Zawody obsługuje firma Datasport

GOODVALLEY Triathlon Przechlewo 1/4 IM, Sztafety, Tri Family
Przechlewo, 26 sierpnia 2018 r.


Sztafety - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 455
Odebrało numery: 406

Liczba opłaconych zawodników: 392
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 AABYEN JENS PETER326/3SM / COPENHAGEN Bieg 
2 ADAMCZAK ANDRZEJ1831/4I / M50KOSZALINTRIATHLON KOSZALINOK 
3 ADAMCZYK RAFAŁ319/2SMix / POZNAŃZGRUPKA TEAMOKRower 
4 AJTEL JAROSLAW471/4I / M40GDANSKLETJA TEAMOK  
5 ANDREARCZYK BARTOSZ359/2TF / CHOJNICE  
6 ANDREARCZYK OLIWIA359/1TF / CHOJNICE  
7 ANDREARCZYK ZOFIA359/3TF / CHOJNICEOKBieg 
8 ANDROSZ KRZYSZTOF2121/4I / M20GDYNIACTS - CZAJA TRAINING SYSTEMOK 
9 ANDRYSZAK ALEKSANDRA711/4I / K20ŚWINOUJŚCIETRI AND RESCUEOK 
10 ANHALT MICHAŁ1861/4I / M40ŁOCHOWOOK 
11 ANTOSIAK TOMASZ1601/4I / M30WROCŁAWTMTEAMOK 
12 AXELGAARD HOLGER326/2SM / RUNGSTED KYSTOKRower 
13 AXELGAARD TOM327/2SMix / HANNEGOODVALLEYOKRower  
14 BARTNIK ŁUKASZ2071/4I / M40GDYNIAENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERYOK 
15 BEDNAREK MICHAŁ357/1TF / TCZEWCENTRUM KOMÓREKOKPlywanie  
16 BEDNAREK WALDEMAR1721/4I / M40WTELNOOK 
17 BEDNAREK ZBIGNIEW328/2SM / SZCZECINEKOKRower 
18 BIAŁEK MARTYNA313/2SMix / CZARTOŁOMIETRIPAKA PRZECHLEWOOKRower 
19 BIERNACKI ADAM871/4I / M50WARSZAWATRIWAWAOK 
20 BIERNAT KAMIL1891/4I / M30KOSZALINBYLEWLIMICIEOK 
21 BIESAGA TOMASZ1091/4I / M50RYCHNOWYOK 
22 BILSKI MARCIN111/4I / M30BYDGOSZCZOPONEO.PLOK 
23 BISKUPSKI CEZARY1851/4I / M30BYDGOSZCZKLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZOK 
24 BLOK KAROL131/4I / M30CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOK 
25 BŁONIARZ MIROSŁAW1311/4I / M40SZCZECINSWIM2TRIOK 
26 BOĆKOWSKI MACIEJ2081/4I / M50GDYNIAKLIF-MEDOK 
27 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA2541/4I / WARSZAWATRIMARCHEWKAOK 
28 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA363/2TF / WARSZAWATRIMARCHEWKA Rower 
29 BOGALECKI MAREK2011/4I / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMOK 
30 BOGJAN MIROSŁAW346/2SM / GDAŃSK  
31 BOGUSŁAWSKI MARCIN2641/4I / M30TORUŃ  
32 BOGUSZ WALDEMAR381/4I / M50TCZEWOK 
33 BORKOWSKI PAWEL2111/4I / M30POLANICA ZDROJOK 
34 BORKOWSKI TOMASZ1061/4I / M40TUCHOLAKUJAVIA3TEAMOK  
35 BORZYSZKOWSKI MICHAŁ1161/4I / M30RZEPNICATRI TEAM BYTÓWOK 
36 BRULIŃSKA MONIKA2031/4I / K40PŁOCKKOBIETARAKIETAOK 
37 BRZEZIN MICHAŁ1381/4I / M20ZABRZEOK 
38 BRZUZY TOMASZ651/4I / M30GDAŃSKLOTOS TEAMOK  
39 BUCZKO DARIUSZ345/1SM / PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWO Plywanie 
40 BURNICKI RAFAŁ931/4I / M40BYTÓWTRI TEAM BYTÓWOK 
41 CEJKO WOJCIECH1771/4I / M40BANINODEAD ON ARRIVALOK 
42 CEMPURA LECH1681/4I / M40POZNAŃT MOBILE SPORT TEAMOK 
43 CHLEBOSZ FELICJA316/2SD / CZERSKCHLEBOSZ SISTERSOKRower 
44 CHLEBOSZ KAROLINA316/3SD / CZERSKCHLEBOSZ SISTERSOKBieg 
45 CHLEBOSZ MARTYNA316/1SD / CZERSKCHLEBOSZ SISTERSOKPlywanie 
46 CHODOR MARTYNA1671/4I / K30KOSZALINTKKF KOSZALINOK 
47 CHOJNACKI MARCIN1341/4I / M30SŁUPSKDECATHLON TRITEAMOK  
48 CIECIERSKI KAROL305/1SMix / GDAŃSKOKPlywanie 
49 CIERPISZ-SKOWROŃSKA DAGMARA771/4I / K30GDYNIAOK 
50 CIERPISZ-SKOWROŃSKA DAGMARA354/1TF / GDYNIAOKPlywanie 
51 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW1481/4I / M40WIRYWIRY ROADRUNNEROK 
52 CYBULSKI ROBERT1151/4I / M40MIASTKOMTS HAMEROK 
53 CYRKLEWICZ WERONIKA1141/4I / K30KOSZALINOK 
54 CZARNIECKA DOROTA351/2TF / WARSZAWAOKRower  
55 CZARNIECKA ZOSIA351/1TF / WARSZAWAOKPlywanie  
56 CZARNIECKI JANEK351/3TF / WARSZAWAOKBieg  
57 CZARNOWSKI ŁUKASZ2191/4I / M30PRZECHLEWOTRIPAKAOK 
58 CZEKURŁAN JACEK1971/4I / M40SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYOK  
59 CZUBAJ BARTOSZ2151/4I / M30SIANÓWBAD-TECHOK