Zawody obsługuje firma Datasport

Dziesiątka w Dziesiątce
Kęty, 30 września 2018 r.


Liczba zawodników : 616
Odebrało numery: 505

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ACHINGER JOANNA 2485km / K30KĘTYOKGmina 
2  ACHINGER KLAUDIA 3075km / K20WITKOWICERKS HUWDUOKGmina 
3  ACHINGER KRZYSZTOF 3410km / M30KĘTYOKGmina 
4  ACHINGER MARLENA 2210km / K20KĘTYOKGmina 
5 ADAMUS JAROSŁAW2855km / M20KĘTYOKGmina 
6  ADAMUS SŁAWOMIR 3015km / M20BULOWICERKS HUWDUOKGmina 
7  ANTONIAK JAN 10810km / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOKGmina 
8  BABINSKI ZBIGNIEW 7410km / M60BULOWICEOKGmina 
9  BABIŃSKA KAROLINA 3045km / K20KRAKÓWOK  
10  BABIŃSKI RADOMIR 4510km / M20WITKOWICEPOWER KĘTYOKGmina 
11 BADALEWSKI ŁUKASZ4975km / M30KĘTYGmina 
12  BALBUS MICHAŁ 12110km / M60BYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJOK  
13  BALON ANDRZEJ 3645km / M40OŚWIĘCIMOK 
14  BALON BARTŁOMIEJ 19710km / M30WADOWICEOK 
15  BALON MAŁGORZATA 3655km / K40OŚWIĘCIMOK 
16  BARTUŚ MARCIN 3605km / M40LASSPEED TEAM BRZESZCZE/ZADYSZKA OŚWIĘCIMOK  
17  BASTER SŁAWOMIR 15110km / M30CHRZANÓWOK 
18  BATKO BARBARA 9310km / K30KĘTYBIEGOWY WARIATOKGmina  
19 BĄBA BARBARA600BR / WITKOWICEKOPERTEAMOK 
20 BĄBA OLIWIA610BR / KOPER TEAM 
21  BĄK SEBASTIAN 4405km / M16PORĄBKAAMATOROK 
22  BIEGUN DARIUSZ 19110km / M40SUŁKOWICEANDRYCHÓW RUNNINGOK 
23  BIES SYLWIA 6310km / K40HECZNAROWICEKĘCKIE HARPAGANYOK 
24  BIES TOMASZ 2635km / M40HECZNAROWICEKĘCKIE HARPAGANYOK 
25  BIL GRZEGORZ 15610km / M40KĘTYTATRALANDOKGmina 
26  BILLIK MAREK 2505km / M40KĘTYOKGmina 
27 BLACHOWSKA ELWIRA4105km / K30BIELSKO BIAŁABIEGAM BO LUBIĘOK 
28 BLACHURA DAWID2765km / M20KĘTYOKGmina 
29 BŁASIAK DOMINIK2875km / M16BULOWICENIWA NOWA WIEŚOKGmina  
30  BŁASIAK HENRYK 3455km / M40PORĄBKAWYSPIAN TEAMOK 
31  BŁASIAK JOANNA 3445km / K16PORĄBKAWYSPIAN TEAMOK 
32  BŁASIAK LESZEK 1810km / M50KĘTYKĘTYOKGmina 
33 BŁASIAK MAREK4805km / M50KĘTYUMKS KĘCZANINGmina 
34  BŁASIAK TERESA 3335km / K50KĘTYKĘTYOKGmina 
35 BOBA RENATA4865km / K40OŚWIĘCIM 
36  BODURKA KRZYSZTOF 19610km / M20NIELEPICEALPIN SPORT TEAM / AZS AWF KRAKÓWOK 
37  BOGACZ ANETA 2455km / K30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOKGmina 
38 BOGACZ ANETA515BR / KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK 
39 BOGACZ ŁUKASZ511BR / KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK 
40 BOGACZ PAWEŁ506BR / KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK 
41  BOGACZ RADOSŁAW 6810km / M30NIDEKOK 
42  BOJDA PIOTR 19810km / M30BIELSKO-BIAŁAGONIĘ ŻONĘ :-)OK 
43  BOJDA SYLWIA 13510km / K30MAZAŃCOWICEWYBIERZOK 
44 BRYZEK SEBASTIAN3005km / M16NOWA WIEŚWYSPIAN TEAMOKGmina 
45  BRZAZGACZ KAROL 3965km / M16ANDRYCHÓWOK 
46  BRZAZGACZ MIKOŁAJ 3955km / M16ROCZYNYOK 
47 BRZEK ARON558BR / BOBREKOK  
48  BRZEK KATARZYNA 2955km / K30BOBREKOK  
49 BRZEK MARCIN555BR / BOBREKOK  
50 BRZEK MATEUSZ556BR / BOBREKOK  
51 BRZEK NATALIA557BR / BOBREKOK  
52 BUBIAK EWELINA4825km / K30KĘTYGmina 
53 BUBIAK ŁUKASZ4835km / M30KĘTYGmina 
54 BULIK WITOLD266410km / M40GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWICE 
55  BUTRYMOWICZ SZYMON 7210km / M30KĘTYOKGmina 
56 CAPANDIA GRZEGORZ265010km / M40WITKOWICEGmina 
57  CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ 14410km / K50BIELSKO-BIAŁAOK 
58 CERAJEWSKI ŁUKASZ3905km / M16PISARZOWICEOK 
59  CHMIEL DOMINIKA 11910km / K20RADOCZAENDORFINY WADOWICE 
60  CHORĄŻY LUCYNA 3505km / K30BRZESZCZEOK  
61 ZAWODNIK ANONIMOWY16710km / M16 OZETYOK  
62 CIENKOSZ KACPER3395km / M16BIELANYUMKS KĘCZANINOKGmina  
63  CIEŚLA PRZEMYSŁAW 3865km / M20OSIEKOK  
64 CIOŁEK MATEUSZ3225km / M30PORĄBKAOK 
65 CZAJA ROMAN2810km / M40OŚWIĘCIM8. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOOK  
66  CZECHOWSKA MARIA 4645km / K40CZANIECOK 
67  CZECHOWSKI ROBERT 4625km / M16WITKOWICEOKGmina 
68 CZERNEK SZYMON4525km / M20CZANIECOK  
69  CZULAK DANIEL 2335km / M30KĘTYKOPERTEAMOKGmina 
70 CZULAK DANIEL521BR / KĘTYKOPERTEAMOK 
71 CZULAK HANNA522BR / KĘTYKOPERTEAMOK 
72  CZULAK KAROLINA 2325km / K30KĘTYKOPERTEAMOKGmina 
73 CZULAK KAROLINA520BR / KĘTYKOPERTEAMOK