M50KŁECKOPOLPOLOKOK 
56  BRAŃSKI ELIGIUSZ 72310km / M40CZERNIEJEWOPOLPOLOKOK 
57  BRELIŃSKI ROBERT 43110km / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
58  BROŻEK ARKADIUSZ 59110km / M20MIŁOSŁAWKOMPANIA TEAMPOLPOLOKOK 
59  BRUCH KATARZYNA 19310km / K30ŁUBOWOPOLPOLOKOK 
60  BRUCH LIDIA 44510km / K30WITKOWO-POLPOLOKOK 
61 BRYSZEWSKA PATRYCJA29110km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBPOLPOLOKOK 
62  BRZEWIŃSKA MARZENA 61610km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
63  BRZEWIŃSKI JACEK 61810km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
64 BRZEZIŃSKA KATARZYNA21910km / K30ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAPOLPOLOKOK 
65  BRZEZIŃSKI JAKUB 37910km / M20GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
66 BRZEZIŃSKI MACIEJ21810km / M30ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAPOLPOLOKOK 
67  BUBACZ ANNA 22110km / K30GNIEZNOMAMY-BIEGAMYPOLPOLOKOKGmina 
68  BUCHWALD MAGDALENA 63910km / K30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
69  BUDASZ TOMASZ 1110km / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
70 BUDZYŃSKA ALEKSANDRA 26110km / K16GNIEZNODYNAMIC STRONGPOLPOLOKOKGmina 
71  BUDZYŃSKI MACIEJ 70710km / M30CIELIMOWO-POLPOLOKOK 
72  BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 70910km / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
73 BUJAK JOANNA56310km / K50GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKGmina 
74  BUKOWSKI DAMIAN 37310km / M20CIELIMOWOHUE HUE HUEPOLPOLOKOK 
75 BULIŃSKI BARTOSZ35210km / M30GNIEZNOPOWERRUN BY DECATHLON GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
76 BULTROWICZ BARTOSZ22010km / M40SKIERESZEWOPIELUSZYŃSKA TEAMPOLPOLOKOKGmina 
77  BURZYŃSKI ŁUKASZ 36210km / M30BOGUCINBGC RUNNERSPOLPOLOKOK 
78  BURZYŃSKI WIESŁAW 36410km / M50SŁAWNOPOLPOLOKOK 
79  BYCHOWIEC JOANNA 8710km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKOKGmina 
80  BYCHOWIEC ŁUKASZ 8610km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKOKGmina 
81  BYSTROWSKI RAFAŁ 66610km / M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
82  CAJGLER HONORATA 29510km / K40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
83  CAJGLER LESZEK 29410km / M40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
84  CENTKA JAKUB 59610km / M20ZŁOTÓWPOLPOLOKOK 
85  CENTKA KATARZYNA 16610km / K30ZŁOTÓWMAM TĘ MOCPOLPOLOKOK 
86  CENTKA MICHAŁ 17910km / M40ZŁOTÓWMAM TĘ MOCPOLPOLOKOK 
87  CHEŁMA JAKUB 47710km / M20GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
88  CHRAPEK SŁAWOMIR 29610km / M30GNIEZNOJEDYNY TAKIPOLPOLOKOKGmina 
89  CHRUŚCIEL KAMIL 43410km / M30JANKOWO DOLNESMART FIZJOPOLPOLOKOKGmina 
90  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 73710km / M20PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBPOLPOLOKOK 
91  CHUDY JAROSŁAW 46410km / M30POBIEDZISKAINTERGEN GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
92  CHUDY SŁAWEK 33810km / M30GNIEZNOWĘDZIKOWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOKGmina 
93  CHUDY SŁAWOMIR 21510km / M40GNIEZNOTREPKO RUNNERSPOLPOLOKOKGmina 
94  CIERZNIAK DAMIAN 41010km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMPOLPOLOKOK 
95  CIESIELCZYK JOANNA 35910km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKOK 
96  CIEŚLAK ANDRZEJ 33710km / M60POZNAŃSCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIAPOLPOLOKOK 
97 CIEŚLAK SEBASTIAN65310km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
98  CYROK MAREK 34210km / M40DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAPOLPOLOKOK 
99  CYRULEWSKI JAROSŁAW 45110km / M50BIERZGLINEKKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
100  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 51210km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
101  CZERNIAWSKI ADAM 8810km / M60RYBITWYRYBITWOWY FENOMEN:-))POLPOLOKOK 
102  CZERNIAWSKI GRZEGORZ 41210km / M30POZNAŃRYBITWOWY FENOMEN:-))POLPOLOKOK